GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność-czyli kto jeszcze nie śpi cz.74

10.06.2003
23:51
[1]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Bezsenność-czyli kto jeszcze nie śpi cz.74

...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?-arthemide

Otwarte od 23 do 7 rano.

Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło

arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Uwaga czasem kryje się pod innym nickiem (ciekawe jakim :P) - juz pisze - Pani Imperator nazwa wziela sie calkiem dla zabawy a dzis faktycznie swiecie Red Dragona pelni dumnie ta funkcje zbierajac laury jak to na cesarzowa przystalo. Gierka wciagnela Ja i to mocno...podobno zyje od przeliczenia do przeliczenia zaliczajac kolejna bezsenna noc pelna emocji oczekiwania co kolejny dzien w RD przyniesie - dodatkowe wirtualne akry, czy moze ich utrate w podstepnym spisku zasadzkowicza...ogolnie na pohybel wrogom!!!



SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ...

juuusta --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko banita ...

Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "

maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ ,teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :>

BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków,i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....

emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi

pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. Jesli slowo- BUM! mozna nazwax wpisywaniem


The LasT Child --> kiedys nawet dlugo tutaj przesiadywal, ostatnio jednak cierpi na brak czasu... bardzo chce byc pierwszy, z miernym skutkiem...

Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie...

Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego ,lubi-niestety tylko piwo...

Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę... :)

SamHaukneS --> Prezes, Dawca Śmocy :)

NecroCannibal--> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac.

Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow .Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :>

Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :>

K@mil --> Chciał opis to go ma...:) Chciał banię - dostał, 4 dni leczył kaca... niecierpliwy,podniecaja go modemy i lacza stale,ostatnio ma kiepską minke, moze dlatego ze mu sie przepustowosc lacza zmniejszyla....podobno nie pije, ale każdy tak na początku mówi:)

katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :)Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać

Torn==>kozak z niego jakich mało, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci-jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5...

Word------> Kolejny nieopierzony ptaszek co orła zgrywac chciał:)

Hellcat -----> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :)

Danley-->miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD

poprzedni wątek:

10.06.2003
23:53
smile
[2]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

piąty ????

10.06.2003
23:54
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

Banita===> Brawo, robota na najwyższym poziomie, ocena ogólna: -40/10 ;-)

10.06.2003
23:58
smile
[4]

Hellcat [ Legend ]

Banita===> No przecież ja żartuje :-)

10.06.2003
23:59
smile
[5]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Banito to który byłem?Tylko nie mów....o Boże,o Boże PIERWSZY?To się dzieje Naprawdę?
(wiecie still red wine :)

11.06.2003
00:00
smile
[6]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]


0:00 - Kontrola radarowa...

11.06.2003
00:03
smile
[7]

BriskShoter [ Senator ]

Nom semsem siem zasłuchał i przegapiłem kontrole :)

11.06.2003
00:04
smile
[8]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

A no przegapiles...

11.06.2003
00:07
smile
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

Dzięki za uwzględnienie mojej prośby.

Jeszcze chwilkę w CM'a pogram i lece spać.

11.06.2003
00:08
smile
[10]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Witam

11.06.2003
00:08
smile
[11]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Banita_bb -->Ba ,wiadomo...Danley, nie przegapił tylko nowy zakładał :)
A tak swoją drogą to jakoś mało tych thx dla założyciela nowego :)
Z tej okazj proponuję trzy głębsze i sto lat za Banitę.....;)

11.06.2003
00:13
smile
[12]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Nie trzeba było...

11.06.2003
00:14
[13]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

witaj mR:P:D

11.06.2003
00:16
smile
[14]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Pewnie zaraz przyleci tu Justa i JAK ZAWSZE się ze mną grzecznie przywita :>

11.06.2003
00:17
smile
[15]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paszczak pijaku......(tu ukłon do ziemi bez szans na powrót do pionu:)
Word....Wita ;)

Banito ale to nie była propozycja korupcyjna ;P

11.06.2003
00:19
[16]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Oczywiście miało być:
Word... Witaj ;)

11.06.2003
00:22
smile
[17]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Mr. Bungle------>Możesz powrócić do pionu żołnierzu! Bo najważniejsza k..a jest zaprawa :P

Banita----->Jedyne o co mogę Ciebie poprosić to o to żebyś się wreszcie uciszył i przestał statsować :P

11.06.2003
00:23
[18]

cRaven [ Konsul ]

Banita_bb---> może gadka głupia, ale to ja założyłem pierwszy wątek dla bezsennych:)
wystarczy poszukać w czerwcu, roku pierwszego dziłałania gola:P

11.06.2003
00:25
smile
[19]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

cRaven -->71 ? SZACUNEK...........

11.06.2003
00:25
[20]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> no wiesz....Twoja sygnaturka czyli [król tysiąca postow ] jest niezagrozona, nie obawiaj sie...
MrBungle------> w sprawach korupcyjnych prosze na maila pisac .....
Paszczak-----> jeszce raz plz najlepsze 5 kawalkow ac/dc jak mozesz....

11.06.2003
00:27
[21]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Craven-------> z pretensjami do Sulika ... on zatwierdzal liste.....ja tu tylko sprzatam..

11.06.2003
00:31
[22]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

cRaven a gdzie byłeś ,jak cię nie było?

11.06.2003
00:41
smile
[23]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Są dla mnie takie zepsoły które nie mają lepszych czy gorszych kawałków. Lubię ich za całokształt. Jeśli chodzi o AC/DC to najbardziej lubię słuchać ich dwóch płyt i to na nich jest moim zdaniem najwięcej przebojów! Mówię tu o Highway to hell oraz Back in black! O ile dobrze widze oba albumy są na tej stronie do ściągnięcia. Ściągnij te dwa spośród wszystkich i się nie zawiedziesz :P Tu masz spis najlepszych piosenek z mojego greatest hitsu:

1.It's a long way to the top
2.High Voltage
3.TNT
4.Rock 'n Roll singer
5.Dirty Deeds
6. Jail Break
7.Problem Child
8.Ride on
9.Let there be rock
10. Rock n' roll damnation
11.Highway to hell
12.Hell's Bells
13.Back in black
14.Shoot to thrill
15.You shook me all night long
16.Rock n'roll ain't noise pollution

Tytuły przepisałem z okładki ich najlepszych przebojów! Jak dla mnie wszystkie są jednakowo dobre, ale może coś sobie wybierzesz :>
Musiałem szukać tej płyty więc mam nadzieję że się jakoś zrewanżujesz :P

11.06.2003
00:44
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dzień dobry wieczór :)

Banita >>>> a dlaczego u mnie jest że lubie tylko piwo no co jest :DD

11.06.2003
00:44
smile
[25]

BriskShoter [ Senator ]

Jam semsem lezem spaćki.........więc....DobraNoc....

BTW o nowy wpis "podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej...." choć nie wiem skąd takie oskarżenia :D

11.06.2003
00:47
[26]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> uff thanx thanx nie wiem jak Ci sie oddzwiecze miszczuniu :> dobra poki Justy nie ma to Ci przesle kilka jej fotek nude :>
Shakka------> jaki problem? nie lubisz? to napisz co lubisz - bedzie kurekta ....

11.06.2003
00:50
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> no dobra :D

A więc : lubi piwo, seks, wodke, seks, szybkie samochody, seks, kobiety, seks...aha i co to jeszcze tam mialo być aha seks

może być :D

11.06.2003
00:51
smile
[28]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Jakoś Ci nie wierzę :> Jak już wyślesz tego maila daj znać :P

Shakka----->Piwko już nie smakuje ? Teraz to pewnie tylko wino Bordoux pijasz ?:P

11.06.2003
00:53
smile
[29]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Shakka--------> okej masz to jak w banku .....

11.06.2003
00:57
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>> a kiedy ja mówiłem że mi piwo nie smakuje ??? zawsze smakowało tylko czasami w mniejszych a czasami w wiekszych ilościach :D

Banita >>>> okej :D

11.06.2003
00:59
[31]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> shhit chyba poczta wp nie dziala .....:>

11.06.2003
01:00
smile
[32]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka---->

a kiedy ja mówiłem że mi piwo nie smakuje ???

Teraz się nie wykręcaj. Mam wszystko zarejestrowane na płycie gramofonowej :P Powiedziałeś wybudzony w środku nocy i mając przykładany tasak do szyi że nie lubisz piwa :P

Banita----->Nic nie szkodzi. Wyślij mi na GG :P

11.06.2003
01:03
smile
[33]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>> hmmm skoro tak twierdzisz a możesz mi tą płyte gramofonową przysłać na @ :D to bym sobie posłuchał :D

11.06.2003
01:06
smile
[34]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> po 1
nie wysle bo nie mam zewn adresu ip
po 2 - odwaliles niezla fuszerke , bo miales to napisac ALFABETYCZNIE...... ;)))

11.06.2003
01:11
smile
[35]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka----->Już dwa razy próbowałem wysłac Ci tą plytę poprzez Pocztę polską, ale zawsze mi odsyłali twierdząc że "Do Shakki" to trochę za mało danych :))

Banita------>Reklamacji nie przyjmuję :P

11.06.2003
01:13
smile
[36]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>> kurcze to trzeba było coś powiedzieć to podałbym dokładniejszy adres :

" Shakka
Ulica śliska numer zjechał"

Czy coś w tym stylu :D

11.06.2003
01:14
smile
[37]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> jesli reklamacji nie przyjmujesz, to powinienes chociaz przeprosic :)) rotfl

11.06.2003
01:18
smile
[38]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka----->No nic, spróbujemy! Na razie próbuje przegrać zawartość płyty na dysk żebym mógł Ci wysłać mailem, ale ta płyta nie chce się zmieścić do tej ciasnej dziurki na dyskietki :)

Banita---->Powinieneś był dokładnie przeczytać naszą umowę! Cytuję : " Nie uwzględniam reklamacji i nie przepraszam za dokonane szkody" Jak widać nic z tego :P

11.06.2003
01:21
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>> co Ty kompa masz a nie wiesz że płyty zawsze wkłada sie co CD-ROMa

11.06.2003
01:28
smile
[40]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka------>CDROM powiadasz ? To pewnie będzie ta podstawka pod szklankę ? Niestety urwala mi się miesiąc temu :( Nie wytrzymała obciążenia 2 litrowej coli :P

11.06.2003
01:29
[41]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ehh dobra Paszczak- niech Ci bedzie ze wybaczam.... same klopoty z Toba :>
btw wszystko to co napisales mam juz na hdd- i wersje normalne i koncertowe... pol godzinki wystarczylo ...

11.06.2003
01:30
smile
[42]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>> hmm no trudno musisz jakoś inaczej to wymyślić może do kolegi iść :D


Na światłach zatrzymuje się nowiutki Mercedes i pyrkocząca syrenka. Kierowca syrenki opuszcza szybę i puka w szybę merca . Kierowca mercedesa opuszcza szybę i pyta:
- Czego?
- Nie ma pan może jakichś kaset video, bo bym coś obejrzał a na satelicie lecą same śmieci...?
- Nie mam - odpowiada facet w mercu i myśli sobie: wideo???... w syrence???
Syrenka i mercedes spotykają się następnego dnia i sytuacja się powtarza.
- Czego tym razem?
- A ma pan może jakieś kiełbaski? Grilla robię z przyjaciółmi i wyczyściliśmy już lodówkę...?
- Nie mam - jaki, cholera, grill w syrence???
Kierowca Mercedesa ciężko ugodzony w swoje ego postanowił rozbudować samochód o bajery z syrenki.
Znów spotykają się na światłach.
Tym razem pierwszy odzywa się kierowca merca :
-Może chce pan kiełbaski, lub chlebek na grilla. Mam też najlepszą kolekcję wideo i inne rzeczy, co tylko panu się spodoba...
- K****! I to po takie gówno mnie pan z wanny wyciągał???

11.06.2003
01:37
smile
[43]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka---->Ja znałem ten dowcip w wersji mocniejszej. Zamiast wanny koleś został wyciągnięty z kina :)

Banita----->I dzięki komu masz to wszystko ? :>

11.06.2003
01:38
smile
[44]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> dzieki superszybkiemu laczu oczywiscie :DDD

11.06.2003
01:39
smile
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Solidarność kobieca:
Mąż do żony (spóźnionej)
- Gdzie byłaś tyle czasu ?
- U Ewy na brydżu.
Mąż dzwoni do Ewy i pyta
- Była u ciebie moja żona ?
- Nie.

Solidarność męska:
- Żona do męża (podpitego i spóźnionego)
- Gdzie byłeś tyle czasu ?
- U Zbyszka na brydżu.
Żona dzwoni do Zbyszka i pyta
- Był u ciebie mój mąż ?
- Jak to był? Siedzi i właśnie rozdaje.

11.06.2003
01:42
smile
[46]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->A kto Ci dał adres ? :P

Shakka----->Ja znam lepszy (własnej produkcji) : Przychodzi Baba do Michnika, a Michnik nagrywa :)):P

11.06.2003
01:43
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>>>> :D

Oto przepis na rozpoznanie niedźwiedzia. Podchodzisz do niedźwiedzia, drażnisz go, gdy jest już rzeczywiście wkurzony zaczynasz uciekać.
I wtedy:
1. jeżeli biegniesz i biegniesz, i znajdujesz drzewo, wchodzisz, a niedźwiedź za tobą - to jest niedźwiedź brunatny;
2. jeżeli biegniesz i biegniesz i znajdujesz drzewo, wchodzisz, a niedźwiedź strząsa cię z drzewa - to jest niedźwiedź grizzly;
3. jeżeli biegniesz i biegniesz i nie możesz znaleźć drzewa to jest niedźwiedź polarny.

11.06.2003
01:47
[48]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> nikt mi nie dal ,wyczytalem na innym forum , Ty chyba tez tam piszesz :P

11.06.2003
01:49
smile
[49]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dobra i coś na pożegnanie :D

Z Sejmu przyszły dwie wiadomości: jedna dobra, druga zła
zła : 3 posłów ma pryszczycę
dobra : trzeba cale stado wybić!

11.06.2003
01:51
smile
[50]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka---->O! Ten jest świetny :)

Banita------>w takim razie musiała to być bardzo intelihentna osoba :PP

11.06.2003
01:56
[51]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Shakka-----> rotfl swietny kawal ....
Paszczzak------> bo ja wiem...... wypowiadala sie tak na Twoim niskim poziomie mniej wiecej :>

btw przegladam teraz wp i zobaczylem screeny z chrome-no jeden wyglada naprawde niesamowicie ------>

11.06.2003
02:10
smile
[52]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ehh ja sie wstepnie pozegnam z paniami, panami i..... Paszczakiem :)
dobranoc

11.06.2003
05:45
smile
[53]

juuusta [ malinka ]

spóźnilam się troche dzisiaj:) wstawać lenie:P

11.06.2003
06:59
[54]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ZzzZzzZzz...

11.06.2003
06:59
[55]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

6:59... To by bylo na tyle...

11.06.2003
23:00
[56]

Torn [ Merces Letifer ]

Czołem ferajna ;-)

Nie wiem ile dziś będę siedział, nie mam sprecyzowanego planu... ciut pogram, może na jakiś film lookne.

11.06.2003
23:01
smile
[57]

BriskShoter [ Senator ]

Zwyczajem Witam Banda :)

Torn ---------> Jest dobry film na TV (za przeproszeniem:) Publicznej 2 a wczesniej był Happy Gilmore na Bolsacie :)) Był fajny :D

11.06.2003
23:08
smile
[58]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam i ja :)

11.06.2003
23:09
smile
[59]

BriskShoter [ Senator ]

Danley -> Nom zdziwiłbym sie jakbyś sie nie pojawił :D

11.06.2003
23:12
smile
[60]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Witam

11.06.2003
23:14
[61]

Torn [ Merces Letifer ]

Hej Brisk, Danley.

Brisk » jeżeli chodzi o ten z Penn'em to oglądam właśnie, chociaż zastanawiam się czy nie obejrzeć jakiegoś divx'a, które licznie zalegają mi na dysku. TV co jakiś czas filmy powtarza w końcu ;)

Danley » Powiedz mi, Ty nie śpisz do 7, czy idziesz kimać zaraz po kontroli i wstajesz po 6 ? Bo jeżeli nie śpisz to musisz mieć niezłe zajęcie / końskie zdrowie ~. :)

(ale mi net drastycznie wolno chodzi :( pewnie niedługo z tego powodu będę uderzał w kimono)

11.06.2003
23:14
smile
[62]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dzien dobry wieczór :)

11.06.2003
23:14
smile
[63]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Te bym sie zdziwil :D


Witaj Paszczak

11.06.2003
23:18
[64]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Torn ---> Po kontroli gdy juz sie robi nudno i juz naprawde nie ma co robic to ide kimac... a rano wstaje...

11.06.2003
23:18
[65]

Torn [ Merces Letifer ]

Witam także Shakke i Paszczaka (pewnie w CM grasz, co ? :D)
Jednocześnie się chyba żegnam, ciut zmęczony jestem.

Poza tym skończyłem przed chwilą 4. sezon Anderlechtem (znowu w półfinale LM odpadłem - tym razem z Romą), no ale to zostawię na inny wątek cykliczny i może jutro tam się dopiszę.

11.06.2003
23:20
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn witam również i żegnam(???), ale zauważyłem że nie ma tutaj już takiego ruchu co dawniej co sie stało ???

11.06.2003
23:23
smile
[67]

BriskShoter [ Senator ]

Torn ---------> BTW TV filmów to racja :D

Hehe chołoła nudzi mi sie ale też mam takiego lenia że mi sie nawet filmu nie chce ogladnąć :D

11.06.2003
23:24
smile
[68]

Hellcat [ Legend ]

Hehe, na kolana....Masta Hell przybył ;-)
A na serio, co słychać? ;-)

11.06.2003
23:25
[69]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

No wlasnie, ciekawe co sie stalo... kiedys tu bylo baaardzo duzo osob odrazu, a teraz ciut malo jest...

11.06.2003
23:26
smile
[70]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witaj Hellcat... jak to co slychac? nic... raczej co widac :D

11.06.2003
23:35
[71]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Co taka cisza nagle nastala?

11.06.2003
23:35
smile
[72]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa,Banita,Sulik,Maniek co z wami wszystkimi ? :))

Za Tobą massca też tęsknimy :))

11.06.2003
23:38
smile
[73]

BriskShoter [ Senator ]

Paszczak i reszta Bandy -> Witam nowoprzybyłych :D

PS. Paszczak ------> Nie wywołuj Wilka z lasu ;)

11.06.2003
23:38
smile
[74]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Jak oni byli^ to przynajmniej duzo wiekszy ruch byl i bylo ciekawiej... tak tesknimy, tesknimy :)

11.06.2003
23:39
[75]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> skoro nawet MNIE wymieniles po nazwisku- zglaszam sie ..... jestem ....:)

11.06.2003
23:42
smile
[76]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Brisk----->Jeszcze jego nam tu trzeba...:)

Banita----->Możesz spocząć :P A Justa gdzie się włóczy po nocach ? :)

11.06.2003
23:46
[77]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-------> rozumiem ze to o tym wilku to nie bylo o mnie?
o Juste pytasz? ehhh napisze tak- byla kiedys taka piosenka republiki- nie pytaj o polske......
no wiec nie pytaj...

11.06.2003
23:51
[78]

SULIK [ olewam zasady ]

jestem... wnerwiony :/

11.06.2003
23:52
smile
[79]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Z wilkiem to nie było do Ciebie. A co do Justy : Czyżbyście się pokłócili ? Chyba będe musiał poszukać moje stare kasety Republiki żeby się dowiedzieć o co biega :>

11.06.2003
23:53
[80]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Sulik----> witamy w klubie, tylko ze bardzo delikatnie to napisales.....

11.06.2003
23:56
[81]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> chodzilo tylko o zdanie - nie pytaj o polske..... takze lepiej nie szukaj kasety
a o czym tam bylo ? cos jeszcze pamietam:
to nie kochanka , ale sypiasz z nia choc smieja z ciebie sie i drwia
taka skulona i pijana wciaz , dlatego tez nie pytaj mnie.... i tak dalej i tak dalej.......

aha od razu pisze ze nie ma to nic wspolnego z wiadomo kim- chodzilo tylko o tytul :>

11.06.2003
23:58
[82]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witaj Sulik

12.06.2003
00:00
smile
[83]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]


0:00 - Kontrola radarowa...

12.06.2003
00:00
smile
[84]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Czekaj, czekaj. To zdanie "taka skulona i pijana wciaz" też pasuje do Justy :>

Sulik---->A co jest przyczyną Twojego złego humoru ? Czyżby mecz Polska - Szwecja ? :P

12.06.2003
00:00
smile
[85]

BriskShoter [ Senator ]

Kontrola radarowa [raz dwa raz dwa] 0.00 :)

SULIK -> Joł :)

12.06.2003
00:01
[86]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Ten mecz moze byc powodem, chociaz wiadomobylo ze tak bedzie...

12.06.2003
00:03
smile
[87]

BriskShoter [ Senator ]

Ja oglądnąłem mecz od deski do deski a humor mam dalej swietny :D BTW EME tera przynajmniej nie ma sie denerwować że jest "mecz ostatniej szansy" :))))))))))

12.06.2003
00:03
smile
[88]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Jeszcze sie w czasie Brisk ziesciles ;)

12.06.2003
00:08
[89]

SULIK [ olewam zasady ]

Banita --> GRRRRYYYYYY [warczenie] na GOLU by mnie zabanowali na dożywocie, jak bym powiedział dokładnie co przewija mi sie przez głowe

Danley - witaj

Paszczak - chciałbym, aby to był mój problem :/

Brisk - joł

12.06.2003
00:13
[90]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----->NIE PASUJE....... mowie to z cala odpowiedzialnoscia za swoje slowa :)
i zapewniam ze nie mam przystawionego pistoletu do glowy........Justa jest porzadna , grzeczna , i przyzwoita dziewczynka....
wogole nie pije, i nie chodzi po nocach....chyba ze do mnie :>















dobra dobra napisalem co chcialas ...

12.06.2003
00:54
smile
[91]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Pantoflarz :P

Czuwam, czuwam...

12.06.2003
00:59
[92]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

tez czuwam...

12.06.2003
00:59
smile
[93]

BriskShoter [ Senator ]

Dobra ja lezem spać tak wiec Czuj Duch :) i .......... DobraNoc ....

12.06.2003
01:00
[94]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

No i wybyla 1:00...

12.06.2003
01:01
smile
[95]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

DobraNoc Brisk :)

12.06.2003
01:01
[96]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----->dalbym inna piosenke republiki, co mam za to pantoflarstwo, ale nie wiem czy nie nadaje sie to bardziej do watku od lat 18 .... :>

12.06.2003
01:03
smile
[97]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> dawaj ja mam powyżej 18 to mi nic nie bedzie :DD zresztą tutaj sami swoi hjehejhej :D

12.06.2003
01:03
smile
[98]

Bzyk [ Offensive ]

* PLONK *

12.06.2003
01:05
smile
[99]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Właśnie. Nie daj się prosić! Zresztą i tak dzieci już śpią o tej porze. Moderatorzy pewnie także :>

12.06.2003
01:11
[100]

SULIK [ olewam zasady ]

dalej jestem... wnerwiony... i z tego wszystkoe spać dziś nie moge :/

12.06.2003
01:16
[101]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ehh sami tego chcieliscie i zobaczcie czy nie warto byc pantoflarzem - texty tylko republiki :>

mogę zrobić z tobą to... to co chcę
mogę cię odpychać i... i całować
mogę opowiadać ci zły sen

takie same usta masz rozchylone
takie same dłonie wciąż koją mnie


------------------------------------

rozbierasz mnie leciutko pani
umieram prawie rozebrany
w bikini jesteś więc ubrana


eh starczy bo bana za pornografie dostane....:>
i co? bycie pantoflarzem nie jest takie zle...:)

12.06.2003
01:20
smile
[102]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Sulik---->Na poprawę humoru :

inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans
inteligentny mężczyzna + głupia kobieta= udana para
głupi mężczyzna + inteligentna kobieta = małżeństwo
głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża


Banita----->Zaraz poszukam jakiegoś lepszego tekstu :P

12.06.2003
01:20
smile
[103]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> ehehehe no nie z tego wszystkiego to az spać ide :DD A zatem dobranoc wszystkim :) ehehehehe

12.06.2003
01:23
[104]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> textow jest duzo, ale to sa juz wyszego lotu kawalki- poezja nawet rzeklbym , takze nie bede ich zapodawal , bo i tak nic nie zrozumiesz ;)

12.06.2003
01:25
smile
[105]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

SiE cZuWa

12.06.2003
01:28
[106]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Zawsze możemy się pobawić. Jak jesteś taki dobry to powiedz czyj to tekst : :P

Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele
Leci, dom stoi zupełnie pusty, nocą kurzą się dookoła rupiecie
Wracamy chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem
Po schodach na piechotę raczej rady nie damy

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni
Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni

Trasa bardzo dobrze znana od jednego baru do baru
Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę kataru
Jeśli wiesz o czym ja mówię ....
Natomiast zupełnym rankiem wychylam patrząc tępo
ostatnią bez gazu szklankę


na początek bardzo łatwe :P

Shakka---->Zostań jeszcze :)

12.06.2003
01:30
[107]

Banita_bb [ bo był za miły ]

kazik

12.06.2003
01:33
smile
[108]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

KoNiEc CzUwAnIa

12.06.2003
01:35
[109]

Banita_bb [ bo był za miły ]

teraz moja- mam nadzieje ze rownie prosta....


Tata chodzi do kosciola ale to mu nie przeszkadza
raz na tydzien rzucic nozem w kierunku sasiada
Matka to jest dobra baba, ona lubi poplotkowac
czasem cos ukranie w sklepie, zyje nam sie coraz biedniej

refren
Polska rodzina
troszczy sie o nia sam ksiadz kardynal
daje wskazowki i dobre rady
polska rodzina swieci przykladem

Ojciec to jest twardy facet kiedy zjawil sie komornik
choc nie widzial nic karate kopnal goscia prosto w zbiornik
Moja siostra jest modelka piekna kibic dlugie nogi
chcesz ja poznac troche blizej plac gotowka alfonsowi

Bezrobotny starszy brat co powiesil sie w piwnicy
w czarna rozpacz biedak wpadl bo sie znalazl na ulicy
Wujek lubi denaturat, babcia lyka heroine
ciotka z glodu je cebule, stryjek Ludwik zmarl ni kile

12.06.2003
01:40
[110]

SULIK [ olewam zasady ]

Dabnley - pewnie będziesz nad ranem - moze ja do tego czasu jeszcze będę :)

12.06.2003
01:41
[111]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Dobrze, kazik. A co do Twojej : Big Cyc ?

12.06.2003
01:42
[112]

Banita_bb [ bo był za miły ]

brawo- czekam na next - ale od razu mowie ze nastepna moja bedzie baaardzoo trudna:>

12.06.2003
01:45
[113]

SULIK [ olewam zasady ]

ja mam dla was prstą zagadke:

"Spijam Krwe z błony dziewiczej
Jak zagęszczony sok...."

12.06.2003
01:47
[114]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Jak trudne to trudne. Uprzedzam że zespół jest zagraniczny, a to tylko tłumaczenie (swoją drogą nienajlepsze) :

Dziś wieczorem mam zamiar dobrze się zabawić
Tak bardzo chcę mi się żyć
Czuję, że świat wariuje, tak !
A ja rozpływam się w zachwycie
Więc nie zatrzymuj mnie teraz, nie zatrzymuj mnie
Bo świetnie się bawię, świetnie się bawię

Jestem spadającą gwiazdą przeszywającą niebo
Jak tygrys, co opiera się prawom grawitacji
Jestem samochodem wyścigowym
Przejeżdżającym obok tak jak Lady Godiva
Mam zamiar jechać, jechać, jechać
I nie ma nic, co by mnie mogło powstrzymać

Wypalam niebo, tak !
200 stopniami
To dlatego nazywają mnie Panem Fahrenheit
Podróżuję z prędkością światła
Chcę zrobić z ciebie ponaddźwiękowego człowieka

Nie zatrzymuj mnie teraz, bo tak świetnie się bawię
Jestem na balu, nie zatrzymuj mnie
Jeśli chcesz się dobrze bawić
To tylko do mnie zadzwoń
Nie zatrzymuj mnie teraz (bo świetnie się bawię)
Nie zatrzymuj mnie teraz ( bo bawię się doskonale)
I wcale nie chcę przestać

12.06.2003
01:52
[115]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ehh Paszczak----> nie fer.........juz rozumiem ze zapodalbys zagraniczny text- chyba byloby latwiej ....
a moja zagadka jest taka- nie ejst to piosenka na wiadomy temat- czyli ten tego ogolnie :> , ale ... jakby ktos mial duza wyobraznie cos by z niej byc moglo...
a wiec piosenka ma tylko jedno zdanie przez caly czas:
szewc zabija szewca bumtarara bumtarara .......

i tak przez cala piosenke- dodam ze to jest rockowy zespol i piosenka jest CZaDOWA ....
Sulik----> lol ales napisal...:) nie wiem....

12.06.2003
01:55
smile
[116]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

SULIK---->Ten tekst przewijał się w wątku o polskim metalu :) Ale nie pamiętam czyj to :P

Banita----->Jakaś podpowiedź ?

Podpowiedź do mojej : To jest piosenka Queenu :P

12.06.2003
02:00
[117]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> okej podpowiedz: to polska piosenka :> lol
nie ma innej chyba ze ta piosenka raz poleciala w latach 80 tych w telewizyjnej liscie przebojow i ja zdjeli- a zespol nazywal sie siekiera....i na teledysku biegala rozebrana babka po chlodni z miesem :>

12.06.2003
02:01
[118]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> dont stop me now?czy jakos tak?

12.06.2003
02:05
[119]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Niestety nie wiem :P Ale tego teledysku spróbuję poszukać w necie :)
A co do mojej zagadki : Nareszcie. Z podpowiedzią, ale zgadłeś :)

I na koniec ostatnia :

Reformator, jak cię mogę
Radość zmienić chciał w kalafior
Udało się, udało się, czy nie
Nie myśl o nim
Jak cię mogę
Mysł o pracy to synonim
Udało się, udało się, czy nie
I dlatego, że ci mogę wszystko dać
Ty śmiejąc się mówisz „chodźmy spać”
A idiotom zimno
A idiotom zimno

Czas po tieniądz, czas po tieniądz
A kto pyta ten nie wielbłądzik
I dobrze jest
I dobrze jest, jak jest
Reformator może zmieniać
Rozkład łapek po kieszeniach
I więcej nic
I wiecej nic, już nic

12.06.2003
02:12
[120]

Banita_bb [ bo był za miły ]

janerka oczywiscie - ale od razu mowie ze takie zgadywanie jest nie fer- bo wystarczy skopiowac text do googla i po sprawie....:)
ale fajnie bylo...
ehh to dobranoc..

12.06.2003
02:15
smile
[121]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->A myślisz że skąd wytrzasnąłem tego Big Cyca ? :PPP

No to róbmy listę czuwających :

1.Paszczak :P

12.06.2003
02:18
[122]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> jesli to byla prowokacja - to udana :P
No to róbmy listę czuwających :
1 Banita
2 Paszczak
Uff jak to dobrze ze codziennie po 16 2 - 3 godzinki odsypiam te dlugie noce....

12.06.2003
02:20
smile
[123]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Źle!Miało być tak

Lista Czuwających:

1.Paszczak
2.
3.
4.
...

99.Banita :PP

12.06.2003
02:25
[124]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> lol zadam SATYSFAKCJI :PPP

12.06.2003
02:36
[125]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ehh Paszczak--------> sorki tak przewaznie do Justy mowie :)
ale to wina poznej pory chyba.....okej okej wygrales - idem spac...

12.06.2003
02:38
smile
[126]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ja zawsze wygrywam :)

No chyba że mi Danley lub Sulik plany pokrzyżują. Zawsze też może zjawić się arthemide :)

12.06.2003
02:43
[127]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> jeszce sie tak nie ciesz, jesscze pilka w grze a bramki sa dwie- nie wiem czy to z sensem i na temat ale napisalem.....
Btw how old are u? jesli to nie tajemnica bo zaskoczyles mnie na innym watku znajomoscia faktow ktore dla kilkunastolatka takiego jak Ty :> powinny byc czarna magia ......

12.06.2003
02:44
[128]

SULIK [ olewam zasady ]

tekst był KAT'a (muzyka Katolicka Acz Taktowna :P)

lista czówajacych:
1.Paszczak
2.
3.
4.
...

99.Banita
...
4710. Sulik

4710 - to numert tego posta :P

12.06.2003
02:49
smile
[129]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Mało wiesz o życiu :P Nie ma to jak informacje z trzeciej ręki. Zawsze pewne i solidne :PP

A ja się POWOLI (jeszcze się nie cieszcie) żegnam...:P

12.06.2003
02:52
[130]

Banita_bb [ bo był za miły ]

okej w takim razie .......
lista czówajacych:
1.banita
2.
3.
4.
...

...
4710. Sulik

12.06.2003
02:54
smile
[131]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Mówiłem że POWOLI...:P

1.Paszczak
2.Sulik
3.Banita

:PP

12.06.2003
02:58
[132]

SULIK [ olewam zasady ]

moja pozycja się oddala :P

12.06.2003
03:00
[133]

Banita_bb [ bo był za miły ]

jakies gubienie pakietow w przesylaniu mojego posta bylo i sie przeklamania wkradly.......
a wiec:
lista czówajacych:
1.banita
2.
3.
4.
...

...
4710. Sulik


Paszczak?? who is it?? :)

pyt dodatkowe- czyja to jest piosenka- who is it ? :)

12.06.2003
03:03
[134]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

1.Paszczak

....

4710.Sulik
------------
DNO
---------

Banita

:))

12.06.2003
03:08
[135]

Banita_bb [ bo był za miły ]

1

....

4711.Sulik
------------
DNO
---------

Banita


-------
MUL

Paszczak

:)


12.06.2003
03:15
smile
[136]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Dobranoc

Banita--->Do soboty :P

12.06.2003
03:17
[137]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> dobranoc , spij dobrze dziecko ;) by SP
ehh czemu mi sie wydaje ze za kilka minut sie jeszce wpiszessz.........

a wiec definitywnie dobranoc...

12.06.2003
03:20
smile
[138]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Czuwam. SuckeR :P

12.06.2003
03:27
smile
[139]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Marze

12.06.2003
03:41
smile
[140]

SULIK [ olewam zasady ]

A wy dalej się przekomażacie ??

12.06.2003
03:42
smile
[141]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

I kto jest debeściak ?

12.06.2003
03:44
smile
[142]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Chociaż dawniej wpisywałem się do wątków typu "Bezsenność...", uważam, że są bez sensu. Kto nie śpi, widać po innych wątkach na konkretniejsze tematy, do których wpisywali się użytkownicy forum.
Statsy! Statsy!

12.06.2003
04:17
[143]

SULIK [ olewam zasady ]

Paszczak - to oczywiste - JA :)

12.06.2003
04:24
[144]

SULIK [ olewam zasady ]

conarboD <---

12.06.2003
06:57
[145]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ZzzZzzZzz...

12.06.2003
06:59
[146]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

6:59 ---> I to by bylo na tyle...

12.06.2003
06:59
smile
[147]

juuusta [ malinka ]

zamykamy

Danley :P

12.06.2003
07:00
smile
[148]

juuusta [ malinka ]

hmm, 7?

12.06.2003
23:00
smile
[149]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam... dzis z deka wczesniej niz ostatnio, ale to to samo "Witam" co zwykle :P

12.06.2003
23:00
smile
[150]

BriskShoter [ Senator ]

Dziś liniwie ale jednak zwyczajem Witam Banda :)

12.06.2003
23:01
smile
[151]

BriskShoter [ Senator ]

Joł Danley:)

^UP^ "leniwie" miało być :D

12.06.2003
23:03
[152]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> widzę że nie zrozumiałeś mojego emaila, proszę przeczytaj go jeszcze raz

12.06.2003
23:05
[153]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soulcatcher- as u wish

12.06.2003
23:07
[154]

Banita_bb [ bo był za miły ]

btw mozesz mi powiedziec czemu zmazales teraz mojego posta? jesli mnie nie chcesz na tym forum napisz to teraz i tu i juz mnie tu nie zobaczysz

12.06.2003
23:07
[155]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Taaa... "leniwie" :D

12.06.2003
23:11
smile
[156]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Witam.

12.06.2003
23:11
[157]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Soulcatcher [ Prefekt ]

banita_bb--> przetłumaczę ci na twój język to co ci napisałem : "masz się odwalić od mojej osoby"

nie tylko tego posta skasowałem, skasowałem ostatnich 50 twoich postów i zrobię tak za każdym razem jak napiszesz cos niemiłego na temat kogokolwiek na tym forum, wliczając w to moją osobę

12.06.2003
23:12
[158]

Banita_bb [ bo był za miły ]

bo taka zabawa moze Ciebie bawi - i wiesz juz co inni o tym mysla...rob tak dalej- czekam na odpowiedz- na golu prosze.

12.06.2003
23:13
[159]

Banita_bb [ bo był za miły ]

a czemu mi po prostu nie dasz bana na ip? nie prosciej ? nie latwiej?nastepny idiota odejdzie i bedziesz mial kolejna satysfakcje......

12.06.2003
23:15
[160]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> z wieloma ludźmi z forum znam się osobiście, gram z nimi w gry-online i rozmawiam, nie mogę ci odpowiedzieć na pytanie czy cię chcę czy nie, bo jesteś dla mnie tylko ksywką, ksywką którą inni moderatorzy wielokrotnie banowali, a ja odbanowywałem. Nie znam cię, mogę cię oceniać tylko po tym co piszesz, a widzę w twoich wypowiedziach zbyt dużo agresji.

12.06.2003
23:16
[161]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> a po co mam dawać ci bana ?

12.06.2003
23:19
[162]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soul----> bylem zbanowany JEDEN raz - z prowokacj massci- bo dupek zaczal mnie obrazac jak to on potrafi- ANI razu wiecej- czyzbys mial inne dane?
jesli za duzo agresji- napisz jedno zdanie- nie chce cie widziec na golu- i konczymy flaszke i do domu....
agresji do kogo/czego jesli mozesz uscislic...

12.06.2003
23:19
[163]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> oceniasz moje postępowanie w swój bezrozumny dziecinny sposób, ale wymagam od ciebie zrozumienia mojego postępowania, wymagam abyś stosował się do zasad jakie tu panują, a specjalna prośba jest jeszcze łatwiejsza do zrozumienia "nie mam ochoty słyszeć z twoich ust niczego na mój temat"

12.06.2003
23:20
[164]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> tak mam inne dane, ksywek Banita_bb z numerkami było zbanowanych 4

12.06.2003
23:22
[165]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> nie będziesz stawiał mi żadnych ultimatum, napisałem ci o co mi chodzi, nawet zrobiłem to przez emaila na co w odpowiedzi dostałem wyzwiska. Nie zakłądam że każdy czytelnik tego forum musi być orłem kultury ale jakieś normy obowiązują

12.06.2003
23:25
[166]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soul------> byly zbanowane w jednym i tym samym dniu- bo rozmawialem na watku dla adminow- a juz tak btw spytaj sie desade- znalazlem blad systemowy na golu przy logowaniu i dostalem nawet za to 25 goli- moze to coz zrownowazy ;)
a tak btw razy dwa do tej pory ten blad nie zostal usuniety. ale to inna bajka.

tak wiec teza ze mialem wiele zbanowanych ksywek nie jest do konca prawdziwa- bo rozpoczalem dyskusje- madra jak zawsze z moderatorami- i mi banowali co 5 minut kolejnego nika- za to samo- za rozmowe z nimi na watku dla administratprow- nie za obrazanie kogokolwiek

12.06.2003
23:25
smile
[167]

Hellcat [ Legend ]

Panowie Panowie, bądźcie Dzentelmenami, i nie kłóćcie się :-)
Załatwcie to na spokojnie przy piwku or sthg :-)
Make Love Not War ;-)

12.06.2003
23:27
[168]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ja i ultimatum? do Ciebie? wiesz ze bym nie smial ......

12.06.2003
23:27
[169]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Widze, ze nozyczki dzisiaj maja duzo ciecia...

12.06.2003
23:27
[170]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Banita_bb --> konczę z tobą rozmowę bo wiem że nie sprawia ci ona przyjemności, napisałem ci już 3 razy o co mi chodzi, mam nadzieję że zrozumiesz

12.06.2003
23:28
smile
[171]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Pax Romana ?

12.06.2003
23:29
[172]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soulcatcher----->prosba jesli moglbys tylko napisac w jakim sensie jestem agresywny- jestem mimo wszystko nieglupim ? czlowiekiem i postaram sie poprawic- slowo honoru !

12.06.2003
23:31
[173]

Banita_bb [ bo był za miły ]

i znowu zle mnie oceniasz bo rozmowa z Toba sprawia mi wielka przyjemnosc- jak z kazdym inteligentnym czlowiekiem na golu.

12.06.2003
23:34
[174]

SULIK [ olewam zasady ]

Jak zawsze wpadam w najmniej odpowiedniej chwili - a tu jak zawsze ktoś robi "miły" klimacik :]

Panowie do kałachów i M4 - i raz raz 1/1 na de_box :]

12.06.2003
23:38
[175]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Sulik----->heh. Dorwałem dzisiaj płytki KAT-a i stwierdzam o dziwo że mi się podoba :) Ale mam małą prośbę : podaj jakieś tytuły fajnych piosenek bo nie mam czasu wszystkiego przesłuchiwać na razie...:P

12.06.2003
23:40
smile
[176]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

joł Dzień joł Dobry joł Wieczór joł :)

12.06.2003
23:42
smile
[177]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

jol Shakka, jol Sulik

12.06.2003
23:43
[178]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soulcatcher----> to jeszcze na koniec ostatnia i dziecinna moja prosba- jak zawsze pewnie- zrob tak zeby zniknely moje posty napisane dzisiaj- ja tak to lubie....:)
nie wiem jak to robisz, ale na pewno ma to w sobie cos z magii.......
prosze- zrob przyjemnosc bezrozumnemu dziecku...

12.06.2003
23:46
smile
[179]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

joł Danley możesz powiedzieć jak Ty to robisz ?? miedzy 0:00 a 1:00 idziesz spać (chyba ?) i już o 6:00 na nogach łot trzeba mieć zdrowie :D

12.06.2003
23:48
[180]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Soulcatcher---> nawet sie specjalnie usmiechne do Ciebie : na zgode:

12.06.2003
23:48
[181]

Torn [ Merces Letifer ]

Czołem ferajna.

Hmmm, widzę, że tu niezła `zadyma` a ja silly oglądałem w najlepsze sobie komedie, zamiast przełączyć się na GOL i mieć dramat obyczajowy ;-) (or smthg)... chociaż może to raczej thriller.. zobaczymy jak się rozwinie akcja.

12.06.2003
23:50
smile
[182]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka » dokładnie takie samo pytanie zadałem Danleyowi wczoraj... :))
Danley wdziera się przebojem do hall of fame tego wątku ;-)

12.06.2003
23:51
smile
[183]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

jol Torn

Shakka ---> Nie wazne o ktorej ide spac (czasem nawet po 3), ale wstaje zawsze o 6... - do tego trzeba miec zdrowie? moze i tak, ale przedewszystkim dobry budzik :D

12.06.2003
23:52
smile
[184]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka---->Witamy, witamy..

Danley to uszust! Założe się że on cały czas śpi i co jakiś czas budzi go budzik, melduje się na golu i znowu idzie spać :P

Banita---->Ta ponura facjata to Twoja ? :> Kondolencje dla Justy...:PP

12.06.2003
23:52
[185]

SULIK [ olewam zasady ]

Paszczak --> KATA to ja mam mało, ale jakieś tytułki:

666
Wyrocznia
Robak
Porwany Obłędem
Odmieńcy
.. ehhh... sam nie wiem, prawie wszystkie utwory sa dobre, a teksty niesamowite (goscie mają fantazjie :])


W czerwcu znowu Koncert w Karakowie :] (już trzecia trasa :])

12.06.2003
23:54
smile
[186]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

"Przebojem" hehe dobre ;)

12.06.2003
23:57
smile
[187]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Paszczak ---> Mylisz sie, bez przesady... Myslisz ze tylko po to zeby sie tu wpisac bym po nocy wstawal specjalnie? Nie, tak nie jest... Przeciez (prawie) zawsze mowie ze juz ide i pozniej w nocy juz mnie nie ma tylko dopiero rano...

12.06.2003
23:57
[188]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> lol dzieki za komplement- jak zawsze postarales sie :>

12.06.2003
23:57
smile
[189]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Danley >>>> ehehehe budziki to ja mam trzy i żaden nie chce mnie obudzić o tej porze chyba że już mnie ktoś ściągnie z łożka to wtedy wstaje :D

Paszczak >>>> pewnie i racja :D

Torn >>>> hall of fame hehehe dobry pomysł :D

13.06.2003
00:00
smile
[190]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Kontrola radarowa <--- 0:00 ---> Kontrola radarowa

13.06.2003
00:02
smile
[191]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

SULIK---->Dzięki, przesłucham! Ale tak czy inaczej rock rządzi i żaden polski metal tego nie zmieni :P

Danley---->To tylko przykrywka :P

Banita---->Już mam we krwi obrażanie Ciebie :> LOL

Shakka---->Ja zawsze mam rację :P

13.06.2003
00:02
[192]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - przecież mamy: "Hall of Fame", a jest to wstępniak w którym wpisany jestem złotymi zgłoskami :P

13.06.2003
00:04
smile
[193]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A może Danley ma jakiegoś brata bliżniaka i gdy on w tym czasie siedzi na forum to brat śpi już od 21-22 budzi sie przed 6 czy troche po i pojawia sie na chwile na forum ??? :D

13.06.2003
00:05
[194]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Jasne... :P

13.06.2003
00:05
[195]

SULIK [ olewam zasady ]

Paszczak - ja bym powiedział na odwrót, no ale zawsze dobrze zrobić sobie przerwe i odskoczyć w inne klimaty... a co do rokowych kawałków to niektóre Kata są dość spokojne i powinny się spodobać "rockman'om" :)

13.06.2003
00:09
smile
[196]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Niektore te pomysly to sa naprawde wywindowane w kosmos do przesady, ale co tam posmiac sie zawsze mozna :D

13.06.2003
00:09
smile
[197]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Shakka----->Ty i te Twoje teorie...:PPP

Sulik----->Mam płytę Ballady Kat-a i rzeczywiście dość spokojne...A co do ucieczki w inne klimaty : O tak! Ja mój ukochany rock lat 60,70 i 80 przeplatam nowym rockiem, hip-hopem i wieloma innymi:)

13.06.2003
00:12
smile
[198]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paszczak >>> jeszcze nie wiesz na co mnie stać :DD

No to wszystko jasne :DD No to dla Danley-a i jego brata ehehehehe >>>>>>

13.06.2003
00:13
[199]

Torn [ Merces Letifer ]

SULIK » a czy ja twierdzę inaczej ? Przecież pisząc hall of fame miałem po części właśnie wstępniak. Tylko o Danleyu jest tam póki co mało, a widać chłop ma aspiracje na więcej.

13.06.2003
00:16
[200]

Torn [ Merces Letifer ]

aaaaaaaaa, znowu error.

a czy ja twierdzę inaczej ? Przecież pisząc hall of fame miałem na myśli, po części właśnie wstępniak.

13.06.2003
00:16
[201]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Wcale sie o wiecej nie domagam...
BTW. Nawet nie zauwazylem ze tam jestem, dopiero ostatnio mi ktos napisal... patrze i rzeczywiscie jestem :P

13.06.2003
00:26
smile
[202]

Torn [ Merces Letifer ]

Astalavista(.box.sk) d00dz.

Lece kimać.

13.06.2003
00:27
smile
[203]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

to idz :D

13.06.2003
00:35
smile
[204]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Widze ze juz ucichlo, wiec i ja ide... DoBrAnOc :D

13.06.2003
00:36
smile
[205]

BriskShoter [ Senator ]

Lezem spac.....DobraNoc....

13.06.2003
00:38
[206]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Skoro tyle osób wysiada czas stworzyć listę czuwających :PP :

1.Paszczak
2.Sulik ?
3.
--------------
DNO
------------
BAGNO
-----------
MUŁ
----------
OTCHŁAŃ
-----------
Banita :PPP

13.06.2003
00:40
smile
[207]

BriskShoter [ Senator ]

Paszczak -> Nie rób listy bo jak współzawodnictwo wchodzi w gre to zostaje :D


1.Paszczak
2.Sulik ?
3.BriskShoter ;)
--------------
DNO
------------
BAGNO
-----------
MUŁ
----------
OTCHŁAŃ
-----------
Banita :PPP

13.06.2003
00:40
[208]

Banita_bb [ bo był za miły ]

okej w takim razie lista czówajacych:
1 banita
2
4


panow na p nie obslugujemy :P

13.06.2003
00:43
smile
[209]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ma być tak :

1.Paszczak
2.Sulik ?
3.BriskShoter ;)
4.Shakka ?
--------------
DNO
------------
BAGNO
-----------
MUŁ
----------
OTCHŁAŃ
-----------
Gorzej już być nie może
---------------------------
A jednak może
-----------------------
Banita :PPP

13.06.2003
00:45
smile
[210]

BriskShoter [ Senator ]

1.Paszczak
2.Sulik ?
3.Shakka ?
--------------
DNO
------------
BAGNO
-----------
MUŁ
----------
OTCHŁAŃ
-----------
Gorzej już być nie może
---------------------------
A jednak może
-----------------------
Banita :PPP
-------------------------
Chiny

BriskShoter ;)

13.06.2003
00:49
smile
[211]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

1.Paszczak
2.Sulik ?
3.Shakka ?
--------------
DNO
------------
BAGNO
-----------
MUŁ
----------
OTCHŁAŃ
-----------
Gorzej już być nie może
---------------------------
A jednak może
-----------------------
Banita :PPP
-------------------------
Chiny

BriskShoter ;)
--------------
Pamela Anderson bez stanika :P
----------------------
Polska kinematografia :)

13.06.2003
00:50
smile
[212]

Banita_bb [ bo był za miły ]

lista czówajacych:

porzadek alfabetyczny !!!!!!!!
Banita BriskShoter Justa Shakka Sulik Paszczak


:>

13.06.2003
00:56
[213]

SULIK [ olewam zasady ]

Po co pytajnik przy mojej ksywce ?? przecież to oczywiste, ze jestem :]

13.06.2003
00:57
smile
[214]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Justa nawet nie raczy się wpisać, a Ty ją w tak ekskluzywnym gronie umieszczasz ? :P

btw. Czuwać, a nie "czówać" :PP

Sulik----->Nigdy nic nie wiadomo :)

13.06.2003
01:02
smile
[215]

BriskShoter [ Senator ]

Lista czuwających:
Banita Justa Shakka Sulik Paszczak

Lista już nie czuwających (także nieczujących :)
BriskShoter

...DobraNoc.......

13.06.2003
01:13
smile
[216]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Lista czuwających:
Banita Sulik Paszczak


Nie ma ulg dla Justy i Shakki
No chyba że się zameldują :P

13.06.2003
01:15
[217]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak----> czówajacych: bo po 1 - smieszniej, a po 2 i tak jestem bezrozumny :>

a Juste wpisuje bo lezy kolo mnie takze chyba mam prawo :>

13.06.2003
01:19
smile
[218]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita-----> i tak jestem bezrozumny :>

Nareszcie zacząłeś logicznie myśleć i mówić :P

13.06.2003
01:20
[219]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> wiesz kto mnie natchnal i oswiecil :>
Justa-----> wpisz sie zeby Paszczak nie plakal , a moze tak teskni za Toba.......:>

13.06.2003
01:22
smile
[220]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>wczesniej byłam czymś zajęta,ale już się melduję:)

13.06.2003
01:24
[221]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa----> noo nie wstydz sie i napisz czym bylas zajeta.....:)

13.06.2003
01:25
smile
[222]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa---->Zaniedbujesz się ostatnio, oj zaniedbujesz...:P Myślisz że wpiszesz się raz na trzy dni i wszystko będzie w porządku ? A guzik prawda! :P

Banita----->Wiem, jestem dla Ciebie natchnieniem :P

13.06.2003
01:29
smile
[223]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>och wybacz, ale jak masz do wyboru forum i inne rzeczy to hmm wychodzą później wpisy co 3 dni:)

Banita==>chodzi ci o jedzenie czereśni?:)

13.06.2003
01:33
[224]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa------->lol te inne rzeczy nazywasz jedzeniem czeresni?? :> dobre , dobre ale chyba nie dlatego ze watek jest moderowany i boisz sie napisac co robilas :>

13.06.2003
01:37
[225]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa--->Ty po prostu już nas nie kochasz...

<chlip,chlip>

:P

13.06.2003
01:38
smile
[226]

juuusta [ malinka ]

hmm, kwiatku nie napisze bo wiesz jaką jestem nieśmiałą osóbką:)

13.06.2003
01:46
[227]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

1.Paszczak
2.Sulik ?
3.BriskShoter ;)
4.Shakka ?
5. Hubert
--------------
SPOJRZENIE
------------
DOTYK
-----------
POZNANIE
----------
WIARA
-----------
ZATRACENIE
--------------------
Gorzej już być nie może
---------------------------
A jednak może
-----------------------
MILOSC
---------------

you...nothing but you...the reason for livin'... i lay my love on you...
you... nothing but...you...the cover to be here...i lay my hands on you...

13.06.2003
01:46
smile
[228]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Widzę że nie ma tu nic do roboty :P

Dobranoc (może się tu jeszcze zjawie)

13.06.2003
01:48
[229]

Banita_bb [ bo był za miły ]

witamy pred4tora
bez BUM?
Paszczak------> nikt Ci nie wierzy, ale okej ja tez juz idem spac :>

13.06.2003
01:51
smile
[230]

juuusta [ malinka ]

nowa cześć:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.