GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niech mnie!!! Mam problem!!

08.05.2003
22:10
[1]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Niech mnie!!! Mam problem!!

Po prostu nie moge pisac polskich znakow!!! Tydzien temu bylo wszystko ok, ale teraz to w ogole jest nie do wytrzymania. Np. na GG moge pisac polskie znaki a w wyszukiwarce czy forum nie. Please pomozcie!

08.05.2003
22:18
[2]

KUCHARES [ Konsul ]

Oj no to rzeczywiście masz problem i ja ci nie poradze co masz zrobić bo sie jeszcze z tym nie spotkałem , rozumiem jakbyś wszędzie nie mógł pisać polskich znaków a tak to jakaś zagadka.

08.05.2003
22:19
[3]

minius [ Generaďż˝ ]

Kiedyś u klienta męczyłem się z tym problemem. Nie miał w IE polskich znaków. Za to we wszystkich innych programach były. Wystarczyło przeklejanie ich z notesu, ale to idiotyczne rozwiązanie. Nawet reinstalka Internet Explorera nie pomogła. Sądzę, że to jakiś błąd rejestrów.
Udało się to naprawić dopiero po przeinstalowaniu systemu.

08.05.2003
22:36
[4]

Hamski [ Pretorianin ]

A próbowałeś przestawić klawiaturę na język Polski może przez przypadek to przełączyłeś co???

08.05.2003
22:40
[5]

minius [ Generaďż˝ ]

Hamski ---> Myśl trochę. Jeśli ma w innych programach, to na pewno nie jest to wina źle zdefiniowanej klawiatury.

08.05.2003
23:48
smile
[6]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Nio to chyba pozostaje ci tylko reinstalka.

08.05.2003
23:55
smile
[7]

(to)my [ Konsul ]

Lewy Krawiec(łoś) --> No zobacz, są jeszcze ludzie, co się nabierają na Twoję wątki :-)

01.01.2004
03:21
smile
[8]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Wejdź do samochodu, wyjdź, sprawdź czy ci go nie ukradli i utłucz marsjanina-samuraja kręcącego się w pobliżu. :D

A tak serio, sterowniki, nawa klawiatura, reinstalacja klawiatury (czyli odłącz, przyłącz :D).

01.01.2004
05:57
smile
[9]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

l_uk ---> tym razem niestety muszę się z tobą zgodzić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.