Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Wygrał rozsądek, przegrali pieniacze!!
Siedzę i piję z radości. Zdrowie wszystkich głosujących na tak, kij w oko wszystkim cieciom, którym nie chciało się dupsk do urn ruszyć!!!!!! YEEEEAAAAHHHHHH!!!!!! :))))))))))))))))))
Diplo [ Generaďż˝ ]
watek o referendum juz jest, zapraszam

Imonate [ Pretorianin ]
Ja też się cieszę.
Kiedy ogłoszono pierwsze wyniki, łezki "szczęścia" mi sie zakręciły.
HIP, HIP, HURAAAAAAAAAAAAAA
minius [ Generaďż˝ ]
I o to chodziło.
Teraz liczę, że Polacy zakaszą rękawy i wykorzystają tą szansę. Nie będą liczyli aż im coś Europa da. Europa dała możliwości, ale to od każdego z nas zależy czy tych możliwości nie spieprzymy. A historia pokazuje, że spieprzać szanse to my umiemy :(
minius [ Generaďż˝ ]
Cubituss TS również liczy, że się wypowiesz. Chyba jakiś sentyment pozostał?!

sergi__ [ Underworld ]
Cubituss--> za duzo soczku ?:)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Diplo --> cieszę się, że jest już wątek. Co to ma do rzeczy właściwie?
minius --> ależ oczywiście ;)
wysiu [ ]
Pieniacze to raczej wygrali.. Propaganda za pieniadze podatnikow przyniosla skutki, choc ciezko bylo. Gratulacje.

Adamss [ -betting addiction- ]
Mówiłem już to w paru innych wątkach, ale i powtórzę w tym. Jestem dumny z tego, iż 81% głosujących głosowała na TAK!!
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
wysiu --> ależ dziękujemy. Ja niestety nie dostałem ani grosza od podatników. Wiesz może, gdzie powinienem się zgłosić?
BTW pokazywali Wrzodaka - aż mi było szkoda tego debilka, zupełnie nie wiedział co powiedzieć... zdziwko lekkie, koniec kariery boli zawsze tak samo...
wysiu [ ]
Cubituss --> A co, brałes udzial w rządowej kampanii "informacyjnej"?
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
wysiu --> owszem, nakłaniałem ludzi do głosowania na tak - chociażby na tym forum.
wysiu [ ]
Cubituss --> No to przegapiles szanse, tyle kasy na to poszlo, a Ty tak za darmo...
Jake [ R.I.P. ]
JEEEEEEEEE PRZYNAJMNIEJ SAMI DECYDUJEMY O NASZYCH LOSACH.....
GRUBE SWINE KTORYM SIE DO URN NIR CHCIALO ISC TO *****
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
szkoda gadac :( mm andzieje ze za te pare lat znajde chociaz prace przy zbieraniu truskawek w hiszpaniik :(

Chupacabra [ Senator ]
Biedny pon Lepper i Giertych byli bardzo nieszczesliwi podczas komentowania wynikow w TV:)))

massca [ ]
CUBITUSS, PIJĘ I JA !!!

Sizalus [ Generaďż˝ ]
Wygral socjalizm. Trzeba bedzie w przyszlosci gdzies sie przeprowadzic. Chociaz UE zbankrutuje tak jak kazdy socjalizm.
gietas [ Pretorianin ]
Dlaczego uważasz ,że wygrał socjalizm?
wysiu [ ]
To może ja odpowiem:)
Z takiego prostego powodu, że w całej Unii, poza tylko Irlandią (i to wbrew woli reszty państw członkowskich), rządzi socjalizm.
Coś wygrałem?

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Yea Welcome in UE !
Ejj jestem teraz prawnym europejczykiem ??
Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
W końcu można wyjechać na zachód.
ufffff (te coroczne wakacje na biołorusi już mnie nudzą)
gietas [ Pretorianin ]
No w sumie widać dwulicowca -takie odniosłem wrażenie Mark24 z wypowiedzi na innym forum gdzie się wypowiadałeś.