Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Niech mnie!!! Mam problem!!
Po prostu nie moge pisac polskich znakow!!! Tydzien temu bylo wszystko ok, ale teraz to w ogole jest nie do wytrzymania. Np. na GG moge pisac polskie znaki a w wyszukiwarce czy forum nie. Please pomozcie!
KUCHARES [ Konsul ]
Oj no to rzeczywiście masz problem i ja ci nie poradze co masz zrobić bo sie jeszcze z tym nie spotkałem , rozumiem jakbyś wszędzie nie mógł pisać polskich znaków a tak to jakaś zagadka.
minius [ Generaďż˝ ]
Kiedyś u klienta męczyłem się z tym problemem. Nie miał w IE polskich znaków. Za to we wszystkich innych programach były. Wystarczyło przeklejanie ich z notesu, ale to idiotyczne rozwiązanie. Nawet reinstalka Internet Explorera nie pomogła. Sądzę, że to jakiś błąd rejestrów.
Udało się to naprawić dopiero po przeinstalowaniu systemu.
Hamski [ Pretorianin ]
A próbowałeś przestawić klawiaturę na język Polski może przez przypadek to przełączyłeś co???
minius [ Generaďż˝ ]
Hamski ---> Myśl trochę. Jeśli ma w innych programach, to na pewno nie jest to wina źle zdefiniowanej klawiatury.

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Nio to chyba pozostaje ci tylko reinstalka.

(to)my [ Konsul ]
Lewy Krawiec(łoś) --> No zobacz, są jeszcze ludzie, co się nabierają na Twoję wątki :-)

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Wejdź do samochodu, wyjdź, sprawdź czy ci go nie ukradli i utłucz marsjanina-samuraja kręcącego się w pobliżu. :D
A tak serio, sterowniki, nawa klawiatura, reinstalacja klawiatury (czyli odłącz, przyłącz :D).

Qbaa [ Generaďż˝ ]
l_uk ---> tym razem niestety muszę się z tobą zgodzić