GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry "polityczne"

07.05.2003
20:39
smile
[1]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Gry "polityczne"

No wlasnie, jakie tytuly polecacie z rozwinientym elementem "politycznym", tudzież dyplomacja?
Taka gra byla m.in. Kremlin Crisis, po czesci takze Alpha Centauri (Rzad Planetarny), w sumie to i gra Solidarnosc.

Interesuje mnie tez gry shareware, freeware, takze tekstowe:))

07.05.2003
20:42
smile
[2]

Tomuslaw [ Konsul ]

Przyłączam się do kolegi !

07.05.2003
21:18
smile
[3]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

^^ W GORE ^^

07.05.2003
22:11
smile
[4]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

heloł?:)

07.05.2003
22:16
smile
[5]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Nie wiem czy trafię w takie tytułu jakie byś chciał, bo w ww. gry nie grałem, ale może Europa Universalis, albo II wojna światowa.

07.05.2003
22:53
[6]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

W eu2 gralem, jednak nie jest to cos co mialem na mysli. Tym bardziej ze bardziej by mnie interesowaly czasy wspolczesne(ew. XX wiek) .

07.05.2003
22:55
smile
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

W Master of Orion 3 masz Senat ! :-)
W Civilization 3 też jest dyplomacja.

Jednak raczej nie na politykę autorzy postawili...

07.05.2003
23:06
smile
[8]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Cainoor---> Oba tytuly znam, jednak jest tam to tylko pseudo-costam-polityka jest:)

07.05.2003
23:10
[9]

AK [ Senator ]

Chcecie gier z dyplomacją?? No to Master of Orion 2 i 3. Od razu wyjaśniam, że na dwóch ostatnich poziomach bez dyplomacji gracz szybko ginie.

07.05.2003
23:11
smile
[10]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ja też się przyłączam do prośby. Liczę przede wszystkim na jakąś freewarową gierkę , najlepiej polskiej produkcji :)

07.05.2003
23:11
[11]

AK [ Senator ]

Heh, za późno odświeżam wątki.

Banan - jeśli w Orionach masz pseudo-politykę, to poza Europą nie ma nowych gier które cię zadowolą. Będziesz musiał dłuuugo poczekać.

07.05.2003
23:14
[12]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Ak---> wychodzi pisanie po pijaku:)
mialem na mysli Civ3 - w master of orion 3 nie gralem - zainteresuje sie tym;
co do reszty - wiem ze powstalo troche gier "nieoficjalnie" jak np. Kremlin Crisis - ktora to cholernie mi sie podobala - i takich wlasnie szukam:)

08.05.2003
00:10
[13]

jopin [ Generaďż˝ ]

byla taka gra 2 lata albo rok temu nazywala sie (niewiem czy dobrze napisze po angielszczańsku) wlasnie DYPLIMACY czy jakos tak


pozdro

08.05.2003
00:11
[14]

jopin [ Generaďż˝ ]

PRZEPRASZAM !!! "DYPLOMACY" - OD POLSKIEGO DYPLOMACJA - ALE JESTEM ZMECZONY :)))

08.05.2003
01:36
[15]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Nie wiem dokładnie czy o to chodzi ale przypomina mi sie gierka "3-cie Tysiaclecie". O ile pamietam to jest to cos w stylu rozwoju wlasnego panstwa, ale z duzym naciskiem na odzwierciedlenie autentycznych zaleznosci jakie panuja w nim. No i oczywiscie co pare lat wybory...

08.05.2003
14:35
[16]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

dbest---> nie wiesz skad mozna by bylo sciagnac te gre???

08.05.2003
23:03
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

UP ? :)

08.05.2003
23:09
[18]

Olej [ Konsul ]

Napewno zadowoliła by Cię gra "Puszka Pandory" jest to gra treningowa dla studentów dyplomacji i polega na rozwiązywaniu konfliktów międzynarodowych, narazie nie wiem gdzie ja mozna znalezc ale postaram sie dowiedziec i odezwać wkrótce.

08.05.2003
23:10
smile
[19]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Olej--->Wierzymy w Ciebie, oj wierzymy...

08.05.2003
23:38
[20]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Polecam ta strone nizej i wybierzcie gry polityczne :) Polecam szczegolnie to : https://www.the-underdogs.org/game.php?id=225 Mysle ze Patrokles dostalby zawalu :)

10.05.2003
21:30
[21]

LooZ^ [ be free like a bird ]

UP ^^ ? :)

10.05.2003
21:33
[22]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Republic: the revolution
więcej o grze: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=872

10.05.2003
21:39
[23]

gofer [ ]

kolega Banan wspomniał o grze Solidarność...ja zarzucę linkiem...

11.05.2003
00:07
smile
[24]

TheMaster [ Konsul ]

Europa Universalis 1, 2, II Wojna Światowa, Civ 2, 3

19.05.2003
14:37
[25]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Moze ktos zdobyl te gry o ktorych mowili niektorzy ?

19.05.2003
14:42
smile
[26]

dHq [ Konsul ]

LooZ^ ----> A konkretnie o które ci chodzi???

19.05.2003
22:39
smile
[27]

Dagger [ Legend ]

==>banan
Troche z innej beczki - grałes w Machiavelli Prince ?

Nie ma to jak przekupni senatorowie ;))))))

27.05.2003
12:36
[28]

Konri_RTS [ Junior ]

Hmm moze jeszcze "TROPCO" , albo druga czesc ..:)

01.05.2004
01:48
[29]

LooZ^ [ be free like a bird ]

UP ? :)

01.05.2004
07:55
smile
[30]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

National States, poszukaj jest watek cykliczny :)

01.05.2004
08:38
[31]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Tropico jest ciekawe.

01.05.2004
09:43
smile
[32]

tomaszgora [ Konsul ]

polecam republika: rewolucja. gra wymianta

01.05.2004
10:28
smile
[33]

Long [ Generaďż˝ ]

Jeśli chodzi o politykę wewnętrzną (ale taką miodną, z przekupywaniem opozycji i aresztowaniami rodzin kontrkandydatów do stołka:) - to najlepsza IMHO jest "TROPICO" :) A jak ktoś chce się pobawić polityką międzynarodową, to polecam jeszcze "Medieval: Total War".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.