
grompablo [ Konsul ]
jakiego antywirusa ściągnąć??????
musze sciagnąć jakiegos antywira co nie bedzie działal przez 5 dni
ostatnio ściągnołem nav 2003 ale pochodzil 10 dni i koniec moze jakis crak potrzebny do niego :P
ale moze macie cos takiego jak NAV zeby chronilo na bierząco ?

yediii [ also known as duszek ]
no raczej trzeba cracka albo kup orginała
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Avast 4!
pOLECAM
grompablo [ Konsul ]
no ale z kaD?
Ar'Saghar [ spamer ]
Najlepiej skutecznego, darmowego i z wuchta bajerow :))
A powaznie - polecam Norton Antyvirus 2003 lub 2002
Spoko kazaa mozna zassac i crackow tez mrowie
grompablo [ Konsul ]
tez mysle ze najlepszy jest norton ale na kazie jest kilka wersji
ile on ma gdzieś mb ?
2003 pro fesional , final edition
ShadowNET [ SNC WS1 ]
jak juz masz cos sciagac to sciagnij McAfee 7.0 Professional.. Carcka nie potrzeba a antyvir najlepszy jak do tej pory. Najlepiej kup bo to moja ulubiona firma i nieladnie ich okradac:P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ja bym polecil antywirusa pandy - platinium 7.0. Dolaczam linka do oficjalnej strony pandy.
Looccas [ Chor��y ]
No tak pawiu 666 the satanie ciekawe kto ci go polecił :D
Bo z tego co pamiętam to chyba ja :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
No co ale ni moowiles zebym nikomu nie moowil :D
grompablo [ Konsul ]
a zkąd mozna zassac kraka do NAVa bo jak sciągnołem z kazy to mi powiedzialo ze to wirus i sie juz boje :P
grompablo [ Konsul ]
nie wiem czy ten avast przypadkiem nie uwaza kraków za wirusy :P bo juz 2 kraki mialem ze wirus
macie jakąs 100 % strone z krakami najlepiej do NAVa 2003 ?
czy wy juz wogule nie dbacie o bezpieczeństwo ?
karolix [ Pretorianin ]
ja nie wiem :P