
eJay [ Gladiator ]
Znalezione w sieci :"Fan" SLD i komuny
Odwazny gosc skoro zamieszcza na sieci takie rysunki....
maniek_ [ O_o ]
Odważny?? Zwykły imbecyl... a poparcie dla AWS jest jakie?? 2% ??

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

donzoolo [ Senator ]
.

zbm [ Flash Gordon ]
ehhhh
aż wstyd mi za gościa... nie akceptuje lewicy w obecnej formie, ale to jest przeginanie
trzeba gloryfikować prawice, ale tak nie powróci do łask
maniek_ [ O_o ]
zbm ---> Gloryfikować prawicę ??? LPR czy PiS ??? Zastanów się... Fakt, lewica w obecnym stanie jest chora, ale to co reprezentuje sobą strona prawa to już dno totalne...
sergi__ [ Underworld ]
eee gosciowi troche odbiło

:Szczypek: [ Chor��y ]

Chupacabra [ Senator ]
jakie ladne, prawicowcy spod znaku Wszechpolakow chyba, postanowili zajac sie satyra. Tylko jeszcze inteligencji im brakuje
Azzie [ Senator ]
hahah Krzaku jako aniol buahahahahahahahah
I ten chlop AWS to tez spoko :) Chyba lekko stare te rysunki bo o AWS mowia juz tylko historycy :)

mORfeOoSH [ NULL ]
kretyn, i juz

The LasT Child [ GoorkA ]
nudne i nie smieszne
Sizalus [ Generaďż˝ ]
Religijni socjalisci o socjalistach-ateistach.
r_ADM [ Konsul ]
marne

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Poza [link nieżej] nie ma nic ciekawego.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Beznadzieja

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

Michmax [ ------ ]
Kiepsko rysuje.

Adamss [ -betting addiction- ]
Ehh, gość jakiś niewyżyty czy co? Po co on to robi? :/
Tbi [ Pretorianin ]
glupie jak ja pierdziele, co za kretyn cos takiego wymysla?

ICE7 [ Konsul ]
no coment

Minas Morgul [ Senator ]
Bezdenne dno...
Teraz lewicy sie nie powodzi, ale zeby od razu w skrajnosc przechodzic?
A co do prawicy...nie bede komentowal... najdelikatniej powiem: tez sie nie sprawdzila.
A co do strony, to... :
<------------------
wysiu [ ]
Co wy wszyscy z ta "prawicą"??? To sie kłócą lewicowcy pobożni z bezbożnymi, a wy tu zaraz 'prawica, prawica'...

L@WYER [ Valaraukar ]
wysiu --> bo trzeba maskować wszelkie kłótnie we własnym obozie, żeby nie mówiono, iż "na jednolitym do tej pory bloku lewicy zaczęły pojawiać się coraz większe rysy" . Aż dziw bierze, że nik nie zaczął jeszcze bełkotać o "zaplutym karle reakcji" .

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Fujarrrrr

Gigabyte [ MK z Gliwic ]
Daremne te rysunki

artexx [ Centurion ]
niezłe :)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
eeee tam takie żarty - nizezbyt fajne

gofer [ ]
mnie tam się podoba :)

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
calkiem ladna, acz troche nudna kreska. mi sie podoba.

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Mnie się też podoba, nie ze względu na walory artystyczne, ale zawartość. SLD=KGB :)