GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyspa Warszawska zwana piaskownicą przez niektórych (tych mniej ponurych)

01.06.2003
21:41
smile
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Wyspa Warszawska zwana piaskownicą przez niektórych (tych mniej ponurych)

Część: 21

Tu w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze można posiedzieć i pokłócić się ze wszystkimi i o wszystko, nawtykać sobie (byle we w miarę kulturalny sposób), poobrażać się i pogryźć.

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet:
Jeżeli jesteś dziewczyną, piękną, młodą (16~30), masz dużo pieniędzy (samochód, własne lokum), lubisz przygody (tzn nie masz męża, lub jest niemrawy;) nie czekaj ! Wpisz się. Ktoś się na pewno do Ciebie odezwie ! (jeżeli będzie to kto inny niż Cainoor - udawaj, że nie słyszysz)

Link do porzedniej wyspy:

01.06.2003
21:43
smile
[2]

Pijus [ Legend ]

CAinoor to jest jednak palka....

Wszedzie musi wetknac ten swoj seksizm....

01.06.2003
21:43
[3]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

walsnie Cainoor :-))

01.06.2003
21:45
smile
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jaki seksizm ? Ja chciałem poznać tylko przyjaciółkę...

01.06.2003
21:45
smile
[5]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ciekawe, do kogo on pił pisząc o tych mniej ponurych .......

01.06.2003
21:46
[6]

Raynor [ Big Man ]

Co jak co ale obrazek ROX! :-)))

APEL DO DZIEWCZYNY Z NIEMRAWYM MĘŻEM:

Olej Cainoora, wal do Raynor'a :-))))

01.06.2003
21:50
smile
[7]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

jesli juz do kogos to wole do Cainoora a nie do Raynora:-P

ale to juz w ciezkim przypadku:-PPP

01.06.2003
21:51
smile
[8]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Olej Cainoor, załóż pas z ... i wal Raynor'a :-D

No offense :D hehehe

Dobra, coś mi na mózg padło!

Raynor ---> Ile zostało Ci dni do końca roku szkolnego ?

01.06.2003
21:51
smile
[9]

Raynor [ Big Man ]

No dziękuję :-)))

01.06.2003
21:54
smile
[10]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

łoja ! ale się właśnie uśmiałem :)

Raynor, ale na poważnie się pytałem - kiedy masz labe ?

01.06.2003
21:54
[11]

Raynor [ Big Man ]

około 16 dni , 11 godzin i ok 6 minut a co ? :-)))



dziewczyno! Weź ochraniacz na szczękę i wal do Raynor'a aka The Master (zasłużone :)))))))

01.06.2003
21:57
[12]

Raynor [ Big Man ]

Na poważnie to stopieńki będę miał w piątek więc już laba w piątek, potem to mi zachowaniem moga grozić,ale o to to się średnio boję :-))

01.06.2003
21:59
smile
[13]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Fajnie masz. Ja jeszcze miesiąc zapieprzania, ale potem (mam nadzieje;) 3 miechy wakacji.

To mówisz, że 16stki już w piątek będą uczciły koniec roku ? :D

01.06.2003
22:03
[14]

Raynor [ Big Man ]

Teoretycznie to tak, te naprawde porządne to będą kisiły się w szkole aż do końca roku. Te normalniejsze to już sobie darują.

A co ? idziesz znowu do GZ ?? :-))

01.06.2003
22:05
smile
[15]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Pewnie skocze do GZ skoro wejście za darmo :) a te naprawdę porządne to tak do końca mnie nie interesują :P

01.06.2003
22:08
[16]

Raynor [ Big Man ]

hehe, bo w sumie to najczęściej takie pożądne to nie mają zbyt dużo do zaoferowania, oczywiście są wyjątki ale taka taka się zdarza raz na 1000.

01.06.2003
22:11
smile
[17]

L@WYER [ Valaraukar ]

Dziewczyno ! nie patrz na byle frajera,
Wal od razu do L@WYERA !

01.06.2003
22:16
smile
[18]

Raynor [ Big Man ]

dziewczyno nie startuj do L@WYER'a
tego złego bezczela
"kto kogo tak przezywa, tak się sam nazywa"
i w tym wypadku to powiedzonko wygrywa! :-)))
Raynor Cię zadowoli
na myślenie o iny podniecenie Ci nie pozwoli :-)))

01.06.2003
22:32
smile
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Po takim rymie Cainoor się nie zawinie,
w szranki staje - o dziewczynach nadaje
Kobieto piękna, z forsą i mądra
Musisz przekonać mnie, żeś nie flądra :-)
Jak tego dokonać, toż to rzecz trudna ?
Wystarczy ino, byś nie była nudna.
Jednak nie w rozmowie, nie to za proste !
Muisz wykazać się w łóżku - postęp !
Już 21 wiek drogie Panie,
więc teraz dla Was nastał czas na dominowanie :D

hehe

01.06.2003
22:42
[20]

Raynor [ Big Man ]

u mnie możesz dominować jak tylko chcesz,
w łóżku w szczególniości - dobrze o tym wiesz,
Boże co ja robie, niech mnie nie czeka za to męka!
Mój Anioł na mnie przecież czeka!
Kocham go nad życie!
jeszcze do jutra skrycie!
Mam nadzieję, że jutro się wszystko odmieni,
świat na nowo kolorami się wypełni!

01.06.2003
22:46
smile
[21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra dobra, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, ja lecę działać, a wy się tu licytujcie :)))

DOBRANOC :D

01.06.2003
22:48
[22]

Raynor [ Big Man ]

Specjalnie dla Cainoora

Paudyn ===>G'night :-))))

01.06.2003
22:55
smile
[23]

Swietka [ Pretorianin ]

Raperzy znad Wisły ;)):PPPPP

01.06.2003
22:55
smile
[24]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor --->

O dźi-spocie mi przypomniałeś,
Sen jaki wczoraj... Ty takiego nie miałeś :)
O fajnych 16stkach śnić mogę bez końca,
jednak wśród nich i jedna kobieta gorąca
Lat chyba z 20, nie wiem, nie pamiętam dokładnie,
jednak wszystko działo się bardzo dosadnie
Jednak nie będę kontynuował,
gdyż wątek w koszu by wylądował
Tak więc Raynor'ku próżne Twe starania
by dorównać mi w sztuce kochania :D

01.06.2003
23:04
[25]

Raynor [ Big Man ]

Sen miałem lepszy, o miłości prawdziwej,
oddanej, wobec mnie, życzliwej,
O pięknej szestnasce śnie bez końca,
nie chcąc wyczekiwac snu tego końca.

Pozatym nie sztuka jest umieć się kochać fizycznie,
a kochać szczerze psychicznie.

01.06.2003
23:22
smile
[26]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raz próbowałem kochać tak szczerze,
i od tej pory w miłość nie wierzę,
lat ciut zmarnowałem (przyznam nie do końca)
była to miłość bardzo boląca
Serce me nadal zdrowe nie do końca,
Chciałbym móc w końcu spróbować od nowa
zakochać się w dziewczynie co wierności dochowa
Mam nadzieje, ze taki czas wkrótce nastanie,
i znowu będę zdolny wszystko zrobić dla Niej
rzecz tylko jedna musiałaby zaistnieć,
tamta poprzednia miłość - nie może już iskrzeć...

Tym pesymistycznym akcentem udaje się na niezasłużony odpoczynek...

01.06.2003
23:42
smile
[27]

baziiii [ '87 ]

hi
ja sobie pojechałem na weekend do kumpla na działkę :D ale bylo picie ughhh pierwszy raz w życiu się ujeba*em i było przefazowo :o do tego starsi na dzień dziecka kupili mi najlepszą myszkę na świecie <moim zdaniem> czyli InteliMouse Explorer 3.0

02.06.2003
00:14
[28]

Raynor [ Big Man ]

Ja kiedyś też myśłałem
że się bardzo zakochałem
jecz to było tylko zauroczenie
po którym naszczęście w pamięci mam niewyrażne tylko cienie

do tej pory było mi się trudno zakochać
nic tylko szlochać
lecz teraz sobie uświadomiłem
że przez tylke zasu obok Anioła żyłem

teraz się staram mą miłość w jej sercu odwzajemnić
będę wtedy najszczęśliwszym człekiem
lez narazie chyba wydaje mi się zę to m isę nie udaje,
pieprzy mi się już wszystko tak jak w tym wierszyku
nc nie moge skleic do kupy jak rymy tutaj
ale ide spać z nadzieją na lepsze jutro
kto religijny niech się za mnie pomodli

baziiii===> gratulacje, przeszedłeś luż inicjację :-)))

02.06.2003
00:21
smile
[29]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Co Was tak na poezję wzięło ------------------------>

02.06.2003
00:42
smile
[30]

K@mil [ Wirnik ]

Witam wyspiarzy :) No niestety z powodów szkonych dziś mnie tu praktycznie nie było :( Obiecuje jutro nadrobić zaległości :) A na razie - dobranoc !!

02.06.2003
06:45
smile
[31]

L@WYER [ Valaraukar ]

POBUDKAAAAAA !!!
Zmieniły mi się "godziny urzędowania" w pracy, więc przez ten tydzień będę się zjawiał o tej porze.
Jak ja nienawidzę wstawania o jakiejś barbarzyńskiej godzinie piątej.Wrrrrrrrrrrrrr

02.06.2003
08:07
smile
[32]

juuusta [ malinka ]

hmm, po 8 już, czy nie powinnam być w szkole...:)

L@WYER==>masz na kompie zapisanego tego Royo czy bierzesz z jakiejś strony?

02.06.2003
08:08
smile
[33]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> jak chcesz, to mogę Ci to na płytce wypalić, dorzucając np. Borisa Vallejo.

02.06.2003
08:15
smile
[34]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>ja mam sporo tego już:) miałam gdzieś strone z gallerią Royo i innych podobnych ale gdzieś się zapodziała :/ czy ten Vallejo miał te kobiety pociete i poprzekłuwane na całym ciele czy to inny był?:)

02.06.2003
08:18
smile
[35]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> przykładowy rysunek obok

02.06.2003
08:46
smile
[36]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam :)

L@WYER::::>Muszę kiedyś sobie przejrzeć Twoje galerie obrazzków na twardzielu :)

02.06.2003
08:47
smile
[37]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> większość mam na kompaktach :)

02.06.2003
08:50
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::::>KompaktACH ?? Znaczy się, że tego jest aż tak dużo ?? Hmmm, chyba co jakiś czas będę się do Ciebie ładnie uśmiechał ;))

02.06.2003
08:55
smile
[39]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> kiedy ostatnim razem (ze dwa miesiące temu) zaniosłem kumplowi "trochę" tego spamu, to po przeliczeniu okazało się, że smychjpg-ów jest ponad 19000 :D

02.06.2003
08:56
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Ooo żesz w mordę !!! A ile tak mniej więcej posiadasz wszystkich kompaktów z grafiką ??

02.06.2003
09:01
smile
[41]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie wiem - jak znajdowałem coś godnego mojej uwagi na dysku klienta, zgrywałem na kompakt - zebrało się trochę (hehehe) tego szajsu....

02.06.2003
09:02
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>No cóż, jak skończę sesję, to będzie okazja skrupulatnie to przeliczyć :P :)))
Swoją drogą ładnie to tak klientowi po twardzierlu buszować ?? :))

02.06.2003
09:03
smile
[43]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> to czyn indyferentny (czy jakoś tak) nie jest ani zakazany, ani dozwolony :>

02.06.2003
09:08
smile
[44]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Jak to mówi prawo: Co nie jest zakazane, jest dozwolone :) Zatem można bez obaw przkopywać się przez zawartości dysków twardych ? Hmmm, dobrze wiedzieć ;)

02.06.2003
09:13
[45]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> kwestia rozumienia pojęć dobra i zła :) , tego co możesz robić, tego co powinieneś robić i tego, czego nie zrobisz za skarby swiata.

02.06.2003
09:14
smile
[46]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::>U mnie takie naprawdę mocne pojęcie dobra i zła jest dość jasne i klarowne, co innego w tych sytuacjach mniej klarownych, tutaj moje definicje sa mocno elastyczne :PP :)))

02.06.2003
09:17
[47]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> czasami życie doprowadza do pewnych przewartościowań tych definicji. czasami nawetdo diametralnej zmiany zapatrywań na pewne problemy.

02.06.2003
09:25
[48]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::>Dodajmy do tego, że nie ma tylko czarnej i białej barwy. Kolory przenikają się wzajemnie, wtedy stajemy przed prawdziwą sztuka wyboru...

02.06.2003
09:28
[49]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> najlepiej by było wybrać szarość, ale to często niemożliwe.

02.06.2003
09:31
smile
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Coż, nikt nie powiedział, że życie to bułka z masłem, ale dzięi temu mamy okazję się uodparniać i stawać coraz mocniejsi.

02.06.2003
09:35
[51]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> racja, ale próby bycia idealnie białym, idealnie czarnym lub idealnie szarym zazwyczaj kończą się klęską a jesli zostaną uwieńczone sukcesem oznaczają zazwyczaj straszliwą samotność.

02.06.2003
09:37
smile
[52]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Dlatego właśnie, jak już wspomniałem, najlepiej być pod tym względem elastycznym :)

A ja na razie spływam, o 17.00 egzamine z ekonometrii, trzymajcie kciuki :))

02.06.2003
09:38
smile
[53]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> dobrej zabawy a nade wszystko powodzenia!

02.06.2003
15:25
smile
[54]

K@mil [ Wirnik ]

Witaj ludu Warszawski :)

02.06.2003
17:12
smile
[55]

K@mil [ Wirnik ]

Kurcze, jakaś dżuma na Wyspie czy co ?? :)

02.06.2003
17:37
smile
[56]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Tak w zasadzie to ja jestem :-) [jak zawsze]

02.06.2003
18:12
smile
[57]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> No ale chyba tylko my jesteśmy :)

02.06.2003
18:13
smile
[58]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Ja jestem zawsze, pomijająć przypadki kiedy mnie nie ma :-)

02.06.2003
18:14
smile
[59]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> To i tak musimy ogłosić na Wyspie stan epidemi - tylko dwóch żywych :)

02.06.2003
18:21
smile
[60]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> A z tych dwóch żywych, tylko jeden inteligentny ;-P

02.06.2003
18:21
smile
[61]

juuusta [ malinka ]

kto jest? ja jestem :)a to jest mój 2001 post

02.06.2003
18:31
smile
[62]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat =====> Oczywiście ten inteligentny to ja :-D

Juuusta ====> Ty statsiarko ;-D

02.06.2003
18:33
smile
[63]

Hellcat [ Legend ]

K@mil =====> Oczywiście ten inteligentny to ja :-D

Juuusta ====> Ty statsiarko ;-D



02.06.2003
18:34
smile
[64]

juuusta [ malinka ]

chyba widze podwójnie :)

a inteligentna to ja tu jestem :P

02.06.2003
18:36
smile
[65]

Hellcat [ Legend ]

Justa===> Nie no, świetny żart z tą inteligencją :-D

02.06.2003
18:36
smile
[66]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ======> Nie kradnij mi postów :)


Juuusta =====> Ty to jesteś inteligentna, Hellcat rozpoczął dyskusje na ten temat min Cię nie było :)

02.06.2003
19:37
smile
[67]

Hellcat [ Legend ]

Czołem Załoga!! :-)

Jak jest żołnierze??!!
Tak jest Panie Poruczniku!! ;-)

02.06.2003
20:20
smile
[68]

K@mil [ Wirnik ]

Szeregowy Hellcat !! Zdaj raport z wydarezeń na Wyspie :)

02.06.2003
20:22
smile
[69]

Hellcat [ Legend ]

Jaki szeregowy towarzyszu K@mil??!!
Meldować się na zbiórcę pod koszarami, ale rakietą!! ;-)

BTW. Nuuuda ;-)

02.06.2003
20:38
[70]

Swietka [ Pretorianin ]

Witam w ten kończący się, gorący dzień:))

02.06.2003
20:40
smile
[71]

Hellcat [ Legend ]

Szeregowiec Swietka!! Do szeregu, spocznij i wyrównaj.
Dyscyplina musi być[przynajmmniej dopóki ktoś nie obali mojej władzy] :-D

02.06.2003
20:41
smile
[72]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Szeregowy !! Może zapomnieliście ale jestem Majorem :)

02.06.2003
20:42
smile
[73]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Zaworem?? ;-)

02.06.2003
20:43
smile
[74]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat =====> M - A - J - O - R - E - M. Nie mojonezem, nie zaworem, nie marą ale MAJOREM :-D

02.06.2003
20:45
smile
[75]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> A jadłeś kiedyś śniadanie na "Majorce"?? ;-)

02.06.2003
20:50
smile
[76]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====>? Może okulary założysz byś lepiej przeczytał to co napisałem :)

02.06.2003
20:51
smile
[77]

Swietka [ Pretorianin ]

Hellcat----> Pozwól, że ja obalę Twoją wladze ;PPPP :))))

02.06.2003
20:54
smile
[78]

K@mil [ Wirnik ]

Swietka ====> No to jednogłośnie wybieram się na dyktatora :-D

02.06.2003
20:54
smile
[79]

Hellcat [ Legend ]

GRUCH...ŁUP...AU


Swietka===> Czy ten KOPniak był konieczny?? Nie wysttarczyło poprosic grzecznie? ;-)

02.06.2003
20:55
smile
[80]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Tak trzymaj, Zawory rządzą światem :-D

02.06.2003
20:56
smile
[81]

K@mil [ Wirnik ]

Swietka ====> Nie bij Hellcata :-D

Hellcat =====> Widze że z Batonów przeszłeś na Zawory :)

02.06.2003
20:57
smile
[82]

Justa_ [ lady in blue ]

dobra, teraz na to konto nabijamy:)
tu jest władza absolutna panowie, w moich rękach :)))

02.06.2003
20:57
[83]

Swietka [ Pretorianin ]

Hellcat----> Ależ jaki kopniak?? Ja jestem spokojną osobą, nie robie krzywdy:P:P
K@mil----> mozesz byc dykatorem, ja i tak nie bede sie słuchała:P

02.06.2003
20:58
smile
[84]

Swietka [ Pretorianin ]

Popieram Justę:))))

02.06.2003
20:58
smile
[85]

Hellcat [ Legend ]

Swietka===? Taakk?? Jeszcze zrozumiem kopa w nogę or sthg, ale w czułe miejsce to już przesada ;-)

02.06.2003
20:59
smile
[86]

K@mil [ Wirnik ]

Szeregowy Hellcat, poprowadz Swietke i Juste do komory egzekucyjnej. Obraziły dyktatora :)

02.06.2003
21:02
smile
[87]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Bij na peron, mnie boli pewna część ciała, i uniemożliwia mi chodzenie, a jeszcze taka Duża Justa się wyrwie, i nieszczęście gotowe ;-)

02.06.2003
21:02
[88]

Swietka [ Pretorianin ]

K@mil---> Ha ha ha:P:P nie ma tak dobrze, nie damy sie z Justą...

02.06.2003
21:04
smile
[89]

K@mil [ Wirnik ]

Swiatka ====> BUM. Ustrzeliłem Cię samodzielnie, Glock też sie czasem przydaje :-D

02.06.2003
21:05
[90]

Swietka [ Pretorianin ]

K@mil---> chyba jednak nie trafiłeś, przykro mi:P

02.06.2003
21:07
smile
[91]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> I Ty mnie śmiesz mówić o okularach??!! ;-)

02.06.2003
21:08
smile
[92]

K@mil [ Wirnik ]

Switka ====> trutututututut.... Kałach nigdy mnie nie zawiódł :-D

02.06.2003
21:08
[93]

Raynor [ Big Man ]

K@mil ===> I Ty śmiesz mówić mi o moim wzroku ?!?! :-))))))

BTW:


Witam :-))

02.06.2003
21:09
smile
[94]

K@mil [ Wirnik ]

Swietka ::::::::> Sorry za przekręcenie ksywki :(

02.06.2003
21:09
[95]

Swietka [ Pretorianin ]

K@mil----> znów pudło:P:P

02.06.2003
21:09
smile
[96]

Justa_ [ lady in blue ]

jeszcze się stawiacie, ehh faceci nigdy się nie nauczą kto rządzi, do szeregu raz dwa:P

02.06.2003
21:12
smile
[97]

K@mil [ Wirnik ]

Swietka ====> Ty kurde, a ja nie wierzyłem w życie pozagrobowe :-D

Justa =====> No właśnie !! Do kuchni marsz :-D

02.06.2003
21:12
[98]

Swietka [ Pretorianin ]

K@mil----> wybaczam:P;)

02.06.2003
21:14
smile
[99]

K@mil [ Wirnik ]

Swietka ====> Co wybaczasz ?? :-D

02.06.2003
21:15
smile
[100]

K@mil [ Wirnik ]

Kurde, przypomniałem sobie że musze do sklepu iść :(



Nie iwem czy zauważyliście, ale zostałem Senatorem :-D

02.06.2003
21:17
smile
[101]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Wypad z baru, Justa przejmuje władzę, prawda Justa? ;-)

02.06.2003
21:19
smile
[102]

Justa_ [ lady in blue ]

Hell==>widze że wazelina poszła w ruch :)

Swietka, przejmujemy tą piaskownice:)

K@mil==>słuchaj Hella:P

02.06.2003
21:20
smile
[103]

Swietka [ Pretorianin ]

heh, K@mil idzie do sklepu, Justa przejmuje władze, Hellcat trzyma z kobietami:)))))

02.06.2003
21:22
smile
[104]

Hellcat [ Legend ]

Swietka===> A co, z kobietami trzeba mieć dobre "stosunki" ;-)

02.06.2003
21:26
[105]

Swietka [ Pretorianin ]

Hellcat----> dobrze, dobrze, trzymaj tak dalej:)))):P:P

02.06.2003
21:27
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Swietka===> A za co będe mógł potrzymać? ;-)

02.06.2003
21:31
smile
[107]

Swietka [ Pretorianin ]

Hellcat---> możesz potrzymać ciężkie zakupy, które niosą kobiety, albo możesz potrzymać psa na smyczy:PPP nic innego, hehehe:)))
Żegnam sie juz, dobranoc wszystkim:))

02.06.2003
21:33
smile
[108]

Hellcat [ Legend ]

Swietka===> Bardzo chętnie :-)

A'propos, chce ktoś kupić moje zdjęcie?? [generalnie nie polecałbym, ale cóż...] ;-)

02.06.2003
21:41
smile
[109]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat, zdrajco parszywy :-D Ładnie to tak ?? Ledwo Pan poszedł to już się lud buntuje :(

02.06.2003
21:43
smile
[110]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Przy takim władcy to nic dziwnego...:-)
A Justa jest miła, sympatyczna, i zna się na ludziach ;-P

02.06.2003
21:45
smile
[111]

K@mil [ Wirnik ]

Wazelina raz dla Hellcata :)

02.06.2003
22:37
smile
[112]

K@mil [ Wirnik ]

Kurcze, poszłem sobie to Wyspa umarła :)

02.06.2003
22:48
[113]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> No fakt, umarła i załoga...

03.06.2003
00:22
smile
[114]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ELLO ALL

Bylo cos do mnie??

03.06.2003
06:37
smile
[115]

L@WYER [ Valaraukar ]

ELLO ILEK - nic mi o tym nie wiadomo.

DO WSZYSTKICH "WIEDZĄCYCH" ;) NIE WIEM, CZY IMPREZKI NIE BĘDZIE TRZEBA PRZENIEŚĆ NA NIEDZIELNY WIECZÓR, Z PRZYCZYN, ŻE TAK POWIEM OBIEKTYWNYCH.

03.06.2003
07:15
[116]

juuusta [ malinka ]

witam i znikam do szkółki

L@WYER==>z tą niedzielą to tak nie bardzo :/

03.06.2003
10:09
[117]

legrooch [ Legend ]

Witam wyspiarzy, piaskowniczych i wojskowych w ten upalny dzionek.
Z powodów ode mnie niezależnych (zakup modemu do domu wiąże się z kastracją natychmiastową :)) wróciłem z delegacji z towarzyszem Bierią i Stalinem i zaprowadzam tu nowy porządek.
K@mil i Hellcat zostają zdegradowni do stopnia szeregowca.
A jedynym najmądrzejszym zostaje mianowany wasz jedyny słuszny władca :P
Acha, ogłaszam niedzielę dniem wolnym od pracy :DDD

03.06.2003
10:15
smile
[118]

L@WYER [ Valaraukar ]

Nadszyszkownik L@WYEr melduje posłusznie iż w związku z pewnymi nadużyciami, jakich dopuścił się we wczorajszych godzinach wieczornych i dzisiejszych porannych - biuro przepustek, paszportów i delegacji nie będzie czynne aż do otrzeź... znaczy się do odwołania.
Dziękuje za uwagę

03.06.2003
10:51
smile
[119]

legrooch [ Legend ]

Nadszyszkowniku L@WYER, możecie spocząć.
Proszę natychmiast zwołać posiedzienie PPR i KCKP!
Będziemy głosować za odrzuceniem z ogólnieprzyjętego stanowiska wiceministra rolnictwa - Cainoora.:)))
Wszystkich chętnych do przejścia na moją stronę "bardzo zachęcam" (nagrodą będzie pozwolenie na dalsze życie:D)
Cała reszta klas robotniczych i inteligencji na wyspie zostanie wywieziona na Syberię:D


PS. Ech.... Za dużo "Sensacji..." Wołoszańskiego...Ale Bieria to był koleś......

03.06.2003
11:25
smile
[120]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> przypomina to tylko obrady japońskiego parlamentu:
- Ci, którzy popierają stanowisko rządu proszeni są o przejście na prawą stronę sali obrad, a ci, którzy są przeciwni propozycjom rządu proszeni są o wbicie sobie wakizashi w brzuch ;)

A co do ministra rolnictwa to proponuję wycieczkę na Kamczatkę po sprawiedliwym procesie.

03.06.2003
16:14
smile
[121]

K@mil [ Wirnik ]

Witajcie ludziska :-D

03.06.2003
17:16
smile
[122]

K@mil [ Wirnik ]

Coś nas tu mało :(

03.06.2003
17:28
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Tobie to zawsze za mało. :-)

03.06.2003
17:36
smile
[124]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Jak powiedziała mi pewna sympatyczna osoba - maruda jestem :-D

03.06.2003
17:39
smile
[125]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Zaprawdę powiadam Ci, mądra to była osoba :-)

03.06.2003
17:42
smile
[126]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Wyjątkowo przyznaje Ci racje :-D

03.06.2003
21:03
smile
[127]

Hellcat [ Legend ]

Hej, gdzie się wszyscy podziałi?? Czy tylko ja z K@milem tu jeszcze żyjemy[a i On aktualnie nie żyje]?? Czy może ta epidemia była prawdziwa i rzeczywiście wszystkich wybiło? :-)

03.06.2003
21:08
smile
[128]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ludziska, jest sesja egzaminacyjna na studiach, egzaminy wstepne dla maturzystów !!! Na dodatek niektórzy może pracują albo odpoczyweają !!! Jest piękna pogoda, nie samym kompem człowiek żyje. Ja w Waszym wieku, jak miałem dużo czasu, ganiałem za piłką, a nie siedziałem w domu przed kompem. Dlatego apeluję, jeśłi macie bez przerwy narzekać, wyjdźcie sobie na rower, pograć w piłkę, pojeździć na rolkach, czy pograć w kosza. A jak już nie możecie bez netu wytrzymać to sobie gadajcie, ale przestańcie na litość boską narzekać na nieobecność innych !!! Przyznam szczerze, że mnie narzekanie i pojękiwanie akurat wybitnie wpieprza ;))

03.06.2003
21:10
smile
[129]

Hellcat [ Legend ]

Paudyn===> Wyobraż sobie że przed chwilą wróciłem z 4 godzinnej wycieczki rowerowej, a w planach na dziś mam jeszcze 90 minutowy mecz ligi szkolnej :-)

03.06.2003
21:12
smile
[130]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ech... ładna pogoda, z chęcią bym się napił piwa, ale nie mogę ! Siedzę przed kompem lub zeszytami po 16 godzin dziennie... wczoraj np. pisałem program do 3 rano, zawaliłem exam z fizyki, zaliczylem pare innych przedmiotów i taki zapieprz szykuje mi sie do 30 czerwca :/ Mamo.. ja już nie chce !!

03.06.2003
21:15
[131]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hellcat::::>4 godziny? Nie rozśmieszaj mnie. Jak wracałem o godzinie 13 do domu, godzinka na lekcje i potem do 22 na dwór !!! Widzę, że masz i tak za dużo czasu :) Zatem mam dla Ciebie propozycję, zamiast narzekać idż na to miejsce, gdzie macie rozgrywać mecz i zobacz, czy Cię tam nie ma :P

Cainoor ::::>U mnie to samo, siedze nad marketingiem, jutro egzam, a już zdołałem zawalić ekonometrię, całe szczęście, że poprawka w czerwcu, a nie we wrześniu. Za to 3 egzaminy już do przodu. jeszcze tylko trzy...

03.06.2003
22:05
smile
[132]

juuusta [ malinka ]

też bym sobie ponarzekała ale nie chce się dołować więc nic nie powiem i myśle pozytywnie:)
właśnie siedze i drukuje sobie "porno obrazki" jak to nazwała moja siostra:) autorstwa pana Royo

03.06.2003
22:11
[133]

Raynor [ Big Man ]

Royo jest świetny! Skopiowałem kilka obrazków ale boję się je umieszczać na tapetę. Może masz Justko moja dobrodziejko jakieś ciekawe obrazki, najlepiej te na rdzawym tle jak np ten samochód ?? Byłbym wdzięczny :-))

03.06.2003
22:16
smile
[134]

juuusta [ malinka ]

Raynorku mam ale hmm...nie samochody:)

03.06.2003
22:25
smile
[135]

K@mil [ Wirnik ]

Witam wszystkich. Stęskniliście się za mną ?? :)

03.06.2003
22:41
smile
[136]

K@mil [ Wirnik ]

Przyszłem i wszystkich wywiało. Naprawde nie jestem taki straszny :-D

03.06.2003
22:43
smile
[137]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Ja bym się z chęcią przywitał, ale mam pełne usta bo jem obiad :-)

03.06.2003
22:44
[138]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

K@mil ---> "Przyszedłem" :-)

Poza tym, ja to mam nie najfajniej. Non-stop tylko sobie jakoś życie musze utrudniać. Czemu opierniczałem się cały semestr, a teraz muszę zapieprzać za trzech ??

03.06.2003
22:48
[139]

juuusta [ malinka ]

Cainoor==>może pocieszy cię to ze ja mam podobnie, cały rok obijania i teraz wszystko się naraz zwaliło, ale nadal myśle pozytywnie:)

03.06.2003
22:55
[140]

Raynor [ Big Man ]

Dzięki, ale coś bez aktów kobiecych nie masz ? (ani bez męskich of course:-))))

Narazie mam coś takiego na pulpicie (narazie bo starzy się jeszcze nie kapneli)===>

Cainoor ===> Ja tak musze od 3 lat... przyzwyczaisz się.

04.06.2003
08:55
smile
[141]

legrooch [ Legend ]

Witam wszystkich.
Przyszedłem się wyżalić. Wczoraj miałem imieniny, a wysłano mnie z roboty do firmy mimo imprezy....i to mojej - imieninowej...
BBBBUUUU....:(
W dodatku WKU mnie ściga...
Żyć się odechciewa....

04.06.2003
09:02
smile
[142]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> don't worry - ja pojechałem z wieczora na Cytadelę, na "małe" piwko z kumplem ("takie męskie rozmowy o życiu i śmierci :) " ) a że biedak narzekał na brak kasy, zabrałem z sobą 4 Heinekeny 0,6 - stwierdziłem, że jakby co można skoczyć "Pod Rurę". A kumpel też przywiózł 4 (ale Tyskie), więc droga do domu dla mnie była wesoła.
A najgorsze jest to, że od poniedziałku nie sypiam więcej niż 4-5 godzin na dobę i zaczynam już mieć wszystkiego dosyć.

04.06.2003
10:31
smile
[143]

legrooch [ Legend ]

L@WYERku, "Life Is Brutal & Full Of Zasadzka's"........
A tak całościowo do wyspiarzy. Może skoczyć na piwko do innego lokalu na próbę niż "Laguna"?Proponuję "Klub medyków".
A tak wogóle to obaliliśmy już pół butli wińska:)

04.06.2003
10:37
smile
[144]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch -->w piątek mieliśmy pić u mnie na kwadracie na Mokotowie, ale w chwili obecnej chcę spotkanie przenieść na niedzielę, z przyczyn ode mnie niezależnych.

04.06.2003
10:38
smile
[145]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Tylko ustalcie odpowiednio wcześniej żebym mógł poinstalować aparaty :-)D

04.06.2003
10:41
smile
[146]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> spoko ja je już zainstalowałem - teraz jeszcze muszę mieć dzień na testy i dlatego chcę przełożyć całe spotkanie.....

04.06.2003
10:48
[147]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch--->b. mozliwe ze bede w Medyku w sobote...choc nie napewno...

04.06.2003
10:59
smile
[148]

el f [ RONIN-SARMATA ]

L@WYER

Hmmm, może jakaś współpraca tajnych służb ?

04.06.2003
11:02
smile
[149]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> a czemużby nie - jak mawiano drzewiej "co dwie głowy, to nie jedna" - zawsze można wymyśleć jakieś ciekawsze i skuteczniejsze przekręty ;)

04.06.2003
11:44
smile
[150]

el f [ RONIN-SARMATA ]

L@WYER

Eee, to powiedzonko jak pamietam dotyczyło "deptaków" czyli zespołu operacyjnego w składzie milicjant + pies a nie takich supertajnych i elitarnych służb jak MY :-)D

Przy okazji mały tester trzeźwości używany w tajnych służbach -------------->

04.06.2003
12:01
smile
[151]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> kiedy w wiadomościach zapodali, że w Bydgoszczy na patrol z panami w czerni będą chodziły psy :) ucieszyłem się bardzo - w końcu gdzieś w naszym pieknym kraju będą chodziły patrole w skład których będzie chodził ktoś myślący.

Co do okazji - ja na służbie >>>>>-------------->

04.06.2003
12:01
[152]

legrooch [ Legend ]

ILEK, jak bedziesz pewny w piatek czy w sobote bedziesz w medyku, to daj znac na gg. Ja jak zwykle chetny:)))

04.06.2003
12:27
smile
[153]

el f [ RONIN-SARMATA ]

L@WYER

Tak, broń zawsze przy sobie , nigdy nie wiadomo gdzie czai się podstępny i okrutny wróg ...

I nie wolno się wahać ... to może kosztować życie .

Na fotce - rozprawiam się z zamaskowanym al-kajdowcem ----------->

04.06.2003
15:24
smile
[154]

legrooch [ Legend ]

Kurka, wąglik, sars, salmonella i inne naraz!
Wszyscy tu chyba pozdychali :)))
Obudzę was na apokalipsę:)))

04.06.2003
15:29
smile
[155]

K@mil [ Wirnik ]

Witajcie ludziska :-D

04.06.2003
15:43
smile
[156]

legrooch [ Legend ]

Witaj K@milu!
Uważaj, bo jakiś syf panuje na wyspie :)
Niezaraź się!

04.06.2003
15:46
smile
[157]

K@mil [ Wirnik ]

Legrooch -=====> No mnie nie było i się syf zalęgł :-D

04.06.2003
16:54
smile
[158]

K@mil [ Wirnik ]

Hallo, co tu taki pomór :(

04.06.2003
17:05
[159]

Hellcat [ Legend ]

K@mil=== Nie narzekaj że nikogo nie ma, bo Ci się od kogoś oberwie.

04.06.2003
17:11
smile
[160]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam :)

Hellcet::::::>Nie od "kogoś", ja mam konkretnego nicka, który brzmi Paudyn :)

K@mil:::::>Czemu nie wyjdziesz na dwór i nie pograsz jak Ci się nudzi ? Są też gry komputerowe :) Dlaczego mam wrażenie, że w tak młodym wieku jesteście już uzależnieni od kompa ? :)

04.06.2003
17:13
smile
[161]

Hellcat [ Legend ]

Paudyn===> Zapomniało mie się :-)
Spokojnie, peace, za ciepło na awanturowanie się :-)
A ja zawsze jestem do 18, bo wiesz, klan i te sprawy ;-)

04.06.2003
17:18
smile
[162]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hellcat::::>To idź oglądać Klan, a nie przed kompem siedzisz ;))

04.06.2003
20:59
[163]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Elo...

to ja stary dziad...po pracy od razu zapierdalalm codziennie na piłke...a ci w domu mulą...buahahahaha...

04.06.2003
21:06
smile
[164]

Hellcat [ Legend ]

ILEK===> Ciebie chyba zamuliło, ja mam o 22 mecz małej ligi, jak codziennie :-)

04.06.2003
21:08
[165]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"malej"???...spox...tylko uwazaj zeby ciebie zaraz nie zamulilo...

04.06.2003
21:09
[166]

Hellcat [ Legend ]

ILEK===> Sorx, to był tylko żart, nie denerwuj się :-)

04.06.2003
21:12
[167]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

o co chodzi z tą małą ligą?

Tak poza tym, to powoli mnie już kurwica strzela. Byle do piątku...

04.06.2003
21:12
smile
[168]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Hell---->wyluzuj...kurde...czy ja sie denerwuje???jestes za bardzo asekuracyjny w rozmowie ze mna:)))...ja sie nie obrazam za byle slowo...od tego na wyspie sa (byli) inni:))))))))))))))))))))

04.06.2003
21:13
smile
[169]

Hellcat [ Legend ]

ILEK===> Wiesz, to te nerwy przedmeczowe, a dzisiaj półfinał :-)

04.06.2003
21:14
smile
[170]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Cainoor----->moze sie w nia wkrecimy??:)))...odnosnie twojej kurwicy...to wspolczuje...ale 3m sie a co do twojego opisu na GG...to chyba znam ten bol:)))

04.06.2003
22:20
smile
[171]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

heloł:-D

nie ma mnei pare dni w piskownicy warszawskiej a tutaj mlodziez sie muli :-P
do czego to doszlo....:-)))))

ja natomiast codziennie biegam na uczelnie i skladam paiery na studia:-) nei ukrywam - nieprzyjemna rzecz:-D
jutro SGGW - Paudyn- kryj sie!! :-)))))

heheh:-)

Pamir żyje?:-) cos go nie widze ,zreszta tak samo jak Pijusa...:-))))

Pozdrawiam wszystkich :-*

(coś za świetny humor mam:-))))))))

04.06.2003
22:26
[172]

Raynor [ Big Man ]

Ja zasuwam po liceach i skłądam podania, potem papiery, potem zasuwanie i stresuwa co do dostania się... ehh wszystko się zacznie 27.06.2003r

Pozatym humorek też mi dopisuje, wymyśliłem pewien patent. Więcej nie powiem żeby nie zapeszyć :-))))

04.06.2003
22:34
smile
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Elloł :))

A więc jutro będziesz miała okazję zwiedzić naszą "podkókę", czyli budynewczek do składania papierów :) A mój wydział jest na skos, za drzewkami ;))

04.06.2003
22:35
smile
[174]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To było rzecz jasna do Sasanki :) I powinno być "podkówka" :)

04.06.2003
22:37
[175]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

ILEK ---> Opis prawdziwy, coby tu gadać :-) Już się pogodziłem... ale wkurzające to jest !

Ile ja bym dał za chłodne piwko... ale powiedziałem sobie, że do piątku nie pije. Juz normalnie od piątku nie pije :)

Sasi ---> Fajnie, że masz dobry humor.

Ja zaliczyłem ładną wtope. Wczoraj napisałem (no, ja tak w 60%;) 6 zaległych sprawozdań z Fizyki (na 6 w sumie;) i zostawiłem sobie na rano do wydrukowania. Dzisiaj wstaje sobie wesoło o za 5 ósma i zaczynam drukować. Kolega miał podjechac na 5 po 8. No więc drukuje i drukuje... a tu ch**je. Tzn tak: 6 sprawo - 30 stron tekstu - o wiele więcej niż 10 minut, sprawozdania pisałem w MathCadzie i się mi wyniki nie wydrukowaly w ogole... po prostu był sam wzor znak = i ... nic. Tak sie wkurzyłem, że zostawiłem wszystko w cholere. Szczescie w nieszczesciu, ze typowi od Fizyki udalo mi sie nasciemniac i na jutro musze mu przymiesc.

a jutro zaliczenie z Ekonomii. na wala mi ta ekonomia... kurde, jestem na SGH czy co ? ;)

04.06.2003
22:40
smile
[176]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - zostawiam papiery tam i spier... jak najdalej:-D ale jak bedziesz mial przyjemnosc byc w godzinach 10-11 w szkole to tam zajrzyj,moze bede:-D

Cainoor - oj,nie martw sie:-) Tfardym trza byc nie mientkim:-P

04.06.2003
22:43
smile
[177]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sasanka:::::>Nie ma powodów do spier... :))) Gdyby to było na rakowieckiej, to co innego, tam atmosfera jest niesamoqixiwe ponura, na szczęście ten budynek już sprzedali :)))
A jeśli chodzi o Nowoursynowską to nie ma piękniej położonej uczelni jak mniemam ;))
W godzinach 10 - 11 mam akurat Prognozowanie, więc będę siedział w sali przed kompem ;)

04.06.2003
22:58
smile
[178]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn- na Rakowieckiej bylo spotkanie informacyjne, jednym slowem - bleeeeee :-))))))) i burdel neisamowity:-)sadze ze w godzine to nei dam rady zlozyc papierow,ale zobacze,:-) a Ty prognozuj co tam masz prognozowac;-PP

04.06.2003
23:11
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sasanka:::::>Na Rakowieckiej miałem zajęcia na pierwszym roku i miejsce to zawsze wprawiało mnie w przygnębiający nastrój...:/ Na Ursynów jest dalej, ale za to znacznie przyjemniej, zresztą przyjedziesz, to się przekonasz :)
A na prognozowaniu muszę mu oddać zaległą pracę, bo ostatnio na kolosie podziękowałem z miejsca i odstałem poprawkową pracę do domu :))))
No i myslę, że może Ci się udać w godzinkę, bo dziś akurat sporych kolejek nie widziałem :)

04.06.2003
23:18
smile
[180]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - nie dobijaj mneie mowiac ze nei bylo dzisiaj kolejek. ja mialam tam byc dzisiaj ale pol dnia spedzilam na zakichanym UKSW:-/ b rejestracja tam trwa godzine,a jeszcze czekasz nastepna itp itd:-/

04.06.2003
23:24
smile
[181]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sasanka:::::>Co to znaczy następna ? Czyżby tam było kilka rejestracji ??

04.06.2003
23:29
smile
[182]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - chodzilo o godziny:-)

ok,ide spac bo widze ez zaczynam pisac bzdury:-)

dobranoc:-)

05.06.2003
06:56
smile
[183]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać śpiochy :))

Sasanka:::::>Krótkich kolejek życzę :)

A reszcie miłego dnia :)

05.06.2003
07:00
smile
[184]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> wstawać, wstawać.... wstałem o 5.45 i jakoś nie jestem szczęśliwy z tego powodu ....

05.06.2003
07:01
smile
[185]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Wstałem zaledwie kwadrans po Tobie, a to z powodu konieczności powtórzenia dzisiejszej prezentacji na marketing i też nie jestem najszczęśliwszy, ale nie będziemy narzekać, bo ostatnio właśnie z tego powodu jadę po naszych najmłodszych milusińskich :)))

05.06.2003
07:06
smile
[186]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> hehehehe :> "najmłodsi milusińscy" - ja musiałem zaiwaniać do roboty, a ponieważ "małoletnich milusińskich" mam tu czasami od pyty, to za nimi tyż specjalnie nie przepadam.

05.06.2003
07:13
smile
[187]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Masz tam całą ich bandę ?? Współczuję :) Ja mam dość po parunastu minutach w tramwaju, czy na podwórku, a Ty się z nimi przez cały dzionek musisz użerać :) Zapewne podczas grania po sieci robią masę hałasu :) Brrr, jak ja nie lubię współczesnej młodzieży ;)

05.06.2003
07:21
smile
[188]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> na szczęście teraz jest spokojnie - a jak przyleza, to siedzą tylko te gnoje, które grają - reszta paszli won bawić się na podwórku (do piaskownicy ;) ) i jeszcze każdy ma cicho siedzieć, bo ja krzyków i wrzasków nie toleruję - to nie ZOO.

05.06.2003
07:37
smile
[189]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Nie ma to jak krzyknąć w kierunku bandy gówniarzy "siat da fak ap" :)))

A teraz już lecę na zajęcia, więc do zobaczenia później :)

05.06.2003
07:47
smile
[190]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> miłej zabawy i do miłego.

05.06.2003
08:30
smile
[191]

legrooch [ Legend ]

Witam i pozdrawiam ranne ptaszki :P
Ja wstałem 30 minut temu:) i dotarłem do roboty właśnie:(
L@WYERku, to gdzie ty pracujesz? W której?

05.06.2003
08:36
smile
[192]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> kafeja w której pracuje mieści się przy ulicy Stalowej :)

05.06.2003
08:42
smile
[193]

legrooch [ Legend ]

Zastanawiałem się czy przypadkiem nie przy Feminie :)

A tak wogóle to żeby "ponurzyć" innych wychodze z roboty za godzine i niewracam. Niechce mi sie :D

05.06.2003
08:45
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> przy "Feminie" to ja w sumie mieszkam - będzie jakieś (lekko licząc) 500 metrów.

05.06.2003
09:41
smile
[195]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No i dotarłem na zajęcia, a jako że prowadzący wymyśla pytanie poprawiającym się, mam chwilkę czasu dla siebie do pobushowania w necie :)

05.06.2003
09:59
[196]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->czytales dzisiejszy "PS"????

05.06.2003
10:11
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK::::::>Nie, ale nie omieszkam jak będę wracał z uczelni :)

BTW.Coś mi nie chce dodawać postó, już trzeci raz piszę to samo :/

05.06.2003
10:14
smile
[198]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->powiem tylko tyle...ze naglowek w "PS" brzmi: "LEGIA W UEFA...RUCH W I LIDZE":))

05.06.2003
10:16
smile
[199]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK::::::>Nie do wiary :))) Muszę to zobaczyć na własne oczy i to jak najszybciej :)))

05.06.2003
10:23
smile
[200]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->spokojnie...(nie krzycz na pania w kiosku:))...chodzi o to ze dzis zapadnie rostrzygniecie w "sprawie Marczyka"...czyli mecz ze Szczakowianka...moze byc tak...ze Legia dostanie walkower...przez co bedzie miala 2 pkt. wiecej i wygryzie Dospela-farciaza (39 bramek w lidze phi:))...a Szczakowianka 1 pkt. mniej i wyprzedzi ja Ruch...zreszta masz link:))):

05.06.2003
10:26
[201]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK:::::>Z jednej strony Dospel w pucharach to pożal się Boże, ale z drugiej może taka absencja by się przydałą Legii, aby odnowić skład i odpocząć od tych wszystkich zawirowań ? Choć zdaję sobie sprawę, że to także mniejsze wpływy...

05.06.2003
10:32
[202]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->racja...ale w pucharach trzeba strzelac bramki...a Dospel tego nie potrafi, co do Legii to spotkalem sie z opiniami ze nie naleza jej sie puchary...ale na jakiej podstawie sa te opinie?? przeciez Legia z ostatnich 8 meczow wygrala 6 i zremisowala 2...nie sadze zeby to byl nieudany koniec sezonu...

05.06.2003
12:36
[203]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Cze wszystkim!

Sorry za kilka dni milczenia, ale miałem paskudną hiastorię... strułem się smażoną rybką tak skutecznie, ze przez kilka dni nie mogłem opuścić najbliższych okolic domowej łazienki. Przez dwa cholerne dni miałem z d... jesień średniowiecza i dopiero dziś zacząłem normalnie funkcjonować. Będzie ytrzeba jeszcze dezynfekować czymś mocnym.
No ale pozdrawiam wszystkich z cichą nadzieją, że nie ominęła mnie żadna genialna impreza?

05.06.2003
12:39
smile
[204]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> czołem! Nie ominęło Cię cokolwiek interesującego - imprezka miała być jutro w moim kwadracie na Mokotowie, ale z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem ją przenieść na niedzielę - ale ogólnie możnaby jutro jakieś małe piwo zorganizować.

05.06.2003
14:10
smile
[205]

legrooch [ Legend ]

L@WYER, jaki kwadrat na Mokotowie? Dokładniej?

05.06.2003
14:15
[206]

L@WYER [ Valaraukar ]

Dosłownie rzut beretem od byłego kina "Moskwa" obecnie Silverscreena. Mamy się (teoretycznie) spotkać przed rzeczonym Silverscreenem.
Czekam na wszelkie "prośby i sugestie" ;)

05.06.2003
14:33
smile
[207]

legrooch [ Legend ]

Jasne. Rakowiecka, Pizza Hut, niedaleko Teatr Nowy (podajże tak się nazywa).
Jak bedziecie robic zbiórke to dajcie mi znać na gadu.Mnie może niebyć, ale i tak będę wiedział.

05.06.2003
14:36
smile
[208]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jesli ja coś będę organizował to masz jak w banku :) .

05.06.2003
15:45
[209]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Uuuff... no to wielkie pocieszenie.
Jesli w niedzielę czy jutro - to ja się piszę całkiem chętnie, rejon silverscreen pasuje mi bardzije, bliżej do domu i nieco bardziej po drodze więc jestem, jakby co, gotowy :)

A propos pocieszenia: gdy leżałem wykończony na łożu bolesci, zadzwonił przyjaciel z podstawówki, technik żywienia czy jak to sie nazywa... Anyway, powiedziałem krótko co u mnie słychać. Odpowiedział:
"Stary, masz powody żeby się cieszyć. Reakcja Twojego organizmu wskazuje jasno, że na pewno nei masz tasiemca".

Nie powiem, ale nawet mnie to ucieszyło. Takie chrześcijańskie odnalezienie sensu w cierpieniu.

05.06.2003
15:47
smile
[210]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hejka wszystkim po raz enty :)

L@WYER::::>A znasz w kolicy Towarowej jakiś fajny skwerek gdzie można spokojnie usiąść i obalić piwko ? :)

05.06.2003
16:02
smile
[211]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> może nie Towarowa, ale na krzyżówie Żelaznej i Jerozolimskich (dokładnie Lindleya i Nowogrodzkiej) jest parko-skwerek. Tam jest nieźle :D
Ja się też piszę, może nie do 12, ale do 10 wieczór owszem. (sobota - studia 8.00):/

05.06.2003
16:10
smile
[212]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch::::>eeee wolałem coś bliżej mnie :) Wstępnie jesteśmy umówieni z L@WYEREM przy delikatesach na przecwiko Feminy o 18.

05.06.2003
16:20
[213]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->jednak Legia nie zagra w UEFA...ale jezeli juz czytales "PS" to znasz akcje Polonii z Intertoto...:))

05.06.2003
16:22
smile
[214]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK:::::>Może to głupio zabrzmi, ale cieszę się że nie zagramy :) A przeglądu jeszcze całego nie czytałem, więc do Polonii dopiero dojdę :)) No chyba że mnie teraz oświecisz co tsm takiego siedzi w PS :)

05.06.2003
16:26
[215]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->tez mi jakos nie lezaly te puchary...co do Polonii to wyslali oni pismo do zarzadu pucharu "intertoto" (zabij mnie nie wiem jak sie nazywa:)) ze wycofuja sie z rozgrywek...po czym otrzymali odpowiedz ze dowala im za to kare w wysokosci 300 tys. frankow...wiec Polonia jednak zagra...nie doczytalem do konca...ale cos tam nasz PZPN burkal o tym ze zamiast Poloni w intertoto moze zagrac Legia...chociaz widzialem dzis info na Onecie ze jednak Polonisci wybieraja sie do Kazahstanu na mecz eliminacji pucharu "Intertoto" z jakims ichnim pierdziszewem...

05.06.2003
16:28
[216]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK:::::>Legia w Intertoto?? Eeee, ileż po drodze może się zdarzyć kontuxzji i innych nieprzewidzianych zdażeń, nim dojdziemy do finału i ewentualnie wywalczymy awans. Gra moim zdaniem nie warta świeczki...

05.06.2003
16:30
smile
[217]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tak...a znajac nasze szczescie to trafiliby na Barce...:))

05.06.2003
16:30
smile
[218]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Albo inny PSG :)))

05.06.2003
16:32
[219]

juuusta [ malinka ]

cze

05.06.2003
17:26
smile
[220]

legrooch [ Legend ]

Paudynie, o 18 dzis?

05.06.2003
17:27
smile
[221]

legrooch [ Legend ]

Witam justo :)

05.06.2003
17:28
[222]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Cze cze

05.06.2003
17:29
[223]

legrooch [ Legend ]

Hayabusa, ty też jesteś z nimi ustawiony?

05.06.2003
17:31
[224]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

heep! Jak o 18 tej koło Feminy, to kto wie... raczej nic z tego, ale...

05.06.2003
17:37
[225]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Zasadniczo nie, nei wiedziałem że cos takiego sie odbywa. Ale , być może, przyciagnę swe zwłoki.

05.06.2003
17:38
[226]

legrooch [ Legend ]

Moze i ja sie zaraz rusze...:)

05.06.2003
17:43
[227]

juuusta [ malinka ]

wy sobie pijecie a porządni ludzie się uczą :P

05.06.2003
17:46
smile
[228]

legrooch [ Legend ]

Porządni ludzie niepotrzebują się uczyć :P

05.06.2003
18:17
smile
[229]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam !

Dzisiaj zaliczyłem i ekonomię jak i pare piwek :-) Jeszcze jutro zaliczenia i w poniedzialek sesja.

05.06.2003
19:55
smile
[230]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - a ja nei pilam a czuje sie jakbym wypila duzo:-) swietny mam humor:-)

wspolczuje tym co ze mna dzisiaj rozmawiali rzez telefon:-) - poprostu sie nie dało:-D

05.06.2003
20:39
smile
[231]

Raynor [ Big Man ]

Witam!

Ale mam dobry humor!! Okres lamentowania mi minął!! teraz tylko poprawić wos na 5 i sezon tankowania browarków czas rozpocząć!! :-))))

06.06.2003
00:07
[232]

Raynor [ Big Man ]

Chyba nie odstraszam ludu ?

buuuuuu :-((

Dobranoc.

06.06.2003
00:08
smile
[233]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> No co Ty :-)

06.06.2003
00:11
smile
[234]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Heeeep, dzięn dobry wieczór heeeep

Ale popijawka, nie ma to jak zajebiste spotkanko w męskim gronie poparte rozmowami na tematy egzystencjonalne, historyczne, filozoficzne, literackie, humorystyczne, kobiet o inne :)

A teraz dobranoc :)

PS.L@WYER, ILEK, Hayabusa, dzięki za przyjemnie spędzony wieczór :)

06.06.2003
00:48
[235]

juuusta [ malinka ]

a ja się nadal ucze, nocke mam z głowy :/

06.06.2003
01:05
smile
[236]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja właśnie skończyłem pisać program, sprawozdanie i projekt rysować. Teraz siusiu, paciorek i spać :-)

Zalizcenie nadchodzę!

Dobranoc everybody. Za niedługo też się napije piwka tak bezstresowo :)

06.06.2003
06:10
[237]

juuusta [ malinka ]

wstawać lenie :P

06.06.2003
06:52
smile
[238]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ja nie śpię od 5.45 - jestem tylko półprzytomny. Całej wczorajszej ekipie (Paudynowi ; Hayabusie i ILKOWI) składam podziękowania za "męskie rozmowy, takie o życiu i śmierci" :)

06.06.2003
07:28
smile
[239]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam :)

L@WYER::::>Jesteś pewny swojego podpisu na gg ? :)) Dobrze, że chociaż ta końcóka Cię ratuje ;)))

06.06.2003
07:31
[240]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> oj jestem pewien, jestem pewien. Jak już wczoraj wspominałem, w tym tygodniu moja średnia snu to jakieś cztery i pół godziny na dobe - a dla mnie to stanowczo za mało. A mam ochotę się w końcu wyspać :) .

06.06.2003
07:42
smile
[241]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER:::::::>W sesji przez około dwa tygodnie moja średnia potrafi się drastycznie obniżyć do około dwóch i pół - trzech godzin, więc znam ten ból :) Ale potem jaka ulga człowieka ogarnia :)
A tak w ogóle to wczoraj to zostałem wczoraj w autobusie zaatakowany :) Wsiadły dwa przystanki dalej dwie panny i się z dwóch stron o mnie co chwila ocierały :))))) Udałem, że nie zauważyłem :PP
A teraz idę poprawiać tą analizę finansową, bo muszę dziś ją oddać :)

NARESZCIE SPADŁ DESZCZ I TO W POSTACI BURZY !!!!!!!!

06.06.2003
07:47
[242]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> a myśmy uderzyli po jeszcze jednego kumpla a potem na zaprzyjaźniony skwerek.

06.06.2003
07:50
smile
[243]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Dlaczego nie jestem zaskoczony ?? :))

06.06.2003
07:50
smile
[244]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nnie wiem ?

06.06.2003
07:54
smile
[245]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmmmm, kobieca intuicja ? ?? :>

06.06.2003
08:23
smile
[246]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To zależy, który "eot" masz na myśli :>

06.06.2003
09:23
smile
[247]

legrooch [ Legend ]

Witam szanownych wyspiarzy!
Paudyn ==> gdzie wy dokładnie byliście wczoraj? Dokładnie. Byłem pod delikatesami o 18.15 i już nikogo niezłapałem......

06.06.2003
09:26
smile
[248]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> zaopatrzywszy się w delikatesach powolnym, dostojnym i spokojnym krokiem doszliśmy do parku Krasińskich, gdzie rozbilismy namioty.

06.06.2003
09:28
smile
[249]

legrooch [ Legend ]

Ech, kurna....spóźniony zatopiony....

06.06.2003
09:31
smile
[250]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch:::::>Więc się minęliśmy, bo ja zajechałem trzy po osiemnastej, zanim kupiliśmy towar, to było już około kwadransa po :) No i właśnie nie dałeś sygnału na forum, że idziesz na pewno więc nie czekaliśmy zbyt długo :)
Na następny raz daj sygnał, że na pewno będziesz to zaczekamy :)

06.06.2003
09:38
smile
[251]

legrooch [ Legend ]

BBBuuuuu.... A ja biedny stałem z piwkiem pod delikatesami do 18.40 w nadzieji że ktoś może się przejdzie zobaczyć czy mnie niema....bbbbbuuuu....;)

06.06.2003
15:12
[252]

juuusta [ malinka ]

cześć lenie:P
cała noc zawalona,poprawa na poniedzialek przełożona, nie musze dodawać ze jestem wkurzona
czy dzisiaj jest porzewidywany jakiś męski zlot?:)

06.06.2003
15:20
smile
[253]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Juuusta

Przewiduję że zlecę się do domciu - ale to dość daleko od grodu Warsa i Sawy :-)D

06.06.2003
15:35
smile
[254]

legrooch [ Legend ]

Po pierwsze: Jest tu ktoś?
Po drugie: Jest zlot?
Po trzecie: Dajcie znać jak najszybciej, bo się skończy jak wczoraj....:(

06.06.2003
15:36
[255]

Raynor [ Big Man ]

Witam!!

Histra i WOS poprawione :-)) obie piąteczki ;-)))))

06.06.2003
15:48
smile
[256]

legrooch [ Legend ]

Czyzby wszyscy sie juz tak spili ze niepotrafia rozczytac wolania potrzebujacego? :P
Co z tym browarkiem wieczorem? Ja zaraz uciekam, ale wpadne kolo 5. Wiec licze na odpowiedz :P

06.06.2003
16:16
[257]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Hem.... ja własnie mam piwo w robocie, potem do znajomego, potem do rodziny na neta i małą popijawę... to będzie cięzki koniec dnia!

07.06.2003
07:10
smile
[258]

L@WYER [ Valaraukar ]

Poooooobuuuuudkaaaaaaaaaaaa !!! Zaczął się piękny łikend referendalny a Wy sobie radośnie śpicie.
A niektórzy to pracować muszą :> .

Paudyn --> kupujemy na jutro znaną nam beczułkę ?

07.06.2003
08:05
[259]

Raynor [ Big Man ]

Już wstałem, już wstałem. Łeb mnie nawala lekko po wczorajszym kinie z dodatkiem chmiela (dużym dodatkiem :-))))) ale było świetnie :-))))

07.06.2003
10:05
smile
[260]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - slyszalam Twoje wrzeszczenie ale powiedzialam sobie "NIE" . bede spac dalej i dlatego wstalam dopiero teraz:-P

świetnie sie obudzić z mysla ze jest sie samym w domu...ach...:-))))))

głowa mnei tez boli troszeczke, ale nei od chmielu tylko z przemeczenia:-D hahahah:-)))

coś się tutaj dzieje ciekawego? rzadko zagl;adam bo ostatanio nie mam wiele czasu:-)

07.06.2003
10:07
smile
[261]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> nic specjalnego się nie wydzrzyło, poza miły i wesołym spotkaniem w czwartek. Ja osobiście wracam do mojej propozycji - jutro o 18tej pod Silverscreenem na Puławskiej a potem cała ekipa idzie do mojej chałupy na pochlej.

07.06.2003
10:14
smile
[262]

Swietka [ Pretorianin ]

Witam:))) Czy wyspiarze udali sie juz zagłosować na Unię Europejską:))?? Ja zaraz ide:)

07.06.2003
10:14
smile
[263]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - niestety ja nie bede mogla byc, a szkoda:-( ale Wam zycze milej zabawy :-D

07.06.2003
10:16
smile
[264]

L@WYER [ Valaraukar ]

Swietka --> ja idę głosowac zgodnie z własnymi poglądami ...

Sasanka --> nieeee, to nie ;)

Paudyn --> obiecanego linka masz poniżej .

07.06.2003
10:18
smile
[265]

Swietka [ Pretorianin ]

L@wyer---> no ale dobrze, że w ogóle idziesz glosować, wazny jest każdy głos

07.06.2003
10:20
smile
[266]

L@WYER [ Valaraukar ]

Swietka --> nie dość, że idę, to jeszcze gwiżdżąc na wszelkie prawa kupiłem kilka głosów :D

07.06.2003
10:21
smile
[267]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka a ja? do mnie to nei zadzwonisz ? ech Ty.... PFF

07.06.2003
10:24
smile
[268]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka---> TY dopiero wstałas, szykujesz sie mniej wiecej godzine (glowa, prasowanie i te sprawy) a ja bym chciala isc zaraz, wiec jezeli tak o 10:45 bedziesz gotowa, to zapraszam na wspolne głosowanie:))))

07.06.2003
10:27
smile
[269]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a nie mozesz poczekac? ciuchy jakies wyprasowane mam, wlosy sie zwiaze jakos, tylko musez cos zjesc napic sie kawy i ubrac sie i jescze umtyc:-P wiec w 15 min sie nie wyrobie. ech Ty...!!;-D ok,pojde sobie z Adasiem i tyle:-P

07.06.2003
10:28
smile
[270]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hehehe - moja siostra, żeby wyjść celem wyrzucenia śmieci potrzebuje co najmniej półgodzinnych przygotowań
ROTFL.

07.06.2003
10:32
smile
[271]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka---> zadzwon jak bedziesz gotowa i nie marudz:P :)

07.06.2003
10:32
smile
[272]

Swietka [ Pretorianin ]

L@wyer---> jak wiekszosc kobiet:)) hehehehe

07.06.2003
10:34
smile
[273]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka nie ide z TOba bo znow bedziesz na mnie krzyczec i mnie bic:-P

to jest PRZEMOC W RODZINIE!! :-dd

07.06.2003
10:36
smile
[274]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka--->> nie przesadzaj, aż tak bardzo nie boli;))) hehehe, a tak na serio, mam czekać na Ciebie czy nie??

07.06.2003
10:36
smile
[275]

L@WYER [ Valaraukar ]

Swietka --> dla mnie jest to czysta abstrakcja - maximum kwadrans i jestem gotów do opuszczenia domu (zaznaczam, że chodzi mi o poranek).

07.06.2003
10:37
smile
[276]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka---> I nie siedz na Golu, tylko myć sie i jeść!!! :)))))

07.06.2003
10:37
smile
[277]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka - nie, przeciez ja jestem w proszku jeszcze :-)

07.06.2003
10:38
smile
[278]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

juz sie zaczyna, nie krzycz na mnie Swietka!!! bo poszczuje CIe Majkiem:-P

07.06.2003
10:39
smile
[279]

Swietka [ Pretorianin ]

L@wyer---> wow:)) ja tez sie szykuje szybko, ale tylko kwadrans to nie-godne podziwu, he he he:))

07.06.2003
10:40
[280]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka---> kto tu krzyczy, ale ja????:))))))))NIEEE:))) hehehe, dobra to ja ide zagłosować, papapa wszystkim:)) milego dnia

07.06.2003
10:41
smile
[281]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka - naaaraaa:-D

07.06.2003
10:41
smile
[282]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka---> a Majek to mi nic nie zrobi:))) tylko Ciebie lubi przewracac:)) hehe papapa

07.06.2003
10:59
smile
[283]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ole !

Co tam w wielkim świecie słychać ? Głosowaliście już ? Ja chyba pójde jutro, po kościele...

07.06.2003
11:02
smile
[284]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cainoor --> a ja pójdę przed jutrzejszą popijawą ;)

07.06.2003
11:14
smile
[285]

L@WYER [ Valaraukar ]

No a tak a' propos jutrzejszej popijawy to;

a. Kto ma zamiar się objawić ?

b. Kto sugeruje przeniesienie popijawy ?

c. Dlaczego chcecie ją przenieść na np. środę ?

07.06.2003
12:02
[286]

juuusta [ malinka ]

witam, ucze się(naprawde:)) i jestem za przeniesieniem spotkania jutrzejszego na inny dzień np. środe

07.06.2003
12:42
[287]

Raynor [ Big Man ]

Elo Cainoor!

Wiesz może czy z kartą Nokia Club masz wstęp na każdą imprezę ?? Czy tylko na te wybrane ??

07.06.2003
13:01
smile
[288]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czołem pierwsi statsiarze (statsiarki) RP :)))

L@WYER::::>Odnoście pierwszego pytania, tak, kupujemy słynną beczułkę :)

a.Ja (skromniacha ze mnie :)))

b.Ty? :)

c.Nie wiem, czemu chcesz przenieść na środę, ale mi to pasuje, akurat po examie będę ;))

07.06.2003
13:04
smile
[289]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> Z karta Club Nokia masz wstep na kazda impreze we srode, czwartek i piatek. Wczoraj no były wybory miss Koralowej (sponsorem była firma lodziarska Koral;)

Mówię Wam - TAAAAAKIE niunie :-)

07.06.2003
13:06
smile
[290]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> jak dobrze pójdzie to ją dziś albo jutro zanabędę i przetransportuję na Mokotów.

07.06.2003
13:07
smile
[291]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cainoor::::>O jakim klubie mówisz ?? Ja mam kartę klubu Nokia :>

07.06.2003
13:09
smile
[292]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Paudyn ---> Mówie o klubie gorących 16stek :-) GZ.

07.06.2003
13:11
[293]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> YESSS :-))) Raynor gonna party!! ;-))))

07.06.2003
13:12
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Ale co z terminem, środa, czy niedziela ?

Cainoor::::>Ojjj chyba się niedługo wybiorę, choć sam mam już 22 wiosenki na karku :PP :))

07.06.2003
13:13
smile
[295]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> a może oba ?? :>

07.06.2003
13:13
smile
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Ja mam jeszcze sesję ;PP

07.06.2003
13:14
smile
[297]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>oczywiście środa:)

07.06.2003
13:31
smile
[298]

L@WYER [ Valaraukar ]

No dobra - Wy się dogadajcie co i jak a ja volens nolens zastosuję się do decyzji większości.

07.06.2003
22:12
smile
[299]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra, widzę, śe sporo osób chce w środę, więc może być środa

07.06.2003
22:15
[300]

Raynor [ Big Man ]

Witam, własnie wróciłęm z tłoczenia piwska, było zajefajnie, nadal mi się udziela, mój qmpel przeskoczył staruszę z psem :-)))) ja id.e kolacyje wszamać. bde potem. Kamil.

07.06.2003
23:45
smile
[301]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc :-)

wszem i wobec oglaszam ze rzucam palenie:-) jestescie ze mnie dumni?:-P juz nei bede wam smrodzic( moze )
ale palic mi sie chce , no tak troszke:-)

08.06.2003
06:55
smile
[302]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> jestem z Ciebie dumny ;) . Tyle, że np. moja własna siostra, która jara średnio paczkę dziennie, rzuca palenie jakoś tak raz w miesiącu...

08.06.2003
08:18
[303]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> To świetnie! Wierz mi, że będą tego sam plusy, ot chodźby to, że dla nie palącego całowanie się z kimś palącym to jak lizanie popielniczki ( szczególnie jak ten ktoś jest świerzo po szlugu ), niestety sam się o tym przekonałem :-(( Życzę powodzenia i wytrwałości!!

08.06.2003
10:06
smile
[304]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - ja rzucilam na 8 m-cy ostatnio ,ale zakaz palenia przestal mnie w sumie obowiazywac jakis miesiac temu wiec znow zaczelam palic;-) teraz mam zamiar nie palic dla siebie:-)

Raynor - myslisz ze ja od zawsez pale? :-) otoz nie;-) i dobrze wiem co tpo znaczy calowac sie z facetem co pali :-) dlatego ja jak palilam to staralam sie unikac tego typu sytuacji jesli moj facet nie palil:-)
a czy beda same plusy to sie zobaczy:-) dzieki za zyczenie powodzenia:-P

08.06.2003
10:09
[305]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> przepraszam za podawanie w wątpliwość Twojej silnej woli, ale wśród moich palących znajomych tyle osób rzuca palenie niemalże "do następnego", że wszelkie twierdzenia w stylu "od dziś rzucam palenie" zwykłem miedzy bajki wkładać bez mrugnięcia okiem.

08.06.2003
10:13
smile
[306]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - nie pale juz 3 dzien:-) fakt, jest ciezko,ale dopoki ludzie z ktorymi sie spotykam nie pala to ja tez nei zapale:-) nawazneijsze jest nie kupic paczki papierosow :-)

08.06.2003
10:14
[307]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> ciężko jest mi się wypowiadać w tym temacie (większe "kwalifikacje" mam w temacie tankowamnia na umór ;) ), ponieważ paliłem bardzo dawno, bardzo krótko i mi się to po prostu znudziło.

08.06.2003
10:17
smile
[308]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - rozumiem:-P ja musialam rzuciac tez dlatego ze mam straszne problemy z gardlem ostatnio i palenie wcale nie pomaga w wyleczeniu go:-)

08.06.2003
10:19
[309]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> musze przyznać jedno - czasami znajomi potrafią podłamać albo dobić mnie do tego stopnia, że mam nieziemską wprost ochotę sobie zapalić.

08.06.2003
10:28
[310]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - tylko raz zapalilam jak sie zdenerwowalam. zazwyczaj palilam jak sie dobrze bawilam i bylo milo,tak dla wiekszego luzu poprostu :-)

08.06.2003
10:32
smile
[311]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka -> dla większego luzu to zwykłem obalac około 2-3 browarków ....

08.06.2003
10:43
smile
[312]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - hehe, ja jakos nie potrafie tyle pic:-P

08.06.2003
10:45
smile
[313]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> JA w TWOIM wieku ... :D

08.06.2003
10:47
smile
[314]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam !

Sasi ---> Trzeba było wczoraj podjechać do namiotu Żywca to byś się nauczyła pić ;-)

08.06.2003
10:49
smile
[315]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> "w nagrodę" za rzucenie palenia załóż nowy wątek :)

08.06.2003
10:51
smile
[316]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

jaki nowy watek ,pogielo Was?:-PP

Cainoor - trzeba bylo mnie zaprosic a nie ... mowisz po fakcie :-P tak sie nei bawie:-P uwazaj bo wiecej CIe nei zaprosez na soczek:-P

08.06.2003
10:54
smile
[317]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> no nie bądź taka - ja od dwóch dni nie piłem "procentów" i jestem nieco zdezorientowany tym co się dzieje dookoła.

08.06.2003
10:54
smile
[318]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Wiesz Sasi, to była taka typowo męska rozmowa. Ty mi na męskiego mena nie wyglądasz ;-)

Poza tym, na soczek to wiesz ... hehehe

Zapamiętałem z wczorajszej rozmowy jedno - słówko "nigdy" ;-D

08.06.2003
10:57
smile
[319]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

dobra ja lece, zalozcie sami nowy watek :-P Cainoor 0- wrocimy do tej rozmowy:-p

08.06.2003
11:01
[320]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> No tak typowo kobiece - dać drapaka gdy się trzeba choć trochę w coś zaangażować.Miłej zabawy.

Cainoor --> ja zakładam czy Ty ?

08.06.2003
11:24
[321]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Nie ja :P

08.06.2003
12:43
smile
[322]

juuusta [ malinka ]

cześć ludki, znowu się ucze:/ jeszcze przez to stane się mądra i co wtedy:)

08.06.2003
12:45
smile
[323]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cześć Justa - fajnie, że się zjawiłaś - może Ty założycz kolejny wątek?

08.06.2003
12:49
smile
[324]

juuusta [ malinka ]

pewnie, na was nie można polegać:P

08.06.2003
12:50
smile
[325]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> zaproponowałem to Tobie, aby uniknąć posądzeń o dyskryminowanie płci przeciwnej na wyspie/piaskownicy .

08.06.2003
13:06
smile
[326]

juuusta [ malinka ]

nowa część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.