07.05.2003
20:45
[1]

sabotage [ Pretorianin ]

nie przepadam za obydowam zespolami, ale wydaje mi sie ze wygra milan 2:1 , zapraszam do wypowiedzi

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Wlasnie przyszedlem ogladac ten mecz... dobrze ze sie niedawno zaczal... jak bedzie - zobaczymy...

[5]

ogolnie mecz nudny (nawet bardzo) - co chwile spalony, wiec nawet dobrych akcji nie ma... oczywiscie wynik 0-0

07.05.2003
21:42
smile
[6]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jestem za milanem, mimo że nie przepadam za włoskimi drużynami, w tej połowie tylko się potwierdziło że Włosi grają dobrze taktycznie i w obronie, ale nie jest to gra zbyt miła dla oka. A milan z takim potencjałem w przodzie nie pokazuje praktycznie nic, niestety nie lepiej wypada wcale nie słabszy napad interu.

07.05.2003
21:42
[7]

ehh dokladnie, wczorajszy mecz byl ciekawszy, a mowili podczas tamtego ze ten bedzie rox, cos nie widac, mam nadzieje ze juve rozszmyra real i wejdzie do finalu:) obstawiam ze w finale juve z milanem zagra

07.05.2003
22:51
smile
[8]

Druga połowa trochę lepsza, milan zamknął inter na własnej połowie, ale nic (oprócz kilku efektownych) z tego nie wynikło. Szkoda bo po milanie spodziewałem się dużo więcej :(

[10]

Ogolnie mowiac, mecz nie byl za ciekawy - malo sie dzialo i wogole bez bramek... gdyby chociaz ladne akcje byly...