GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter Cell - to jest chyba blad gry:/

04.05.2003
13:35
smile
[1]

Lukz84 [ Junior ]

Splinter Cell - to jest chyba blad gry:/

Jak gram czesto w jakim miejscu odpala sie komunikat ze odpalilem alarm a nikogo nie bylo...to jest chyba zwiaazane z znalezzieniem przes straznika cial innych osob. Ale jak odpale wczesnieszy save zrobie drugi raz to samo to nie odpala sie durny komunikat ze przekroczylem limit:D

04.05.2003
13:47
[2]

Michmax [ ------ ]

U mnie też tak bywało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.