Raynor [ Big Man ]
Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.13
U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D
występują:
baziii, Cainoor, Hellcat, ILEK, juuusta, K@mil, L@WYER, Pamir, Paudyn, Pijus, Raynor, Sasanka i inni :)
HODOWLĄ WARZYW SIĘ NIE ZAJMUJEMY!!!!
Poprzednia część:

Hellcat [ Legend ]
Jak zawsze pierwszy :-)
Banita_bb [ bo był za miły ]
Raynor------>znowu zawaliles mialo byc justa we wstepniaku, albo nawet Justa.....
Raynor [ Big Man ]
Banita ===> jakie znowu ?!?! Po raz pierwszy zakładam wstępniak, ale chyba więcej tego nie zrobię. Następnym razem Ty.

K@mil [ Wirnik ]
Ups, przegapiłem zakładanie. Taka szansa padła :)
Hellcat ====> Mógłbyś przestać mnie ignorowac?? :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Raynor ---> A mnie nie miało być we wstępniaku :-) Nevermind...
Zachlany idę się uczyć...

Raynor [ Big Man ]
Cainoor ===> sorki. Już nigdy nie zakładam nowej części.
bez charakterystyki i podania to mam 24-25/29 czyli licze na ok 35 z humana!

Pijus [ Legend ]
Tralalala
namawiam jeszcze Alvareza na srodowe spotkanie
zapowiada sie tryumfalny powrot tradycji:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - czesc:-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cześć!!
Jakie spotkanie w środę pijemy coś ? ;-D
POzdrowienia Pamir

Olej [ Konsul ]
Witam wszystkich

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc Pamirku
witaj Olej:-DD

The Dragon [ Eternal ]
Czy ktoś mnie zna ?? Jestem Alfa i Omega tego Forum dzieci. Howgh.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
witam wszystkich serdecznie :)
Smoku::::>Nie znam, jestem tu zbyt świerzy, może jakiś inny nick ? :P :))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
tak , dragon,znamy Cie:-)
ale hm...nie pamietam skad:-PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yyyy świeży rzecz jasna :)

Pamir [ Generaďż˝ ]
no cześć Sasaneczko ;-)
The Dragon >> no ba, jeśli Ty to Ty, to poznaliśmy się na pierwszym Warszawskim zlocie GOLA

Sasanka [ Generaďż˝ ]
co tak cicho??:-))))0

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sasanka:::::>Odstraszyłaś wszystkich ;o))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
The Dragon zachlał pałe i teraz śpi pod stołem pewnie :P
Dobranoc dzieci ! :P (hehe, czy tylko ja tu na razie mam -eścia ?) :-D Damn !

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir - dzieki :-)
Cainoor on zachlal?:-) predzej Ty:-) ale pij,pij za zdrowie Nastki:-))

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cainoor tak ;-P
Sasanka >> !!!!!!!!!!!!!!!! >> specjalnie dla Ciebie :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olej - ale o co chodzi? nie kapuje...:-(
Pamir- uwazaj na nastepnym zlocie!!!:-P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
JA też się gubię, muszę doczytać ostatni wątek, który prawie w całości opuściłem :)
Dobranoc :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn- nic nie straciles:-P
dobranoc:-)
Olej [ Konsul ]
Sasanko a ja nie wiem o co Tobie chodzi w tym momencie :-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanko hehe zaczynam się bać :-D
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie i Sasanki ( ;-P ) nie było

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olej juz Ci wyjacnilam na gadu :-) ale zawiesilo sie na moment i moze nie dostales:-)
Trissi [ Centurion ]
Hi

Cainoor [ Mów mi wuju ]
No to czekałem !
Hi Trissi ! :-D
Teraz już mogę iść spać :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir - nie schebiaj sobie i mi:-P
Trissi - hej:-)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Witam Trissi a jednak dałaś się skusić :-D witamy witamy i do rozmowy zapraszamy :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir nie czuje jak rymuje:-PP

Pamir [ Generaďż˝ ]
Sasanka >> ok
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie nie było

Pijus [ Legend ]
ooo...z przejecia telefonem nie sie zagapilem!
Pamir - pijemy! Cytadela. 18. be there!
Olej - siemka:)) Ponoc, bedziesz wpadal:)
Dragon - jaka alfa i omega??? Raczej fi i ksi...:PPP
Olej [ Konsul ]
Pijus mam zamiar się pojawiać, ale szybkośc przewijania się wątków i pojawiania się nowych postów na tym forum mnie rozwala, wychodze na godzine i mam do przeczytania 100 postów żeby się zorientować co się dzieje.

Pamir [ Generaďż˝ ]
Pijus >> ok będę, i tak przy okazji patrz mój opis GG :-D
Sasanko oczywiście żartowałem, powinno być :
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo Sasanki nie było ;-D

Pamir [ Generaďż˝ ]
Olej >> tak tu właśnie jest :-D, raz przez jeden dzień ponad 600 postów mnie ominęło na wyspie :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olej - to podwies sobie watki jakies:-)
Pamir - oj,zarty sie Ciebie trzymaja:-PP

Pijus [ Legend ]
Olej - wybiorczo traktuj watki
tego sie nauczylem przez 2 letni staz:))
Pamir - widze...ale jakie??

Pamir [ Generaďż˝ ]
Toyota Corolla :-D, przynajmniej ojciec powiedział że chce ją kupić :-D
Olej [ Konsul ]
Staram się ale przeglądam i pisze coś w nowoowartym wątku ,który mnie interesuje rano a jak wróce ze szkoly to juz jest zamkniety bo przekroczył jakąs ilośc postów.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehehe...jestem...i juz mnie niema:)))...caly dzien na rejonie...no od 18:))...spadam z moim durnym psem:)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olej - to wtedy szukaj nowej czesci tego watku:-)
Olej [ Konsul ]
Dzieki Sasanko, widze że mnie nie doceniasz sam wpadłem na to żeby poszukać nowej części.

Pijus [ Legend ]
Olej - to sa te niuansiki:) Pokombinuj, a forum bedzie Ci sluzylo:))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olejek - doceniam:-)

juuusta [ malinka ]
cześć ludziska
Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa------> mnie to oddzielnie moglabys przywitac :>

juuusta [ malinka ]
Banita==> :P
co jest , wszyscy śpią?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
nie ja nie spie:-PP
heloł Justa :-) hej Banita
Banita_bb [ bo był za miły ]
Lol czesc Sasanka- po raz pierwszy
Justa-----> co to znaczy ? :P ??

juuusta [ malinka ]
Sasanka==>czesć, widze że coś zaspana jesteś :)
Banita==>kiedyś zrozumiesz :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Justa - nie ,tylko strasznie zaganiana na gadu:-D
i mam glos jak pijak:-D ledwie mowie,a gardlo boli barzo teraz wieczorem :-(
Olej [ Konsul ]
Ja też nie śpie, witam was Juuusto i Banito.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ja ide juz, dobranoc :-))

juuusta [ malinka ]
Olej==>cześć, mów mi Justa
Sasanka==>kolorowych i włochatych :)
Olej [ Konsul ]
Dobrze, zapamiętam na przyszłość

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Justa dzieki:-) i wzajemnie:-)

K@mil [ Wirnik ]
Dzień Dobry Warszawiakom. Czy pogoda się popsuła, czy to tylko moje urojenie ?? :-/
Raynor [ Big Man ]
Pogoda sie zepsuła, matematyczny poszedł prawie idealnie ;)) ok 35-40 pkt. Jak dostanę się do dobrego liceum stawaiam browca wszystkim którzy 3mali kciuki :))) [ Sasanka i ILEK]

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> No to gratuluje :) Pamiętaj że ja też trzymałem ze Ciebie kciuki, tylko że jestem skromny i się tym nie chwaliłem :)
Raynor [ Big Man ]
no nie wiem.........

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Śmiesz wątpić ?? :) Życzyłem powodzenia wszystkim maturzystom, więc Tobie też :-D
Raynor [ Big Man ]
To mie dostaniesz browca :)) Ja jestem gimnazjalista :))) Kupie Ci ew. Coolera o ile jeszcze go nie wycofali

K@mil [ Wirnik ]
Raynor ====> Za licealistów też trzymałem kciuki :)

K@mil [ Wirnik ]
A niech mnie !! Nikogo nie ma !! Myślałem że w weekend będzie sporo ludzie, a tu taka niespodzianka :-( Może ludzie zapomnieli o tym wątku i to podniesienie im przypomni :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ja jestem, czytam forum jak odgarne wszystkie papiery ktore mnie otaczaja:-D

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ====> Pewnie ciągle siedzisz na wątku z wyborem miss ;-D
Sasanka [ Generaďż˝ ]
K@mil - akurat nie.

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ====> Aha :-)

juuusta [ malinka ]
wpadałam tylko sie przywitać i zaraz spadam, imprezuje dzisiaj :)
pozdrowienia dla wszystkich
Raynor [ Big Man ]
Ja też jadę na przysłowiowe dwa piwka :)) Na mokotów :))
Sasanka & ILEK ===> wiecie, że macie u mnie browca ??
To dobrze :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Raynor wiem. ale kto Ci sprzeda piwo?
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> widać że jesteś zbyt uczciwa :)) Każdy, nawet w MARKPOLU (kiedyś Robert). Wystarczy zrobić grożną minę :))))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Raynor - nie,w takich sprawach jakk kupno alkoholu nie jestem uczciwa:-) a pomagal mi w tym zawsze moj wzrost :-))

baziiii [ '87 ]
hi, fajny mam stopień? :>

K@mil [ Wirnik ]
Baziiii ====> Naprawde wypasiony :-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Witam wszystkich po prawie dwudniowej przerwie.
Ktoś aktualizował listę środowego spotkania?
Czy też może były jakieś "prośby i sugestie" :D ?
baziiii [ '87 ]
a coś wogole jest planowane na środę? :D

L@WYER [ Valaraukar ]
baziiii --> z tego co mi wiadomo to tak - sam zarzuciłem ten pomysł, parę osób "połknęło" przynętę więc zapewne cos wyjdzie :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej
jakos cicho na wyspie..
a ja mam doła :-(
buuu

baziiii [ '87 ]
sasanko dont worry be happy :-)
lawyer :> znoof w cytadeli? za ch**a tam nie trafie :-)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Bazii - postaram się, ale to trudne....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam, dawno mnie tu nie było :)))
Sasamka & Pamir:::::>
Paudyn- nic nie straciles:-P
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie i Sasanki ( ;-P ) nie było
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie nie było
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo Sasanki nie było ;-D
Zdecydowaliście się już na poprawną wersję ?? :)))))
L@WYER::::::>A grill będzie ?? :PP :))))
baziiii [ '87 ]
sasanko to może coś na poprawienie humorq
Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwiście.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci.
- Tu nimo żadnych dzieci.
Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble. Turysta zwleka się z wyra i zaspanym głosem mówi do bacy:
- Baco, tu nie miało być żadnych dzieci!
- Dzieci? To są skurwysyny nie dzieci!
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn nic nie straciles i tyle.
bo Ciebie tutaj nei bylo, wiec tesknilismy z tej tesknoty nam sie pomieszalo
baziiii [ '87 ]
y
o
p
a
u
d
y
n

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> powiedz czym się dołujesz, a my .......................dobijemy Cie jeszcze bardziej ;)
baziiii --> trafienie tam wcale nie jest trudne - jak bedziecie chcieli to wam nawet mapkę narysuję (to była groźba ;) )

baziiii [ '87 ]
mapkę! mapkę!
Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer - wiedzialam ,ze mozna liczyc na Twoj cynizm zawsze. a moze to takie koszmarne poczucie humoru? ( jak to z tym slubem Twoich rodzicow?)

baziiii [ '87 ]
wiecie gdzie ja jutro idę? a na meczyk sobie idę! a wiecie na jaki meczyk?
a na Adam Małysz i skoczkowie europy vs Lubaszonko i artyści Polscy <hahaha><lol><lol2>:D:):]

K@mil [ Wirnik ]
Baziiii ====> To ren mecz jest jutro ?? :-O Rany, popadam w kompocholizm :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> dziś to koszmarne poczucie humoru - siedzę w pracy do siódmej rano, więc jestem średnio szczęśliwy....
Dobrze, że wiedziałaś, że to żart :)
baziiii [ '87 ]
mam nadzieje ze Svenik się nie połamie ^_^
Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer - dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam pecha w zyciu.
poszlabym na jakas imprezke potanczyc i wyladowac sie jakos. a tak zostaje mi tylko wyjscie na balkon i przemyslenie swojego zycia...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka::::>Widzę, że nie w sosie, co Ci dolega ??
L@WYER:::::>Powtarzam pytanko ;)))
baziiii [ '87 ]
sasanka tylko pod koniec przemyśleń nie wyskocz przypadkiem :-)
eeeeeeeeeeee spać mi się chce
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - jakis dól mnie dopadł. teraz , wieczorem. a moze to nie dół, tylko jakos posmutnialam i czuje sie "trzcina na wietrze"....
Sasanka [ Generaďż˝ ]
bazii - to bylo by dobre, ale za duzym tchorzem jestem.
baziiii [ '87 ]
eee na rozluźnienie to najlepsza ząglerka jest :-)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka:::::>widzę, że pan Balise Pascal chodzi Ci po głowie... każdy kiedyś znajduje się na rozstaju i musi przemyśleć pewne rzeczy, czasem zdarza się to częsciej, innym razem rzadziej. Wypada tylko solidnie się nad wszystkim zastanowić i wyciągnąć odpowiewdnie wnioski, choć czasem mogą być one nie po naszej myśli...
Swietka [ Pretorianin ]
Sasanka----> Sasanko nawet nie waz sie myslec o skakaniu, najlepiej sie poloz i usnij i nie rozmyslaj o wiadomo czym.
L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> kiedy ostatni raz zacząłem myśleć o swoim życiu, to musiałem wyjąć z lodówki zmrożoną flaszkę Piotrusia
i soczek, ponieważ inaczej bałbym się myśleć o mysleniu i jego skutkach....
Paudyn --> sorki - przegapiłem Twoje pytanie - jeżeli ktoś przywiezie to czemu nie ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Myślałem, że przywieziesz jeden na swojej srebrnej strzale :>
Swietka [ Pretorianin ]
Sasanko główka do góry!

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> moja srebrna strzała nie ma bagażnika, a ja nie mam grilla....
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Swietka - nie mysle , tak mi przyszlo do glowy.
Paudyn - no chodzi,chodzi mii po glowie... a z tymi wnioskami to tak dziwnie.
baziiii [ '87 ]
jest coś dziś dobrego w TV?
Swietka [ Pretorianin ]
W TV w piatkowy wieczor nigdy nic nie ma;)
Sasanka---> a co sie dzieje, czy jest to zwiazane z tym o czym mysle? oby nie
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>TO padaka, a już myślałem, że na pleckach przywieziesz :)))
sasanka ::::>Wnioski przeważnie są dziwne, jak za pierwszym razem doszedłem do swoich, to wierzyć nie chciałem i odrzuciłem... Póxniej rzecz jasna pożałowałem i to gorzko...
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Swietka- tak :-/

Pamir [ Generaďż˝ ]
Cześć wam wszystkim!:-D
baziiii [ '87 ]
o k...a za 10 minut American pie 2 jest na C+ Zółtym ! zmykam na niego ! c ya all :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> witaj, jak maturka ?
Sasanka --> pomyśl sobie, że zawsze może byc gorzej ....
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - wole nie myslec wlasnie zeby nie wyiagac tych wnioskow...:-/
Pamir - hej
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka::::>No własnie, nie ma dna, żeby ktoś nie zapukał od spodu, a odkładanie przemyśleń to jak odkładanie egzekucji, ciągnie się to za Tobą, naciska, naciska i staje się ciężarem nie do zniesienia.
Pamir [ Generaďż˝ ]
L@WYER >> jeszce raz specjalnie dla Ciebie:
No i po pisemnych... z polskiego jak wychodziłem byłem bardzo zadowolony, ale z godziny na godzinę było gorzej.... qrde minąłem się z tematem, a właściwie chyba go nadinterpretowałem... mam nadzieję że polonistka będzie wyrozumiała, szczególnie, że się nie chwaląc wypracowanie było naprawdę udane... tylko końcowe wnioski nie na temat :-( .... Dzień 2 matma :-/, jej obawiałem się zdecydowanie bardziej a jak się teraz okazało poszła mi znacznie lepiej od polskiego ( no chyba, że polonistka uzna moja interpretację tematu to wtedy polski będzie lepiej... ) zrobiłem 3 zadania w tym dwa najprawdopodobniej całe dobrze, prawdopodobieństwo zwaliłem całkowicie, ale to było tylko napisane tak aby mieć jakieś trzecie bo już żadne mi nie wychodziło. Więc jak bym miał troszkę szczęścia i w tych dwóch się nie rąbnąłem nigdzie to będzie dobrze. A i jeszcze co do polskiego, heheh dostałem tą karteczkę z testem i tematami i zachciało mi się pić, hehe i od razu ja całą zalałem, komisja cała oczy na mnie a ja wycieram chusteczką dopiero co dostany arkusz :-D dobrze że mi się tematy nie rozmazały za bardzo, ale testu zrobić już rady bym nie dał ;-). Matma też była niezła, pisałem na sali gimnastycznej w 4 klasy, 3/4 ludzi miało plan przepisać wszystko bo nic nie umieli, więc urządzili sobie piknik :-D, przez pierwsze dwie godziny większość odsunęła zadania na bok i wzięła się do jedzenia, widok niesamowity, egzamin dojrzałości rozglądasz się po sali a tam wszyscy siedzą i jedzą i nawet nie patrzą w zadania, tylko co po niektórzy coś skrobią.... ale pewnie to stały manewr na maturze... No więc teraz pozostało mi już oczekiwanie na poniedziałek na wyniki....
Sasanka >> mamy już wakacje weselić się trzeba :-D

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - moze masz racje... echh...
Pamir - czy ja wiem? jeescze ustne, egzaminy na studia , kolejny stres...
czuje ze juz nad tym nie zapanuje :-/
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sasanka:::::>Mówi do Ciebie doświadczony przez życie wyga, który z niejednego pieca jadł chleb, a i tak co jakiś czas powiela błędy, to trudne, ale IMOO jest najlepszym wyjściem .
PAmir::::>Spoko, matura to pikuś, dopiero egzaminy na studia stanowią wyzwanie :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> dzięki wielkie ;)
Sasanka --> spróbuj do tego podejść w inny sposób - jeśli inni mogli przez to przejśc to ja mogę tym bardziej
- w ten nieco śmieszny i nadambitny sposób udało mi się kilka rzeczy w życiu (o tym że cudem nauczyłem się jeździć na rolkach nawet nie wspomnę, bo nauka ta wesoooołaaaaa była jak cholera :) )
DO WSZYSTKICH - każdy, kto przyjdzie na Cytadel, będzie miał jedyną w roku okazję zobaczyć mnie ogolonego :D
ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER::::>Oooo to idę :]
BTW. nie umiem jeździć ani na łyżwach, ani na rolkach, wolę wrotki ;))) No i rowerek :))

Pamir [ Generaďż˝ ]
Mam straszliwie wielką prośbę. Proszę abyście pomogli mi się "uporać" z tymi zadaniami, większość jest banalna ale potrzebuję jakiś mądrych definicji a nie tylko stwierdzenia że coś jest oczywiste. Potrzebuję zarówno odpowiedzi na całe pytania jak i kawałki wskazówki linki do stron z informacjami. Nawet jak nic nie wiecie bardzo was proszę nie olewajcie mnie i pomórzcie mi coś znaleźć mam bardzo mało czasu i jest to bardzo bardzo dla mnie ważne. Muszę mieć opracowane wszystkie te tematy najlepiej do jutra :-/. Naprawdę bardzo serdecznie dziękuje od razu tym co mi pomogą.
POzdrowienia GOL'as Pamir
1. Schemat blokowy logicznych powiązań elementów zestawu komputera klasy PC idea przetwarzania informacji za pomocą takiego zestawu.
2. Tabele w edytorze tekstu
3. Dyskietka, CD i dysk twardy oraz zasady ich wykorzystania, różnice i podobieństwa w budowie oraz zastosowaniu.
4. Zasada działania drukarki laserowej, jej zalety i wady w porównaniu z drukarką atramentowa.
5. Przykład wykorzystania arkusza kalkulacyjnego jako bazy danych.
6. Idea wprowadzania danych do komputera, znane urządzenia "wejściowe"
7. Czynności edycyjne w arkuszu kalkulacyjnym, tj. kopiowanie, usuwanie, zmiana wartości, wklejenie, zmiana formatu liczby, justowanie zawartości w komórce i w obszarze.
8. Zasada działania drukarki atramentowej, jej zalety i wady w porównaniu z drukarką igłową.
9. Rola administratora sieci, pojęcia prawa dostępu w sieci.
10. System Windows, technika OLE.
11. Archiwizacja danych, urządzenia i programy do archiwizacji danych.
12. Topologie sieci komputerowych ich zalety i wady.
13. postępowanie przy tworzeniu strony WWW oraz sposoby formatowania jej zawartosci
14. Pojęcie portu szeregowego i równoległego, ich istotne cechy i różnice
15. Budowa oraz sposób odczytu i zapisu optycznych nośników danych CD, DVD
16. BIOS i jego rola w komputerze.
17. Pojecie grafiki rastrowej i wektorowej
18. Budowa i przeznaczenie rodzajów kart rozszerzeń.
19. Normy etyczne z zakresie korzystania z oprogramowania
20. ROM i RAM różnice i podobieństwa
21. Wirusy komputerowe ( budowa, sposób tworzenia, sposoby infekcji ) podstawowe problemy profilaktyki
22. Budowa oraz sposób zapisu i odczytu informacji na nośnikach magnetycznych
23. Pojęcia Intranet i Internet
24. Budowa i zasada działania elementów monitora ekranowego
25. idea działania znanych typów drukarek, co decyduje o jakości drukarki
Pamir [ Generaďż˝ ]
Jak by ktoś coś maił to najlepiej pod tym linkiem : https://www.gryonline.pl/s043.asp?ID=1364796&N=1

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> powinieneś założyć wątek na ten temat ;)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir chcialabym pomoc gdybym tylko wiedziala o co tutaj chodzi .
ale mam nadzieje ze ktos lepej wyksztalcony w tej dziedzinie Ci pomoze.
Pamir [ Generaďż˝ ]
L@WYER >> no już jest ;-)
Sasanka >> no problem, tobie zresztą nieśmiał bym teraz głowy zawracać, masz wystarczająco dużo swojej nauki ( wiem coś o tym, mam tak samo :-/ )
Swietka [ Pretorianin ]
Pamir---> pomoglabym gdybym sie choc troszke znała, niestety nie mam na ten temat pojecia, ale poszukam czegos w necie:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ehhh idę oglądać film, dobranoc :)
L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> miłej zabawy.
Pamir --> Ty wilk, to wyluzowany jesteś ......
Swietka [ Pretorianin ]
Sasanka i Swietka mowia wszystkim dobranoc i zycza milych snow:)
Pamir [ Generaďż˝ ]
Swietka >>> wielkie DZIĘKUJĘ
L@WYER >> hmmmm ?
A teraz znikam jutro na 6 rano do roboty :-( papa dobrej nocki życzę
Swietka [ Pretorianin ]
Pamir---> co to jest internet>? strona--> https://republika.pl/brunozzz/int.html

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka & Swietka --> dobranoc
Pamir --> Był kiedys taki dowcip:
Na krawędzi baaaardzo głębokiej przepaści siedzi sobie Orzeł i się buja, w pewnej chwili przechyla się w przód i leci ze złożonymi skrzydłami w dół - w ostatniej chwili rozkłada skrzydła i tuż nad samą ziemią wylatuje świecą w górę.
Potem wraca na krawędź przepaści i znów zaczyna się bujać.
Przychodzi Sokół i mówi:
- Cześc Orzeł.
- Cześć Sokół.
- Co robisz Orzeł?
- A tak sobie tu siedzę i się wyluzowywuję.
- Można się dołączyć ?
- Żaden problem - siadaj.
I tak siedzą obaj na krawędzi, bujają się i w pewnej chwili przechylają się w przód i lecą ze złożonymi skrzydłami w dół - w ostatniej chwili rozkładają skrzydła i tuż nad samą ziemią wylatują świecą w górę.
Potem wracają na krawędź przepaści i znów zaczynają się bujać.
Przychodzi Wilk i mówi:
- Cześć chłopaki.
- Cześć Wilk.
- Co wy tu robicie?
- Siedzimy sobie i się wyluzowujemy.
- Moge się dołączyć?
- Ależ jasne - siadaj.
I tak siedzą sobie na krawedzi, bujają się i w pewnej chwili przechylają się w przód i lecą w dół. Lecą, lecą i w pewnej chwili Orzeł pyta Wilka:
- Ty, Wilk masz skrzydła ?
- Nie.
- To ty wyluzowany jesteś....
Swietka [ Pretorianin ]
Pamir----> co to jest intranet, strona---> https://republika.pl/bwosztal/page3.html
niestety tylko tyle, bo juz usypiam, mam nadzieje ze to tez sie przyda, dobranoc

Hellcat [ Legend ]
Dzieńdobry...:-(

L@WYER [ Valaraukar ]
hellcat --> nie obrazisz się jak powiem "Cześć kotek" ?
Hellcat [ Legend ]
LAWYER===> Nie obrazisz się jak cię walnę?? ;-)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat--> spróbować możesz, ale radzę dobrze trafić za pierwszym razem - drugiej szansy może już nie być...
Hellcat [ Legend ]
L@WYER===> Dzisiaj ci tylko mogę postawić browca, walnę cie kiedy indziej :-)))

L@WYER [ Valaraukar ]
Hellcat --> dobra, nastepnym razem ja stawiam - browiec by mi się teraz przydał, bo jak widzę jakie jemioły (delikatnie mówiąc) przychodzą do tej gralni, to mi się wszystkiego odechciewa :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
wrócilam:-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> poprawiło się samopoczucie ?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer- oczywiscie:-D dobry zart byl tego wart:-D
Silent [ The Voice ]
Sasance udało się ze mnie ponabijać w innym wątku wykorzystując moją próżność :-) Cóż, przynajmniej będę kontrolował swoje wady w przyszłości... Mam nadzieję :-)))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> no to dobrze. Kiedyś dostałem w mailu jakies stare dowcipy po raz n-ty - wkurzyło mnie to do tego stopnia, że otworzyłem kilkanaście plików tekstowych z dowcipami, skopiowałem wszystkie te dowcipy do jednego maila i rozesłałem tym znajomym, którzy standartowo przysyłali mi dowcipy - przez jakiś miesiąc potem miałem spokój :) . Niestety tylko miesiąc...

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Silent - nie ,nie nabijalam sie :-) ale nie powiem,sprawilo mi to ogromna radoche:-)
L@wyer - chodzi tutaj o zart,jaki zrobilam Silowi:-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> sorki, ale coś dzisiaj kiepsko "łapię" - może dlatego, że siedzę robocie i pienię się na współpracowników...
Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer - nie szkodzi:-)
L@WYER [ Valaraukar ]
W tym tempie zaraz kogoś wyślę po kilka browków i może jakoś do siódmej uda mi się z wściekłości nieco ochłonąć .

Sasanka [ Generaďż˝ ]
L@wyer - nie spij!!! pobudka :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Sasanka --> ja cały czas siedzę przy kompie - gram w Neverwinter Nights :)

Raynor [ Big Man ]
Cześć! Właśnie okazało się że swaliłem dwa najważniejsze zadania z egzaminu :((((((((((( Pozatym boli mnie gardło, nawaliłem sie wczoraj, dostałem O******l od starej. Czyli gorzej już nie może być :(((((

K@mil [ Wirnik ]
Dzień Dobry. Pogada za oknem - ładnie choć chłodno.
Raynor ===> Z całego serca współczuje :-(
Hellcat [ Legend ]
Witam?? :-(

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> No witaj :-( Coś taki smutny ?? :-(
Hellcat [ Legend ]
K@mil===> To ostatnio u mnie żadna nowość...
Trissi [ Centurion ]
Nie czytałam forum jeden dzień, a tutaj już pełno postów:P
Mam pytanko, gra ktoś z Was w RtCW MP ??? :>

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat =====> Masz coś w rodzaju depresji ?? :(

Pijus [ Legend ]
Witam!
Zabieram sie do robienie sernika dla mamusi na urodziny...
3majcie kciuki!!
Hellcat [ Legend ]
K@mil===> Depresja gangstera...
Hellcat [ Legend ]
Trissi===> Czekam aż się ściągnie...

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Spokojnie, kiedyś przejdzie. Może długo potrwać, ale przejdzie. Ale na razie współczuje :(
Trissi [ Centurion ]
Ale RtCW czy ET ?
Bo milo byloby pograc z kims z GOL'a.
Idzie ktos na Legie, na mecz aktorzy vs skoczkowie?
Hellcat [ Legend ]
Trissi===> RTCW, najpierw ściągne, a potem się grac nauczę...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Trissi--->jakos niemam facy ogladac malego wasatego, niemieckiego anorektyka i biegajacej miedzy nimi milki w ataku:)))...bylem kiedys na meczu naszych aktorow...nic ciekawego. Ale w niedziele ide na Legia - Wisla P.
Trissi [ Centurion ]
Hellcat ----> Jak sciągniesz to daj znać, to Cię trochę pouczę:P
Chciałam pójść i poptrzeć, ale mój chłopak nie chce tam iść, nawet w TV nie chce oglądać:(
Ja żadnego meczu z aktorami wcześniej nie oglądałam. A Sven nie jest taki zły, bez przesady z tym uprzedzeniem;)
Hellcat [ Legend ]
Trissi===> Jak ściągne...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Witam !
Ja mam RtCW - jednak cieńki jestm :)
Przed 5 minutami wylałem talerz zupy (no, może nie cały - ale osto mi się chlupło;) na klawiaturkę numeryczną. Jestem właśnie po czyszczeniu... test:123456789 oki dzialają :P

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ====> A jaka to zupa i co dokładnie ?? Bo sama zupa wyparuje. Makaron lub ryż może blokowąć :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej:-)
a ja dzisaj poszlam spac ok. 5 rano , o 10 zadzwonil tata zebym pojechala do dziadka do domu zobaczyc czy wylaczyl gaz: -) po drodze do centrum manifestacje, a w mieszkaniu cicho tylko kot dziadka malo mnie nei zabil:-D
i tak mialam wycieczke i spalam kilka godzin:-)
na dodatekw nocy sie malo nie udusilam:-)
Pijus - najlepsze zyczenia dla Twojej mamy:-) a z tym ciastem to uwazaj, bo zamienisz sie kiedys w kuchareczke:-P
Cainorr -mnie tez czeka czyszenie klawiatury ale calej, mozna w nie znalezc jakies okruszki,soczek pomaranczowy rozlany i wiele innych specjalow:-)

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ====> Czyli miałaś bardzo interesującą noc i poranek :) A jak kot a malo nie zabił ?? :)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanka ---> Właśnie. O co chodziło z tym "duszę się", bo aż się przestraszyłem :/
Moja klawiaturka jest bezprzewodowa, i czasami ją sobie biorę do łóżeczka (mp3 mogę sobie zmieniać nią) i parę razy już mi spadła. Browarek, obiadek (kartofelki + suruweczka), zupka (ogórkowa;) and still counting... :-D
Wiecie jakie kure...chamstwo !?! Poszedłem wczoraj zapisać się na egzamin ponownie na motor (praktyke) i co baba mi powiedziała ?? Że 23.05 kończy mi się termin egzaminu z teorii i już nie zdąże zdawać przed końcem. Jakie kur... chamstow ! Musiałem ponownie się zapisać na teorie i 26.05 bede ponownie zdawał to gówno... skaranie boskie.

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ====> Faktycznie nieprzyjemna sytuacja. Głupia baba :-[

Sasanka [ Generaďż˝ ]
K@mil - ten kot a wlasciwie kotka jest dziwna ale ni edziwe sie ze malo sie na mnie nie rzucila,nie lubimy sie za bardzo:-D
Cainoor - no dusilam sie jakos dlugo,bo jak wiesz mam chore gardlo i nie dosc ze mowie jak pijak, to jeszcze kaszel mnie nad ranem zlapal okropny:/ myslalam ze wykituje,pilam syrop itp itd. polozylam sie do łóżka i jakos na szczescie przeszlo:-)
Trissi [ Centurion ]
No ja zwykle nie jem przy klawiaturze i nie musze jej zbyt często czyścić no i jest nowa, jak i komputer, od zimowych feri jest w stanie użytku.
A co do czyszczenia i wyjmowania klawiszy to: Moja papuga wyjmuje mi klawisze... hyhy Najśmieszniej jest jak siłuje się ze spacją, jedną łapkę stawia na spacji, a dziobem próbuje wyjąć i nici... :D Ale zawsze potem schodz łapką z klawisza i zwycięża.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanka ---> To dobrze, że przeszło. Taka fajna dziewczyna jak Ty nie może mieć takich nieprzyjemności :-P (Silent nie czytaj;) Hihi
K@mil ---> Jeszcze do tego byłem z kumplem, który miał identyczną sytuacje jak moja. Z tym, że on jeszcze musiał PONOWNIE wypełniać te same papiery (co już był wypełnione) bo jakiś kretyn z tego ośrodka coś mu tam naskreślał (przez pomyłkę), przez co straciliśmy kolejne 30 minut... ech - Polska.

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ====> Mnie tam wczoraj w piwnicy kotka napadła. Bo u mnie się koty w piwnicy zalęgły i były małe. Więc ja wieczoren poszłem do piwnicy je odwiedzić :-) Niestety ktoś je wziął :-( Ale próbuje je szukać, ide do innego sektora piwnicy (u mnie w bloku jest bardzo ciekawy układ piwnic - korytasz, 2 wejście (bez drzwi) w lewo gdzie jest króciótki korytarzyk tylko z piwnicami bo u nas drzwi piwnicy to dechy, jeden z prawo i jeden prosto). Szukam wszędzie, wchodze do tego prosto. Oczywiście żarówke rąbnęli, ale od czego jest latarka. Badam na dole, stanąłem na chwile pod rurami biegnącymi pod sufitem by pomyślec. Słysze jakiś szelelt jakby się coś obsuwało i coś mi przechełało po głowie (po włosach na szczęście). O mały włos zawału nie dostalem. Po prostu kotka siedziała na rurach i równowage straciła. Wyobraźcie sobie - ciemna piwnica, nic nie ma a tu coś po włosach jeździ.... :-/

K@mil [ Wirnik ]
Cainoor ====> Po zdaniu egzaminu pójdź tam i im nagadaj :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - dziekuje:-)
K@mil - ja bym na zawal juz padla na Twoim miejscu:-)

K@mil [ Wirnik ]
Sasanka ====> Na szczęście ja nie padłem, choć było blisko :) Ale pierwszy odruch to atak latarką :-D

Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> No to jesteśmy w tej samej sytuacji zdrowotnej: też leżę w łóżeczku i walę z gwinta Ambrosol (na gardło) i zagryzam Strepsils (też na gardło) Ty przynajmniej masztakie szczęście szczęście, że nie musisz się uczyć o falach, optyce, zależnościach międzygatunkowych i II Wojnie Światowej :(((
Na szybsze wyzdrowienie sasanki =====>
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Raynor - dziekuje za kwiatuszki,śliczne:-)
ja za to musze soie uczyc polskiego :-) lepsze te fale i optyka,bo tam logiczne wszystko:-)
Raynor [ Big Man ]
Sasanka ===> Też polskiego nie lubię, szczególnie po egzaminie. OK, ja spadam uczyć sie [KIEDY TE WAKACJE !!:)))))] Ehhhh, może nam tych sprawdzianów nie zrobią, ale "przezorny zawsze ubezpieczony"
papq!

Hellcat [ Legend ]
Podniosę wątek, i przy okazji się pochwale: qpiłem se kamerkę internetową ;-)))
Trissi [ Centurion ]
To miło :)
Ale mam kiepski humor...:((((
Nudno jakoś i tak spokojnie, cichoooo

K@mil [ Wirnik ]
Fakt, coś tu strasznie cicho...

Hellcat [ Legend ]
K@mil===> Batonie jeden, to zdjęcie to byłem JA!!!! :-)

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ===> Jakie zdjęcie ??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc:-D
co tu tak spokojnie?:-DD
Swietka [ Pretorianin ]
Czesc Sasanko:)
Swietka [ Pretorianin ]
I ogolnie czesc wszystkim:)
Olej [ Konsul ]
Witam Sasanko, dawno się nie widzieliśmy :-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Witam całe towarzystwo - przyleciałem właśnie do roboty i siedzę tu "radośnie" do siódmej rano.
Swietka [ Pretorianin ]
Cichutko tutaj, to ja ide spaciu.
Swietka [ Pretorianin ]
Milej pracy L@wyer:)) zycze zeby czas szybko minal:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobry wieczór i dobranoc, lecę oglądać Uśponych. Szykuje się prawdziwa uczta kinomana :))
Swietka [ Pretorianin ]
Dobranoc wszystkim, milych snow:))do jutra

L@WYER [ Valaraukar ]
Swietka -->za jakąś godzinkę odpalę sobie Neverwintera i nawet nie zwrócę uwagi i bedzie już ranek :)

juuusta [ malinka ]
cześć, tęskniliście? :)))
Swietka [ Pretorianin ]
L@wyer---> to przyjemna masz prace, jak tak mozesz:) dobranoc

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Olej - no dawno..:-) az jakies 30 min temu:-d
L@wyer co oni Cie tak katuja w tej robocie?:-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> cześć, coś Cię długo :)) nie było.
Swietka --> wszyscy widzą tylko plusy tej pracy, jej minusy na pewno znam JA :)
Sasanka -->wrobiłem się sam, bo chciałem popracować na nockach - wierzyłem, że na nockach jest spokojnie, cicho i prawie bezludnie. Jak na razie okazuje się, że nieco sie pomyliłem (ale tylko nieco) :)

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>wiem wiem, ale już jestem, mozecie otrzeć łezki :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> cholera, chusteczki mi się skończyły....

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>no już, nie płacz posiedze troche z tobą dzisiaj jak chcesz :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> to miło z Twojej strony, ja muszę się ratować lekturą Strugackich a za jakąś godzinkę lub gdy się zrobi luźniej i spokojniej to pogram sobie.

Pamir [ Generaďż˝ ]
Siemanko co słychać ? :-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> nocka w robocie od północy do siódmej :)
Pamir [ Generaďż˝ ]
No ja dziś byłem rano od 5 ( wstałem 4:30 :-/ ) ale nie wiem co gorsze, wstać z rana czy nie spać całą noc ( nie będąc na imprezie ofkors ;-D )

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> od wczorajszego poranka - od jakiejś 10-tej jestem na nogach - spałem do tej pory jakieś 3 godziny a jakby mi mało tego było, to jutro z rana musze lecieć na giełdę komputerową. Najgorszą rzeczą z tego wszystkiego jest to, że zamiast jeździć radośnie na mojej Srebrnej Strzale, to ja siedzę w domu i rąbię w Neverwintera.

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>ja tu chce ci towarzystwa dotrzymać a ty grać będziesz?! :)
Pamir==>cześć, ja spałam koło 5 godzinek i nie narzekam :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> na razie nie gram - zajmuje się lekturą :)

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>albo ja albo książka, wybieraj :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> był kiedyś taki dowcip:
Na ławce w parku siedzi dwóch kumpli, w pewnej chwili jeden mówi do drugiego:
- Wiesz, żona kazała mi wczoraj wybierać - albo wódka, albo ona...
- I co ?
- Będzie mi jej brakowało.
;D

juuusta [ malinka ]
w takim razie zostawiam cię i spać ide :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> czuję się opuszczony przez wszystkich ...
Dobranoc

juuusta [ malinka ]
przecież wyraźnie dałeś mi do zrozumienia co wybrałeś , a teraz znowu płaczesz, to zdecyduj się :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> ale ja jestem lokalnym specjalistą od tego, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko :)

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>jest 2 w nocy, nie mam siły się zastanawiać nad sensem tego co piszesz:)

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> o tej porze najlepiej się myśli...

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>...ale nie o ciastkach
Banita_bb [ bo był za miły ]
a o czym ?

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> dlaczego ?
Ja bym w tej chwili sobie najchętniej zjadł EKLERKĘ albo (w imię sympatii historycznych) NAPOLEONKĘ .

juuusta [ malinka ]
no jak wy panowie o tej porze myślicie o ciastkach, to albo ja jestem dziwna albo z wami coś nie tak :P
Pamir [ Generaďż˝ ]
hmmm a może by tak teraz ciastu upiec? jakieś propozycje? bo ja się za bardzo na tym nie znam... ;-D

juuusta [ malinka ]
Pamir==>ty też? cholera, czyli jednak to ja myśle o złych rzeczach..

Pamir [ Generaďż˝ ]
Justa nie wiem o czym myślisz bo jestem za bardzo zmęczony, ale wiem jedno ciasto bym sobie teraz jakieś zjadł... :-D

L@WYER [ Valaraukar ]
Pamir --> moja Mamusia piecze czasami coś, co się nazywa pleśniak - ja nie wiem jak się toto robi, ale mam niesamowitą praktyke w temacie "jak to się je".
Justa --> musimy myśleć czasami o czymś innym - ile można myśleć o seksie ;P ?

juuusta [ malinka ]
zacytuje z manifestu faceta: NIe ma sensu pytac mnie o czym mysle,bo przez 96.5
% czasu mysle o seksie. I nie, nie jestesmy opetani. To po prostu nam sie
najbardziej podoba.Jestesmy PROSCI.
i chcecie mi wmówić że akurat teraz jesteście w tym procencie co mysli o ciastkach? :)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
szarlotke? moze smietanowiec?
a moze zwykly biszkopt z jablkami?
Pamir [ Generaďż˝ ]
Justa właśnie tak jest :-D i to jest ta chwila :-D
Sasanka mniam mniam :-D heheh tylko że jak ja to zrobię ;-)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pamir bierzesz skladniki , brtyfanke, i piecyk i jest git

juuusta [ malinka ]
gdzie L@WYER, poszedł ciasto ugniatać? :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa--------> jak nie ma niczego innego do ugniatania to mu tylko ciasto zostalo :>

L@WYER [ Valaraukar ]
Jestem cały czas tylko miałem wesołą akcje w robocie to przez chwile byłem off-line ;)
szarlotka ....... z bitą śmietaną ........ o rany jak ja bym ja zjadł!!!
"Masz chusteczkę ? Pociekło mi na sama mysl o kremówkach ..."
;D

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>o jesteś już, i co ciasto rośnie? :)
przez was głodna się zrobiłam, a nie mam nic w lodówce
Pamir [ Generaďż˝ ]
Dobra idę spać, papa kolorowych snów i dobrej nocy życzę
POzdrowienia Pamir

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> na razie to jedynie bambuch mi rośnie od picia kolejnych piw - i nic więcej.
Pamir --> dobranoc

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ja tez sie glodna zrobilam
zrobilam sobie kanapeczk.
Justa chodz do mnie, u mnie lodowka pelna:-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Cholera jasna a ja się muszę w robocie jakimiś cholernymi czipsami dożywiać

juuusta [ malinka ]
Pamir==>dobranoc
Sasanka==>już wychodze, jestem za pół godzinki

Banita_bb [ bo był za miły ]
Hmm to jak jest ktoras z pan chetna na to hmm pieczenie ciasta ?? :>

juuusta [ malinka ]
Banita==>ja ci dam! raz dwa do łóżka!

L@WYER [ Valaraukar ]
W tym cały ambaras,
Aby dwoje chciało na raz.

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa-----> juz ide.....
L@wyer-----> jak widac zadnego ambarasu nie ma....:>

juuusta [ malinka ]
L@WYER==>fakt
Banita==>nie ma bo masz wieczne migreny :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa & Banita --> to w końcu jest ambaras czy go nie ma ? Zdecydowalibyście się wreszcie ;P

juuusta [ malinka ]
dzisiaj nie ma:)
dobranoc

L@WYER [ Valaraukar ]
Dobranoc wszystkim - ja idę pociąć w NvN-a

L@WYER [ Valaraukar ]
No i już wróciłem - jest tu ktoś jeszcze ?

kiniu [ Konsul ]
Oj warszawioki, kiepsko u was z rymami , tutaj sie az prosi o inna koncowke np.
(...) i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się ECHH!! :D
<Jeszcze jakby to zaspiewal jakis warszawiak w kraciastej marynarze z charamonia w reku>

L@WYER [ Valaraukar ]
kiniu --> razem z Pijus-em będziemy coś zapewne tworzyć na środowym spotkaniu, więc nie sądź nas tak ostro :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witam serdercznie, jak Wyspiarzom niedziela mija, ostatnio mam coraz mniej czasu na pogaduszki, a to za spawą zbliżającej się wielkimi krokami sesji :/
kiniu::::>Ehhh to mi się kojarzy z Karczmą Pod Głodnym Trollem i użytkownikiem o tymże nicku oraz....wychodkiem ;)))) Jakby ktoś przeczytał pierwszy post w drugirj lub trzecieej częsci, wiedziałby o co chodzi ;))
Hellcat [ Legend ]
Paudyn===> Niedziela jak niedziela, ale po kiego wałka ja wstawałem o 7??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Helcat::::>Ja wstałem 2,5 godziny temu i nie płaczę :)

Hellcat [ Legend ]
Paudyn===> A czy ja płaczę?? Będzie wiecej czasu na siedzenie przy kompie ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A u mnie więcej czasu na nieszczęsną naukę :/
BTW. O Justa wróciła... Nie zauważyłem :PP :)))
Dobra spadam coś przekąsić i do pracy :)

Hellcat [ Legend ]
Paudyn===> Nie no, ja też się musze uczyć, nie ma tak dobrze :-)
Smacznego przy okazji :-)
Raynor [ Big Man ]
Siemka!
Widzę, że wszyscy jakoś nie możecie spać. Ja to bym najchętniej zjadł jakieś lody, ale nie mogę ;((
Jestem dzis do ok. 12 bo uczyć się trza :(((

juuusta [ malinka ]
Hell==>ja poszłam spać o 6 dzisiaj i juz na nogach jestem:)
Paudyn==>wasza świętobliwość, szwankuje wam refleks
btw.wale ci focha za to :P

K@mil [ Wirnik ]
Dzień Dobry wszystkim :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej;-)_
jesli mowa o wstawaniu to mnie przed chwila obudzily smsy od kolezanki :-/ jak ja tego nie lubie...
chyba zaczw wylaczac telefon na noc :-) i jakby sie palio i walilo to bede sobie smacznie spac:-D
hco z tym ciastem? upiekliscie je juz? cos bym prezkasila smacznego:-D

juuusta [ malinka ]
K@mil==>cześć
Sasanka==>cześć, nie miałam siły już w nocy piec

Hellcat [ Legend ]
Justa===> Nie zauważyłas może wczoraj drobnych[!!] peknięć na swoim monitorze?? ;-)

juuusta [ malinka ]
Hell==>nie, mówiłam ci żebyś nie przesadzał :)
moussad [ la kretino maximale ]
zróbmy takżeby pisać w tym wątku do 1000 posta buahahaha,jak by sie szybko wgrywało :-P

Hellcat [ Legend ]
Moussad===> Zdaje się że kiedyś coś takiego już było :-)
Raynor [ Big Man ]
moussad ===> było ;)))
Hell ===> nie pamiętam :)))))
Hellcat [ Legend ]
Raynor===> Bilobil "Na pamięć i koncentrację" ;-)
Sasanka [ Generaďż˝ ]
następna część: