GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łączenie z internetem przez USB ?

04.07.2003
17:56
smile
[1]

Płacisz :) [ Chor��y ]

Łączenie z internetem przez USB ?

Od niedawna mam NEOSTRADĘ przez USB. TP SA dali mi plyte, na ktorej jest program, za pomocą ktorego mozna sie łączyć z internetem, ale ten program jest zwalony - w innych stałych łączach komputer sam lączy sie z internetem od razu po włączeniu, a za pomocą tego programu trzeba się zawsze łączyć samemu, a druga rzecz ktora mi w nim przeszkadza, to to ze na pasku zadan caly czas jest zminimalizowany ten program w czasie połączenia i nie da sie tego wyłączyć, a mi to przeszkadza, bo czasami mam po kilka stron otwartych i jeszcze jedna rzecz na pasku zadan tylko niepotrzebie zajmje miejsce. Za pomocą karty sieciowej umialbym sam utworzyc nowe połączenie w Dial Up, ale przez USB nie umiem, a w TP nie chca mi wymienic modemu na inny, ktory sie łączy poprzez kartę sieciową.
Jezeli ktos wie jak zrobic połączenie przez USB za pomocą jakiegos normalnego programu (np. Dial Up), to jsli moze to niech mi napisze. z góry bardzo dziękuję ...........................

04.07.2003
18:18
smile
[2]

Płacisz :) [ Chor��y ]

Prosze napiszcie........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.07.2003
18:18
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ten program dostępowy możesz spokojnie wywalić - nie jest do niczego potrzebny. Możesz się spkojnie łączyć przez windowsowego dial-up i tam wpisywać hasło.
Konfiguracja połączenia jest tak łatwa, że aż nie pamiętam, jak to się robi :), ale jest prawie identyczna, jak przy zwykłym modemie.

04.07.2003
18:49
smile
[4]

Bdx [ Senator ]

Jeżeli masz już login i hasło to śmiało wywalaj to oprogramowanie i instaluj tak jad pokazane pod sznurkiem na dole...po wszystkim zobaczysz ładny skrócik na pulpicie.

04.07.2003
19:14
smile
[5]

Płacisz :) [ Chor��y ]

Dziekuje bardzo !
Wszystko juz dziala dobrze.
Jestem Wam bardzo wdzięczny za pomoc.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.