GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.13

08.05.2003
20:52
[1]

Raynor [ Big Man ]

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia cz.13

U nas zawsze jest wesoło, słonko zawsze świeci nam, a ludzie rześko i ochoczo prowadzą dialog na sto dwa :P U nas Ci piwa pod dostatkiem, i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się :-D



występują:
baziii, Cainoor, Hellcat, ILEK, juuusta, K@mil, L@WYER, Pamir, Paudyn, Pijus, Raynor, Sasanka i inni :)

HODOWLĄ WARZYW SIĘ NIE ZAJMUJEMY!!!!


Poprzednia część:

08.05.2003
20:56
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

Jak zawsze pierwszy :-)

08.05.2003
20:57
[3]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Raynor------>znowu zawaliles mialo byc justa we wstepniaku, albo nawet Justa.....

08.05.2003
20:58
[4]

Raynor [ Big Man ]

Banita ===> jakie znowu ?!?! Po raz pierwszy zakładam wstępniak, ale chyba więcej tego nie zrobię. Następnym razem Ty.

08.05.2003
21:14
smile
[5]

K@mil [ Wirnik ]

Ups, przegapiłem zakładanie. Taka szansa padła :)

Hellcat ====> Mógłbyś przestać mnie ignorowac?? :)

08.05.2003
21:43
smile
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Raynor ---> A mnie nie miało być we wstępniaku :-) Nevermind...

Zachlany idę się uczyć...

08.05.2003
22:29
smile
[7]

Raynor [ Big Man ]

Cainoor ===> sorki. Już nigdy nie zakładam nowej części.


bez charakterystyki i podania to mam 24-25/29 czyli licze na ok 35 z humana!

08.05.2003
22:39
smile
[8]

Pijus [ Legend ]

Tralalala

namawiam jeszcze Alvareza na srodowe spotkanie

zapowiada sie tryumfalny powrot tradycji:))

08.05.2003
22:40
smile
[9]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - czesc:-)

08.05.2003
22:43
smile
[10]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cześć!!

Jakie spotkanie w środę pijemy coś ? ;-D


POzdrowienia Pamir

08.05.2003
22:44
smile
[11]

Olej [ Konsul ]

Witam wszystkich

08.05.2003
22:47
smile
[12]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc Pamirku
witaj Olej:-DD

08.05.2003
22:50
smile
[13]

The Dragon [ Eternal ]

Czy ktoś mnie zna ?? Jestem Alfa i Omega tego Forum dzieci. Howgh.

08.05.2003
22:50
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

witam wszystkich serdecznie :)

Smoku::::>Nie znam, jestem tu zbyt świerzy, może jakiś inny nick ? :P :))

08.05.2003
22:51
smile
[15]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

tak , dragon,znamy Cie:-)
ale hm...nie pamietam skad:-PP

08.05.2003
22:53
smile
[16]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yyyy świeży rzecz jasna :)

08.05.2003
22:57
smile
[17]

Pamir [ Generaďż˝ ]

no cześć Sasaneczko ;-)

The Dragon >> no ba, jeśli Ty to Ty, to poznaliśmy się na pierwszym Warszawskim zlocie GOLA

08.05.2003
23:08
smile
[18]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

co tak cicho??:-))))0

08.05.2003
23:09
smile
[19]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sasanka:::::>Odstraszyłaś wszystkich ;o))))

08.05.2003
23:09
smile
[20]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

The Dragon zachlał pałe i teraz śpi pod stołem pewnie :P

Dobranoc dzieci ! :P (hehe, czy tylko ja tu na razie mam -eścia ?) :-D Damn !

08.05.2003
23:10
smile
[21]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir - dzieki :-)

Cainoor on zachlal?:-) predzej Ty:-) ale pij,pij za zdrowie Nastki:-))

08.05.2003
23:12
smile
[22]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cainoor tak ;-P

Sasanka >> !!!!!!!!!!!!!!!! >> specjalnie dla Ciebie :-D

08.05.2003
23:12
smile
[23]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olej - ale o co chodzi? nie kapuje...:-(

Pamir- uwazaj na nastepnym zlocie!!!:-P

08.05.2003
23:14
smile
[24]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

JA też się gubię, muszę doczytać ostatni wątek, który prawie w całości opuściłem :)

Dobranoc :)

08.05.2003
23:15
smile
[25]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn- nic nie straciles:-P
dobranoc:-)

08.05.2003
23:18
[26]

Olej [ Konsul ]

Sasanko a ja nie wiem o co Tobie chodzi w tym momencie :-)

08.05.2003
23:19
smile
[27]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanko hehe zaczynam się bać :-D

Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie i Sasanki ( ;-P ) nie było

08.05.2003
23:19
smile
[28]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olej juz Ci wyjacnilam na gadu :-) ale zawiesilo sie na moment i moze nie dostales:-)

08.05.2003
23:19
[29]

Trissi [ Centurion ]

Hi

08.05.2003
23:20
smile
[30]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

No to czekałem !

Hi Trissi ! :-D

Teraz już mogę iść spać :-)

08.05.2003
23:21
smile
[31]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir - nie schebiaj sobie i mi:-P

Trissi - hej:-)

08.05.2003
23:23
smile
[32]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Witam Trissi a jednak dałaś się skusić :-D witamy witamy i do rozmowy zapraszamy :-D

08.05.2003
23:23
smile
[33]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir nie czuje jak rymuje:-PP

08.05.2003
23:23
smile
[34]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Sasanka >> ok

Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie nie było

08.05.2003
23:24
smile
[35]

Pijus [ Legend ]

ooo...z przejecia telefonem nie sie zagapilem!

Pamir - pijemy! Cytadela. 18. be there!
Olej - siemka:)) Ponoc, bedziesz wpadal:)
Dragon - jaka alfa i omega??? Raczej fi i ksi...:PPP


08.05.2003
23:28
[36]

Olej [ Konsul ]

Pijus mam zamiar się pojawiać, ale szybkośc przewijania się wątków i pojawiania się nowych postów na tym forum mnie rozwala, wychodze na godzine i mam do przeczytania 100 postów żeby się zorientować co się dzieje.

08.05.2003
23:29
smile
[37]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Pijus >> ok będę, i tak przy okazji patrz mój opis GG :-D

Sasanko oczywiście żartowałem, powinno być :

Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo Sasanki nie było ;-D

08.05.2003
23:32
smile
[38]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Olej >> tak tu właśnie jest :-D, raz przez jeden dzień ponad 600 postów mnie ominęło na wyspie :-D

08.05.2003
23:32
smile
[39]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olej - to podwies sobie watki jakies:-)

Pamir - oj,zarty sie Ciebie trzymaja:-PP

08.05.2003
23:48
smile
[40]

Pijus [ Legend ]

Olej - wybiorczo traktuj watki

tego sie nauczylem przez 2 letni staz:))

Pamir - widze...ale jakie??

08.05.2003
23:54
smile
[41]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Toyota Corolla :-D, przynajmniej ojciec powiedział że chce ją kupić :-D

08.05.2003
23:54
[42]

Olej [ Konsul ]

Staram się ale przeglądam i pisze coś w nowoowartym wątku ,który mnie interesuje rano a jak wróce ze szkoly to juz jest zamkniety bo przekroczył jakąs ilośc postów.

08.05.2003
23:55
[43]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...jestem...i juz mnie niema:)))...caly dzien na rejonie...no od 18:))...spadam z moim durnym psem:)))

08.05.2003
23:59
smile
[44]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olej - to wtedy szukaj nowej czesci tego watku:-)



09.05.2003
00:05
[45]

Olej [ Konsul ]

Dzieki Sasanko, widze że mnie nie doceniasz sam wpadłem na to żeby poszukać nowej części.

09.05.2003
00:24
smile
[46]

Pijus [ Legend ]

Olej - to sa te niuansiki:) Pokombinuj, a forum bedzie Ci sluzylo:))

09.05.2003
00:30
[47]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olejek - doceniam:-)

09.05.2003
00:35
smile
[48]

juuusta [ malinka ]

cześć ludziska

09.05.2003
00:39
[49]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa------> mnie to oddzielnie moglabys przywitac :>

09.05.2003
00:48
smile
[50]

juuusta [ malinka ]

Banita==> :P

co jest , wszyscy śpią?

09.05.2003
00:48
smile
[51]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

nie ja nie spie:-PP

heloł Justa :-) hej Banita

09.05.2003
00:50
[52]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Lol czesc Sasanka- po raz pierwszy
Justa-----> co to znaczy ? :P ??

09.05.2003
00:52
smile
[53]

juuusta [ malinka ]

Sasanka==>czesć, widze że coś zaspana jesteś :)

Banita==>kiedyś zrozumiesz :P

09.05.2003
00:53
smile
[54]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Justa - nie ,tylko strasznie zaganiana na gadu:-D
i mam glos jak pijak:-D ledwie mowie,a gardlo boli barzo teraz wieczorem :-(

09.05.2003
00:54
[55]

Olej [ Konsul ]

Ja też nie śpie, witam was Juuusto i Banito.

09.05.2003
01:00
smile
[56]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ja ide juz, dobranoc :-))

09.05.2003
01:02
smile
[57]

juuusta [ malinka ]

Olej==>cześć, mów mi Justa

Sasanka==>kolorowych i włochatych :)

09.05.2003
01:03
[58]

Olej [ Konsul ]

Dobrze, zapamiętam na przyszłość

09.05.2003
01:04
smile
[59]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Justa dzieki:-) i wzajemnie:-)



09.05.2003
11:20
smile
[60]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień Dobry Warszawiakom. Czy pogoda się popsuła, czy to tylko moje urojenie ?? :-/

09.05.2003
11:24
[61]

Raynor [ Big Man ]

Pogoda sie zepsuła, matematyczny poszedł prawie idealnie ;)) ok 35-40 pkt. Jak dostanę się do dobrego liceum stawaiam browca wszystkim którzy 3mali kciuki :))) [ Sasanka i ILEK]

09.05.2003
11:25
smile
[62]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> No to gratuluje :) Pamiętaj że ja też trzymałem ze Ciebie kciuki, tylko że jestem skromny i się tym nie chwaliłem :)

09.05.2003
11:27
[63]

Raynor [ Big Man ]

no nie wiem.........

09.05.2003
11:30
smile
[64]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Śmiesz wątpić ?? :) Życzyłem powodzenia wszystkim maturzystom, więc Tobie też :-D

09.05.2003
11:37
[65]

Raynor [ Big Man ]

To mie dostaniesz browca :)) Ja jestem gimnazjalista :))) Kupie Ci ew. Coolera o ile jeszcze go nie wycofali

09.05.2003
11:40
smile
[66]

K@mil [ Wirnik ]

Raynor ====> Za licealistów też trzymałem kciuki :)

09.05.2003
13:58
smile
[67]

K@mil [ Wirnik ]

A niech mnie !! Nikogo nie ma !! Myślałem że w weekend będzie sporo ludzie, a tu taka niespodzianka :-( Może ludzie zapomnieli o tym wątku i to podniesienie im przypomni :)

09.05.2003
14:23
smile
[68]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ja jestem, czytam forum jak odgarne wszystkie papiery ktore mnie otaczaja:-D

09.05.2003
14:27
smile
[69]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ====> Pewnie ciągle siedzisz na wątku z wyborem miss ;-D

09.05.2003
14:27
[70]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

K@mil - akurat nie.

09.05.2003
14:28
smile
[71]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ====> Aha :-)

09.05.2003
15:28
smile
[72]

juuusta [ malinka ]

wpadałam tylko sie przywitać i zaraz spadam, imprezuje dzisiaj :)
pozdrowienia dla wszystkich

09.05.2003
15:41
[73]

Raynor [ Big Man ]

Ja też jadę na przysłowiowe dwa piwka :)) Na mokotów :))


Sasanka & ILEK ===> wiecie, że macie u mnie browca ??






To dobrze :)

09.05.2003
16:19
smile
[74]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Raynor wiem. ale kto Ci sprzeda piwo?

09.05.2003
16:56
[75]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> widać że jesteś zbyt uczciwa :)) Każdy, nawet w MARKPOLU (kiedyś Robert). Wystarczy zrobić grożną minę :))))

09.05.2003
17:30
[76]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Raynor - nie,w takich sprawach jakk kupno alkoholu nie jestem uczciwa:-) a pomagal mi w tym zawsze moj wzrost :-))

09.05.2003
19:49
smile
[77]

baziiii [ '87 ]

hi, fajny mam stopień? :>

09.05.2003
19:57
smile
[78]

K@mil [ Wirnik ]

Baziiii ====> Naprawde wypasiony :-D

09.05.2003
22:07
smile
[79]

L@WYER [ Valaraukar ]

Witam wszystkich po prawie dwudniowej przerwie.
Ktoś aktualizował listę środowego spotkania?
Czy też może były jakieś "prośby i sugestie" :D ?

09.05.2003
22:12
[80]

baziiii [ '87 ]

a coś wogole jest planowane na środę? :D

09.05.2003
22:18
smile
[81]

L@WYER [ Valaraukar ]

baziiii --> z tego co mi wiadomo to tak - sam zarzuciłem ten pomysł, parę osób "połknęło" przynętę więc zapewne cos wyjdzie :)

09.05.2003
22:27
[82]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej
jakos cicho na wyspie..
a ja mam doła :-(
buuu

09.05.2003
22:28
smile
[83]

baziiii [ '87 ]

sasanko dont worry be happy :-)

lawyer :> znoof w cytadeli? za ch**a tam nie trafie :-)

09.05.2003
22:29
[84]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Bazii - postaram się, ale to trudne....

09.05.2003
22:33
smile
[85]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam, dawno mnie tu nie było :)))

Sasamka & Pamir:::::>

Paudyn- nic nie straciles:-P
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie i Sasanki ( ;-P ) nie było
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo mnie nie było
Paudyn faktycznie nic nie straciłeś bo Sasanki nie było ;-D


Zdecydowaliście się już na poprawną wersję ?? :)))))

L@WYER::::::>A grill będzie ?? :PP :))))

09.05.2003
22:33
[86]

baziiii [ '87 ]

sasanko to może coś na poprawienie humorq


Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwiście.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci.
- Tu nimo żadnych dzieci.
Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble. Turysta zwleka się z wyra i zaspanym głosem mówi do bacy:
- Baco, tu nie miało być żadnych dzieci!
- Dzieci? To są skurwysyny nie dzieci!


09.05.2003
22:34
[87]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn nic nie straciles i tyle.
bo Ciebie tutaj nei bylo, wiec tesknilismy z tej tesknoty nam sie pomieszalo

09.05.2003
22:34
[88]

baziiii [ '87 ]

y
o

p
a
u
d
y
n

09.05.2003
22:34
smile
[89]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> powiedz czym się dołujesz, a my .......................dobijemy Cie jeszcze bardziej ;)

baziiii --> trafienie tam wcale nie jest trudne - jak bedziecie chcieli to wam nawet mapkę narysuję (to była groźba ;) )

09.05.2003
22:35
smile
[90]

baziiii [ '87 ]

mapkę! mapkę!

09.05.2003
22:36
[91]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - wiedzialam ,ze mozna liczyc na Twoj cynizm zawsze. a moze to takie koszmarne poczucie humoru? ( jak to z tym slubem Twoich rodzicow?)

09.05.2003
22:38
smile
[92]

baziiii [ '87 ]

wiecie gdzie ja jutro idę? a na meczyk sobie idę! a wiecie na jaki meczyk?
a na Adam Małysz i skoczkowie europy vs Lubaszonko i artyści Polscy <hahaha><lol><lol2>:D:):]

09.05.2003
22:39
smile
[93]

K@mil [ Wirnik ]

Baziiii ====> To ren mecz jest jutro ?? :-O Rany, popadam w kompocholizm :)

09.05.2003
22:40
smile
[94]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> dziś to koszmarne poczucie humoru - siedzę w pracy do siódmej rano, więc jestem średnio szczęśliwy....
Dobrze, że wiedziałaś, że to żart :)

09.05.2003
22:41
[95]

baziiii [ '87 ]

mam nadzieje ze Svenik się nie połamie ^_^

09.05.2003
22:43
[96]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam pecha w zyciu.

poszlabym na jakas imprezke potanczyc i wyladowac sie jakos. a tak zostaje mi tylko wyjscie na balkon i przemyslenie swojego zycia...

09.05.2003
22:43
smile
[97]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka::::>Widzę, że nie w sosie, co Ci dolega ??

L@WYER:::::>Powtarzam pytanko ;)))

09.05.2003
22:45
[98]

baziiii [ '87 ]

sasanka tylko pod koniec przemyśleń nie wyskocz przypadkiem :-)
eeeeeeeeeeee spać mi się chce

09.05.2003
22:45
[99]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - jakis dól mnie dopadł. teraz , wieczorem. a moze to nie dół, tylko jakos posmutnialam i czuje sie "trzcina na wietrze"....

09.05.2003
22:46
[100]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

bazii - to bylo by dobre, ale za duzym tchorzem jestem.

09.05.2003
22:49
[101]

baziiii [ '87 ]

eee na rozluźnienie to najlepsza ząglerka jest :-)

09.05.2003
22:50
[102]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka:::::>widzę, że pan Balise Pascal chodzi Ci po głowie... każdy kiedyś znajduje się na rozstaju i musi przemyśleć pewne rzeczy, czasem zdarza się to częsciej, innym razem rzadziej. Wypada tylko solidnie się nad wszystkim zastanowić i wyciągnąć odpowiewdnie wnioski, choć czasem mogą być one nie po naszej myśli...

09.05.2003
22:50
[103]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka----> Sasanko nawet nie waz sie myslec o skakaniu, najlepiej sie poloz i usnij i nie rozmyslaj o wiadomo czym.

09.05.2003
22:51
[104]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> kiedy ostatni raz zacząłem myśleć o swoim życiu, to musiałem wyjąć z lodówki zmrożoną flaszkę Piotrusia
i soczek, ponieważ inaczej bałbym się myśleć o mysleniu i jego skutkach....

Paudyn --> sorki - przegapiłem Twoje pytanie - jeżeli ktoś przywiezie to czemu nie ?

09.05.2003
22:53
smile
[105]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Myślałem, że przywieziesz jeden na swojej srebrnej strzale :>

09.05.2003
22:54
[106]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanko główka do góry!

09.05.2003
22:55
smile
[107]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> moja srebrna strzała nie ma bagażnika, a ja nie mam grilla....

09.05.2003
22:55
[108]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka - nie mysle , tak mi przyszlo do glowy.
Paudyn - no chodzi,chodzi mii po glowie... a z tymi wnioskami to tak dziwnie.

09.05.2003
22:57
[109]

baziiii [ '87 ]

jest coś dziś dobrego w TV?

09.05.2003
23:00
[110]

Swietka [ Pretorianin ]

W TV w piatkowy wieczor nigdy nic nie ma;)
Sasanka---> a co sie dzieje, czy jest to zwiazane z tym o czym mysle? oby nie

09.05.2003
23:01
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>TO padaka, a już myślałem, że na pleckach przywieziesz :)))

sasanka ::::>Wnioski przeważnie są dziwne, jak za pierwszym razem doszedłem do swoich, to wierzyć nie chciałem i odrzuciłem... Póxniej rzecz jasna pożałowałem i to gorzko...

09.05.2003
23:01
[112]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Swietka- tak :-/

09.05.2003
23:02
smile
[113]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Cześć wam wszystkim!:-D

09.05.2003
23:04
[114]

baziiii [ '87 ]

o k...a za 10 minut American pie 2 jest na C+ Zółtym ! zmykam na niego ! c ya all :-)

09.05.2003
23:04
smile
[115]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> witaj, jak maturka ?

Sasanka --> pomyśl sobie, że zawsze może byc gorzej ....

09.05.2003
23:04
[116]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - wole nie myslec wlasnie zeby nie wyiagac tych wnioskow...:-/

Pamir - hej

09.05.2003
23:07
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka::::>No własnie, nie ma dna, żeby ktoś nie zapukał od spodu, a odkładanie przemyśleń to jak odkładanie egzekucji, ciągnie się to za Tobą, naciska, naciska i staje się ciężarem nie do zniesienia.

09.05.2003
23:07
[118]

Pamir [ Generaďż˝ ]

L@WYER >> jeszce raz specjalnie dla Ciebie:


No i po pisemnych... z polskiego jak wychodziłem byłem bardzo zadowolony, ale z godziny na godzinę było gorzej.... qrde minąłem się z tematem, a właściwie chyba go nadinterpretowałem... mam nadzieję że polonistka będzie wyrozumiała, szczególnie, że się nie chwaląc wypracowanie było naprawdę udane... tylko końcowe wnioski nie na temat :-( .... Dzień 2 matma :-/, jej obawiałem się zdecydowanie bardziej a jak się teraz okazało poszła mi znacznie lepiej od polskiego ( no chyba, że polonistka uzna moja interpretację tematu to wtedy polski będzie lepiej... ) zrobiłem 3 zadania w tym dwa najprawdopodobniej całe dobrze, prawdopodobieństwo zwaliłem całkowicie, ale to było tylko napisane tak aby mieć jakieś trzecie bo już żadne mi nie wychodziło. Więc jak bym miał troszkę szczęścia i w tych dwóch się nie rąbnąłem nigdzie to będzie dobrze. A i jeszcze co do polskiego, heheh dostałem tą karteczkę z testem i tematami i zachciało mi się pić, hehe i od razu ja całą zalałem, komisja cała oczy na mnie a ja wycieram chusteczką dopiero co dostany arkusz :-D dobrze że mi się tematy nie rozmazały za bardzo, ale testu zrobić już rady bym nie dał ;-). Matma też była niezła, pisałem na sali gimnastycznej w 4 klasy, 3/4 ludzi miało plan przepisać wszystko bo nic nie umieli, więc urządzili sobie piknik :-D, przez pierwsze dwie godziny większość odsunęła zadania na bok i wzięła się do jedzenia, widok niesamowity, egzamin dojrzałości rozglądasz się po sali a tam wszyscy siedzą i jedzą i nawet nie patrzą w zadania, tylko co po niektórzy coś skrobią.... ale pewnie to stały manewr na maturze... No więc teraz pozostało mi już oczekiwanie na poniedziałek na wyniki....



Sasanka >> mamy już wakacje weselić się trzeba :-D

09.05.2003
23:10
smile
[119]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - moze masz racje... echh...

Pamir - czy ja wiem? jeescze ustne, egzaminy na studia , kolejny stres...
czuje ze juz nad tym nie zapanuje :-/

09.05.2003
23:14
[120]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sasanka:::::>Mówi do Ciebie doświadczony przez życie wyga, który z niejednego pieca jadł chleb, a i tak co jakiś czas powiela błędy, to trudne, ale IMOO jest najlepszym wyjściem .

PAmir::::>Spoko, matura to pikuś, dopiero egzaminy na studia stanowią wyzwanie :)

09.05.2003
23:17
smile
[121]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> dzięki wielkie ;)

Sasanka --> spróbuj do tego podejść w inny sposób - jeśli inni mogli przez to przejśc to ja mogę tym bardziej
- w ten nieco śmieszny i nadambitny sposób udało mi się kilka rzeczy w życiu (o tym że cudem nauczyłem się jeździć na rolkach nawet nie wspomnę, bo nauka ta wesoooołaaaaa była jak cholera :) )

DO WSZYSTKICH - każdy, kto przyjdzie na Cytadel, będzie miał jedyną w roku okazję zobaczyć mnie ogolonego :D
ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

09.05.2003
23:18
smile
[122]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER::::>Oooo to idę :]
BTW. nie umiem jeździć ani na łyżwach, ani na rolkach, wolę wrotki ;))) No i rowerek :))

09.05.2003
23:22
smile
[123]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Mam straszliwie wielką prośbę. Proszę abyście pomogli mi się "uporać" z tymi zadaniami, większość jest banalna ale potrzebuję jakiś mądrych definicji a nie tylko stwierdzenia że coś jest oczywiste. Potrzebuję zarówno odpowiedzi na całe pytania jak i kawałki wskazówki linki do stron z informacjami. Nawet jak nic nie wiecie bardzo was proszę nie olewajcie mnie i pomórzcie mi coś znaleźć mam bardzo mało czasu i jest to bardzo bardzo dla mnie ważne. Muszę mieć opracowane wszystkie te tematy najlepiej do jutra :-/. Naprawdę bardzo serdecznie dziękuje od razu tym co mi pomogą.

POzdrowienia GOL'as Pamir


1. Schemat blokowy logicznych powiązań elementów zestawu komputera klasy PC idea przetwarzania informacji za pomocą takiego zestawu.
2. Tabele w edytorze tekstu
3. Dyskietka, CD i dysk twardy oraz zasady ich wykorzystania, różnice i podobieństwa w budowie oraz zastosowaniu.
4. Zasada działania drukarki laserowej, jej zalety i wady w porównaniu z drukarką atramentowa.
5. Przykład wykorzystania arkusza kalkulacyjnego jako bazy danych.
6. Idea wprowadzania danych do komputera, znane urządzenia "wejściowe"
7. Czynności edycyjne w arkuszu kalkulacyjnym, tj. kopiowanie, usuwanie, zmiana wartości, wklejenie, zmiana formatu liczby, justowanie zawartości w komórce i w obszarze.
8. Zasada działania drukarki atramentowej, jej zalety i wady w porównaniu z drukarką igłową.
9. Rola administratora sieci, pojęcia prawa dostępu w sieci.
10. System Windows, technika OLE.
11. Archiwizacja danych, urządzenia i programy do archiwizacji danych.
12. Topologie sieci komputerowych ich zalety i wady.
13. postępowanie przy tworzeniu strony WWW oraz sposoby formatowania jej zawartosci
14. Pojęcie portu szeregowego i równoległego, ich istotne cechy i różnice
15. Budowa oraz sposób odczytu i zapisu optycznych nośników danych CD, DVD
16. BIOS i jego rola w komputerze.
17. Pojecie grafiki rastrowej i wektorowej
18. Budowa i przeznaczenie rodzajów kart rozszerzeń.
19. Normy etyczne z zakresie korzystania z oprogramowania
20. ROM i RAM różnice i podobieństwa
21. Wirusy komputerowe ( budowa, sposób tworzenia, sposoby infekcji ) podstawowe problemy profilaktyki
22. Budowa oraz sposób zapisu i odczytu informacji na nośnikach magnetycznych
23. Pojęcia Intranet i Internet
24. Budowa i zasada działania elementów monitora ekranowego
25. idea działania znanych typów drukarek, co decyduje o jakości drukarki

09.05.2003
23:26
[124]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Jak by ktoś coś maił to najlepiej pod tym linkiem : https://www.gryonline.pl/s043.asp?ID=1364796&N=1

09.05.2003
23:26
smile
[125]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> powinieneś założyć wątek na ten temat ;)

09.05.2003
23:27
[126]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir chcialabym pomoc gdybym tylko wiedziala o co tutaj chodzi .
ale mam nadzieje ze ktos lepej wyksztalcony w tej dziedzinie Ci pomoze.

09.05.2003
23:33
[127]

Pamir [ Generaďż˝ ]

L@WYER >> no już jest ;-)

Sasanka >> no problem, tobie zresztą nieśmiał bym teraz głowy zawracać, masz wystarczająco dużo swojej nauki ( wiem coś o tym, mam tak samo :-/ )

09.05.2003
23:39
[128]

Swietka [ Pretorianin ]

Pamir---> pomoglabym gdybym sie choc troszke znała, niestety nie mam na ten temat pojecia, ale poszukam czegos w necie:)

09.05.2003
23:41
smile
[129]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ehhh idę oglądać film, dobranoc :)

09.05.2003
23:42
[130]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> miłej zabawy.

Pamir --> Ty wilk, to wyluzowany jesteś ......

09.05.2003
23:46
[131]

Swietka [ Pretorianin ]

Sasanka i Swietka mowia wszystkim dobranoc i zycza milych snow:)

09.05.2003
23:47
[132]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Swietka >>> wielkie DZIĘKUJĘ

L@WYER >> hmmmm ?


A teraz znikam jutro na 6 rano do roboty :-( papa dobrej nocki życzę

09.05.2003
23:57
[133]

Swietka [ Pretorianin ]

Pamir---> co to jest internet>? strona--> https://republika.pl/brunozzz/int.html

10.05.2003
00:05
smile
[134]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka & Swietka --> dobranoc

Pamir --> Był kiedys taki dowcip:

Na krawędzi baaaardzo głębokiej przepaści siedzi sobie Orzeł i się buja, w pewnej chwili przechyla się w przód i leci ze złożonymi skrzydłami w dół - w ostatniej chwili rozkłada skrzydła i tuż nad samą ziemią wylatuje świecą w górę.
Potem wraca na krawędź przepaści i znów zaczyna się bujać.
Przychodzi Sokół i mówi:
- Cześc Orzeł.
- Cześć Sokół.
- Co robisz Orzeł?
- A tak sobie tu siedzę i się wyluzowywuję.
- Można się dołączyć ?
- Żaden problem - siadaj.
I tak siedzą obaj na krawędzi, bujają się i w pewnej chwili przechylają się w przód i lecą ze złożonymi skrzydłami w dół - w ostatniej chwili rozkładają skrzydła i tuż nad samą ziemią wylatują świecą w górę.
Potem wracają na krawędź przepaści i znów zaczynają się bujać.
Przychodzi Wilk i mówi:
- Cześć chłopaki.
- Cześć Wilk.
- Co wy tu robicie?
- Siedzimy sobie i się wyluzowujemy.
- Moge się dołączyć?
- Ależ jasne - siadaj.
I tak siedzą sobie na krawedzi, bujają się i w pewnej chwili przechylają się w przód i lecą w dół. Lecą, lecą i w pewnej chwili Orzeł pyta Wilka:
- Ty, Wilk masz skrzydła ?
- Nie.
- To ty wyluzowany jesteś....

10.05.2003
00:07
[135]

Swietka [ Pretorianin ]

Pamir----> co to jest intranet, strona---> https://republika.pl/bwosztal/page3.html
niestety tylko tyle, bo juz usypiam, mam nadzieje ze to tez sie przyda, dobranoc

10.05.2003
00:09
smile
[136]

Hellcat [ Legend ]

Dzieńdobry...:-(

10.05.2003
00:22
smile
[137]

L@WYER [ Valaraukar ]

hellcat --> nie obrazisz się jak powiem "Cześć kotek" ?

10.05.2003
00:25
[138]

Hellcat [ Legend ]

LAWYER===> Nie obrazisz się jak cię walnę?? ;-)))

10.05.2003
00:32
smile
[139]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hellcat--> spróbować możesz, ale radzę dobrze trafić za pierwszym razem - drugiej szansy może już nie być...

10.05.2003
00:33
[140]

Hellcat [ Legend ]

L@WYER===> Dzisiaj ci tylko mogę postawić browca, walnę cie kiedy indziej :-)))

10.05.2003
00:44
smile
[141]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hellcat --> dobra, nastepnym razem ja stawiam - browiec by mi się teraz przydał, bo jak widzę jakie jemioły (delikatnie mówiąc) przychodzą do tej gralni, to mi się wszystkiego odechciewa :)

10.05.2003
00:44
smile
[142]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

wrócilam:-)

10.05.2003
00:55
smile
[143]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> poprawiło się samopoczucie ?

10.05.2003
01:01
smile
[144]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer- oczywiscie:-D dobry zart byl tego wart:-D

10.05.2003
01:05
[145]

Silent [ The Voice ]

Sasance udało się ze mnie ponabijać w innym wątku wykorzystując moją próżność :-) Cóż, przynajmniej będę kontrolował swoje wady w przyszłości... Mam nadzieję :-)))))

10.05.2003
01:05
smile
[146]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> no to dobrze. Kiedyś dostałem w mailu jakies stare dowcipy po raz n-ty - wkurzyło mnie to do tego stopnia, że otworzyłem kilkanaście plików tekstowych z dowcipami, skopiowałem wszystkie te dowcipy do jednego maila i rozesłałem tym znajomym, którzy standartowo przysyłali mi dowcipy - przez jakiś miesiąc potem miałem spokój :) . Niestety tylko miesiąc...

10.05.2003
01:10
smile
[147]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Silent - nie ,nie nabijalam sie :-) ale nie powiem,sprawilo mi to ogromna radoche:-)
L@wyer - chodzi tutaj o zart,jaki zrobilam Silowi:-D

10.05.2003
01:12
smile
[148]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> sorki, ale coś dzisiaj kiepsko "łapię" - może dlatego, że siedzę robocie i pienię się na współpracowników...

10.05.2003
01:13
[149]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - nie szkodzi:-)

10.05.2003
01:22
[150]

L@WYER [ Valaraukar ]

W tym tempie zaraz kogoś wyślę po kilka browków i może jakoś do siódmej uda mi się z wściekłości nieco ochłonąć .

10.05.2003
03:51
smile
[151]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

L@wyer - nie spij!!! pobudka :-)

10.05.2003
05:47
smile
[152]

L@WYER [ Valaraukar ]

Sasanka --> ja cały czas siedzę przy kompie - gram w Neverwinter Nights :)

10.05.2003
08:45
smile
[153]

Raynor [ Big Man ]

Cześć! Właśnie okazało się że swaliłem dwa najważniejsze zadania z egzaminu :((((((((((( Pozatym boli mnie gardło, nawaliłem sie wczoraj, dostałem O******l od starej. Czyli gorzej już nie może być :(((((

10.05.2003
09:45
smile
[154]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień Dobry. Pogada za oknem - ładnie choć chłodno.


Raynor ===> Z całego serca współczuje :-(

10.05.2003
10:24
[155]

Hellcat [ Legend ]

Witam?? :-(

10.05.2003
10:31
smile
[156]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> No witaj :-( Coś taki smutny ?? :-(

10.05.2003
10:32
[157]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> To ostatnio u mnie żadna nowość...

10.05.2003
10:38
[158]

Trissi [ Centurion ]

Nie czytałam forum jeden dzień, a tutaj już pełno postów:P

Mam pytanko, gra ktoś z Was w RtCW MP ??? :>


10.05.2003
10:38
smile
[159]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat =====> Masz coś w rodzaju depresji ?? :(

10.05.2003
10:41
smile
[160]

Pijus [ Legend ]

Witam!

Zabieram sie do robienie sernika dla mamusi na urodziny...

3majcie kciuki!!

10.05.2003
10:42
[161]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Depresja gangstera...

10.05.2003
10:43
[162]

Hellcat [ Legend ]

Trissi===> Czekam aż się ściągnie...

10.05.2003
10:45
smile
[163]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Spokojnie, kiedyś przejdzie. Może długo potrwać, ale przejdzie. Ale na razie współczuje :(

10.05.2003
10:54
[164]

Trissi [ Centurion ]

Ale RtCW czy ET ?

Bo milo byloby pograc z kims z GOL'a.

Idzie ktos na Legie, na mecz aktorzy vs skoczkowie?

10.05.2003
10:56
[165]

Hellcat [ Legend ]

Trissi===> RTCW, najpierw ściągne, a potem się grac nauczę...

10.05.2003
11:13
[166]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Trissi--->jakos niemam facy ogladac malego wasatego, niemieckiego anorektyka i biegajacej miedzy nimi milki w ataku:)))...bylem kiedys na meczu naszych aktorow...nic ciekawego. Ale w niedziele ide na Legia - Wisla P.

10.05.2003
12:03
[167]

Trissi [ Centurion ]

Hellcat ----> Jak sciągniesz to daj znać, to Cię trochę pouczę:P

Chciałam pójść i poptrzeć, ale mój chłopak nie chce tam iść, nawet w TV nie chce oglądać:(
Ja żadnego meczu z aktorami wcześniej nie oglądałam. A Sven nie jest taki zły, bez przesady z tym uprzedzeniem;)

10.05.2003
12:50
[168]

Hellcat [ Legend ]

Trissi===> Jak ściągne...

10.05.2003
13:07
smile
[169]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam !

Ja mam RtCW - jednak cieńki jestm :)

Przed 5 minutami wylałem talerz zupy (no, może nie cały - ale osto mi się chlupło;) na klawiaturkę numeryczną. Jestem właśnie po czyszczeniu... test:123456789 oki dzialają :P

10.05.2003
13:20
smile
[170]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ====> A jaka to zupa i co dokładnie ?? Bo sama zupa wyparuje. Makaron lub ryż może blokowąć :)

10.05.2003
13:22
smile
[171]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej:-)
a ja dzisaj poszlam spac ok. 5 rano , o 10 zadzwonil tata zebym pojechala do dziadka do domu zobaczyc czy wylaczyl gaz: -) po drodze do centrum manifestacje, a w mieszkaniu cicho tylko kot dziadka malo mnie nei zabil:-D
i tak mialam wycieczke i spalam kilka godzin:-)
na dodatekw nocy sie malo nie udusilam:-)

Pijus - najlepsze zyczenia dla Twojej mamy:-) a z tym ciastem to uwazaj, bo zamienisz sie kiedys w kuchareczke:-P

Cainorr -mnie tez czeka czyszenie klawiatury ale calej, mozna w nie znalezc jakies okruszki,soczek pomaranczowy rozlany i wiele innych specjalow:-)

10.05.2003
13:24
smile
[172]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ====> Czyli miałaś bardzo interesującą noc i poranek :) A jak kot a malo nie zabił ?? :)

10.05.2003
13:27
[173]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanka ---> Właśnie. O co chodziło z tym "duszę się", bo aż się przestraszyłem :/

Moja klawiaturka jest bezprzewodowa, i czasami ją sobie biorę do łóżeczka (mp3 mogę sobie zmieniać nią) i parę razy już mi spadła. Browarek, obiadek (kartofelki + suruweczka), zupka (ogórkowa;) and still counting... :-D

Wiecie jakie kure...chamstwo !?! Poszedłem wczoraj zapisać się na egzamin ponownie na motor (praktyke) i co baba mi powiedziała ?? Że 23.05 kończy mi się termin egzaminu z teorii i już nie zdąże zdawać przed końcem. Jakie kur... chamstow ! Musiałem ponownie się zapisać na teorie i 26.05 bede ponownie zdawał to gówno... skaranie boskie.

10.05.2003
13:28
smile
[174]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ====> Faktycznie nieprzyjemna sytuacja. Głupia baba :-[

10.05.2003
13:32
smile
[175]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

K@mil - ten kot a wlasciwie kotka jest dziwna ale ni edziwe sie ze malo sie na mnie nie rzucila,nie lubimy sie za bardzo:-D

Cainoor - no dusilam sie jakos dlugo,bo jak wiesz mam chore gardlo i nie dosc ze mowie jak pijak, to jeszcze kaszel mnie nad ranem zlapal okropny:/ myslalam ze wykituje,pilam syrop itp itd. polozylam sie do łóżka i jakos na szczescie przeszlo:-)

10.05.2003
13:36
[176]

Trissi [ Centurion ]

No ja zwykle nie jem przy klawiaturze i nie musze jej zbyt często czyścić no i jest nowa, jak i komputer, od zimowych feri jest w stanie użytku.

A co do czyszczenia i wyjmowania klawiszy to: Moja papuga wyjmuje mi klawisze... hyhy Najśmieszniej jest jak siłuje się ze spacją, jedną łapkę stawia na spacji, a dziobem próbuje wyjąć i nici... :D Ale zawsze potem schodz łapką z klawisza i zwycięża.

10.05.2003
13:38
smile
[177]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanka ---> To dobrze, że przeszło. Taka fajna dziewczyna jak Ty nie może mieć takich nieprzyjemności :-P (Silent nie czytaj;) Hihi

K@mil ---> Jeszcze do tego byłem z kumplem, który miał identyczną sytuacje jak moja. Z tym, że on jeszcze musiał PONOWNIE wypełniać te same papiery (co już był wypełnione) bo jakiś kretyn z tego ośrodka coś mu tam naskreślał (przez pomyłkę), przez co straciliśmy kolejne 30 minut... ech - Polska.

10.05.2003
13:39
smile
[178]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ====> Mnie tam wczoraj w piwnicy kotka napadła. Bo u mnie się koty w piwnicy zalęgły i były małe. Więc ja wieczoren poszłem do piwnicy je odwiedzić :-) Niestety ktoś je wziął :-( Ale próbuje je szukać, ide do innego sektora piwnicy (u mnie w bloku jest bardzo ciekawy układ piwnic - korytasz, 2 wejście (bez drzwi) w lewo gdzie jest króciótki korytarzyk tylko z piwnicami bo u nas drzwi piwnicy to dechy, jeden z prawo i jeden prosto). Szukam wszędzie, wchodze do tego prosto. Oczywiście żarówke rąbnęli, ale od czego jest latarka. Badam na dole, stanąłem na chwile pod rurami biegnącymi pod sufitem by pomyślec. Słysze jakiś szelelt jakby się coś obsuwało i coś mi przechełało po głowie (po włosach na szczęście). O mały włos zawału nie dostalem. Po prostu kotka siedziała na rurach i równowage straciła. Wyobraźcie sobie - ciemna piwnica, nic nie ma a tu coś po włosach jeździ.... :-/

10.05.2003
13:40
smile
[179]

K@mil [ Wirnik ]

Cainoor ====> Po zdaniu egzaminu pójdź tam i im nagadaj :)

10.05.2003
13:45
smile
[180]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - dziekuje:-)

K@mil - ja bym na zawal juz padla na Twoim miejscu:-)

10.05.2003
13:48
smile
[181]

K@mil [ Wirnik ]

Sasanka ====> Na szczęście ja nie padłem, choć było blisko :) Ale pierwszy odruch to atak latarką :-D

10.05.2003
13:51
smile
[182]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> No to jesteśmy w tej samej sytuacji zdrowotnej: też leżę w łóżeczku i walę z gwinta Ambrosol (na gardło) i zagryzam Strepsils (też na gardło) Ty przynajmniej masztakie szczęście szczęście, że nie musisz się uczyć o falach, optyce, zależnościach międzygatunkowych i II Wojnie Światowej :(((


Na szybsze wyzdrowienie sasanki =====>

10.05.2003
13:55
[183]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Raynor - dziekuje za kwiatuszki,śliczne:-)
ja za to musze soie uczyc polskiego :-) lepsze te fale i optyka,bo tam logiczne wszystko:-)

10.05.2003
13:59
[184]

Raynor [ Big Man ]

Sasanka ===> Też polskiego nie lubię, szczególnie po egzaminie. OK, ja spadam uczyć sie [KIEDY TE WAKACJE !!:)))))] Ehhhh, może nam tych sprawdzianów nie zrobią, ale "przezorny zawsze ubezpieczony"


papq!

10.05.2003
16:52
smile
[185]

Hellcat [ Legend ]

Podniosę wątek, i przy okazji się pochwale: qpiłem se kamerkę internetową ;-)))

10.05.2003
17:08
[186]

Trissi [ Centurion ]

To miło :)

Ale mam kiepski humor...:((((

Nudno jakoś i tak spokojnie, cichoooo

10.05.2003
17:56
smile
[187]

K@mil [ Wirnik ]

Fakt, coś tu strasznie cicho...

10.05.2003
18:12
smile
[188]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Batonie jeden, to zdjęcie to byłem JA!!!! :-)

10.05.2003
22:04
smile
[189]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ===> Jakie zdjęcie ??

10.05.2003
23:33
smile
[190]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc:-D
co tu tak spokojnie?:-DD

10.05.2003
23:59
[191]

Swietka [ Pretorianin ]

Czesc Sasanko:)

10.05.2003
23:59
[192]

Swietka [ Pretorianin ]

I ogolnie czesc wszystkim:)

11.05.2003
00:01
[193]

Olej [ Konsul ]

Witam Sasanko, dawno się nie widzieliśmy :-)

11.05.2003
00:02
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

Witam całe towarzystwo - przyleciałem właśnie do roboty i siedzę tu "radośnie" do siódmej rano.

11.05.2003
00:08
[195]

Swietka [ Pretorianin ]

Cichutko tutaj, to ja ide spaciu.

11.05.2003
00:09
[196]

Swietka [ Pretorianin ]

Milej pracy L@wyer:)) zycze zeby czas szybko minal:)

11.05.2003
00:10
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobry wieczór i dobranoc, lecę oglądać Uśponych. Szykuje się prawdziwa uczta kinomana :))

11.05.2003
00:12
[198]

Swietka [ Pretorianin ]

Dobranoc wszystkim, milych snow:))do jutra

11.05.2003
00:13
smile
[199]

L@WYER [ Valaraukar ]

Swietka -->za jakąś godzinkę odpalę sobie Neverwintera i nawet nie zwrócę uwagi i bedzie już ranek :)

11.05.2003
00:14
smile
[200]

juuusta [ malinka ]

cześć, tęskniliście? :)))

11.05.2003
00:15
[201]

Swietka [ Pretorianin ]

L@wyer---> to przyjemna masz prace, jak tak mozesz:) dobranoc

11.05.2003
00:15
smile
[202]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Olej - no dawno..:-) az jakies 30 min temu:-d

L@wyer co oni Cie tak katuja w tej robocie?:-)

11.05.2003
00:22
smile
[203]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> cześć, coś Cię długo :)) nie było.

Swietka --> wszyscy widzą tylko plusy tej pracy, jej minusy na pewno znam JA :)

Sasanka -->wrobiłem się sam, bo chciałem popracować na nockach - wierzyłem, że na nockach jest spokojnie, cicho i prawie bezludnie. Jak na razie okazuje się, że nieco sie pomyliłem (ale tylko nieco) :)

11.05.2003
00:29
smile
[204]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>wiem wiem, ale już jestem, mozecie otrzeć łezki :)

11.05.2003
00:34
smile
[205]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> cholera, chusteczki mi się skończyły....

11.05.2003
00:39
smile
[206]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>no już, nie płacz posiedze troche z tobą dzisiaj jak chcesz :)

11.05.2003
00:43
smile
[207]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> to miło z Twojej strony, ja muszę się ratować lekturą Strugackich a za jakąś godzinkę lub gdy się zrobi luźniej i spokojniej to pogram sobie.

11.05.2003
00:57
smile
[208]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Siemanko co słychać ? :-D

11.05.2003
00:59
smile
[209]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> nocka w robocie od północy do siódmej :)

11.05.2003
01:03
[210]

Pamir [ Generaďż˝ ]

No ja dziś byłem rano od 5 ( wstałem 4:30 :-/ ) ale nie wiem co gorsze, wstać z rana czy nie spać całą noc ( nie będąc na imprezie ofkors ;-D )

11.05.2003
01:09
smile
[211]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> od wczorajszego poranka - od jakiejś 10-tej jestem na nogach - spałem do tej pory jakieś 3 godziny a jakby mi mało tego było, to jutro z rana musze lecieć na giełdę komputerową. Najgorszą rzeczą z tego wszystkiego jest to, że zamiast jeździć radośnie na mojej Srebrnej Strzale, to ja siedzę w domu i rąbię w Neverwintera.

11.05.2003
01:19
smile
[212]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>ja tu chce ci towarzystwa dotrzymać a ty grać będziesz?! :)

Pamir==>cześć, ja spałam koło 5 godzinek i nie narzekam :)

11.05.2003
01:20
smile
[213]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> na razie nie gram - zajmuje się lekturą :)

11.05.2003
01:31
smile
[214]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>albo ja albo książka, wybieraj :)

11.05.2003
01:35
smile
[215]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> był kiedyś taki dowcip:
Na ławce w parku siedzi dwóch kumpli, w pewnej chwili jeden mówi do drugiego:
- Wiesz, żona kazała mi wczoraj wybierać - albo wódka, albo ona...
- I co ?
- Będzie mi jej brakowało.
;D

11.05.2003
01:50
smile
[216]

juuusta [ malinka ]

w takim razie zostawiam cię i spać ide :P

11.05.2003
01:52
smile
[217]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> czuję się opuszczony przez wszystkich ...
Dobranoc

11.05.2003
01:54
smile
[218]

juuusta [ malinka ]

przecież wyraźnie dałeś mi do zrozumienia co wybrałeś , a teraz znowu płaczesz, to zdecyduj się :)

11.05.2003
01:58
smile
[219]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> ale ja jestem lokalnym specjalistą od tego, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko :)

11.05.2003
02:00
smile
[220]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>jest 2 w nocy, nie mam siły się zastanawiać nad sensem tego co piszesz:)

11.05.2003
02:02
smile
[221]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> o tej porze najlepiej się myśli...

11.05.2003
02:04
smile
[222]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>...ale nie o ciastkach

11.05.2003
02:06
[223]

Banita_bb [ bo był za miły ]

a o czym ?

11.05.2003
02:06
smile
[224]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> dlaczego ?
Ja bym w tej chwili sobie najchętniej zjadł EKLERKĘ albo (w imię sympatii historycznych) NAPOLEONKĘ .

11.05.2003
02:08
smile
[225]

juuusta [ malinka ]

no jak wy panowie o tej porze myślicie o ciastkach, to albo ja jestem dziwna albo z wami coś nie tak :P

11.05.2003
02:08
[226]

Pamir [ Generaďż˝ ]

hmmm a może by tak teraz ciastu upiec? jakieś propozycje? bo ja się za bardzo na tym nie znam... ;-D

11.05.2003
02:11
smile
[227]

juuusta [ malinka ]

Pamir==>ty też? cholera, czyli jednak to ja myśle o złych rzeczach..

11.05.2003
02:14
smile
[228]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Justa nie wiem o czym myślisz bo jestem za bardzo zmęczony, ale wiem jedno ciasto bym sobie teraz jakieś zjadł... :-D

11.05.2003
02:15
smile
[229]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pamir --> moja Mamusia piecze czasami coś, co się nazywa pleśniak - ja nie wiem jak się toto robi, ale mam niesamowitą praktyke w temacie "jak to się je".

Justa --> musimy myśleć czasami o czymś innym - ile można myśleć o seksie ;P ?

11.05.2003
02:20
smile
[230]

juuusta [ malinka ]

zacytuje z manifestu faceta: NIe ma sensu pytac mnie o czym mysle,bo przez 96.5
% czasu mysle o seksie. I nie, nie jestesmy opetani. To po prostu nam sie
najbardziej podoba.Jestesmy PROSCI.


i chcecie mi wmówić że akurat teraz jesteście w tym procencie co mysli o ciastkach? :)

11.05.2003
02:20
[231]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

szarlotke? moze smietanowiec?
a moze zwykly biszkopt z jablkami?

11.05.2003
02:24
[232]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Justa właśnie tak jest :-D i to jest ta chwila :-D

Sasanka mniam mniam :-D heheh tylko że jak ja to zrobię ;-)

11.05.2003
02:26
[233]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pamir bierzesz skladniki , brtyfanke, i piecyk i jest git

11.05.2003
02:29
smile
[234]

juuusta [ malinka ]

gdzie L@WYER, poszedł ciasto ugniatać? :)

11.05.2003
02:30
smile
[235]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa--------> jak nie ma niczego innego do ugniatania to mu tylko ciasto zostalo :>

11.05.2003
02:35
smile
[236]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jestem cały czas tylko miałem wesołą akcje w robocie to przez chwile byłem off-line ;)

szarlotka ....... z bitą śmietaną ........ o rany jak ja bym ja zjadł!!!

"Masz chusteczkę ? Pociekło mi na sama mysl o kremówkach ..."
;D

11.05.2003
02:40
smile
[237]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>o jesteś już, i co ciasto rośnie? :)

przez was głodna się zrobiłam, a nie mam nic w lodówce

11.05.2003
02:40
[238]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Dobra idę spać, papa kolorowych snów i dobrej nocy życzę

POzdrowienia Pamir

11.05.2003
02:43
smile
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> na razie to jedynie bambuch mi rośnie od picia kolejnych piw - i nic więcej.

Pamir --> dobranoc

11.05.2003
02:44
smile
[240]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ja tez sie glodna zrobilam
zrobilam sobie kanapeczk.
Justa chodz do mnie, u mnie lodowka pelna:-)

11.05.2003
02:47
smile
[241]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cholera jasna a ja się muszę w robocie jakimiś cholernymi czipsami dożywiać

11.05.2003
02:48
smile
[242]

juuusta [ malinka ]

Pamir==>dobranoc

Sasanka==>już wychodze, jestem za pół godzinki

11.05.2003
02:49
smile
[243]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Hmm to jak jest ktoras z pan chetna na to hmm pieczenie ciasta ?? :>

11.05.2003
03:01
smile
[244]

juuusta [ malinka ]

Banita==>ja ci dam! raz dwa do łóżka!

11.05.2003
03:03
smile
[245]

L@WYER [ Valaraukar ]

W tym cały ambaras,
Aby dwoje chciało na raz.

11.05.2003
03:06
smile
[246]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa-----> juz ide.....
L@wyer-----> jak widac zadnego ambarasu nie ma....:>

11.05.2003
03:11
smile
[247]

juuusta [ malinka ]

L@WYER==>fakt

Banita==>nie ma bo masz wieczne migreny :P

11.05.2003
03:42
smile
[248]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa & Banita --> to w końcu jest ambaras czy go nie ma ? Zdecydowalibyście się wreszcie ;P

11.05.2003
03:45
smile
[249]

juuusta [ malinka ]

dzisiaj nie ma:)
dobranoc

11.05.2003
04:02
smile
[250]

L@WYER [ Valaraukar ]

Dobranoc wszystkim - ja idę pociąć w NvN-a

11.05.2003
07:06
smile
[251]

L@WYER [ Valaraukar ]

No i już wróciłem - jest tu ktoś jeszcze ?

11.05.2003
07:35
smile
[252]

kiniu [ Konsul ]

Oj warszawioki, kiepsko u was z rymami , tutaj sie az prosi o inna koncowke np.

(...) i dziewczyn ładnych też, przyłącz się brachu i siostro do rozmowy, a obiecuje spodoba Ci się ECHH!! :D

<Jeszcze jakby to zaspiewal jakis warszawiak w kraciastej marynarze z charamonia w reku>

11.05.2003
07:39
smile
[253]

L@WYER [ Valaraukar ]

kiniu --> razem z Pijus-em będziemy coś zapewne tworzyć na środowym spotkaniu, więc nie sądź nas tak ostro :)

11.05.2003
08:49
smile
[254]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam serdercznie, jak Wyspiarzom niedziela mija, ostatnio mam coraz mniej czasu na pogaduszki, a to za spawą zbliżającej się wielkimi krokami sesji :/

kiniu::::>Ehhh to mi się kojarzy z Karczmą Pod Głodnym Trollem i użytkownikiem o tymże nicku oraz....wychodkiem ;)))) Jakby ktoś przeczytał pierwszy post w drugirj lub trzecieej częsci, wiedziałby o co chodzi ;))

11.05.2003
08:54
[255]

Hellcat [ Legend ]

Paudyn===> Niedziela jak niedziela, ale po kiego wałka ja wstawałem o 7??

11.05.2003
08:57
smile
[256]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Helcat::::>Ja wstałem 2,5 godziny temu i nie płaczę :)

11.05.2003
09:00
smile
[257]

Hellcat [ Legend ]

Paudyn===> A czy ja płaczę?? Będzie wiecej czasu na siedzenie przy kompie ;-)

11.05.2003
09:03
smile
[258]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A u mnie więcej czasu na nieszczęsną naukę :/

BTW. O Justa wróciła... Nie zauważyłem :PP :)))

Dobra spadam coś przekąsić i do pracy :)

11.05.2003
09:07
smile
[259]

Hellcat [ Legend ]

Paudyn===> Nie no, ja też się musze uczyć, nie ma tak dobrze :-)

Smacznego przy okazji :-)

11.05.2003
09:11
[260]

Raynor [ Big Man ]

Siemka!
Widzę, że wszyscy jakoś nie możecie spać. Ja to bym najchętniej zjadł jakieś lody, ale nie mogę ;((

Jestem dzis do ok. 12 bo uczyć się trza :(((

11.05.2003
10:11
smile
[261]

juuusta [ malinka ]

Hell==>ja poszłam spać o 6 dzisiaj i juz na nogach jestem:)

Paudyn==>wasza świętobliwość, szwankuje wam refleks
btw.wale ci focha za to :P

11.05.2003
10:53
smile
[262]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień Dobry wszystkim :)

11.05.2003
11:13
smile
[263]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej;-)_
jesli mowa o wstawaniu to mnie przed chwila obudzily smsy od kolezanki :-/ jak ja tego nie lubie...
chyba zaczw wylaczac telefon na noc :-) i jakby sie palio i walilo to bede sobie smacznie spac:-D


hco z tym ciastem? upiekliscie je juz? cos bym prezkasila smacznego:-D

11.05.2003
11:17
smile
[264]

juuusta [ malinka ]

K@mil==>cześć

Sasanka==>cześć, nie miałam siły już w nocy piec

11.05.2003
11:24
smile
[265]

Hellcat [ Legend ]

Justa===> Nie zauważyłas może wczoraj drobnych[!!] peknięć na swoim monitorze?? ;-)

11.05.2003
11:31
smile
[266]

juuusta [ malinka ]

Hell==>nie, mówiłam ci żebyś nie przesadzał :)

11.05.2003
11:48
[267]

moussad [ la kretino maximale ]

zróbmy takżeby pisać w tym wątku do 1000 posta buahahaha,jak by sie szybko wgrywało :-P

11.05.2003
11:51
smile
[268]

Hellcat [ Legend ]

Moussad===> Zdaje się że kiedyś coś takiego już było :-)

11.05.2003
11:53
[269]

Raynor [ Big Man ]

moussad ===> było ;)))

Hell ===> nie pamiętam :)))))

11.05.2003
11:58
[270]

Hellcat [ Legend ]

Raynor===> Bilobil "Na pamięć i koncentrację" ;-)

11.05.2003
14:16
[271]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

następna część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.