GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

60 Rajd Polski

29.05.2003
21:21
[1]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

60 Rajd Polski

"Rajd Polski, drugi pod względem wieku rajd na świecie, odbędzie się w ostatni weekend maja już po raz sześćdziesiąty! Renomowany i doskonale znany w całej Europie rajd zaprasza kibiców, zawodników, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych sportem motorowym w malowniczy rejon Kotliny Kłodzkiej. Tradycyjnie już chwalimy się najwyższą rangą w Mistrzostwach Europy – współczynnikiem 20! To przedmiot marzeń wielu europejskich organizatorów. Takich rajdów jest zaledwie 10 w Europie.

Rajd Polski gwarantuje emocje jakich może dostarczyć rywalizacja najlepszych polskich załóg ze znakomitymi kierowcami zagranicznymi! Szybkie, kręte, bardzo wymagające asfaltowe odcinki specjalne nie wybaczają żadnego błędu. Zmienna pogoda sprawia, że wybór opon to niekiedy wręcz loteria. Dlatego tu wygrywają naprawdę najlepsi.

Bardzo zwarta, kompaktowa trasa rajdu pozwala ograniczyć koszty wszystkim uczestnikom – począwszy od zawodników, skończywszy na kibicach. Rajd będzie trwał 2 dni, a start i meta znajdują się jak zwykle w Kłodzku. Najdalszy odcinek specjalny położony jest zaledwie 30 km od bazy. Co 3 OS-y zawodnicy będą odwiedzać park serwisowy w Kłodzku, ten sam przez cały czas trwania rajdu oraz przejeżdżać przez rampę startu / mety.

Rajd Polski to jedna z najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to w ogóle jedna z bardzo nielicznych imprez sportowych o randze mistrzostw Europy czy świata, jakie odbywają się w ostatnim czasie w naszym kraju!

Zapraszamy zatem wszystkich na 60 Rajd Polski! Emocje gwarantowane!

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej
"


Program Rajdu:

Etap 1 : piątek - 30 maja 2oo3

08.30 : START - Kłodzko, "Merkury"

08.33 : Serwis A - Kłodzko PKS (20')

09.18 : OS 1 - Muflon (10,90 km)
09.41 : OS 2 - Spalona (23,58 km)
10.44 : OS 3 - Międzylesie (16,95 km)

11.49 : Przegrupowanie - wjazd (15')
12.07 : Serwis B - Kłodzko PKS (20')

12.52 : OS 4 - Muflon (10,90 km)
13.15 : OS 5 - Spalona (23,58 km)
14.16 : OS 6 - Czarna Góra (17,92 km)

15.24 : Przegrupowanie - wjazd (15')
15.42 : Serwis C - Kłodzko PKS (20')

16.46 : OS 7 - Spalona (23,58 km)
17.49 : OS 8 - Międzylesie (16,95 km)
18.26 : OS 9 - Czarna Góra (17,92 km)

19.34 : Serwis D - Kłodzko PKS (20')


Etap 2 : sobota - 1 czerwca 2oo3

08.33 : Serwis E - Kłodzko PKS (20')

09.09 : OS 10 - Wilcza (9,96 km)
09.30 : OS 11 - Srebrna Góra (19,65 km)
10.23 : OS 12 - Sowa (13,95 km)

11.23 : Przegrupowanie - wjazd (15')
11.41 : Serwis F - Kłodzko PKS (20')

12.14 : OS 13 - Kłodzko (12,14 km)
12.32 : OS 14 - Wilcza (9,96 km)
12.53 : OS 15 - Srebrna Góra (19,65 km)
13.46 : OS 16 - Sowa (13,95 km)

14.46 : Przegrupowanie - wjazd (15')
15.04 : Serwis G - Kłodzko PKS (20')

15.40 : OS 17 - Wilcza (15,40 km)
16.01 : OS 18 - Srebrna Góra (19,65 km)
16.54 : OS 19 - Sowa (13,95 km)

17.53 : Serwis H - Kłodzko PKS (20')

18.19 : META - Kłodzko, "Merkury"



Bede tu w miarę możliwości (jeżeli nie bede na OSie) podawał wyniki z poszczególnych OSow.
Wszystkich Rajdomaniakow, ktorzy z jakichs przyczyn nie moga uczestniczyc w 60RP, a takze tych ktorzy chca jakies informacje o prezebiegu rajdu zapraszam !

29.05.2003
21:34
[2]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Załoga rajdu:

Nr Kierowca Pilot Zgłaszający Nar. Samochód Gr/Kl
1. Miguel Campos Carlos Magalhaes Peugeot Total Silver Team P/P Peugeot 206 WRC A8
2. Bruno Thiry Jean-Marc Fortin Peugeot Team Belgium-Luxembourg B/B Peugeot 206 WRC A8
3. Leszek Kuzaj Erwin Mombaerts Subaru Polska PL/B Subaru Impreza WRC A8
4. Evgeny Vasin Alexey Shchukin Itera RUS/RUS Peugeot 206 WRC A8
5. Tomasz Czopik Łukasz Wroński Sapa Rally Team PL/PL Subaru Impreza WRC A8
6. Paweł Dytko Tomasz Dytko Paweł Dytko PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VII A8
7. Zsolt Penzes Janos Zachar Road Star MSE H/H Mitsubishi Lancer A8
8. Sebastian Frycz Jarosław Gieras Kulig - Promotion PL/PL Mitsubishi Lancer Evo V N4
9. Michał Bębenek Grzegorz Bębenek Kulig - Promotion PL/PL Mitsubishi Lancer Evo IV N4
10. Zbigniew Gabryś Bartłomiej Boba Gabryś Rally Team PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
11. Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar Łukasz Sztuka PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
12. Michał Sołowow Maciej Baran Cersanit Rally Team PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VII N4
14. Mariusz Stec Zbigniew Gruszka Mariusz Stec PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
15. Grzegorz Grzyb Przemek Mazur Peugeot Sport Polska Rally Team PL/PL Peugeot 206 Super 1600 A6
16. Maciej Lubiak Maciej Wisławski Castrol Rally Team PL/PL Mitsubishi Lancer Evo V N4
17. Damian Jurczak Ryszard Ciupka Fiat Punto Rally Team PL/PL Fiat PuntoSuper 1600 A6
18. Piotr Maciejewski Piotr Kowalski Ekopak JatneMedia Print Rally Team PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
19. Piotr Adamus Magdalena Zacharko EFL - Corsa Castrol Rally PL/PL Opel Corsa VK Super 1600 A6
20. Mariusz Woźniczko Radosław Banach Radosław Banach PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
21. Michał Duda Robert Gliwiak Michał Duda PL/PL Mitsubishi Lancer Evo VI N4
22. Marek Kuśmierczyk Paweł Kuśnierz B&K Rally Team PL/PL itsubishi Lancer Evo VI N4
23. Marcin Majcher Daniel Leśniak Marcin Majcher PL/PL Mitsubishi Lancer Evo V N4
24. Michał Kościuszko Tomasz Borysławski EFL - Corsa Castrol Rally PL/PL Opel CorsaVK Super 1600 A6
25. Paweł Stefaniuk Piotr Ziarko Paweł Stefaniuk PL/PL Renault Clio A7
26. Krzysztof Szumowski Marek Kaczmarek Krzysztof Szumowski PL/PL VW Golf A7
27. Maciej Krymowski Maciej Krymowski PL Opel Astra A7
28. Michał Nowosiadły Sebastian Rozwadowski Wprost Team PL/PL Peugeot 206 A6
29. Marcin Bełtowski Maciej Wilk Marcin Bełtowski PL/PL Skoda Felicia Kitcar A6
30. Tomasz Ratajczyk Damian Paliga Tomasz Ratajczyk PL/PL VW Golf GTI 16v N3
31. Paweł Serafin Łukasz Włoch Paweł Serafin PL/PL Opel Astra GSI N3
32. Stefan Karnabal Tomasz Pędzikiewicz Stefan Karnabal PL/PL Renault Clio N3
33. Artur Natkaniec Mateusz Węgrzyn Artur Natkaniec PL/PL Peugeot 206 XS A6
34. Mariusz Pelikański Daniel Dymurski Mariusz Pelikański PL/PL Peugeot 206 XS A6
35. Dariusz Poloński Grzegorz Dobosz Dariusz Poloński PL/PL Peugeot 206 XS A6
36. Piotr Starczukowski Łukasz Dziewulak Piotr Starczukowski PL/PL Peugeot 206 XS A6
37. Andrzej Spława-Neyman Bartosz Tumidajski Andrzej Spława-Neyman PL/PL Peugeot 206 A6
38. Łukasz Szterleja Marek Lisicki Łukasz Szterleja PL/PL Peugeot 206 A6
39. Michał Dobrowolski Marcin Dobrowolski Michał Dobrowolski PL/PL Peugeot 206 XS A6
40. Sebastian Żabiński Maja Suknarowska Sebastian Żabiński PL/PL Peugeot 206 !6
41. Łukasz Witas Michał Kuśnierz Łukasz Witas PL/PL Peugeot 206 XS A6
42. Robert Sługocki Tomasz Tkacz Inktec Rally Team PL/PL Peugeot 206 A6
43. Marcin Pasecki Tomasz Spurek Marcin Pasecki PL/PL Peugeot 206 XS A6
44. Piotr Leoniec Marek Bała Piotr Leoniec PL/PL Peugeot 206 XS A6
45. Norbert Guzek Łukasz Kunicki Norbert Guzek PL/PL Peugeot 206 A6
46. Julia Urbaniak Patryk Olejniczak Julia Urbaniak PL/PL Peugeot 206 XS A6
47. Bartłomiej Boruta Sławomir Grabarkiewicz Bartłomiej Boruta PL/PL Opel Corsa A6
48. Fabio Ghizzi Piotr Namysłowski Fabio Ghizzi PL/PL Lancia Delta Integrale A8
49. Tomasz Płaczek - Skoda Auto - Castrol Rally Team PL Skoda Fabia TDi A8
50. Piotr Turkowski Jacek Wiszniewski Piotr Turkowski PL/PL Peugeot 306 N3
51. Tomasz Koselski Robert Hundla Tomasz Koselski PL/PL Peugeot 306 S-16 N3
52. Dariusz Grudniewski Łukasz Godula Dariusz Grudniewski PL/PL Puegeot 306 S-16 N3
53. Andras Graman Judit Acs Graman Rallye Team H/H Opel Astra N3
54. Tomasz Smarzyński Michał Kozłowski Tomasz Smarzyński PL/PL Renault Clio Sport N3
55. Zbigniew Staniszewki Piotr Saczuk Zbigniew Staniszewki PL/PL Opel Astra N3
56. Adam Górski Marcin Wójcik Adam Górski PL/PL Opel Astra Gsi N3
57. Piotr Marciniak Tomasz Marciniak Piotr Marciniak PL/PL Opel Astra N3
58. Jean-Marc Poisson Olivier Lesigne Jean-Marc Poisson PL/PL Honda Integra N3
59. Tomasz Świniarski Robert Sentowski Tomasz Świniarski PL/PL Renault 19 16v N3
60. Janusz Wasilewski Marcin Jaworski Janusz Wasilewski PL/PL Renault Clio Sport N3
61. Piotr Mersiński Marek Brzozak Piotr Mersiński PL/PL Renault Clio N3
62. Cezary Piekarski Michał Rosiak Cezary Piekarski PL/PL Opel Astra Gsi N3
63. Paweł Stefanicki Karol Żurek Paweł Stefanicki PL/PL VW Polo A5
64. Grzegorz Sieklucki Bartosz Foltynowicz Grzegorz Sieklucki PL/PL Nissan Micra A5
65. Gabor Takacs József Nyeki Aquincum Racing Team H/H Honda Civic Vti N2
66. Zsolt Nemeth Osaba Butkai Aquincum Racing Team H/H Honda Civic Vti N2
67. Grzegorz Grygiel - Grzegorz Grygiel PL Skoda Fabia A5
68. Radosław Typa Wojciech Żuk Radosław Typa PL/PL Nissan Micra A5
69. Łukasz Kalicki Agnieszka Grabowska Łukasz Kalicki PL/PL Nissan Micra A5
70. Piotr Rokosz Paweł Drahan Piotr Rokosz PL/PL Nissan Micra A5
71. Rafał Janczak Tomasz Sadlik Rafał Janczak PL/PL Fiat Seicento Sporting A5
72. Grzegorz Kostka Przemek Słodkowski Grzegorz Kostka PL/PL Fiat Seicento A5
73. Tomasz Wieczorek Tomasz Wątor Tomasz Wieczorek PL/PL Fiat Seicento A5
74. Antoni Żukowski Jerzy Żukowski Antoni Żukowski PL/PL Fiat Seicento A5
75. Maciej Oleksowicz Andrzej Obrębowski Zespół Castrol Q-Service PL/PL VW Polo N2
76. Piotr Wypych Majka Szpotańska Piotr Wypych PL/PL Citroen Saxo N2
77. Łukasz Olma Krzysztof Olma Łukasz Olma PL/PL Peugeot 106 S-16 N2
78. Marek Ryndak - Marek Ryndak PL Daewoo Lanos N2
79. Marcin Górny Kazimierz Zając Marcin Górny PL/PL Peugeot 106 Rally N2
80. Marcin Sienkiewicz Przemysław Bosek Marcin Sienkiewicz PL/PL VW Polo N1
81. Wojciech Czepiel Adam Miron Wojciech Czepiel PL/PL VW Polo N1

OS 1,4 --------------------->

29.05.2003
21:36
[3]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

OS 2,5,7 ------------>
Lasówka- Mostowice

29.05.2003
21:37
[4]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

OS 3,8 ------------->
Międzylesie- Międzylesie

29.05.2003
21:39
[5]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

OS 6,9
Wilkanów- Czarna Góra

29.05.2003
21:40
smile
[6]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Drugi etap dam jutro.
No nieroby z Dolnego Śląska- ruszajcie swoje szanowne tyłki i na rajd ! :)

29.05.2003
22:15
smile
[7]

sergi__ [ Underworld ]

eeeeee powiem tylko

LOL :)

29.05.2003
22:36
[8]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Oj sergi :)
Nigdy nie byles na rajdzie, a gadasz :)
Nigdy nie zrozumiesz co to znaczy miec fisia na punkcie rajdow, dopoki nie przyjdziesz na rajd :)

30.05.2003
09:50
[9]

Paul12 [ Buja ]

Kuzi2 - Ja byłem na rajdach więcej razy niż ty! I to począwszy od wieku 4 lat! Firma mojego starego zawsze to zabezpieczała i oznakowywała...

All - Przed chwilą waćpan Kuzi do mnie zadzwonił. Mówi, że Leszek Kuzaj odpadł na pierwszym OS-ie!

30.05.2003
10:40
[10]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Paul12=Sergi ???
Racja Kuzi odpadl na 1. OS- Bobrowniki- Muflon
No to teraz prawie po rajdzie :(

Wyniki po 1. OS:
Pozycja: Załoga: Klasa: Czas:
1. Miguel Campos
Carlos Magalhaes A-8 00:05:31.9
2. Bruno Thiry
Jean-Marc Fortin A-8 00:05:37.0
3. Michał Bebenek
Grzegorz Bebenek N-4 00:05:57.9
4. Pawel Dytko
Tomasz Dytko A-8 00:05:59.2
5. Tomasz Czopik
Lukasz Wronski A-8 00:05:59.5
6. Sebastian Frycz
Jaroslaw Gieras N-4 00:06:05.5
7. Evgeny Vasin
Alexey Shchukin A-8 00:06:10.6
8. Zsolt Penzes
Janos Zachar A-8 00:06:26.7

30.05.2003
11:42
[11]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Co do wypowiedzi Paula, nie mogles byc wiecej razy niz ja, w mojej miejscowosci na Zimowym Rajdzie Dolnoślaskim co roku (do 2000 roku) byl start odcinka specialnego Domaszków- Goworów, a pozatym w mojej gminie odbywa sie co roku Rajd Polski .
Wyniki po OS 2 (tym razem wszystkie) Lasówka- Mostowice

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 12:01,1

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 12:06,8 +5,7
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 12:38,1 +37,0
=3 6 P.DYTKO / T.DYTKO Mitsubishi Lancer EVO VII A/8 12:38,1 +37,0
5 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 12:44,6 +43,5
6 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:46,6 +45,5
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:50,9 +49,8
8 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 12:55,9 +54,8
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 13:00,0 +58,9
10 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 13:00,5 +59,4
11 12 M.SOŁOWOW / M.BARAN Mitsubishi Lancer EVO VII N/4 13:09,5 +1:08,4
12 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:10,3 +1:09,2
13 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 13:12,8 +1:11,7
14 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 13:16,7 +1:15,6
15 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 13:27,7 +1:26,6
16 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:28,4 +1:27,3
17 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 13:59,6 +1:58,5
18 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 14:03,7 +2:02,6
19 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 14:07,6 +2:06,5
20 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 14:10,4 +2:09,3
21 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 14:16,0 +2:14,9
22 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 14:18,7 +2:17,6
23 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 14:19,9 +2:18,8
24 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:24,9 +2:23,8
25 41 Ł.WITAS / M.KUŚNIERZ Peugeot 206 XS A/RPP 14:25,2 +2:24,1
26 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 14:25,8 +2:24,7
27 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:28,8 +2:27,7
28 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 14:29,2 +2:28,1
29 36 P.STARCZUKOWSKI / Ł.DZIEWULAK Peugeot 206 A/RPP 14:33,5 +2:32,4
30 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 14:37,6 +2:36,5
31 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 14:39,3 +2:38,2
32 45 N.GUZEK / Ł.KUNICKI Peugeot 206 A/RPP 14:40,6 +2:39,5
33 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 14:43,0 +2:41,9
34 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 14:44,2 +2:43,1
35 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 14:45,9 +2:44,8
36 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 14:56,0 +2:54,9
37 70 P.ROKOSZ / P.DRAHAN Nissan Micra A/5 15:00,1 +2:59,0
38 51 T.KOSELSKI / R.HUNDLA Peugeot 306 S16 N/3 15:03,3 +3:02,2
39 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 15:03,4 +3:02,3
40 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 15:04,3 +3:03,2
41 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 15:04,4 +3:03,3
42 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 15:05,4 +3:04,3
43 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 15:05,8 +3:04,7
44 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 15:10,5 +3:09,4
45 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 15:11,3 +3:10,2
46 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 15:11,4 +3:10,3
47 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 15:13,4 +3:12,3
48 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 15:27,7 +3:26,6
49 57 P.MARCINIAK / P.TRELA Opel Astra N/3 15:35,7 +3:34,6
50 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 15:48,3 +3:47,2
51 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 15:50,9 +3:49,8
52 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 15:53,0 +3:51,9
53 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 15:56,7 +3:55,6
54 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 15:58,0 +3:56,9
55 74 A.ŻUKOWSKI / J.ŻUKOWSKI Fiat Seicento A/5 16:03,8 +4:02,7
56 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 16:16,6 +4:15,5
57 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 16:33,6 +4:32,5
58 73 T.WIECZOREK / T.WĄTOR Fiat Seicento A/5 16:37,2 +4:36,1
59 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 17:31,0 +5:29,9

30.05.2003
12:51
[12]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Właśnie ruszył OS4 Bobrowniki- Zieleniec.

Wyniki po OS3 Międzylesie- Międzylesie

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 9:00,3

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 9:01,0 +0,7
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 9:23,6 +23,3
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 9:25,5 +25,2
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 9:35,3 +35,0
6 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:35,6 +35,3
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:43,9 +43,6
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:44,7 +44,4
9 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 9:58,4 +58,1
10 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 10:00,1 +59,8
11 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:04,3 +1:04,0
12 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 10:14,8 +1:14,5
13 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:16,0 +1:15,7
14 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 10:31,0 +1:30,7
15 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:36,9 +1:36,6
16 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 10:42,2 +1:41,9
17 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:42,7 +1:42,4
18 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 10:43,3 +1:43,0
19 41 Ł.WITAS / M.KUŚNIERZ Peugeot 206 XS A/RPP 10:50,0 +1:49,7
20 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 10:50,1 +1:49,8
21 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:51,6 +1:51,3
22 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 10:51,9 +1:51,6
23 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 10:52,2 +1:51,9
24 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 10:53,1 +1:52,8
25 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 10:57,4 +1:57,1
26 36 P.STARCZUKOWSKI / Ł.DZIEWULAK Peugeot 206 A/RPP 10:58,0 +1:57,7
27 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:59,5 +1:59,2
28 51 T.KOSELSKI / R.HUNDLA Peugeot 306 S16 N/3 11:03,8 +2:03,5
29 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 11:08,9 +2:08,6
30 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 11:09,9 +2:09,6
31 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 11:10,8 +2:10,5
32 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 11:11,3 +2:11,0
33 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 11:12,1 +2:11,8
34 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 11:13,4 +2:13,1
35 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 11:15,0 +2:14,7
36 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 11:17,0 +2:16,7
37 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 11:20,6 +2:20,3
38 45 N.GUZEK / Ł.KUNICKI Peugeot 206 A/RPP 11:26,2 +2:25,9
39 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 11:27,9 +2:27,6
40 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 11:29,7 +2:29,4
41 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 11:31,9 +2:31,6
42 70 P.ROKOSZ / P.DRAHAN Nissan Micra A/5 11:33,3 +2:33,0
43 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 11:33,4 +2:33,1
44 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 11:35,0 +2:34,7
45 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 11:39,9 +2:39,6
46 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 11:41,4 +2:41,1
47 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 11:47,1 +2:46,8
48 57 P.MARCINIAK / P.TRELA Opel Astra N/3 11:48,0 +2:47,7
49 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 11:49,9 +2:49,6
50 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 11:50,8 +2:50,5
51 77 Ł.OLMA / K.OLMA Peugeot 106 N/2 11:55,4 +2:55,1
52 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 12:01,6 +3:01,3
53 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 12:17,2 +3:16,9
54 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 12:29,6 +3:29,3
55 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 12:39,6 +3:39,3
56 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 12:41,6 +3:41,3
57 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 12:49,6 +3:49,3
58 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 13:32,6 +4:32,3

30.05.2003
16:03
[13]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Własnie wróciłem z Wilkanowa :)
A mogłem jechać rowerem :P

Wyniki po OS 5 Lasówka Mostowice

Poz /
Pos Nr Kierowca/Pilot - Driver/Co-driver Samochód / Car G/K Czas /
Time Do prowadz /
Behind the leader
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 11:59,3

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 12:02,5 +3,2
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 12:37,3 +38,0
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 12:37,6 +38,3
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 12:41,0 +41,7
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:45,0 +45,7
7 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:54,6 +55,3
8 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 12:56,2 +56,9
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 13:02,4 +1:03,1
10 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:04,6 +1:05,3
11 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 13:08,8 +1:09,5
12 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 13:11,4 +1:12,1
13 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 13:31,0 +1:31,7
14 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:33,2 +1:33,9
15 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 13:37,4 +1:38,1
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 13:54,4 +1:55,1
17 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 13:55,0 +1:55,7
=17 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 13:55,0 +1:55,7
19 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 14:11,1 +2:11,8
20 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 14:18,0 +2:18,7
21 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 14:21,6 +2:22,3
22 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 14:25,9 +2:26,6
23 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:28,2 +2:28,9
24 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 14:29,2 +2:29,9
=24 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:29,2 +2:29,9
26 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 14:31,2 +2:31,9
27 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 14:35,6 +2:36,3
28 45 N.GUZEK / Ł.KUNICKI Peugeot 206 A/RPP 14:37,7 +2:38,4
29 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 14:44,4 +2:45,1
30 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 14:49,1 +2:49,8
31 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 14:53,4 +2:54,1
32 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 14:56,1 +2:56,8
33 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 14:59,4 +3:00,1
34 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 14:59,5 +3:00,2
35 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 14:59,6 +3:00,3
36 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 15:00,0 +3:00,7
37 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 15:03,5 +3:04,2
=37 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 15:03,5 +3:04,2
39 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 15:09,8 +3:10,5
40 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 15:10,0 +3:10,7
41 51 T.KOSELSKI / R.HUNDLA Peugeot 306 S16 N/3 15:15,4 +3:16,1
42 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 15:17,5 +3:18,2
43 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 15:20,2 +3:20,9
44 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 15:22,9 +3:23,6
45 77 Ł.OLMA / K.OLMA Peugeot 106 N/2 15:29,3 +3:30,0
46 70 P.ROKOSZ / P.DRAHAN Nissan Micra A/5 15:36,4 +3:37,1
47 36 P.STARCZUKOWSKI / Ł.DZIEWULAK Peugeot 206 A/RPP 15:37,3 +3:38,0
48 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 15:44,9 +3:45,6
49 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 15:46,2 +3:46,9
50 57 P.MARCINIAK / P.TRELA Opel Astra N/3 15:49,9 +3:50,6
51 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 15:58,5 +3:59,2
52 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 15:59,8 +4:00,5
53 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 16:17,6 +4:18,3
54 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 16:43,4 +4:44,1
55 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 17:20,8 +5:21,5
56 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 17:30,2 +5:30,9
57 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 18:19,6 +6:20,3
58 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 19:29,6 +7:30,3

Wyniki po OS 6 Wilkanów- Czarna Góra

Poz /
Pos Nr Kierowca/Pilot - Driver/Co-driver Samochód / Car G/K Czas /
Time Do prowadz /
Behind the leader
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 9:12,7

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 9:13,8 +1,1
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 9:36,8 +24,1
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 9:38,6 +25,9
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 9:44,9 +32,2
6 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:48,0 +35,3
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:48,1 +35,4
8 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 10:03,1 +50,4
9 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 10:05,5 +52,8
10 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:06,6 +53,9
11 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 10:15,0 +1:02,3
12 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 10:19,8 +1:07,1
13 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:23,3 +1:10,6
14 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:35,1 +1:22,4
15 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:49,7 +1:37,0
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:57,0 +1:44,3
17 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 10:58,8 +1:46,1
18 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 11:01,1 +1:48,4
19 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:05,6 +1:52,9
20 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 11:07,6 +1:54,9
21 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 11:08,6 +1:55,9
22 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 11:18,2 +2:05,5
23 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:18,9 +2:06,2
24 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 11:20,3 +2:07,6
25 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 11:23,9 +2:11,2
26 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 11:27,4 +2:14,7
27 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 11:30,7 +2:18,0
28 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 11:32,4 +2:19,7
29 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 11:34,8 +2:22,1
30 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 11:35,6 +2:22,9
31 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 11:36,0 +2:23,3
32 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 11:36,8 +2:24,1
33 51 T.KOSELSKI / R.HUNDLA Peugeot 306 S16 N/3 11:37,4 +2:24,7
34 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 11:39,2 +2:26,5
35 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 11:42,5 +2:29,8
36 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 11:43,3 +2:30,6
37 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 11:45,4 +2:32,7
38 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 11:52,2 +2:39,5
39 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 11:57,9 +2:45,2
40 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 11:59,4 +2:46,7
41 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 12:05,1 +2:52,4
42 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 12:06,2 +2:53,5
43 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 12:07,4 +2:54,7
44 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 12:14,4 +3:01,7
45 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 12:28,2 +3:15,5
46 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 12:32,9 +3:20,2
47 57 P.MARCINIAK / P.TRELA Opel Astra N/3 12:38,0 +3:25,3
48 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 12:56,4 +3:43,7
49 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 13:10,3 +3:57,6
50 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 13:15,9 +4:03,2
51 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 13:16,4 +4:03,7
52 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 14:19,5 +5:06,8
53 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 15:28,8 +6:16,1
54 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 16:03,1 +6:50,4
55 45 N.GUZEK / Ł.KUNICKI Peugeot 206 A/RPP 17:35,8 +8:23,1

KLASYFIKACJA GENERALNA PRZED DRUGIM PRZEGRUPOWANIEM (15:24)

Poz Nr Kirowca/Pilot Samochód G/K Całkowity Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 53:24,0

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 53:26,5 +2,5
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 56:07,6 +2:43,6
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 56:20,1 +2:56,1
5 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 56:58,3 +3:34,3
6 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 56:58,5 +3:34,5
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 56:59,7 +3:35,7
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 57:54,3 +4:30,3
9 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 57:59,4 +4:35,4
10 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 59:02,3 +5:38,3
11 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 59:10,1 +5:46,1
12 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 59:12,7 +5:48,7
13 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 1:00:44,6 +7:20,6
14 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 1:01:26,0 +8:02,0
15 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:02:29,6 +9:05,6
16 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 1:03:04,9 +9:40,9
17 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 1:03:31,0 +10:07,0
18 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 1:03:41,3 +10:17,3
19 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 1:04:03,1 +10:39,1
20 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 1:04:13,1 +10:49,1
21 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:04:15,0 +10:51,0
22 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 1:04:45,9 +11:21,9
23 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 1:04:48,5 +11:24,5
24 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:04:58,1 +11:34,1
25 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 1:05:32,3 +12:08,3
26 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 1:06:04,6 +12:40,6
27 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 1:06:16,6 +12:52,6
28 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 1:06:20,8 +12:56,8
29 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 1:06:30,6 +13:06,6
30 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 1:06:31,1 +13:07,1
31 51 T.KOSELSKI / R.HUNDLA Peugeot 306 S16 N/3 1:06:46,4 +13:22,4
32 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 1:07:10,4 +13:46,4
33 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 1:07:25,6 +14:01,6
34 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 1:07:40,0 +14:16,0
35 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 1:07:43,8 +14:19,8
36 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 1:07:53,3 +14:29,3
37 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 1:07:54,3 +14:30,3
38 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 1:08:08,1 +14:44,1
39 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 1:08:12,2 +14:48,2
40 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 1:08:20,2 +14:56,2
41 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 1:08:34,9 +15:10,9
42 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 1:09:22,1 +15:58,1
43 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 1:10:28,1 +17:04,1
44 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 1:10:40,0 +17:16,0
45 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 1:10:56,3 +17:32,3
46 57 P.MARCINIAK / P.TRELA Opel Astra N/3 1:10:56,6 +17:32,6
47 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 1:11:07,1 +17:43,1
48 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 1:11:16,6 +17:52,6
49 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 1:11:51,5 +18:27,5
50 45 N.GUZEK / Ł.KUNICKI Peugeot 206 A/RPP 1:12:32,6 +19:08,6
51 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 1:14:23,8 +20:59,8
52 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 1:14:55,9 +21:31,9
53 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 1:15:59,5 +22:35,5
54 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 1:18:39,0 +25:15,0
55 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 1:19:39,7 +26:15,7

30.05.2003
19:12
[14]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Właśnie wróciłem z Ósmego OSu :) Porobiłem troche zdjęc, pogadałem z kierowcami stojacymi przed startem i jest git.
Teraz trwa ostatni dzisiaj Odcinek Specjalny- Wilkanów- Czarna Góra.

Wyniki po 7. OS Lasówka- Mostowice

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 11:51,2

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 11:56,5 +5,3
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 12:34,1 +42,9
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 12:35,2 +44,0
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 12:40,5 +49,3
6 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:46,3 +55,1
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:47,7 +56,5
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 13:01,3 +1:10,1
9 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 13:03,0 +1:11,8
10 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:04,1 +1:12,9
11 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 13:11,1 +1:19,9
12 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 13:13,7 +1:22,5
13 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 13:23,5 +1:32,3
14 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:35,1 +1:43,9
15 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 13:38,8 +1:47,6
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 13:51,4 +2:00,2
17 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 14:02,6 +2:11,4
18 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 14:03,2 +2:12,0
19 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 14:09,6 +2:18,4
20 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 14:11,8 +2:20,6
21 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 14:13,4 +2:22,2
22 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 14:17,4 +2:26,2
23 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 14:21,5 +2:30,3
24 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 14:27,4 +2:36,2
25 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:27,5 +2:36,3
26 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 14:27,8 +2:36,6
27 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 14:30,7 +2:39,5
28 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 14:36,9 +2:45,7
29 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 14:37,2 +2:46,0
30 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 14:45,9 +2:54,7
31 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 14:48,6 +2:57,4
32 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 14:50,4 +2:59,2
33 53 A.GRAMAN / J.ACS Opel Astra N/3 14:54,0 +3:02,8
34 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 14:55,0 +3:03,8
35 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 15:00,2 +3:09,0
36 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 15:01,3 +3:10,1
37 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 15:01,9 +3:10,7
38 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 15:05,1 +3:13,9
39 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 15:11,4 +3:20,2
40 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 15:14,1 +3:22,9
41 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 15:15,5 +3:24,3
42 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 15:22,4 +3:31,2
43 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 15:34,0 +3:42,8
44 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 15:41,8 +3:50,6
45 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 15:55,0 +4:03,8
46 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 15:55,3 +4:04,1
47 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 16:12,0 +4:20,8
48 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 16:34,8 +4:43,6
49 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 16:35,4 +4:44,2
50 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 17:40,7 +5:49,5
51 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 18:16,3 +6:25,1
52 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 24:17,3 +12:26,1

Wyniki z ósmego OSu dam później, razem z OSem 9 i Generalką na dziś

30.05.2003
19:20
[15]

sergi__ [ Underworld ]

Kuzi2----> ja nie jestem Paul12 :)

30.05.2003
19:25
[16]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Sergi- Aha bo jakos tak dziwnie sie zrobilo jakby PAul odpowiadal na moj post skierowany do ciebie :)

PS. Jedzie ktos jutro na mete do Kłodzka (18:19) ??

30.05.2003
19:49
[17]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Ok, obiecane wyniki

OS 8 Międzylesie- Międzylesie

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 8:54,5

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 8:54,7 +0,2
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 9:24,9 +30,4
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 9:33,3 +38,8
5 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:33,6 +39,1
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:33,7 +39,2
7 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 9:37,7 +43,2
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:44,7 +50,2
9 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 9:51,7 +57,2
10 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 9:55,5 +1:01,0
11 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 9:57,2 +1:02,7
12 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 10:00,6 +1:06,1
13 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 10:00,9 +1:06,4
14 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 10:15,3 +1:20,8
15 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:19,5 +1:25,0
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:34,0 +1:39,5
17 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 10:37,0 +1:42,5
18 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 10:37,4 +1:42,9
19 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 10:47,0 +1:52,5
20 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 10:48,1 +1:53,6
21 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 10:53,0 +1:58,5
22 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:53,4 +1:58,9
23 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 10:54,7 +2:00,2
24 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 11:00,8 +2:06,3
25 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:01,6 +2:07,1
26 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 11:02,3 +2:07,8
27 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 11:04,6 +2:10,1
28 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 11:04,7 +2:10,2
29 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 11:05,4 +2:10,9
30 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:07,1 +2:12,6
31 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 11:10,3 +2:15,8
32 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 11:13,9 +2:19,4
33 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 11:20,7 +2:26,2
34 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 11:22,4 +2:27,9
35 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 11:24,6 +2:30,1
36 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 11:25,6 +2:31,1
37 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 11:26,2 +2:31,7
38 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 11:31,8 +2:37,3
39 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 11:33,5 +2:39,0
40 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 11:34,7 +2:40,2
41 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 11:39,5 +2:45,0
42 27 M.KRYMOWSKI / M.KAŹMIERCZAK Opel Astra A/7 11:42,6 +2:48,1
43 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 12:02,3 +3:07,8
44 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 12:05,2 +3:10,7
45 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 12:08,8 +3:14,3
46 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 12:32,2 +3:37,7
47 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 12:33,6 +3:39,1
48 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 12:45,7 +3:51,2
49 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 13:56,5 +5:02,0
50 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 14:10,7 +5:16,2
51 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 18:37,5 +9:43,0

OS 9 Wilkanów- Czarna Góra (Sienna- jak kto woli)

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 9:13,0

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 9:16,0 +3,0
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 9:36,6 +23,6
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 9:42,8 +29,8
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 9:44,9 +31,9
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:48,8 +35,8
7 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:52,4 +39,4
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:01,8 +48,8
9 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 10:12,0 +59,0
10 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 10:12,6 +59,6
11 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 10:21,6 +1:08,6
12 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:22,4 +1:09,4
13 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 10:28,7 +1:15,7
14 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 10:36,4 +1:23,4
15 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 10:48,2 +1:35,2
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 10:55,1 +1:42,1
17 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 10:55,3 +1:42,3
18 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 10:58,3 +1:45,3
19 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:03,2 +1:50,2
20 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 11:04,7 +1:51,7
21 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 11:05,1 +1:52,1
22 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 11:08,6 +1:55,6
23 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 11:14,1 +2:01,1
24 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 11:14,2 +2:01,2
25 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:18,7 +2:05,7
26 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 11:21,6 +2:08,6
27 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:26,0 +2:13,0
28 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 11:40,9 +2:27,9
29 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Peugeot 206 A/RPP 11:21,6 +2:08,6
30 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:26,0 +2:13,0
31 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 11:28,4 +2:15,4
32 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 11:29,4 +2:16,4
33 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 11:31,2 +2:18,2
34 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 11:37,8 +2:24,8
35 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 11:39,3 +2:26,3
36 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 11:40,9 +2:27,9
=36 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 11:40,9 +2:27,9
38 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 11:41,0 +2:28,0
39 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 11:41,5 +2:28,5
40 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 11:52,4 +2:39,4
41 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 12:06,3 +2:53,3
42 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 12:21,5 +3:08,5
43 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 12:46,8 +3:33,8
44 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 12:53,0 +3:40,0
45 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 13:09,4 +3:56,4
46 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 13:21,2 +4:08,2
47 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 13:28,8 +4:15,8
48 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 14:12,7 +4:59,7
49 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 14:31,7 +5:18,7
50 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 19:03,7 +9:50,7

I Generalka po pierwszym etapie:

Poz Nr Kirowca/Pilot Samochód G/K Całkowity Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 1:23:25,4

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 1:23:31,0 +5,6
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 1:27:43,2 +4:17,8
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 1:28:11,4 +4:46,0
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 1:29:01,6 +5:36,2
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 1:29:09,9 +5:44,5
7 10 Z.GABRYŚ / B.BOBA Mitsubishi Lacer EVO V N/4 1:29:10,6 +5:45,2
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 1:30:42,1 +7:16,7
9 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 1:31:42,3 +8:16,9
10 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 1:32:21,4 +8:56,0
11 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 1:32:36,4 +9:11,0
12 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 1:32:37,3 +9:11,9
13 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 1:35:15,6 +11:50,2
14 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 1:35:27,0 +12:01,6
15 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:37:50,1 +14:24,7
16 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 1:39:06,9 +15:41,5
17 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 1:39:54,9 +16:29,5
18 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 1:40:07,3 +16:41,9
19 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 1:40:15,5 +16:50,1
20 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 1:40:27,2 +17:01,8
21 25 P.STEFANIUK / P.ZIARKO Renault Clio A/7 1:40:28,2 +17:02,8
22 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 1:40:28,3 +17:02,9
23 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:40:39,4 +17:14,0
24 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 1:40:55,1 +17:29,7
25 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 1:41:23,0 +17:57,6
26 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 1:41:45,9 +18:20,5
27 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 1:42:36,8 +19:11,4
28 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 1:43:42,9 +20:17,5
29 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 1:44:12,5 +20:47,1
30 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 1:44:19,0 +20:53,6
31 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 1:45:02,1 +21:36,7
32 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 1:45:03,5 +21:38,1
33 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 1:45:04,3 +21:38,9
34 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 1:45:19,7 +21:54,3
35 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 1:45:50,4 +22:25,0
36 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 1:45:52,9 +22:27,5
37 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 1:45:57,5 +22:32,1
38 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 1:46:54,5 +23:29,1
39 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 1:47:02,0 +23:36,6
40 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 1:49:02,6 +25:37,2
41 65 G.TAKACS / J.NYEKI Honda Civic VTI N/2 1:49:39,0 +26:13,6
42 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 1:49:52,2 +26:26,8
43 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 1:51:59,4 +28:34,0
44 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 1:52:27,3 +29:01,9
45 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 1:53:09,2 +29:43,8
46 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Peugeot 106 Rally N/2 1:56:57,3 +33:31,9
47 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 1:58:41,8 +35:16,4
48 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 2:06:38,4 +43:13,0
49 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 2:10:05,7 +46:40,3
50 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 2:11:05,5 +47:40,1


31.05.2003
12:33
[18]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Wyniki z pierwszego Odcinka Specjalnego dzisiejszego etapu.

OS 10 Ścinawica- Żdanów


Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 4:45,3

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 4:46,0 +0,7
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 4:59,5 +14,2
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 5:00,2 +14,9
5 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:11,7 +26,4
6 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 5:12,3 +27,0
7 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 5:14,3 +29,0
8 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:16,9 +31,6
9 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 5:17,6 +32,3
10 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 5:20,4 +35,1
11 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 5:24,6 +39,3
12 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 5:29,8 +44,5
13 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:34,3 +49,0
14 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 5:36,2 +50,9
15 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 5:38,9 +53,6
16 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 5:39,8 +54,5
17 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 5:44,7 +59,4
18 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 5:45,5 +1:00,2
19 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 5:47,1 +1:01,8
20 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 5:51,0 +1:05,7
21 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 5:51,5 +1:06,2
22 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 5:52,2 +1:06,9
23 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 5:52,7 +1:07,4
24 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 5:52,9 +1:07,6
25 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 5:54,3 +1:09,0
26 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 5:55,3 +1:10,0
27 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 5:56,4 +1:11,1
28 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 5:57,7 +1:12,4
29 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 5:58,2 +1:12,9
30 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 6:00,0 +1:14,7
31 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 6:01,1 +1:15,8
32 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 6:03,7 +1:18,4
33 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 6:04,9 +1:19,6
34 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 6:06,3 +1:21,0
=34 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 6:06,3 +1:21,0
36 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 6:10,5 +1:25,2
37 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 6:10,6 +1:25,3
38 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 6:11,5 +1:26,2
39 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 6:15,1 +1:29,8
40 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 6:18,8 +1:33,5
41 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 6:21,6 +1:36,3
42 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 6:40,1 +1:54,8
43 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 6:43,4 +1:58,1
44 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 6:45,1 +1:59,8
45 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 6:48,3 +2:03,0
46 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 7:22,4 +2:37,1
47 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 9:12,2 +4:26,9

31.05.2003
12:37
[19]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

OS11 to kolejny odcinek, na którym Bruno Thiry uczknął trochę z przewagi Miguela Camposa. Tym razem Portugalczyk uległ o równo sekundę i po jedenastej próbie ma w generalce 3.9 s przewagi.

Nas jednakże nie mniej interesuje rywalizacja pomiędzy Tomaszem Czopikiem a Evgeny Vasinem. Niestety, naszego kierowcę na tym odcinku obróciło i przegrał z Rosjaninem OS o 20.2 s! Nadal zachował trzecią pozycję w generalce, ale ma już tylko 7.3 s do jej obrony.

Tomek nie daj się! OGIEŃ chłopaki!!

W grupie N, pod nieobecność Gabrysia, nadal bardzo blisko siebie jadą Frycz i Bębenek. Michał przegrał OS11 o zaledwie 0.9 s i w generalce jest 7.9 s za Sebastianem.

W kategorii S-1600 kolejny odcinek wygrał Grzyb, wyprzedzając o niespełna 2 s Damiana Jurczaka.

Mariusz Pelikański nie uzyskał na tym OS tak dużej przewagi, jak zwykle, ale nadal był pierwszy w RPP, 2.6 s przed Szterleją.

Na odcinku jedenastym problemy miał Piotr Adamus. Kierowca Corsy S-1600 miał niegroźny wypadek, ale jedzie dalej, choć stracił dużo czasu (prawie 2 minuty do Grzyba).

Wyniki po OS 11 Srebrna Góra- Jodłownik

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 10:00,9

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 10:01,9 +1,0
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 10:16,8 +15,9
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 10:37,0 +36,1
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 10:49,9 +49,0
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:50,8 +49,9
7 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:03,2 +1:02,3
8 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 11:05,1 +1:04,2
9 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 11:07,0 +1:06,1
10 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 11:17,1 +1:16,2
11 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 11:17,5 +1:16,6
12 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 11:32,9 +1:32,0
13 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:35,9 +1:35,0
14 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 11:41,0 +1:40,1
15 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 11:50,8 +1:49,9
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:59,7 +1:58,8
17 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 12:02,3 +2:01,4
18 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 12:04,0 +2:03,1
19 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 12:05,3 +2:04,4
20 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 12:08,4 +2:07,5
21 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 12:11,1 +2:10,2
22 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 12:11,7 +2:10,8
23 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 12:13,6 +2:12,7
24 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 12:16,9 +2:16,0
25 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 12:18,3 +2:17,4
26 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 12:18,8 +2:17,9
27 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 12:19,2 +2:18,3
28 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 12:22,4 +2:21,5
29 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 12:28,4 +2:27,5
30 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 12:29,0 +2:28,1
31 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 12:30,9 +2:30,0
32 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 12:32,0 +2:31,1
33 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 12:32,1 +2:31,2
34 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 12:33,5 +2:32,6
35 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 12:44,2 +2:43,3
36 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 12:46,9 +2:46,0
37 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 12:50,5 +2:49,6
38 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 12:51,1 +2:50,2
39 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 12:55,9 +2:55,0
40 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 13:02,5 +3:01,6
41 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 13:06,7 +3:05,8
42 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 13:37,1 +3:36,2
43 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 13:41,6 +3:40,7
44 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 13:55,0 +3:54,1
45 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 14:03,2 +4:02,3
46 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 16:13,6 +6:12,7
47 67 G.GRYGIEL / J.KWIETNIAK Skoda Felicja 1,3 A/5 17:14,9 +7:14,0

31.05.2003
12:40
[20]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Miguel Campos, aktualny lider rajdu, postanowił nie czekać, aż Bruno Thiry małymi kroczkami odbierze mu prowadzenie i przystąpił do kontrataku. Portugalczyk odrobił straty z dwóch pierwszych odcinków dnia z niewielką nawiązką, wygrywając OS12 o 2 s. W generalce ma przewagę 5.9 s.

Niestety, Evgeny Vasin po raz kolejny okazał się być poza zasięgiem Tomasza Czopika. Po obiecującym OS10, na którym Polak tylko nieznacznie przegrał, na OS11 i 12 straty okazały się już dużo większe. Ostatni wynik naszego zawodnika był o 6.6 s gorszy od wyniku Rosjanina, co zdecydowanie zbliżyło tego ostatniego do podium. Różnica w generalce wynosi zaledwie 0.7 s!

Wyniki po OS12 Kamionki- Ludwikowice Kłodzkie

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 7:14,0

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 7:16,0 +2,0
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 7:29,8 +15,8
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 7:36,4 +22,4
5 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 7:54,5 +40,5
6 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 7:56,3 +42,3
7 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 7:58,1 +44,1
8 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 8:05,4 +51,4
9 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 8:05,8 +51,8
10 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 8:11,2 +57,2
11 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 8:12,6 +58,6
12 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 8:17,1 +1:03,1
13 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 8:17,7 +1:03,7
14 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 8:30,9 +1:16,9
15 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 8:35,3 +1:21,3
16 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 8:35,6 +1:21,6
17 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 8:42,4 +1:28,4
18 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:46,0 +1:32,0
19 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 8:49,5 +1:35,5
20 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 8:50,2 +1:36,2
21 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:50,4 +1:36,4
22 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:51,5 +1:37,5
23 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 8:53,4 +1:39,4
24 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 8:53,7 +1:39,7
25 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 8:54,2 +1:40,2
26 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 8:54,6 +1:40,6
27 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 8:56,7 +1:42,7
28 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 8:58,3 +1:44,3
29 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 8:58,7 +1:44,7
30 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 9:03,1 +1:49,1
31 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 9:03,9 +1:49,9
32 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 9:06,3 +1:52,3
33 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 9:07,7 +1:53,7
34 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 9:11,3 +1:57,3
35 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 9:11,5 +1:57,5
36 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 9:11,8 +1:57,8
37 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 9:13,9 +1:59,9
38 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 9:17,7 +2:03,7
39 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 9:20,8 +2:06,8
40 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 9:25,9 +2:11,9
41 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 9:27,3 +2:13,3
42 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 9:45,0 +2:31,0
43 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 9:58,8 +2:44,8
44 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 10:03,4 +2:49,4
45 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 10:07,7 +2:53,7
46 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 13:03,5 +5:49,5

31.05.2003
13:06
[21]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Widowiskowy superoes, rozegrany w centrum Kłodzka, o rzut kamieniem od parku serwisowego, wygrał Bruno Thiry. Na niespełna 2,5-kilometrowej trasie pokonał aż o 2.3 s Miguela Camposa. Belgowi pozostało do odrobienia jeszcze 3.6 s.

Dla nas wszystkich na pewno ważniejszą wiadomością jest to, że Tomasz Czopik oparł się wreszcie atakom Evgeny Vasina. Do Thiriego stracił 7.2 s, będąc jednocześnie 1.9 s przed Rosjaninem. Polak powiększył więc swoją przewagę nad konkurentem do 2.6 s.

W grupie N OS13 wygrał Frycz. Świetny wynik na tej próbie, najlepszy od początku rajdu, osiągnął Piotr Maciejewski. Był szósty w generalce i drugi w klasyfikacji grupy N, ze stratą 1.5 s do Frycza i 0.3 s przed Bębenkiem.


wyniki po SOS Kłodzko-Kłodzko

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 1:50,0

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 1:52,3 +2,3
3 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 1:57,2 +7,2
4 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 1:59,1 +9,1
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 1:59,7 +9,7
6 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 2:01,2 +11,2
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:01,5 +11,5
8 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 2:02,5 +12,5
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:02,6 +12,6
10 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 2:03,5 +13,5
=10 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 2:03,5 +13,5
12 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:04,1 +14,1
13 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 2:05,4 +15,4
14 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 2:06,1 +16,1
15 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 2:07,8 +17,8
16 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 2:08,3 +18,3
17 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 2:10,6 +20,6
18 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 2:11,0 +21,0
19 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 2:11,2 +21,2
20 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 2:13,0 +23,0
21 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 2:14,4 +24,4
22 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 2:14,7 +24,7

31.05.2003
14:33
[22]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Anulowane zostały wyniki OS12. Powodem była inna niż w książce drogowej konfiguracja trasy - brakowało szykany. Tomasz Czopik odzyskał w ten sposób stracone na tym odcinku 6.6 s, a Miguel Campos stracił wywalczone 2 s.

Na OS14 Miguel Campos odrobił część straty z superoesu w Kłodzku. Wygrał go z Thirim o 1.3 s, zapewniając sobie prawie 3-sekundowe prowadzenie.

Tomasz Czopik ponownie stracił sporo do Vasina (5.1 s), ale dzięki anulowaniu wyników OS12 nadal jest na trzecim miejscu, 4.5 s przed Rosjaninem.

Wyniki po OS 14 Ścinawica- Żdanów

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 4:43,2

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 4:44,5 +1,3
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 4:58,5 +15,3
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 5:03,6 +20,4
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 5:11,5 +28,3
6 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 5:12,8 +29,6
7 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:14,7 +31,5
8 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 5:17,6 +34,4
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:18,7 +35,5
10 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 5:21,1 +37,9
11 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 5:21,9 +38,7
12 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 5:26,5 +43,3
13 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 5:28,4 +45,2
14 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 5:28,6 +45,4
15 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 5:35,3 +52,1
16 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 5:35,4 +52,2
17 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 5:35,9 +52,7
18 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 5:43,0 +59,8
19 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 5:45,7 +1:02,5
20 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 5:48,1 +1:04,9
=20 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 5:48,1 +1:04,9
22 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 5:49,7 +1:06,5
23 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 5:50,5 +1:07,3
24 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 5:52,1 +1:08,9
25 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 5:52,3 +1:09,1
26 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 5:52,5 +1:09,3
27 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 5:53,0 +1:09,8
28 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 5:53,1 +1:09,9
29 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 5:59,4 +1:16,2
30 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 5:59,8 +1:16,6
31 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 6:00,3 +1:17,1
32 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 6:00,5 +1:17,3
33 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 6:02,0 +1:18,8
34 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 6:03,2 +1:20,0
35 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 6:04,4 +1:21,2
36 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 6:08,4 +1:25,2
37 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 6:09,7 +1:26,5
38 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 6:10,5 +1:27,3
39 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 6:19,6 +1:36,4
40 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 6:19,9 +1:36,7
41 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 6:29,9 +1:46,7
=41 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 6:29,9 +1:46,7
43 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 6:35,6 +1:52,4
44 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 6:46,2 +2:03,0
45 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 6:54,1 +2:10,9
46 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 8:25,1 +3:41,9

31.05.2003
15:58
[23]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Wyniki po OS 15 Srebrna Góra-Bielawa

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 10:00,9

2 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 10:01,7 +0,8
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 10:22,6 +21,7
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 10:34,9 +34,0
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 10:50,5 +49,6
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 10:53,5 +52,6
7 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 11:03,6 +1:02,7
8 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 11:06,2 +1:05,3
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 11:09,6 +1:08,7
10 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 11:10,7 +1:09,8
11 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 11:11,5 +1:10,6
12 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 11:21,1 +1:20,2
13 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 11:27,0 +1:26,1
14 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 11:27,5 +1:26,6
15 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 11:49,1 +1:48,2
16 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 11:53,5 +1:52,6
17 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 12:00,4 +1:59,5
18 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 12:01,5 +2:00,6
19 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 12:02,7 +2:01,8
20 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 12:03,3 +2:02,4
21 38 Ł.SZTERLEJA / M.LISICKI Peugeot 206 A/RPP 12:06,4 +2:05,5
22 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 12:07,7 +2:06,8
23 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 12:10,5 +2:09,6
24 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 12:11,0 +2:10,1
25 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 12:14,8 +2:13,9
26 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 12:18,2 +2:17,3
27 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 12:20,3 +2:19,4
28 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 12:20,4 +2:19,5
29 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 12:30,1 +2:29,2
30 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 12:30,7 +2:29,8
31 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 12:31,3 +2:30,4
32 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 12:32,3 +2:31,4
33 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 12:35,4 +2:34,5
34 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 12:37,4 +2:36,5
35 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 12:39,4 +2:38,5
36 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 12:40,0 +2:39,1
37 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 12:41,9 +2:41,0
38 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 12:42,8 +2:41,9
39 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 12:45,1 +2:44,2
40 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 13:25,9 +3:25,0
41 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 13:31,6 +3:30,7
42 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 13:43,7 +3:42,8
43 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 14:16,1 +4:15,2
44 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 14:56,1 +4:55,2
45 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 18:49,4 +8:48,5
46 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 20:39,6 +10:38,7


Odpowiedź Miguela Camposa na zwycięstwo Bruno Thiry na poprzednim OS-ie była krótka, acz treściwa. Wygrał odcinek i odrobił stratę, dokładając do niej 0.1 s "od siebie". Dzięki temu prowadzi w rajdzie, o 3.0 s przed Belgijskim kierowcą.

W dniu dzisiejszym znacznie przyspieszył Evgeny Vasin. Traci na każdym odcinku do Camposa i Thiry wyraźnie mniej, niż wczoraj. Niestety, straty Tomasza Czopika pozostały na mniej więcej tym samym poziomie, co powoduje, że Rosjanin coraz bardziej mu odjeżdża, a wraz z nim szanse na podium w generalce.

Na OS16 Czopik stracił do Vasina 11.4 s. Przed ostatnią pętlą daje to aż 19.6 s do odrobienia. Gdyby nie przygoda na OS11, na którym naszego zawodnika obróciło, byłby nadal na trzeciej pozycji, a tak ma do przejścia niemal przepaść czasową. Ale pamiętajmy, w rajdach wszystko jest możliwe. Nadal trzymajmy kciuki i wierzmy w końcowy sukces!

W grupie N nie ma już takiego zażartego pojedynku, jaki obserwowaliśmy wczoraj. Gabryś odpadł po pierwszym etapie, a Frycz systematycznie odjeżdża Bębenkowi, mając przed ostatnią pętlą 18.1 s przewagi. Zmienić już nic nie zdoła na pewno także Maciej Lubiak, tracący do Frycza prawie 2 minuty i 40 sekund.

W kategorii S-1600 walkę z własnym cieniem prowadzi Grzegorz Grzyb. Regularnie wygrywa odcinki, a na trzy przed końcem rajdu ma prawie minutę przewagi nad drugim Damianem Jurczakiem. Trzeci jest Adamus (+3:43.0 s), a czwarty "Junior" Kościuszko (+4:32.7 s).

W Rajdowym Pucharze Peugeota prowadzi Mariusz Pelikański. W generalce wyprzedza nawet Węgra Penzesa w A-grupowym Lancerze.

Wyniki po OS 16 Kamionki- Ludwikowice Kłodzkie

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Czas Do prowadz
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 7:15,0

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 7:15,9 +0,9
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 7:28,6 +13,6
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 7:40,0 +25,0
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 7:55,3 +40,3
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 7:57,5 +42,5
7 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 8:06,0 +51,0
8 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 8:06,6 +51,6
9 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 8:07,4 +52,4
10 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 8:09,4 +54,4
11 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 8:09,5 +54,5
12 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 8:10,9 +55,9
13 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 8:11,2 +56,2
14 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 8:13,2 +58,2
15 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 8:40,4 +1:25,4
16 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:41,2 +1:26,2
17 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 8:41,9 +1:26,9
18 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:46,9 +1:31,9
19 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 8:47,8 +1:32,8
20 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 8:51,6 +1:36,6
21 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 8:52,9 +1:37,9
22 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 8:54,5 +1:39,5
23 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 8:59,7 +1:44,7
24 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 9:00,3 +1:45,3
25 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 9:00,5 +1:45,5
26 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 9:04,8 +1:49,8
27 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 9:06,2 +1:51,2
28 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 9:06,7 +1:51,7
29 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 9:06,9 +1:51,9
30 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 9:07,1 +1:52,1
31 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 9:09,2 +1:54,2
32 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 9:10,2 +1:55,2
33 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 9:10,9 +1:55,9
34 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 9:12,0 +1:57,0
35 59 T.ŚWINIARSKI / S.MELWIŃSKI Renault 19 16V N/3 9:13,6 +1:58,6
36 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 9:14,4 +1:59,4
37 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 9:16,4 +2:01,4
38 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 9:17,8 +2:02,8
39 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 9:29,3 +2:14,3
40 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 9:45,1 +2:30,1
41 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 9:58,1 +2:43,1
42 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 10:01,5 +2:46,5
43 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 10:03,8 +2:48,8
44 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 10:21,5 +3:06,5
45 71 R.JANCZAK / T.SADLIK Fiat Seicento A/5 13:36,4 +6:21,4

31.05.2003
20:43
smile
[24]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Ostatni odcinek specjalny Rajdu Polski wygrał Evgeny Vasin. Była to jednocześnie pierwsza próba, na której nie triumfował Campos albo Thiry. Nic w tym jednak dziwnego, gdy skonfrontuje się wyniki OS19 z poprzednim przejazdem odcinka Sowa, choćby OS16. W porównaniu z tamtym wynikiem, Campos uzyskał czas gorszy o 21.5 s. Mając zwycięstwo w kieszeni, zdecydowanie odpuścił.

Największy przegrany rajdu, Bruno Thiry, zachował drugą pozycję. Podróżujący ze zdefektowaną turbiną Belg stracił do zwycięzcy odcinka 1:59.3 s, co i tak daje mu ponad 4 minuty i 10 sekund przewagi nad Rosjaninem w klasyfikacji generalnej.

Wielka szkoda, że Belg w taki sposób zakończył rajd. Na nic zdało się ponad 200 kilometrów naprawdę morderczego pojedynku z portugalskim kierowcą wobec złośliwości martwego przedmiotu. A walka była piękna, do momentu awarii Thiry tracił do Camposa średnio 14 tysięcznych (sic!) sekundy na kilometrze OS-owym. Myślę, że od wszystkich kibiców należą się obu kierowcom solidne podziękowania!

Za drugim na odcinku Camposem (+3.2 s), uplasował się Tomasz Czopik. Strata 15.8 s ostatecznie pieczętuje czwarte miejsce Polaka w klasyfikacji generalnej, 51.6 s za ostatnim na podium Vasinem. Nie należy jednakże zapominać, że Tomasz wygrał rajd w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Gratulacje!

W klasyfikacji grupy N nie było niespodzianek. Sebastian Frycz nie dawał szans rywalom, wygrywając większość odcinków specjalnych. Ostatecznie ukończył rajd ponad 30 sekund przed Michałem Bębenkiem i ponad 3 minuty przed Maciejem Lubiakiem.

W kategorii S-1600 rej wodził Grzegorz Grzyb w Peugeocie 206. Wyprzedził Damiana Jurczaka we Fiacie Punto o 55.2 s, a trzeci Piotr Adamus w Corsie stracił do niego aż 3:52.4 s. Ostatni w klasyfikacji, Michał "Junior" Kościuszko, uzyskał czas dokładnie o 2 minuty gorszy od Adamusa, czyli zanotował w sumie prawie 6 minut straty do zwycięzcy kategorii.

W Rajdowym Pucharze Peugeota zdecydowanie triumfował Mariusz Pelikański. Drugi Dariusz Poloński pojechał gorzej o 3:09.7 s, a trzeci Andrzej Spława-Neyman stracił do "Pelikana" 3:18.8 s.

OS 17 i 18 nie bede dawal, bo po co juz.
Klasyfikacja generalna 60. Rajdu Polski:

Poz Nr Kierowca/Pilot Samochód G/K Całkowity Strata
1 1 M.CAMPOS / C.MAGALHAES Peugeot 206 WRC A/8 2:24:18,9

2 2 B.THIRY / J.FORTIN Peugeot 206 WRC A/8 2:26:59,8 +2:40,9
3 4 E.VASIN / A.SHCHUKIN Peugeot 206 WRC A/8 2:31:12,1 +6:53,2
4 5 T.CZOPIK / Ł.WROŃSKI Subaru Impreza WRC A/8 2:32:03,7 +7:44,8
5 8 S.FRYCZ / J.GIERAS Mitsubishi Lancer EVO V N/4 2:35:11,7 +10:52,8
6 9 M.BĘBENEK / G.BĘBENEK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:35:42,2 +11:23,3
7 16 M.LUBIAK / M.WISŁAWSKI Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:38:13,9 +13:55,0
8 15 G.GRZYB / P.MAZUR Peugeot 206 Super 1600 A/6 2:38:57,5 +14:38,6
9 17 D.JURCZAK / R.CIUPKA Fiat Punto A/6 2:39:52,7 +15:33,8
10 14 M.STEC / Z.GRUSZKA Mitsubishi Lancer Evo VI N/4 2:40:29,4 +16:10,5
11 19 P.ADAMUS / M.ZACHARKO Opel Corsa VK Super 1600 A/6 2:42:49,9 +18:31,0
12 24 M.KOŚCIUSZKO / T.BORYSŁAWSKI Opel Corsa VK Super 1600 A/6 2:44:49,9 +20:31,0
13 7 Z.PENZES / J.ZACHAR Mitsubishi Lancer A/8 2:49:49,5 +25:30,6
14 34 M.PELIKAŃSKI / D.DYMURSKI Peugeot 206 XS A/RPP 2:50:46,6 +26:27,7
15 32 S.KARNABAL / T.PĘDZIKIEWICZ Renault Clio N/3 2:51:22,7 +27:03,8
16 30 T.RATAJCZYK / D.PALIGA VW Golf GTI N/3 2:53:07,7 +28:48,8
17 35 D.POLOŃSKI / G.DOBOSZ Peugeot 206 XS A/RPP 2:53:56,3 +29:37,4
18 37 A.SPŁAWA &-; NEYMAN / B.TUMIDAJSKI Peugeot 206 XS A/RPP 2:54:05,4 +29:46,5
19 55 Z.STANISZEWSKI / P.SACZUK Opel Astra N/3 2:54:47,8 +30:28,9
20 43 M.PASECKI / T.SPUREK Peugeot 206 XS A/RPP 2:55:24,2 +31:05,3
21 23 M.MAJCHER / D.LEŚNIAK Mitsubishi Lacer EVO V N/4 2:55:30,0 +31:11,1
22 39 M.DOBROWOLSKI / M.DOBROWOLSKI Peugeot 206 XS A/RPP 2:55:58,1 +31:39,2
23 18 P.MACIEJEWSKI / P.KOWALSKI Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 2:57:04,5 +32:45,6
24 63 P.STEFANICKI / K.ŻUREK VW Polo A/5 2:58:56,9 +34:38,0
25 76 P.WYPYCH / M.SZPOTAŃSKA Citroen Saxo N/2 2:59:28,1 +35:09,2
26 75 M.OLEKSOWICZ / A.OBRĘBOWSKI VW Polo N/2 3:00:02,8 +35:43,9
27 58 J.POISSON / O.LESIGNE Honda Integra N/3 3:00:39,1 +36:20,2
28 31 P.SERAFIN / Ł.WŁOCH Opel Astra Gsi N/3 3:01:15,1 +36:56,2
29 64 G.SIEKLUCKI / B.FOLTYNOWICZ Nissan Micra A/5 3:01:25,3 +37:06,4
30 48 F.GHIZZI / P.NAMYSŁOWSKI Lancia Delta Integrale A/8 3:01:43,6 +37:24,7
31 62 C.PIEKARSKI / M.ROSIAK Opel Astra Gsi N/3 3:02:49,9 +38:31,0
32 80 M.SIENKIEWICZ / M.BAŁA Volkswagen Polo A/5 3:03:20,4 +39:01,5
33 49 T.PŁACZEK / A.KAMISINSKI Skoda Fabia A/8 3:04:20,7 +40:01,8
34 50 P.TURKOWSKI / Ł.DYDUŁA Peugeot 306 N/3 3:05:12,0 +40:53,1
35 42 R.SŁUGOCKI / T.TKACZ Peugeot 206 A/RPP 3:06:38,8 +42:19,9
36 68 R.TYPA / W.ŻUK Nissan Micra A/5 3:08:01,7 +43:42,8
37 56 A.GÓRSKI / M.WÓJCIK OPEL ASTRA GSi N/3 3:10:48,4 +46:29,5
38 66 Z.NEMETH / O.BUTKAI Honda Civic VTI N/2 3:15:35,4 +51:16,5
39 54 T.SMARZYŃSKI / M.KOZŁOWSKI Renault Clio Sport N/3 3:15:35,9 +51:17,0
40 61 P.MERESIŃSKI / M.BRZOZOK Renault Clio A/7 3:18:03,8 +53:44,9
41 79 M.GÓRNY / K.ZAJĄC Daewoo Lanos N/2 3:20:19,0 +56:00,1
42 78 M.RYNDAK / D.DZIWISZ Daewoo Lanos N/2 3:22:36,7 +58:17,8
43 22 M.KUŚMIERCZYK / P.KUŚNIERZ Mitsubishi Lancer EVO VI N/4 3:27:37,0 +1:03:18,

Niektóre odcinki i metę w Kłodzku mam nagraną na kasecie video :)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.