
Lukz84 [ Junior ]
Splinter Cell - to jest chyba blad gry:/
Jak gram czesto w jakim miejscu odpala sie komunikat ze odpalilem alarm a nikogo nie bylo...to jest chyba zwiaazane z znalezzieniem przes straznika cial innych osob. Ale jak odpale wczesnieszy save zrobie drugi raz to samo to nie odpala sie durny komunikat ze przekroczylem limit:D
Michmax [ ------ ]
U mnie też tak bywało.