GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Liczniki odwiedzin

04.12.2001
10:05
smile
[1]

Youmak [ Konsul ]

Liczniki odwiedzin

Cześć wam! zrobiłem sobię stronę internetową www.fizycy.hg.pl i chciałbym zamieścić tam jakiś licznik odwiedzin jaki (podaj stronę z której można go sobie założyć i krótki opis teog licznika) jest według was najlepszy? Nie znam się na tych licznikach więc proszę was o POMOC!!!!!

04.12.2001
12:44
[2]

anonimowy [ Legend ]

IMHO najlepszy jest na MyStat.pl. Stamtad tez umiescilem licznik na mojej www.moczymorda.com Ma baaaardzo rozbudowane opcje i mozliwosci, oprocz liczby odwiedzin lub otworzen, zapisuje tez hosty gosci, ich rozdzielczosc pulpitu, glebie kolorow, uzywana przegladarke, system operacyjny, skad przychodza, ile razy wracali i jeszcze pare innych rzeczy :))) I jest darmowy (tzn w wersji darmowej pare opcji jest niedostepnych ale i tak jest cool ;)) )

04.12.2001
15:18
smile
[3]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Wiecie co? Licznik oferowany przez takie mądre firmy to można sobie ****. Nieźle opuźniają stronę, nie zawsze działają i w ogóle, kicha. Zwłaszcza saveit. Ja bym się wstydził coś takiego na stronie zamieszczać! Dlatego proponuję założyć własny licznik. Jeżeli się zdecydujesz - pisz [email protected] . Z radością Ci pomogę :-)) Ale jeżeli Twój serwer nie obsługuje PHP, to jesteś skazany na te "dobre" formy. Faktycznie, tu najlepszy będzie mystat. Pozdrawiam!!

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.