technior [ Konsul ]
Znalezione w sieci-taki sobie śpiewający mis..........
...................ale zmien muzykę to poznasz go naprawdę.

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
takie sobie
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Juz koles spiewajacy abecadlo byl duzo lepszy.

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jakież to jest slodziutkie :P

pawel020 [ Carnivale ]
<<<<<<--------------

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Badziew