GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes 4 a dodatki - pytanie do Was !

24.07.2003
13:51
[1]

Ar'Saghar [ spamer ]

Heroes 4 a dodatki - pytanie do Was !

Mam pytanko - czy po zaisntalowaniu ktoregokolwiek z dodatkow do Heroesow 4 PL - np. Gatheing Storm czy Wings of War ---> dodawnae sa same misje,kampanie, jednostki .... itp czy tez gra jest patchowana ?
Co wazniejsze chodzi mi o to czy ktorys z dodatkow umozliwi opcje gry multiplayer (taka jak np. w wersji 2.0) ?? (tak wiem ze jest specjalny patch do wersji 1.0 - ale nie chce on dzialac ...)

Thx for help !

24.07.2003
16:19
[2]

Cadm [ Pretorianin ]

"The Gathering Storm" aktualizuje HoMM4 do wersji 2.0, a "Winds of War" do 3.0 (jak nietrudno się domyślić, każdy dodatek oznacza kolejną wersję). Patche dostępne w sieci zawierają prawdopodobnie dokładnie to samo co płytki z instalacją dodatków (domyślam się na podstawie moich spostrzeżeń związanych z instalacją patcha 3.0 zassanego z netu, a później samego "Winds of War"). Formalnie (ja nie mam doświadczeń z grą w sieci) już "The Gathering Storm" umożliwiał hulanie po necie. Natomiast "Winds of War" zawiera w sobie wszystkie zmiany z poprzedniego dodatku (nawet nowe jednostki z "The Gathering Strom").

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.