
baziiii [ '87 ]
Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.14
U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D
na wyspie mieszkają:
baziii, Cainoor, Hellcat, ILEK, juuusta, K@mil, L@WYER, Pamir, Paudyn, Pijus, Raynor, Sasanka i inni :)
HODOWLĄ WARZYW SIĘ NIE ZAJMUJEMY ! ! !
last topic:
Hellcat [ Legend ]
Bazii===> Dzisiaj cisza, mogłes z nową częścią do jutra poczekać ;-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Witam...po przechlaniu:))
Wczorajszy wieczor zapowiadal sie spokojnie...nie bylo tak:))
Najsampierw udalem sie pod parasolki...gdzie po wypiciu kilku piwek...zaczelismy uprawiac Karaoke:)))
Dalej nie pamietam:)))...Klub Medykow (taka mordownia w centrum:))
baziiii [ '87 ]
ale mi sie nudzi ^^ moze jednak ktoś jest :>
Hellcat [ Legend ]
Baziii===> Ja jestem zawsze :-)
baziiii [ '87 ]
o widzisz, jest ilek ,ja, ty jakoś się zgadamy ;o

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Kurde... już po raz trzeci powtarzam, byście mnie usuneli ze wstępniaka i nic...
Raynor [ Big Man ]
Witam!! Jakoś niespodziewanie pojawił się ten wątek:))))

baziiii [ '87 ]
cainoor a co? nie imeszkasz na wyspie? :>
baziiii [ '87 ]
szkoda że dziewczyn nie ma teraz. bo nie ma gadania bez nich :->

Cainoor [ Mów mi wuju ]
baziiii ---> Mieszkam, ale i tak następnym razem proszę uniżenie o nie wpisywanie mnie do wstępniaka :-)
Właśnie jadę odwiedzić swoją bratową i... bratanice :-D
Pozdro z deszczowych Bielan
baziiii [ '87 ]
pzdr dla bratanicy od wyspiarzy ^_^
Hellcat [ Legend ]
Pozdro for all, z deszczowej Białołeki :-)
Raynor [ Big Man ]
pozdro 4 all from warsaw :))
baziiii [ '87 ]
w moko jest lekko deszczowo :>

K@mil [ Wirnik ]
Kolejny wątek :-D

Hellcat [ Legend ]
K2mil===> Nie gadaj, gdzie?? ;-)

juuusta [ malinka ]
bazi==>trzeba było wywalić Cainoora ze wstępniaka, znowu mi się dostanie :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
czy mi sie wydaje czy watki kolejne mialy byc zakladane po 300 postach a nie po 270

Hellcat [ Legend ]
Bazii===> A mówiłem, założ jutro ;-P
Raynor [ Big Man ]
Baz ===> pora się usprawiedliwić :))
baziiii [ '87 ]
...szukam sobie wyspy, jest na 3 stronie GOL ma 270 postow wiec po co mialem ją do goory podsadzac jak mozna bylo juz zalozyc nowy wątek? ;o
Sasanka [ Generaďż˝ ]
trzeba bylo podwiesic

baziiii [ '87 ]
pseplasam :( ja tylko chcalem zalozyc nowy wotek bo myslalem ze kazdy se ucesy a jak ne pasuje to pseplasam :(
baziiii [ '87 ]
joke
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> Coś dziś nie w humorze ?
Sasanka [ Generaďż˝ ]
tak
moze przez pogode a moze nie...

K@mil [ Wirnik ]
Czy u Was reż cały dzień mży ??
Hellcat [ Legend ]
U mnie tak... :-(

K@mil [ Wirnik ]
Zwracam uwage na drobną różnice niędzy mżeniem a padaniem. Bo na Bemowie cały dzień pada, ale tak słabo że ledwo to czuć :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
i Wyspa zostala zatopiona
baziiii [ '87 ]
eeee moj domek jeszcze nie został zalany :-) ale niedlugo będzie <zZzZzZ>
Hellcat [ Legend ]
Bazii===> A ty nie jesteś zalany? ;-)
baziiii [ '87 ]
hellcat - nie :-)))

Hellcat [ Legend ]
Bazii===> No chociaż jeden [nie]trzeźwy ;-)))
baziiii [ '87 ]
eeeee ja nie jestem jakiś pijak zeby pić codziennie i szpanować tym po forach

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Yoł ? :-D Nie ma statsiarstwa Panie i Panowie.
Każdy musi wymyśleć jakiś wierszyk, przynajmniej z 8 wersami ! Zaczynamy:
By nie statsować napiszę coś sobie,
Tylko nie myślcie, że jestem w chorobie.
Z nudów umieram, lecz nie to jest powodem
Pisania bzdur - wierszyk dowodem :P
A manowicie, wielce się zdziwicie
Jeśli Wam powiem, że to co robicie
Teraz! (rzecz jasna) - to dobra zabawa
Więc niech każdy naskrobie poemat nie lada !! :-D
Hiehie ! :)
Hellcat [ Legend ]
Bazii===> Ja też...hip...nie...hep...ojć, ale ta ziemia się trzęsie :-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
baziiii ---> Jakaś aluzja ? :P
baziiii [ '87 ]
jestem baziii dosyć bardzo odlotowy
na tym forum napewno nie jestem nowy
siedze codziennie po jakieś 3 godziny
na tym forum nigdy nie robie glupiej miny
nie potrafie wymyśleć drugiej wzrotki
cainoor musiał wymyśleć jakieś głupotki
sasanka siedzi smutna, nic się nie odzywa
za to przeciwnie - hellcat ciągle coś nawija
baziiii [ '87 ]
oo boże poowa sie nie rymuje, już nie widzę na oczy <zzzzZZzzZ> do jutra all!!!
Sizalus [ Generaďż˝ ]
Nie
Umiem
Pisac
Wierszy
Ja
Nie
Byc
Humanista
Ladny?
Raynor [ Big Man ]
Raynor mam na nicka
mam ładnego zonka w głowie
szkołą się on zowie
to istna panika
oglądam zaraz Ghostdoga
o czarnym samuraju
tam RZA - muza memu sercu droga
a sam film ? Scenariusz pisany jakby na haju :))
i jak ??
Dobaranoc :)))
Pozdro 4 all wyspiarze :)) =========>

Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Dobranoc, i pozdrów ciocię ;-P
Bazii===> Nawija to się na taśmę ;-))

juuusta [ malinka ]
O tej godzinie mózg mój wylączony
ledwo widze na oczy,organizm zmęczony.
Chciałam się rozerwać, na wyspe wskakuje
a tu Cainoor z wierszami mi wylatuje.
Pisze wers za wersem, podziwiajcie ludzie
mój talen literacki w calej swej obłudzie.
I różne myśli mą głowe nachodzą uparte
może kiedyś będzie to coś warte.
może być?:)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ja rozmawiam z Cainoorem,
co swatania jest prekursorem
To on wymyslil te rymowanki,
by na wyspie nie bylo opieprzanki:-))
i by nikt nie statsowal
tylko na nowy stopien godnie pracowal
Baziii powiada,zem smutna,
ale nie wie , ze jestem okrutna!! :-D
mowi,ze Hellcat nawija,a on sie tyklko tym co Bazzi napisze dobija;-PP
sorki za te "opeprzanki" nie znalazlam rymu i dlatego:-P
Hellcat [ Legend ]
Sasanka===> Ja tu jestem tylko komentatorem...i się zaraz zabiję ;-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dobranoc.
Jakoś humor mi podupadł, więc nic już dzisiaj nie zarymuje - a taką miałem wcześniej ochotę :P
Dzięki za odzew !
Hellcat [ Legend ]
Cainoor===> Niestety, tylko ja zawiodłem...bo nie mam talentu do wierszyków :-(

juuusta [ malinka ]
Cainoor wymyślił poczatek zabawy
humorek mu sie popsuł i już koniec sprawy.
Sasanka jeszcze tutaj rymuje,
a Hell się tym wszystkim nie przejmuje.
Ja już padam wiec zaraz spadam
moze potem jeszcze coś dodam.

juuusta [ malinka ]
wymyśliłam lepszy rym:)
Ja już padam więc zaraz spadam,
moze potem będe z powrotem.
dobranoc wszystkim

L@WYER [ Valaraukar ]
Siedzę sobie dziś w robocie,
Ledwo żywy po sobocie
I tak siedzę tu do rana
A to opcja przerąbana.
Mam w lodówcoe heinekena
(wierzcie mi, to nie jest ściema),
Zaraz pewnie go wypiję
Wtedy powiem - "Dobrze żyję!!!"

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>wyspa śpi, chodź na bezsenność :)
wiem wiem, miałam spać już :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> po co ? Mnie tu dobrze - słońce, palmy, plaża,, morze, drinki z palemką ...... A tam co ?

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>no ja tam jestem :) a tak to cicho jest, wszyscy odpoczywają po wczorajszym melanżu :)
L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> ja tam znowu spałem dziś 3 godziny i zaczynam się cieszyć, że jak na razie z siedzeniem po nocach w robocie kończę,gdyż inaczej mógłbym zamienić się w zombie.

juuusta [ malinka ]
dobra, to ja juz naprawde ide spać bo nie chce wyglądać jak zombi jutro w szkole, dobranoc

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> no to miłych snów :)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Czytając forum patrzę żenada
Cainoor jest chory, wiersze układa
tekstem zarzucił, rymy poskładał
i tak właśnie powstał, problem nie lada
bo teraz statsując na łamach wyspy
będziesz zmuszony wysilić swe myśli
Czytam więc dalej i podziw mnie bierze
wszyscy wyspiarze, Nie ja nie wierzę
oni rymują, teksty składają
biednego Pamirka pozostawiają
Lecz ja się nie dam, odegrać się muszę
za dobre słowa oddam swą duszę.
I choć jest późno i buzia się ziewa
opowiem wam historię i tu nie zalewam
bo dziś me wypociny, wam tu przedstawię
wszystko opiszę, z weną się rozprawię
Specjalnie dla Cainoora , pokaz wyprawię
wszystkim udowodnię, ze pisać potrafię
Opowieść więc właśnie rozpoczynam,
już więcej nie smęcę, tylko zaczynam
Dwa lata temu, jak dobrze pamiętam
wpadł do mnie kumpel obalić skręta
Net już miałem, więc się spodziewałem
Kompa odpaliłem i się chwaliłem
Ku memu zdziwieniu kumpel obeznany
( w kafejce trenował - za pieniądze mamy )
Adres mi podał, strony nie znałem
bo do tej pory forum nie miałem
ładny interfejs, całkiem kolorowy
więc szybko wysłałem formularz zgłoszeniowy
Od tamtej pory jestem golasem
odwiedzam forum częściej niż czasem
na zjazdach bywam ludzi poznaję
wątki swe tworzę i posty rozdaję
czasem się kłócę, czasem udaję
bo tylko swoje prawa uznaje
Lecz nadszedł czas zmian
gdy w wyszukiwarce Pamir wpisałem
tego co chciałem nie otrzymałem
i teraz nie wiem co gdzie pisałem
bardzo tym faktem się zdenerwowałem
skargi pisałem, odpowiedzi nie dostałem
Potem problemy zamilkły na szczęście
i okres ten trwał by wieczność zapewne
jednak ktoś wpadł na pomysł nie lada
Zdegradujmy Pamira – będzie zabawa
i tak swój stopień na forum straciłem
na który zapewne sobie zasłużyłem!
Morał z historii tej może być jeden
chcieliście dobrze macie „plus jeden”
więc jeśli będziecie tak dalej czynili
zniszczycie forum któreście spłodzili!
Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami dla wyspiarek i wyspiarzy GOL’as Pamir

Pamir [ Generaďż˝ ]
ehhh, coś tam strasznie zwaliłem w niektórych miejscach, więc wybaczcie, może za dnia spłodzę poprawna wersję....
POzdrowienia i dobranoc Pamir
Pamir [ Generaďż˝ ]
Cainoor >> miało być 8 masz 52 ;-)
dobra idę spać.... narka

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> ale żeś pojechał, ziomalu :) . W środę na Cytadeli, jak dobrze pójdzie, też będziemy rymami walili.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
no Pamir - dałeś czadu:-D
czesc wszystkim
bede pozniej,jade teraz sprawdzic czy sa wyniki z matuur pisemnych. moze cos powiedza w tej mojej szkole:-DD
buziaki dla wszystkich :-))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Witam wszystkich!!
Siedzie w pracy:(( (dobrze ze pogoda lipna:))
Sasaneczko---->3mam kciuki:))

juuusta [ malinka ]
witam, miałam na 8 do szkoły a wstałam przed chwilą, chyba się spóźniłam troche:) ale humorek i tak mam zwalony bo wycieczki nie ma :(

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Nie martw się, ja też dziś mialem na 8, i też sie spóźniłem, i jakoś nie narzekam, mam prawo się spoźnić

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Hell----->"mam prawo sie spoznic" BIG LOL:))))))))))))))))))))))))))
juuusta [ malinka ]
Hell==>nie zrozumiałeś, ja nie narzekam że się spóźniłam,nie byłam w szkole wogóle bo nie opłaca mi się isć na dwie lekcje przecież :))) jestem zła bo wycieczki nie będzie i tyle.

Hellcat [ Legend ]
Ilek===> No fakt, mogłem napisać "mam prawo[i lewo też] nie iść do szkoły" ;-)

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Och, pardon mademoiselle :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilek!!!! - dobrze,że trzymałeś kciuki:-D
już znam wyniki:-D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam :)
Wszystkim matrzystom składam serdeczne gratulacje, za te egzaminy które przeminęły i życzę powodzenia w kolejnych, zresztą nie wierzę, żeby taki kwiat poslkiej młodzieży nie poradził sobie z maturą, tośmy przecież Wyspiarze, a nie zwylki maturzyści :-))
sasanka::::>Mam nadzieję, że humorek dopisuje :-))
L@WYER::::>Jak to w końcu jest z tą środą, o której i gdzie? Może się zjawię, jak nikt nie będzie zgłaszał zbyt stanowczego sprzeciwu ;-)))))
Pamir [ Generaďż˝ ]
A gdy dziś rano nareszcie wstałem
doła dostałem, się załamałem
w nocy słabymi rymami sypałem
i dziś wyniki matury dostałem
lecz gdy je dobrze wreszcie poznałem
uwierzyć nie mogłem, się roześmiałem
i wyliczankę wnet poskładałem
Z polskiego cztery, a z mamy trzy
Pamira matura to kwestia już dni
więc ustne już tylko mi pozostały
zaliczyć je muszę, nie ma przebacz mały
oceny dostanę że wyjdą wam gały ;-)
lecz w środę niestety się nie spotkamy
wypijcie za mnie, toast niemały ;-)
I tym kawałkiem kończę mą mowę
rymować przestaję, zmieniam swa drogę
bo pisać lubuję lecz nie w humorze
wolę swe teksty wysławiać mądrzej
bo głowa jest tęga, pomysłów kupa
lecz to co tu tworzę to projekt dupa!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
BTW. Czy Wy jesteście objęci już nową maturą, czy jak to teraz jest?

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>nadal jestem obrażona :P ale ci odpowiem, stara jeszcze i mój rocznik bedzie ostatni ze starą maturą
Pamir&Sasanka==>gratulacje

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa::::>Dlaczego wróciłaś do starego nicka ?? Przecież denerwowały Cię te uuuuuu ...;)))
No i za co się obraziłaś, za mój słaby refleks? Starość nie radość :))))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>z tym nickiem to długa historia, a obrażona jestem bo nie dosć że masz reflaks kiepski, to rzadko sie pojawiasz i czuje się zaniedbana :P
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
o, właśnie.. jak ostatecznie wygląda środa? Bo też chętnie bym przywiódł swoje zwłoki na spotkanie...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>To niedobrze, że długa, bo nie mam teraz czasu, muszę spadać na uczelnię :)
Zaniedbana? A bo mnie ostatnio głowa boli :DD
Hayabusa:::::>No właśnie, też się chętnie czegoś dowiem :)
A teraz zmykam, będe wieczorkiem :) No i justa nie będzie się czuła zaniedbana ;)))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>co mnie twoja głowa obchodzi! zapomniałeś kto tu rządzi :P
btw.co jest z wami panowie, zbiorowe migreny czy jak? :)

Hellcat [ Legend ]
Justa===> A ktoś tu ma migrenę?? ;-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
"migrena" buehehehehe
justa--->sloneczko...ja nie miewam migren...mnie poprostu leb napierdala:))
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Paudyn - > mam nadzieję że L@WYER się pojawi i wyjasni, o co biega ze środą. mam też nadzieję że będe mieć czas.

juuusta [ malinka ]
ILEK==>to to samo, tylko ja ładniej nazwalam, tak czy siak ostatnio bezużyteczni jesteście :P
Raynor [ Big Man ]
Cześć Ludu Warszawskiej Wyspy :))
Widzę, że jeszcze troche wierszyków wypociliscie wczoraj, nie powtarzajmy tego więcej. Humanistą nie jestem :))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
justka---->na mnie mozesz liczyc zawsze...co tylko sobie zyczysz??:)))))

juuusta [ malinka ]
ILEK==>zapamiętam i jakby co zgłosze się :)
(cudownie, kolejny niewolnik..:))

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Nie niewolnik, tylko wyznawca[wiary, miłości or sthg] ;-P

juuusta [ malinka ]
Hell==>wyznawca czego? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Jakaś Ty bezduszna :)) Jest tak jak mówi ILEK, nie miewamy migren, nas głowa nap$%#@#$ :-))))) Specjalistakim od migren są kobiety :-))))) I zapamiętqj sobie, MNĄ NIKT NIE RZĄDZI !!!! RZĄDZĘ SIĘ SAM !!!!!!
ILEK:::::>Pantoflarz :-))))))))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn--->ciiiicho...to jest spisek...zostaniesz poinformowany za pomoca szyfru.
Odpalaj maszynke: $&*^&*%$*&()**&&^^&%###%^^^^%%^&*^^*^^&*(&&^%$^&&%^$^%&^...ja jestem tylko przyneta:))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>ja ci dam bezduszną! :P
ILEK==>jakiego szyfru, jaka prznęta?! :)

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Wyznawca twojej "urody" ;-P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa------> jakbym Cie nie znal tobym powiedzial ze sie teraz zaczerwienilas :>

juuusta [ malinka ]
Hell==>dlaczego urody w " " , coś insynujesz? zastanów się nad odpowiedzią :)
ILEK&Paudyn==>raz dwa gadać co to za szyfr bo inaczej się z wami policze panowie! :P

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Yyy...to to " " coś znaczy?? ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK:::::>Było tak od razu :-)))) Teraz wszystko jest już jasne ;-))))))
justa:::::>To nie na kobiecą głowę ten szyfr :-))))))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
justa--->"panowie"??? niedawno bylismy "niewolnikami":)))...co to za zmiana podejscia??:)))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>przestań walić szowinistycznymi tekstami :P
ILEK==>jedno nie wyklucza drugiego, dla mnie mozecie sie nazywać "wyznawcy mojej osoby" :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Wyznawcy Twojej osoby ? Pochlebiassz sobie :PP
A co do szyfru, to jak Ty się chcesz z tym uporać skoro kobiety zaczyna boleć głowa jak przychodzi co do czego :-))) A jak się doda do tego jeszcze wysiłek intelektualny to hohohho ;-))))))

juuusta [ malinka ]
Wyznawco Kultu Mojej Osoby Paudynie :)==>pochlebiam sobie?ja,taka skromna osóbka? żartujesz chyba :)
Co do bólu głowy to ja nie miewam, to wam ostatnio głowa napier... , sami się przyznaliscie :P Co do szyfru to już wiem o co chodzi i nie uda wam się to :P

baziiii [ '87 ]
:> wchodzę sobie na palmę zobaczyc co się dzieje na wyspie a tu kazdy coś zarymował:> ładnie ładnie GW pamir! wierszyk lawyera też naprawdę niezły :-)
ludu może zrobimy jakiś krootki wierszyk o wyspie np 12 wersowy, żeby był opis wyspy i coś tam o mieszkańcach... bo ten spisik glupio troszkę wygląda :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Nas nategowuje głowa, a Ty masz migrenę, to się po prostu inaczej nazywa :-))))
Co do szyfru to tere fere :PP

juuusta [ malinka ]
bazi==>pomysł fajny, niech każdy kto coś wymyśli wrzuci tu i sie coś wybierze :)
Paudyn==>mówilam już, ja nie miewam migren
btw.skończmy już gadke na ten temat bo mnie "coś" rozboli :)
ty też tere fere :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Kochane Ziomalki i drodzy Ziomale,
Z tą Cytadelą to nie żartowałem sobie wcale
i w środę o szóstej my tam będziemy,
Uwierzcie mi na słowo tu nie ma ściemy !
pod Bramą Straceń się spotykamy,
Nie wiecie gdzie to jest ? Spytajcie taty i mamy.
Powiedzą Wam, że to jest przy Gdańskim moście,
Zaś piwko i zakąske sami przynoście.
Obsada podstawowa - Pijus, Hayabusa, L@WYER,
Dołączajcie więc kochani - zabawa będzie bajer.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::> Są tam jakieś tramwaje? Na przykład 2 ?? :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> Z tego co wiem to 2, 6, 18 - ale na 100% to spojrzę jak będę dzisiaj do domu wracał.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
2 jedzie przez Gdański, ale nie wiem, czy staje obok tej całej bramy, looknę na plan, czy jest ona zaznaczona :-)))) Ale jakby co spradź i Ty i mnie uświadom :-)))
Justa::::>I co, rozbolało Cię coś ?? :PP :-))))
baziiii [ '87 ]
lawyer organizuje spotkania w cytadeli bo ma najblizej :> <joke>
znając życie zaraz się hellcat wpisze coś tam zamuli :>
L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> wysiadasz na Gdańskim i masz do przejścia jakieś 500-800 metrów wzdłuż Wisłostrady.
Jeśli będziecie nalegać to narysuję mapkę ;)

Hellcat [ Legend ]
Ktoś mnie wołał?? A o so chozi?? ;-)

baziiii [ '87 ]
nie wiem czy się spotkam z wami w tę środę ale jak nie to bierzcie aparat koniecznie

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Aż 800 metrów ?? Padnę gdzieś po drodze, chyba będę sie musiał zaopatrzeć w parę browców, coby paliwa zatankować w drodze do tej bramy ;-))))
baziiii [ '87 ]
hellcat... i know it... :-)

Hellcat [ Legend ]
Bazii===> You are VIP, Very Imbecil Person ;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> a co ja mam powiedzieć ? Muszę tam dojechać na rowerze ....
baziiii --> jestem leniem, pijakiem i nierobem, więc moje pomysły są uzasadnione - w lato bedzie można sobie machnąć jakieś spotkanko "grylowe" w Powsinie ;)
Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> A myślisz, że czym ja dojadę??

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> moja uwaga skierowana do Paudyna miała na celu zwrócenie uwagi na większe zużycie paliwa chmielowego przy jeździe na rowerze niż przy poruszaniu się per pedes.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Ty masz kawałeczek :PP ;-)))) A co do roweru to od czasu do czasu z Bemowa jeżdżę na Pola Mokotowskie, zdarza mi się nawet do Wilanowa, więc no rpblem :-))))

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Ale ja i tak dojade na rowerze[no chyba że ma mnie nie być], może to spotkanie dla samych zasłużonych ;-P

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> jak mi odbije bardziej konkretnie to jutro o pólnocy wyrusze z kumplem na mały "odjazd" z Pragi do Wilanowa :).
Hellcat --> przeczytaj dokładnie mojego posta z 18.13 ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WEYR:::::>Też ładnie, a co do paliwa chmielowego to zauważ, że jest tu kwestia przeciwna niż w przypadku samochodów. Tam większe zuzycie paliwa zazwyczaj wiąże się z większą mocą, prędkością, przsypieszeniem..:-))))
A na rowerze ?? Szkoda gadać :DDD

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Spoko wodza, mieszkam zaraz za E.C Żerań, więc mam blisko, wolny wieczór więc będe, wypatruj takiego rudego jełopa na zielonym góralu ;-P

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> ale zauważ, że trasę cytadela-Wilanów na rowerze pokonam o wiele szybciej niż na piechotę, ale spalanie będę też miał o wiele większe ...
Hellcat --> jak zobaczysz kolesia na srebrnej kolarce, w bojówkach w panterkę, glanach i hawajskiej koszuli ( jeśli bedzie wystarczająco ciepło), bez brody i wąsów - to możesz miec pewność, że to ja.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::> Z tą szybkością to się jeszcze okaże :-))))) Tylko się gdzieś po drodze ni zgób, alebo nie pwadnij na latarnię ;-))))

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> A jak będzie tak jak dzisiaj?[hmm....czy ja aby nie za młody na to spotkanie?] ;-))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>ciebie zaraz rozboli jak dalej będziesz się stawiał :P
L@WYER==>cześc
Ponieważ wycieczka nie wypaliła :( może wpadne w środe jeśli to nie jest tylko męskie spotkanie i przyjmujecie kobiety :) i jak znajde chwilke czasu.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::>zgób-= zgub :-)))))
justa::::>Co mnie niby rozboli ?? :-))))
baziiii [ '87 ]
heheheeejeee do wilanowa to od siebie na rowerku mam w dobrym tempie niecałe 35 minut :> hehehehe ale rowerq nie mam już, nie jeżdziłęm i sprzedałem :>
L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> Cześć - zapraszamy :), choc jedna przedstawicielka płci pieknej, nikt nas o szowinizm, seksizm i mizoginizm nie będzie posądzał ;)
Paudyn --> no wiesz, to całkiem możliwe, że mógłbym zabłądzić, zwłaszcza w drodze do domu ;)
Hellcat --> bojówki i glany bedą na pewno :), kolarka też a co do wieku to już musisz sam ocenić...

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>przestań mnie prowokować :p
L@WYER==>postaram się ale ponieważ to w środku tygodnia nie wiem czy mi się uda, szykuj mape jakby co :)
i rozumiem ze picie przynosze sama i co złapie po drodze to jemy tak?:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER:::>Wierz mi że wiem :-)))) Pzwól swojem u rowerowi zanieść się do domu ;-))))
justa::::>Już nie będę :-)))
Dobra, lecę się pouczyć, bo jeszcze sprowokuję justę i bęę miaŁ się z pyszna ;-)

Pijus [ Legend ]
Hejka
Ciezki dzien. Wszystko mnie boli:/// Do srody musze wydobrzec...
L@wyer - widze, ze juz rymujesz...Czy to jakas prowokacja??? :)))

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>sam tego chciałeś Wyznawco Kultu Mojej Osoby :P
Pijus==>jak tam palec?

Pijus [ Legend ]
justa - juz nie boli
ucialem:))

juuusta [ malinka ]
Pijus==>zawsze są dobre strony, mogło wypaść na inny palec :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Fajnie, że jesteś Pijusie przyjacielu,
Na środowym spotkaniu nie będzie nas zbyt wielu,
Ale cała nasza siła nie leży w ilości,
W naszym przypadku trzeba mówić o jakości,
Bo my dobrze wiemy, że nie zawsze siła w kupie,
Ale w tym, by miał kto myśleć w grupie.
A że ci, co z nami piją też są od myślenia,
To bedziemy myśleć aż do upojenia,
Upoimy się napojem co jest popularnie browcem zwany
i jest przez nas namiętnie i do bólu uwielbiany.
Więc się kuruj stary, żeby nie dać plamy,
Bo takie przypadki to my dobrze znamy,
i ludzi co się głośno zapowiadali
a potem brak swych osób usprawiedliwiali,
To publicznie będziemy tutaj piętnowali,
Bo lubimy najbardziej konstruktywnych Ziomali.
:)
Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Sorry, byłem na rowerku. Chodziło mój wiek, czy o twój? ;-)

Pijus [ Legend ]
L@wyer
Znasz ma do rymow ochote
porymowal bym se troche
Ale nie w tym oto czasie
Bo pies jeszcze gotow zlac sie
To wiec na dwor go zabiore
A na srode badz gotowy
bede bede - odlotowy:))
piss

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> to Ty zapytałeś cyt: 18.56 "?[hmm....czy ja aby nie za młody na to spotkanie?] "

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Spokojnie, po co się denerwować, nawet jakby mnie nie było, to ja tam gdzieś będe krążył, aparat z teleobiektywem pożycze od starszego, i będzie ukryta kamera ;-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Elo Elo...
Bede w srode...i wyciagam Yazza:)))...moze mi sie uda:))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> trzymam za słowo ;) !
Hellcat --> :) wszyscy znajomi wiedzą, że jestem tak spokojnym człowiekiem, że trzeba być baaaardzo cierpliwym, żeby mnie zdenerwować

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> No widzisz, tyle lat Cie znam a o tym nie wiedziałem ;-))

juuusta [ malinka ]
ILEK==> Yazz ma być? ok, pomoge ci w tym:)

baziiii [ '87 ]
śpicie już? :-> boooooring
Hellcat [ Legend ]
Baziii===> Oglądam Apollo 13, ale czuwam ;-)
baziiii [ '87 ]
czuwasz jak zawsze :>
A13 nie podobało mi się zbytnio :-/ oglądałem 2 razy, zadna rewelacja
baziiii [ '87 ]
a coś w tv dziś jest ciekawego jeszcze? :>
Hellcat [ Legend ]
Bazii===> Raczej nie [przynajmniej dla mnie]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ELO ELO Wyspiarze i Wyspiarki:))
Standardowy dzionek w pracy...czyli jak nie wyjde z niej wkur.... to bedzie swieto:))

juuusta [ malinka ]
przychodze do domu, włączam kompa a tam światła nie ma, zabrałam się za lekcje:) włączyli świtatło, słysze trzask, prask i dziwny zapach.Komp padł, myśle ze coś mi się przepaliło w nim i nie chce się włączyć, nie wiem kiedy będe miała naprawiony:( teraz siedze w pracu u rodziców i próbuje sklecić referat z biologii,jednym słowem do dupy.
Banita==>sprawdź poczte

Hellcat [ Legend ]
Czołem Załoga!! I'm back :-)
Justa===> Współczucia, moge ci swój komp pozyczyć[oczywiście ten drugi, zapasowy] Aha, i też sprawdź poczte ;-P

juuusta [ malinka ]
Hell==>to kiedy przyjeżdzasz go instalować?

Hellcat [ Legend ]
Justa===> A choćby i zaraz :-)

juuusta [ malinka ]
Hell==>nie ma mnie teraz w domu, powinnam być wieczorem. Co chcesz za fatyge? :)

Hellcat [ Legend ]
Sorry za second posta...
Justa===> Tylko najpierw jeszcze sprawde czy on działa, bo ja z niego tylko części do pierwszego przenosze[w razie jakiejś awarii] :-)

juuusta [ malinka ]
Hell==>sprawdzaj, czekam :)

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Diagnoza brzmi: Po ostatniej wymianie płyty głównej[9.04.2003], procesor komputera zapasowego[nr.2] został spalony. Spalenie procesora[P4 1.5] nastapiło po przez zbyt wysoką temperaturę[spowodowaną awarią wiatraczka, oraz zbyt słabą cyrkulacji powietrza wewnątrz obudowy]]. Wobec tego nie będe mógł niestety Pani pomóc. :-(
Z poważaniem
Daniel[aka Hellcat]
juuusta [ malinka ]
Hell==>chyba to co napisałeś stało sie w moim kompie bo jakiś dziwny zapach sie unosił
przynajmniej próbowałeś, wychodzi na to ze rozstane sie na jakis czas z wyspą i netem ogólnie, przymusowy odwyk.
Hellcat [ Legend ]
Justa===> Zawsze moge też przyjechać i ocenić straty[czyli obczaić co się stało] :-|

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam:)
Justs:::::>Siadł Ci sprzęcior ?? :)))
juuusta [ malinka ]
Hell==>nie umniejszając twojemu talentowi mysle że nic byś nie wskórał gdyż pewnie trzeba cześci jakieś wymienić, zresztą kolega ma wpaść wieczorem i to zobaczyć, moze coś wymyśli.
Co do jutrzejszego spotkania czy doczekam sie mapki?:)
baziiii [ '87 ]
hi
juuusta [ malinka ]
Paudyn==>cześć, tak :(
bazi==>cześć

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc
Justa- jesli chcesz to mozesz do mne przyjezdzac na necik:-)
ja niestety teraz rzadko z niego korzystam bo musze sie uczyc:/
moze bede wieczorkiem.
ko bedzie na tym spotkaniu jutro?? jakies konkrety prosze:-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Sasaneczko--->chodzi Ci o konkretne propozycje wzgledem Ciebie??:)))))))))
ja bede:PP
juuusta [ malinka ]
ja się postaram ale jak narazie wszystko sie wali :(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa:::>No to padaka :/
sasanka::::>Wszyscy będą :PP
ILEK:::::>A Ty znowu jakieś dziwne sugestie ;)))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->oj dziwne od razu:))
Raynor [ Big Man ]
Witam Wszystkich!
Justka ===> ja bym mógl Ci oddać w cholerę P166MMX ale byś pewnie nie chciała, pozatym stara na nim siedzi.

Banita_bb [ bo był za miły ]
Bum !
Justa - dont cry
juuusta [ malinka ]
ok, kto sie ze mną umówi wcześniej powiedzmy tam gdzie wtedy czyli na placu wilsona i doprowadzi mnie do cytadeli? :)
Hellcat [ Legend ]
Justa===> Ja mogę
Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa-----> ja tez moge- kogo wybierasz :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa:::>A ja nie mogę :PP:)))))
juuusta [ malinka ]
dobra, panowie nie bić się :)
moja obecność to nic pewnego,dam jeszcze znać jakby co

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Za późno...everobody's dead...:-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
wszyscy to znaczy kto?
ostatnio tez mieli byc wszyscy i byly az 4 osoby.
Ilek - ok, Ty będziesz i co dalej?:-P
jescze nie wiadomo czy ja bede w ogole.

L@WYER [ Valaraukar ]
Alleluja Sisters und Brothers !
dziś siedzę tu do północy a potem ide grać w NvN-a :) .
A co do jutrzejszego spotkania, to wpisywać się na listę:
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4.
5.
juuusta [ malinka ]
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5.

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>cześć, robisz mi tą mapke?:)

katrin20 [ Kati ]
Cześć ludziska!!! :-DDD

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> zaraz sie wezmę ;)
katrin20 --> cześć, długo Cię tu nie było.

katrin20 [ Kati ]
L@WYER -----> nie było mnie w domciu bo weekend spędziłam w Warszawce, a poza tym miałam awarię serweru i nie było netu :-(((

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>tylko taką wersje dla kiepsko orientujących się w terenie prosze :)
baziiii [ '87 ]
lawyer - zamieść mapkę.... :->

Pijus [ Legend ]
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Sasanka
:P
PS.Wyjasnijcie mi dokladnie, jak tam dotrzec...Byc moze sie troche spoznie:///
A teraz uciekam do kina na ten nowy filmik z moja ukochana Amelka:)))
Piss

Sasanka [ Generaďż˝ ]
o Pijus!!
jak mnie dopisujesz tak bez mojej zgody to mnie nie bedzie w takim razie:-P

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>chyba żartujesz, obie będziemy :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Justa - no nie wiem teraz....
zreszta w piatek mam ustny z polaka :-/
juuusta [ malinka ]
Sasanka==>ja też nie wiem czy napewno bede, ale hmm..jak to było "..damy rade...itd " lalala :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
przypomnialo mi sie Pijus dopisalbys Cainoora predzej a nie mnie:-PPP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
justa- zobaczy sie:-) zreszta ja nie wiem gdzie , w ktorym miejscu mamy sie umowic. Cytadela- ok,ale tam sa ze 3 wejscia na teren wiec L@wyer moglby te mapke dac:-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Sasanka
6.Paudyn

juuusta [ malinka ]
ja też go prosze o tą mapke,bo nie wiem jak ich znajde ale spokojnie, pewnie będzie ładniutka i bardzo dokładna skoro tyle mu to zajmuje, moze kolory dobiera ?:)

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>niewdzięczny niewolniku, wrócileś :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Paudyn
niech ta lista wyglada narazie tak,bo ja nie wiem czy bede.
pozniej Ilek bedzie mial znow pretensje:-) ze gdzies mialam byc a nie bylam :-))))
Hellcat [ Legend ]
Ja się co najwyżej, moge po okolicy pokręcić...
L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra - po licznych ;P ponagleniach zamieszczam mapkę - szkic sytuacyjny.
Zaznaczam tylko, iż jest to mapka (delikatnie mówiąc) baaardzo ogólnikowa.
Dojście od przystanku tramwajowego na moście Gdańskim zaznaczyłem na zielono :D

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>widze że się starałeś:) wydrukuje sobie i jak zobaczycie osobe z mapką w ręku krzyczcie, a zresztą my sie już widzielismy więc powinniśmy sie poznać :)
Niedługo spadam do domu, czyli koniec netu :/

Banita_bb [ bo był za miły ]
dont cry Justa

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> mam w sumie dyplom technika grafiki komputerowej, a że miałem do dyspozycji jedynie Painta ....
:D

juuusta [ malinka ]
Banita==>wiesz co możesz zrobić.... :P
btw.właź na czata
L@WYER==>przecież mówie że ładne :)

baziiii [ '87 ]
hmmmm

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> To wole nie myslec co bys stworzył przy pomocy PSP7[lub 8] or sthg :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> jeśli mam czegoś używać, to Corel PHOTO-PAINT jest "debeściacki" :)

Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Może byc :-)
juuusta [ malinka ]
Spadam do domciu :/ mam nadzieje że niedługo się zobaczymy :)
Raynor [ Big Man ]
Witam!
Już po angielskim, zaraz czas na fizykę. Niestety ja mam szkołe i nie moge jechać, chociaż bardzo bym chciał. Może kiedyś coś się zorganizuje ( w wakacje to będę na 1000%)

katrin20 [ Kati ]
Raynor -----> Witam :-))) aż tyle masz nauki :-)))
Raynor [ Big Man ]
katrin ===> wierz mi, za duzo :((
katrin20 [ Kati ]
Raynor -----> Wierzę, bo ja też mam dużo i to za dużo, niestety :-((( więc nie cierpisz sam, hehe :-)))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Paudyn
6. Sasanka (250%)
7. ILEK (jakie pretensje:)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilek ,mnie narazie nei ma na tej liscie!!! :-)))))))))
a 250% ? hm...duzo, jak nie bedę mogła przyjśc to oc? za uszy mnie przytargasz na tę Cytadele?:-)) ( przy okazji pozdrowienia dla Yazzzika:-) oj, Yazzol:-PP )
no pretensje to Wy z Yazzem macie ciagle ,że się nie pojawiam na meczykach:-P jak są na jakichś zadupiach to nei dziwne:-))))))))))))))))
lista wygląda tak:
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Paudyn
6. ILEK
Raynor [ Big Man ]
katrin ===> a do jakiej klasy chodzisz ? Ja do 3 gimnazjum z tym że mi zależy na wywalczeniu jak najlepszych ocen....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hehe, ciekawe czy na Cytadeli sa jakies parasole?:-PP
u mnei leje juz i burza :-(( a ja sie boje:-(((
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> burzy się boisz ? No cio ty :) Zamknij okno i spoko :))))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Raynor - zamknęłam , rolety zaciagnęlam, teraz tylko muzyka na full

L@WYER [ Valaraukar ]
U mnie juz pada - kocham burze - jeżeli są odpowiednio mocne, potrafią pokazać "małość";) człowieka wobec sił natury.
baziiii [ '87 ]
ale to ująłeś lawyer :-)
burze sa spoko, dają niezły klimat oglądania jakiegoś mocniejszego filmu :-)
co do cytadeli to przeszedl bym się ale nie wiem czy wogole tam trafie bo plan lawyera < z szacunku bo i tak jest niezly> dużo mi nie mówi...
wiecie może czy gdzieś tam nie jeździ 185?

L@WYER [ Valaraukar ]
baziiii --> chyba jeździ - zobacz na:
baziiii [ '87 ]
eeee spoko podjezdza pod cytadelke :-) no to na 50% bede
baziiii [ '87 ]
Lista spotkaniowa na środę godzine ?? 18.00 ??
1. Pijus
2. L@WYER
3. Hayabusa
4. Justa( 90%)
5. Paudyn
6. ILEK
7. baziii - 50%

Hellcat [ Legend ]
Bazii===> Jak Ty leziesz to i ja, w końcu co dwie 16 to nie jedna :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hohoho, kolejna imprezka z 15stkami i 16stkami?:-DDD
tylko si enei bijcie tam,bo Pijus Was nei rozdzieli a wnet zacheci do walki:-DD jak ostatnio...:-DDDD

baziiii [ '87 ]
ja na imprezkach sie nie bije :D
Sasanka [ Generaďż˝ ]
jasne:-)
kazdy tak mowi:-)
tamci pewnie tez:-PP
Sasanka [ Generaďż˝ ]
ok,nie zastanawiajcie si enad moim ostatnim zdaniem z poprzedniego postu
ci co byli wtedy na imprezei w cul de sac wiedza o co biega:-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka hehehe, a teraz cytuję : " Ty Pamir oni się tam normalnie tarzają po podłodze.." :-D

Trissi [ Centurion ]
Heh.. gram w RTCW, pewnie więkoszość z Was wie co to za gra. No i jestem w bardzo dobrym klanie, który ma 4 miejsce w Polsce. Dzisiaj załatwiłam nam trening z innym klanem, lepszym od nas, bo zajął na finałach 1 miejscie... Gramy sobie, zaczeli mnie chamsko ochrzaniać za moją grę:( Łatwo im powiedzieć, nie patrzą z moich oczu...:( Jeśli gram medykiem to podczas ostrzeliwania mnie jest pchnięcie do tyłu, i czasem zdarza się nie podnieść porucznika:( Gra for fun, a tak się zachował, a najgorsze, że to właśnie mój chłopak jest CL'em . Zrobiło mi się bardzo przykro, źle i heh, dziwnie to za brzmi, ale gra wychodzi przeciwko nam.
:(
Sorry, musiałam się wyżalić.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Trisii - bedzie ok:-) nei martw sie :-)
a chłopak, hm... powiedz mu o tym i moze zrozumie:-)
glowka do gory:-)
Pamir [ Generaďż˝ ]
Trissi >> nie łam, się znam dokładnie ten sam problem, bo prowadzę największy klan StarCrafta w Polsce! jak ludzie zaczynają brać grę bardziej serio niż życie to się robi nieciekawie.... :-/

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir a to czujego autorstw? Pijusa?
kiedy sie skonczy ta pieprzona burza???????

L@WYER [ Valaraukar ]
Trissi --> chcesz o tym porozmawiać ;) ?
Sasanka ; Pamir --> to aż TAK wesoło było ?

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka tak :-D, heeh pamiętam jak dziś wpada do ogródka pijus mordka uśmiechnięta od ucha do ucha i drze się przez 2 stoliki że się po ziemi tarzają :-D

juuusta [ malinka ]
jestem!!! odwyk przymusowy skończony i nie taki straszny :)
a więc,chciałabym serdecznie podziękować 2 kolegom którzy użyczyli mi części i uruchomili tego gruchota, pozdrawiam panowie !!! :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir - zapomniales dodac ze Pijusowi wiatr wial niemilosiernie:-P
Tobie zreszta tez:-P
dla wszystkich - w tym dniu nie bylo wiatru,nawet troszke:-)
Trissi [ Centurion ]
Heh no wiem, że będzie dobrze. Nie chodzi o to, że mu powiem, bo on dobrze o tym wie, zawsze robi to samo, a mnie to już męczy:( I takie przepraszam nie łagodzi mi przykrości. Tym bardziej, że nie gram w tą grę o 5miesięcy i wiem jak należy postępować. W samym klanie jestem dłużej niż on, to, że został CL'em to już inna sytuacja. On może sobie krzyczeć i wkurzać się na innych, ale ja nie będę tego tolorować. Jeśli zrobiłam bład, to go widzę i daję komendę "sorry" a jeśli nie to irytuje mi jak ktoś mi go wmawia. Musiałby popatrzeć z moich oczu... Ciężko wytłumaczyć. Rozumiem, że jest poddenerwowanie, stres, walka... itp. Bo dużo pracowaliśmy i pracujemy by osiągać sukcesy, stałe mecze, treningi i sparingi... ALE KURCZE NIECH SOBIE NIE POZWALA NA TAKIE COŚ:/ ja to nie inni, ze nie szanuje samej siebie i pozwalam krzyczeć:((((
:((((
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Trissi- spokojnie. zastanow sie czy on tego przypadkiem nie czyta. powiedz mu moze o tym co czujesz. zerszta to Wasze sprawy :-) ale zycze powowdzenia:-)
Trissi [ Centurion ]
Ja mu już mówiłam 1000razy, nie czyta:) Z resztą on wie o tym, że tego nienawidze i tak zawsze jest przy swoim zdaniu... I tak do jutra mi przejdzie:>
:[ i :(
Sasanka [ Generaďż˝ ]
moze gra go tak pochlania ze zapomina o tym ze tego nei lubisz... nie iwem nie bronie go. wiesz dobrze co powinnas zrobic i tyle:-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka wiatr ??? no co ty nie pamiętam ;-) Pijus może ale nie ja :-D. heheh jak sobie przypomną moją drogę do domku z buta :-D nie ma co fajnie było, więcej takich imprez :-)
Idę spać, pozdrowienia i do jutra papap dobrej nocki życzy Pamir

L@WYER [ Valaraukar ]
Hmmm - zabawne, im dłużej patrzę na "zakochanych" ew. na ludzi w długotrwałych związkach, tym bardziej doceniam
to, że nie zwykłem się w dłuższe związki angażować.

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>widze ze i tak się poprawiło, nie ma już tekstu o ZOO itd

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
<::::::L@WYER::::I tego się będziemy trzymać :))

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> ZOO = żona + dzieci + ew. teściowa

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>wiem co to ZOO, niedawno byłam i napewno nie to co mówisz, ale żyj w nieświdomości dalej :P
Paudyn==>co za brednie pier....dzielisz:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ZOO jak ZOO, ja bym to nazwał Tworki :PP :)))

juuusta [ malinka ]
ochhhhhhhhh, tere fere do was obu :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> prawda w oczęta kole ?? ;P
<-- Paudyn --> kak zwał tak zwał, adna sobaka.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Wzajemnie :))
L@WYER::::>A wiesz co jest najgorsze ? Jak się takie dwie kobiety dobiorą, typu eściowa z żoną :P Mam czasem tego przedsmak, gdy matka z babka na mnie napadną, istne piekło ;))

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>ja was jutro pokole w oczy! :P
co robimy jak będzie taka pogoda jak teraz?

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> idziemy Pod Rurę - to taka okoliczna morrrdownia :) .
A poza tym nie myślisz pozytywnie i czarnowidztwo nam tu uprawiasz. Pomyśl sobie, że pogoda będzie rzadkiej i przecudnej urody ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No to do zobaczenia :) W rurze, czy też nie :) POGODA BĘDZIE PRZEDNIA !!! Będę to powtarzał przed lustrem ;))
DOBRANOC :)

trzpilu [ Chor��y ]
https://www.outwar.com/page.php?x=598205...... naprawde smieszna strona...... warto zobaczyc

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
PYTANKO
Czy ma ktos chec zalozyc kolejna czesc (oczywiscie po przekroczeniu uciazliwej liczby postow)...bo tak sobie pomyslalem ze moze ja bym cos wyrzezbil...tylko uzgodnijcie w koncu co i kto ma byc we wstepniaku??:))

Hellcat [ Legend ]
ILEK===> Pomyśle jutro[hm, chyba dzisiaj], a póki co, Dobranoc i Czołem Załoga :-)

juuusta [ malinka ]
ILEK==>spoko, zakładaj, zaskocz nas czymś:)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Elo...
Wiecie co...za cholere tam nie trafie...

juuusta [ malinka ]
ILEK==>cześć, jak to nie trafisz, z taką mapą?:)
Wiem ze miałam myśleć pozytywnie ale coś mi sie nie wydaje zeby dzisiaj pogoda się poprawiła:/

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Dla mnie do jazdy na rowerze ta pogoda jest najlepsza :-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
A czy moge prosic o jakies szczegoly co do tego miejsca...co to?? gdzie to?? z czym to sie je??:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
jesli taka pogoda bedzie to ja sie neipojawie tam!!! :-)
chyba ze zmienimy miejsce :-)
bo siedzenie na dworzu w taka pogode to jakis przekret:-P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Sasanka---->grrrrrrrrrrrrrrrr:((
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilek, nie bede siedziec na dworzu:-P
jeszcze tyle spotkan bedzie...:-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no dobra...to jak bedzie lipna pogoda to co robimy??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
siedzimy w domu :-P
baziiii [ '87 ]
hi
fajna pogoda w warszawie ostatnio bywa ^_^ wprost wyśmienita na spotkanie wysparzy :>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
a tak serio Ilek to nei wiem czy ktos teraz odpowie na Twoje pytanie. Wszyscy albo jeszcze spia, albo w szkole siedza:-)
jesli wymyslicie jakies nowe miejsce to moze wpadne. ale nic nie obiecuje. wiec robcie jak sami wolicie:-)
baziiii [ '87 ]
ja myślę tak samo jak sasanka
jesli wymyslicie jakies nowe miejsce to moze wpadne. ale nic nie obiecuje. wiec robcie jak sami wolicie:-)
Raynor [ Big Man ]
Dobry :P
Trissi ===> Jak chcesz to kiedyś zagramy razem, to napewno Ci samopoczucie poprawi :)))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---> looknij w line:))

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> No ładnie, a nie mówiłem, że jak nie będziesz myslec pozytywnie to nici z tego wszystkiego wyjdą ?
Wykrakałaś ...
Co do spotkania to proponuję zostawic godzinę jak było, a miejsce spotkania ustalić na plac Wilsona, po czym przejść do knajpy, w której piliśmy ostatnim razem w cztery osoby ( z co najmniej siedmiu zapowiedzianych).
Czekam na jakiś odzew.

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>nie wykrakałam, cały czas myslałam pozytywnie ale nie jestem Bogiem:)
co do zmieny miejsca to proponujesz coś takiego po tym jak od godziny przeglądam rozkłady jazdy, ulice i uzupełniam twoją mapke jak dotrzeć na cytadele moimi drogami ?! szkoda że wczesniej nie powiedziałeś, dla mnie spoko :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
mnie na 18 nie bedzie...wiec lepiej precyzyjnie zapodajcie gdzie bedziecie??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
dobra, ja jestem juz na 100%
ok,to o 18 na wilsona pod kinem wisla:-)
a pozniej idziemy do Laguny :-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
teoretycznie moglbym bryknac do was prosto z pracy...ale nawet telefonu ze soba nie wzialem:((...poza tym mam plecak pelen czesci kompowych...bo dzis szabrowalem w pracy:))...gdzie jest Laguna??...nazwa jak knajpa dla pe...hmm niewazne:))

baziiii [ '87 ]
.

juuusta [ malinka ]
ILEK==> z tego co pamietam to tak: zaczynajac od kina Wisła idziesz w prawo, potem prosto aż do dużego skrzyżowania, na skrzyżowaniu w lewo w jakieś osiedle, prosto i pierwsza uliczka w prawo, prosto i przy jakimś bloku w prawo i masz schody w dół i tam jest Laguna, zrozumiałeś? mam nadzieje ze nic nie pokręciłam, zresztą ktoś ci lepiej to wytłumaczy napewno:)
bazi==>co jest?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilek, a tylko nie przyjdz!!
ja dla Ciebie miedzy innymi przychodze a Ty taki numer...:-)
Laguna jest niedaleko Elekrimu.
a Elektrim jest na ul Mickiewicza. prawie na przeciwko basenu na potockiej.
Laguna jest kolo petli tramwajowej na wlasnie mickieiwcza.
cholera, badz na wilsona to bedziesz wiedzial:-P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam, mnie niestety nie będzie, jako że otrzymałem właśnie do zrobienia na jutro projekt z prognozowania metodą programnowania liniowego, zatem cały wieczór będę miał kompletnie zawalony.
Bawcie się dobrze
juuusta [ malinka ]
Paudyn==>nie żartuj? z kim będe wracać jak ciebie nie będzie?:)
juuusta [ malinka ]
ok, uaktualnijmy liste zeby znowu nie było przypałów potem
1.L@WYER
2.sasanka
3.Justa
4.ILEK
5.
6.
kto jeszcze napewno będzie?

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK -->leć biegiem z roboty na kwadrat, bierz komórę, dzwoń do mnie to sie zgadamy co i jak.
A' propos cos fajnego szabrujesz ;) ?
Paudyn --> a ja tak na Ciebie liczyłem ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>Najwyżej wpadniesz w dziurę :))
L@WYER:::>Okazja jeszcze będzie i to niejedna :)) Zresztą i tak nikt nie będzie po mnie płakał ;))

baziiii [ '87 ]
justyna :-) - nic nic
miłej zabawy wam życze
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
oki...bede o 18 na placu Wilsona...
L@WYER----->nic ciekawego:))
Paudyn------>ych ty

baziiii [ '87 ]
w sumie mogliscie zareklamowac oddzielnym wątkiem spotkanie bo w 4 sie nie nabawicie :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
miała byc mapka ale nie umiem zamienic formatu na jpg:/
jak beda tylko 4 osoby to rozniose ta wspe ;-))

baziiii [ '87 ]
i niech ktoś weźmie aparat fot

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK::::>No chociaż Ty stwarzasz pozory, że Ci przykro ;))))
BTW. Czyżby Hayabusy i Pijusa nie było na spotkaniu ??
Sasanka [ Generaďż˝ ]
mieli byc. tylko plany si ezmienily i ciekawe kto ich poinformuje, bo pewnie nie zajrza na forum przed 18 jesli sa w szkole, pracy itp

L@WYER [ Valaraukar ]
Ja im zaraz esemesy spróbuję powysyłać :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mogę poinformować Hayabusę o zmianie planów, bo mam jego numerek, gorzej z Pijusem.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oooo L@WYER załatwi sprawę, jak zwykle ręka na pulsie :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus juz poinformowany:-P

L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra, Ziomalstwo, ja spadam na chatę i widzimy się za jakieś półtorej godzinki. Na razie.

Pijus [ Legend ]
Ano bede
jak tylko naucze sie do egzaminu
czas start:P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
joł joł madafgakaxwss ?/ co tam ? jha już jestem w domu and jhest git !!!!! żyewec and kaeszek był grany ! [zodrio ! man inie smiencina,m. tylko mo[pisz4e to cao cche ! :D chukllind man ! uyoł

Hellcat [ Legend ]
Czołem Załoga. Na wstępie chciałem powiedzieć, iż od 1:00 nie miałem połączenia z iNetem, ponieważ zamokły kable przy moim bloku. A poza tym, jak się udało spotkanie?? [ja jedynie pokręciłem się po okolicy cytadeli...]
Trissi [ Centurion ]
Nastepnym razem może i ja wpadne:P Tylko na forum wczesniej wejde i przeczytam, ze sie spotykacie;P

Pijus [ Legend ]
Cainoor - co ty tam wiesz.....
ja musialem przemierzac odmety wawrzyszewa aby dotrzec do domu:))))))

Pijus [ Legend ]
aha
spotkanie bylo bardzo mile
jak to zwykle
gdy spotkaja sie
ludzie
pelnoletni
emocjonalnie:))))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cieszę się, że spotkanko było udane :) Mam nadzieję, że następnym razem i mi nic nie stanie na przeszkodzie, by dołączyć do pełnoletnich emocjonalnie :))))

juuusta [ malinka ]
dotarłam, dzięki ILEK wiesz za co :*
chyba ide spać zaraz

Pijus [ Legend ]
noooooooo
Ilus kasanowo...
przyznaj sie - za co??

juuusta [ malinka ]
Pijus ty się już nie interesuj za co :P
Ilek dzieki jeszcze raz :)

Hellcat [ Legend ]
Dobranoc Załoga
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Pijus----> ja mam raczki tutaj:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
yoł:-D
juz nie spie:-D ale pic sie ciagle chce :-)) jakos sie odwodnilam chyba wczoraj :-))))))))))))
Ilek- co zrobiles,ze te buziaki od Justy?:->> przyznaj sie i to juz:-D
Pijus - nie narzekaj :-)))
Cainooor - hm...co ty tam popisales ...?:-)))))))))
spotkanie suuuper:-)
zdjec jak zwykle nie ma i sie z tego ciesze , mysle ze wiekszosc tez:-)))))) a czemu ? to juz my wszyscy wiemy:-)))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
aaaaaaa jeszcze jedno,, Ilek - pamietaj co dzisiaj masz zrobic:-))
wszyscy liczymy na Ciebie:-D
chyba ide dalej spac. moze bede wieczorem ale ne iobiecuje bo jutro mam ustne:-(

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>widze ze nie tylko ja wstałam po 4 , tylko że ja nie miałam siły dowlec sie do kompa :)
a teraz jak każda porządna uczennica :) szykuje sie do szkółki, pozdrowienia dla wszystkich

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Sasaneczko--->pamietam...ale czy jest jeszcze sens...skoro juz wszystko wypaplalem??:))
Justka---> Niezamaco :))...musialem jakos zastapic Paudyna:))
Paudyn--->ych ty
Pijus---->ja to juz niechce nawet mowic...kto wczoraj z kim i co:)))
Cainoor---->co??:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Ilus - jest,jest. i tak nikt nie pamieta o tym z wiadomych powodow:-D i lepiej nie mow kto wczoraj z kim i po co:-PP
Justa - hahaha, my kobietki...:-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
to zarzuce nowy:))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
KOLEJNA WYSPA:))

Hellcat [ Legend ]
ILEK===> Kolejna Wsypa :-)