GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakby to było- co sądzicie o tym hiciorku.(hh)

08.06.2003
22:34
smile
[1]

kayler01 [ Pretorianin ]

Jakby to było- co sądzicie o tym hiciorku.(hh)

Jakby to było gdyby mnie nie było...
Co sądzicie o tym debiucie moim zdaniem piosenka zaajebi.......
Czekam na wasze opinie moze znacie inne utwory w tym stylu

08.06.2003
22:37
[2]

War [ dance of death ]

ta strasznie.......

08.06.2003
22:38
smile
[3]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

a kto go wykonuje?

08.06.2003
22:44
smile
[4]

kayler01 [ Pretorianin ]

wykonuje tą piosenke "DKA" na vivie napisane ze debiut ale naprawde zajebia.....

08.06.2003
23:07
[5]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

nie ma co , swietne jak nic .........


P.S to był sarkazm

08.06.2003
23:17
[6]

Tbi [ Pretorianin ]

ja nieiwem o co ci chodzi daj linka do mp3 alpo pelna nazwe wykonawcy i piosenki abym mogl poszukac w necie...

08.06.2003
23:42
[7]

Deser [ neurodeser ]

dramat, tragedia i beznadzieja :( jak 98% wspólczesnych wykonawców lansowanych przez wytfórnie :/

08.06.2003
23:47
[8]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jak przesłucham to się wypowiem.

09.06.2003
00:09
smile
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Podoba mi się.

Nieschematyczny wokal (niezłe wykonanie), ciekawy pomysł na tekst, dość wpadający w ucho refren, podkład jest chyba najmniej dobry w tej produkcji pośród innych elementów, ale nie przeszkadza.

Ogólnie:
7/10

09.06.2003
08:55
[10]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Mnie też sie podoba jednak nie zgadzam się z Cainoor`em. Dla mnie podkład jest mocną stroną tej produkcji - niezły bit i ciekawe sample (całość taka typowa dla eastcoast choć osobiście wolę west) zaś rymy moim zdaniem niedopracowane i wypowiadane troszkę za wolno - refren faktycznie wpada w ucho. Ogólnie spokojnie 6/10

09.06.2003
09:27
[11]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

calkiem fajne. szczyt moich marzen to nie jest, ale wpada w ucho.

09.06.2003
10:39
smile
[12]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

DKA rządzi! ;P a tak po prawdzie mówiac to fajny kawałek, ale dziwny jak na hh - mało bluzgów, treść ukryta - metaforyczna, metafizyczne podejście etc. no i muza odbiega od standardowego bitu z hh

09.06.2003
10:40
[13]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

a co do linka - poszukajcie na strefie mp3 na wp.pl

09.06.2003
17:03
[14]

Barthez) [ Konsul ]

Dla mnie ten i też inne kawałki DKA i to może być moja druga płyta hh (obok Kaliber 44 - Ksiega tajemnicza), bo słucham zupelnie innej muzyki (ostrej, gitarowej).

09.06.2003
17:45
smile
[15]

Pik [ No Bass No Fun ]

Polecam Wszystkim kawalek "Tempo" formacji TeWu ze Świętochłowic, przez dwa lata bylem w tej kapeli :)

TeWu - Tempo

https://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/36102.mp3

TeWu - Tempo (wersja ocenzurowana)

https://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/36103.mp3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.