GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co nowego w idei?

04.05.2003
11:59
[1]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

co nowego w idei?

wchodze ostatnio na stronke idei, a tu taka niespodzianka :))

04.05.2003
14:03
[2]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

hmmmmm...
chyba zle zatytulowalem watek....

04.05.2003
14:07
smile
[3]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

To jakieś... ee... "znalezione w sieci" ?

04.05.2003
14:08
[4]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

no, wiedzialem, ze o czyms zapomnialem.

04.05.2003
14:13
smile
[5]

Vinny [ Konsul ]

najlepsza jest era

04.05.2003
15:00
[6]

Andrei [ killah beez ]

Hehe

04.05.2003
15:02
smile
[7]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

śmiesznie to wyglada nie powiem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.