
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Kilka spraw...
czemu np mister Sulik czepia sie beznadziejnych w/g niego wątków..przecież to forum czyta sie i pisze co chce...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
<----------------------------------
donzoolo [ Senator ]
jak to sie nazywa
wiem
chyba
FAQ
sergi__ [ Underworld ]
bo to jego natura:)
Word [ Heavens Got A Hitman ]
upaszczak nie atakuj mnie tak tylko zapytałem nie wolno..?:(
spojrzałem w prośby do moderatorów i zobaczyłem Pana Sulika..oczywiście nie ma nic do niego po prostu pytanie
pawkaz [ Konsul ]
Nie pękaj! To tutaj taki zwyczaj. I tak masz szczęście, że trafiłeś tylko na Sulika.

SULIK [ olewam zasady ]
Word --> prosze dowody to pogadamy
SULIK [ olewam zasady ]
A chodzi Ci o wątek modów ??
to przeczytaj o co mi chodziło najpier - kliknij na linki, bo ja tu nie walcze z całym wątkiem, a z 2 postami
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Prosze o upomnienie: donzoolo za pisanie wątków całkowicie statsiarkich i nie mających nic wspólnego z wątkami
[04.05.2003] 00:48 - http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1344322&N=1
[04.05.2003] 00:50 - http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1346437&N=1
jak znajde cos jeszcze to sie zgłosze
- bez odbioru :)
no nie rozumiem czemu sie go czepiasz pisze to co uznaje za stosowne i co ma do tego jakieś statsiarstwo????
nagrody sa tu jakieś za posty czy co....nie musisz go przecież czytać...
to nic złego przeciez to tylko słowa
z całym szacunkiem dla Ciebie nie atakuje Cie nie chce byś to tak odebrał
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Word egzakli,słowa to tylko słowa ...........
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> tam miało być posty a nie wątki, a co do statsiarstwa to miało być już dawno tępione
Word [ Heavens Got A Hitman ]
a i jeszcze jedno mister sulik...jeśli założe wątek Dobranoc gdzie bede chciał wszystkim życzyć miłej nocy też uznasz go za statsiarski..??czy jakiś inny??
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Nie ten wątek, treść wątka odbiega od treści postu! Slow down.
Word [ Heavens Got A Hitman ]
ja cały czas mam slow down w końcu godzina już późna....:D:D
BriskShoter [ Senator ]
Word ----> Taki wątek w którym sie mówi a dokładniej pisze DOBRANOC już jest......
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> nie po prostu odeśle Cię do Bezsenności :P
VinEze --> nie widać że ma zły dzień :P
Word [ Heavens Got A Hitman ]
u i wykasowali Dobranoc hm porządki wrrrrrrr;D
do pana hmm zgubiłem nicka ten który mi tak ładnie wypunktował wiec leziesz z nami na bronka
-----> Mr wiem wiem to takie niesprawiedliwe

BriskShoter [ Senator ]
Word -----> wypunktował? to pewnie o mnie biega ;D Hehe a i pamietaj ja jestem bardzo wredny (tak twierdzi GOLowska Płeć Piekna ;))
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> takie małe pytanie - gdzie to zgłosiłeś ?? aby skasowali ??
Word [ Heavens Got A Hitman ]
a golowska płec piekna.....mniam :D:D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
sulik---->> no wątku napisałem i posłuchali
BriskShoter [ Senator ]
SULIK & Word ---> też jestem ciekaw. bo nic nie pisało. może Word ma jakieś special kontakty ;)
SULIK [ olewam zasady ]
Brisk --> to musiał być Druss
Word [ Heavens Got A Hitman ]
ale prawda że mi sie nie wydaje ...nie ma go nie??
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> nie ma już wątku "Dobranoc"
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
go nie ma no :))))))

BriskShoter [ Senator ]
Hehehe ja czekam aż ten wątek też padnie bo mówta co chceta ale ten wątek jest o niczym ;D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
ej a tak wogóle byłem tam w tej waszej karczmie fajnie miło ciepło stól rozłożyłem ale wszyscy spią chyba już..a najgorsze że barman na nogach ledwo stoi już dziś nie poleje chyba:D ..... i chce zabrać ze sobą mr.bungla... to mój kompan tak mi sie wydaje
SULIK [ olewam zasady ]
Brisk --> prawdopodobnie kategoria mu sie magicznie zmieni na Śmietnik :)
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Sulik nadal jesteś nie miły... wrrrrrrrr
BriskShoter [ Senator ]
Word -----> bo tam ogólnie to samoobsługa płacic trza ale samoobsługa :D A lud nie spi tylko chłonie po dzisiejszym dniu tfu wczorajszym. hehe
BriskShoter [ Senator ]
SULIK ----> pewnie tak ;) A wiesz że nigdy sie w tamte strony nie zapuszczałem :D hehe
Word [ Heavens Got A Hitman ]
jako że wwątek ma tytuł kilka spraw..
czy jak wykopie topór wojenny przeciwko Panu Sulikowi..oficjalnie oczywiście coś mi grozi??
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> a co mam obciekać cukrem i wszystkim lizać tyłki ??
NIE OD CZEGOŚ MAM KOŚĆ W NOSIE
i jestem Sulikiem a nie jakimś lolkiem z enklawy :P
Sledhammer ze mną i z duszą mego dziadka :P
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> zawsze sie można przekonać
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Suliku jeszcze drogi a czy ja chce żebyś to robił raaczej nie
ale mógłbyś do nowego jakoś tak normalnie a nie napuszony
SULIK [ olewam zasady ]
Jak wykopiesz topór przeciwko mnnie i mi ubliżysz to licz suie z tym, że Ci odpowiem tym samym (BEZ zgłaszania u modów)
A, że posypią sie bany to inna sprawa
Word [ Heavens Got A Hitman ]
o i mamy kategorie....: pogaduchy to chyba całkiem niezle i dziekuje moderatorowi za wyrozumiałość
widzisz nie jest zle a obstawiałeś Suliku smietnik
widać ronin tez oże sie mylić:D

BriskShoter [ Senator ]
Word ----------> Chodzi o to że nas tu jest baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo tak samo nowych jest jeszcze więcej i teraz dochodzi do sytuacji kiedy powstają beznadziejne wątki, głupie komentarze i wogóle tworzone głównie by Nowych bo nie czytają FAQ albo po prostu dla postów. I robi sie bałagan. A od porzadków są i Moderatorzy i forumowicze....
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Sulik ja Cie prosze
mam nadzieje że kulturalnymi ludzmi jesteśmy nie bedzie ubliżania
wykopać topór znaczy dla mnie omijać z daleka tego wymaga chyba kultura
Word [ Heavens Got A Hitman ]
brisk i ja rozumiem doskonale ale nie widzisz róznic w podejściu twoim i Pana S??
SULIK [ olewam zasady ]
Brisk --> tylko ze forumowicze coś mają okrojoną władze (ale to dobrze)
btw. miałęś spać :P
Word --> wszystko sie moze zmienić
najwyraźniej Moderator stwierdził iż sa to pogaduchy to dał pogaduchy i tyle
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Sulik i zaczynasz mówić jak cżłowiek
obym nie musiał juz zmieniać zdania na Twój temat
SULIK [ olewam zasady ]
Word --> bo ja po akcji ze Szwagrem zaufania do nowych nie mam, ale wszystko może sie z biegiem czasu zmienić
btw. nie lubie jak ktoś mnie stawia w świetle reflektórów i nagłaśnia moją obecność na forum (robiło już to wiele osób), a ja tego nie lubie
tym bardziej nieznosze specjalnie mi dedykowanych wątków - bo jak dla mnie jest to dziecinne

BriskShoter [ Senator ]
SULIK -----> no mialem ale widziałeś wypowiedż Mr.Bungle z Bezsenności.
BTW władzy na forum piekna rzecz ale dla wybranych hehe
BTW MOdków są bardzo łaskawi aż sie zaczynam bać;)
ps.PODRO ALL Moderatorzy :) (tylko nie po twarzy:)
Word [ Heavens Got A Hitman ]
wątek nie jest skierowany do Ciebie nie był był zaczałem i tak już zostało
co do dziecinności..
hmm
nie wiem może masz racje
ale to było zwykłe pytanie wszystko na ten temat
massca [ ]
wyjazd na śmietnik !