Angel_from_kabaty [ Pretorianin ]
Outlook 2000
Po zainstalowaniu Office'a 2000, skonfigurowaniu outlooka 2000 i włączeniu go, pojawiło mi się pytanie "czy włączyć makra"....... o co chodzi z tymi makrami?? Już nie pamiętam co wybrałem ale chyba żeby nie włączał makr...........Co się dizeje gdy się włączy makra?? a co jak wyłączy?? ma to jakiś wpływ na otrzymywane lub wysyłane maile??
z góry dzięki za wszsystkie odpowiedzi.
falkon [ Pretorianin ]
Powiem ci żę dziwne troche..zregóły makra pokazują się w WORD..ale żę outlooc to część pakietu Office to możę maktra pokazują się i TAM.
Ja wyłączałem makra w WORD..gdzieś tam są w menu zabezpieczenia i tam się wyłącza.
A makra to takie "programiki" które piszesz sobie (tworzysz) aby polepszyć sobie funkcionalność pracy.
Wpisz w POMOC -> Marko (makra) a dostaniesz info co to i jak to sie robi
A co do problemów w pakiecie Office polecam pomoc zainstalowana w programie jest naprawdę dobra.