GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakiego antywirusa ściągnąć??????

09.06.2003
19:09
smile
[1]

grompablo [ Konsul ]

jakiego antywirusa ściągnąć??????

musze sciagnąć jakiegos antywira co nie bedzie działal przez 5 dni
ostatnio ściągnołem nav 2003 ale pochodzil 10 dni i koniec moze jakis crak potrzebny do niego :P
ale moze macie cos takiego jak NAV zeby chronilo na bierząco ?

09.06.2003
19:11
smile
[2]

yediii [ also known as duszek ]

no raczej trzeba cracka albo kup orginała

09.06.2003
19:20
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Avast 4!
pOLECAM

09.06.2003
19:21
[4]

grompablo [ Konsul ]

no ale z kaD?

09.06.2003
19:25
[5]

Ar'Saghar [ spamer ]

Najlepiej skutecznego, darmowego i z wuchta bajerow :))
A powaznie - polecam Norton Antyvirus 2003 lub 2002
Spoko kazaa mozna zassac i crackow tez mrowie

09.06.2003
19:31
[6]

grompablo [ Konsul ]

tez mysle ze najlepszy jest norton ale na kazie jest kilka wersji
ile on ma gdzieś mb ?

2003 pro fesional , final edition

09.06.2003
19:45
[7]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

jak juz masz cos sciagac to sciagnij McAfee 7.0 Professional.. Carcka nie potrzeba a antyvir najlepszy jak do tej pory. Najlepiej kup bo to moja ulubiona firma i nieladnie ich okradac:P

09.06.2003
19:45
[8]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ja bym polecil antywirusa pandy - platinium 7.0. Dolaczam linka do oficjalnej strony pandy.

09.06.2003
19:48
[9]

Looccas [ Chor��y ]

No tak pawiu 666 the satanie ciekawe kto ci go polecił :D
Bo z tego co pamiętam to chyba ja :P

09.06.2003
19:50
[10]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

No co ale ni moowiles zebym nikomu nie moowil :D

09.06.2003
20:12
[11]

grompablo [ Konsul ]

a zkąd mozna zassac kraka do NAVa bo jak sciągnołem z kazy to mi powiedzialo ze to wirus i sie juz boje :P

10.06.2003
11:16
[12]

grompablo [ Konsul ]

nie wiem czy ten avast przypadkiem nie uwaza kraków za wirusy :P bo juz 2 kraki mialem ze wirus
macie jakąs 100 % strone z krakami najlepiej do NAVa 2003 ?
czy wy juz wogule nie dbacie o bezpieczeństwo ?

10.06.2003
13:57
[13]

karolix [ Pretorianin ]

ja nie wiem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.