GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: CM a Quake

24.07.2003
18:36
[1]

Glazo [ Konsul ]

Forum CM: CM a Quake

Mam pytanie do grających. Czyrównież waszym zdaniem Cm zostało stworzone tylko do gry z żywym przeciwnikiem. Ja osobiście nie widzę wiekszej przyjemności z nawalaniem sie z kompem ale walka z kimś innym to zupełnie co innego. Chyba autorzy też od początku mieli takie założenie. I pytanie czy ilu z was dzięki grzę z kompem nauczyło sie w miarę dobrze grać bo ja boję sie że z takiej gry mogę nabrać złych nawyków które później bendą przeszkadzać z żywym przeciwnikiem.

24.07.2003
18:37
[2]

Glazo [ Konsul ]

A i nawiążując do tytułu sądze że tym czym dla fpp jest quake tym dla strategii Cm.

24.07.2003
18:53
[3]

dw4rf [ Generał ]

Osobiście wolę grać w Quake'a w trybie single player... a w CM multi :) Mogę się założyć, że ponad 90% grających w Quake'a nie odpalało wogóle trybu single player, a może 10% z tych co odpalali przeszło całą grę.

Graj od razu z ludźmi.. ew. na kompie możesz nauczyć się atakować, bo w innych trybach gry komp wymięka.

24.07.2003
22:02
[4]

Naczelnyk [ Konsul ]

---->Glazo

CM słabo nadaje się do gry single. Prymitywne narzędzia do tworzenia scenariuszy nie sprzyjają ciekawej grze, a komp jest przeciwnikiem naprawdę miernym - grają od niego lepiej nawet najsłabsi zawodnicy naszej ligi. Dobrych scenariuszy jest bardzo niewiele, a te co są dają komp. rolę obrońcy. A szkoda. Gra z człowiekiem jest natomiast fajnym sprawdzianem, ale tam gdzie jest presja wyniku (nasza liga) tam gry przypominają pojedynki bokserskie mając jeszcze mniej wspólnego z realnym starciem. Wybór nalezy do ciebie.

24.07.2003
22:55
smile
[5]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Naczelnyk--->Chyba na wszelki wypadek trzeba uściślić: mało jest naprawdę dobrych scenariuszy do gry z kompem. A problem ligi znika podczas sparingów. Dlatego ja na przykład ostatnio bardzo lubie scenariusze rozgrywać jako sparingi. Naprawdę dużo fajniej się gra bez presji ligi :-)))

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.