GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wygrał rozsądek, przegrali pieniacze!!

08.06.2003
20:27
[1]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Wygrał rozsądek, przegrali pieniacze!!

Siedzę i piję z radości. Zdrowie wszystkich głosujących na tak, kij w oko wszystkim cieciom, którym nie chciało się dupsk do urn ruszyć!!!!!! YEEEEAAAAHHHHHH!!!!!! :))))))))))))))))))

08.06.2003
20:34
[2]

Diplo [ Generaďż˝ ]

watek o referendum juz jest, zapraszam

08.06.2003
20:35
smile
[3]

Imonate [ Pretorianin ]

Ja też się cieszę.
Kiedy ogłoszono pierwsze wyniki, łezki "szczęścia" mi sie zakręciły.

HIP, HIP, HURAAAAAAAAAAAAAA

08.06.2003
20:36
[4]

minius [ Generaďż˝ ]

I o to chodziło.

Teraz liczę, że Polacy zakaszą rękawy i wykorzystają tą szansę. Nie będą liczyli aż im coś Europa da. Europa dała możliwości, ale to od każdego z nas zależy czy tych możliwości nie spieprzymy. A historia pokazuje, że spieprzać szanse to my umiemy :(

08.06.2003
20:37
[5]

minius [ Generaďż˝ ]

Cubituss TS również liczy, że się wypowiesz. Chyba jakiś sentyment pozostał?!

08.06.2003
20:57
smile
[6]

sergi__ [ Underworld ]

Cubituss--> za duzo soczku ?:)

08.06.2003
21:02
[7]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Diplo --> cieszę się, że jest już wątek. Co to ma do rzeczy właściwie?

minius --> ależ oczywiście ;)

08.06.2003
21:10
[8]

wysiu [ ]

Pieniacze to raczej wygrali.. Propaganda za pieniadze podatnikow przyniosla skutki, choc ciezko bylo. Gratulacje.

08.06.2003
21:17
smile
[9]

Adamss [ -betting addiction- ]

Mówiłem już to w paru innych wątkach, ale i powtórzę w tym. Jestem dumny z tego, iż 81% głosujących głosowała na TAK!!

08.06.2003
21:23
[10]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

wysiu --> ależ dziękujemy. Ja niestety nie dostałem ani grosza od podatników. Wiesz może, gdzie powinienem się zgłosić?

BTW pokazywali Wrzodaka - aż mi było szkoda tego debilka, zupełnie nie wiedział co powiedzieć... zdziwko lekkie, koniec kariery boli zawsze tak samo...

08.06.2003
21:26
[11]

wysiu [ ]

Cubituss --> A co, brałes udzial w rządowej kampanii "informacyjnej"?

08.06.2003
21:29
[12]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

wysiu --> owszem, nakłaniałem ludzi do głosowania na tak - chociażby na tym forum.

08.06.2003
21:33
[13]

wysiu [ ]

Cubituss --> No to przegapiles szanse, tyle kasy na to poszlo, a Ty tak za darmo...

08.06.2003
21:57
[14]

Jake [ R.I.P. ]

JEEEEEEEEE PRZYNAJMNIEJ SAMI DECYDUJEMY O NASZYCH LOSACH.....
GRUBE SWINE KTORYM SIE DO URN NIR CHCIALO ISC TO *****

08.06.2003
22:52
[15]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

szkoda gadac :( mm andzieje ze za te pare lat znajde chociaz prace przy zbieraniu truskawek w hiszpaniik :(

08.06.2003
23:16
smile
[16]

Chupacabra [ Senator ]

Biedny pon Lepper i Giertych byli bardzo nieszczesliwi podczas komentowania wynikow w TV:)))

08.06.2003
23:28
smile
[17]

massca [ ]

CUBITUSS, PIJĘ I JA !!!

08.06.2003
23:29
smile
[18]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Wygral socjalizm. Trzeba bedzie w przyszlosci gdzies sie przeprowadzic. Chociaz UE zbankrutuje tak jak kazdy socjalizm.

09.06.2003
00:22
[19]

gietas [ Pretorianin ]

Dlaczego uważasz ,że wygrał socjalizm?

09.06.2003
00:26
[20]

wysiu [ ]

To może ja odpowiem:)
Z takiego prostego powodu, że w całej Unii, poza tylko Irlandią (i to wbrew woli reszty państw członkowskich), rządzi socjalizm.
Coś wygrałem?

09.06.2003
00:28
smile
[21]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Yea Welcome in UE !
Ejj jestem teraz prawnym europejczykiem ??

09.06.2003
08:31
[22]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

W końcu można wyjechać na zachód.

ufffff (te coroczne wakacje na biołorusi już mnie nudzą)

09.06.2003
09:50
[23]

gietas [ Pretorianin ]

No w sumie widać dwulicowca -takie odniosłem wrażenie Mark24 z wypowiedzi na innym forum gdzie się wypowiadałeś.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.