GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka spraw...

04.05.2003
00:58
smile
[1]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Kilka spraw...

czemu np mister Sulik czepia sie beznadziejnych w/g niego wątków..przecież to forum czyta sie i pisze co chce...

04.05.2003
01:00
smile
[2]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

<----------------------------------

04.05.2003
01:00
[3]

donzoolo [ Senator ]

jak to sie nazywa

wiem
chyba
FAQ

04.05.2003
01:01
[4]

sergi__ [ Underworld ]

bo to jego natura:)

04.05.2003
01:02
[5]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

upaszczak nie atakuj mnie tak tylko zapytałem nie wolno..?:(
spojrzałem w prośby do moderatorów i zobaczyłem Pana Sulika..oczywiście nie ma nic do niego po prostu pytanie

04.05.2003
01:02
[6]

pawkaz [ Konsul ]

Nie pękaj! To tutaj taki zwyczaj. I tak masz szczęście, że trafiłeś tylko na Sulika.

04.05.2003
01:03
smile
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> prosze dowody to pogadamy

04.05.2003
01:04
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

A chodzi Ci o wątek modów ??
to przeczytaj o co mi chodziło najpier - kliknij na linki, bo ja tu nie walcze z całym wątkiem, a z 2 postami

04.05.2003
01:06
[9]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Prosze o upomnienie: donzoolo za pisanie wątków całkowicie statsiarkich i nie mających nic wspólnego z wątkami
[04.05.2003] 00:48 - http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1344322&N=1
[04.05.2003] 00:50 - http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1346437&N=1

jak znajde cos jeszcze to sie zgłosze

- bez odbioru :)

no nie rozumiem czemu sie go czepiasz pisze to co uznaje za stosowne i co ma do tego jakieś statsiarstwo????

nagrody sa tu jakieś za posty czy co....nie musisz go przecież czytać...
to nic złego przeciez to tylko słowa
z całym szacunkiem dla Ciebie nie atakuje Cie nie chce byś to tak odebrał

04.05.2003
01:09
[10]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Word egzakli,słowa to tylko słowa ...........

04.05.2003
01:09
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> tam miało być posty a nie wątki, a co do statsiarstwa to miało być już dawno tępione

04.05.2003
01:10
[12]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

a i jeszcze jedno mister sulik...jeśli założe wątek Dobranoc gdzie bede chciał wszystkim życzyć miłej nocy też uznasz go za statsiarski..??czy jakiś inny??

04.05.2003
01:12
[13]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Nie ten wątek, treść wątka odbiega od treści postu! Slow down.

04.05.2003
01:13
[14]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ja cały czas mam slow down w końcu godzina już późna....:D:D

04.05.2003
01:13
[15]

BriskShoter [ Senator ]

Word ----> Taki wątek w którym sie mówi a dokładniej pisze DOBRANOC już jest......

04.05.2003
01:14
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> nie po prostu odeśle Cię do Bezsenności :P

VinEze --> nie widać że ma zły dzień :P

04.05.2003
01:32
[17]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

u i wykasowali Dobranoc hm porządki wrrrrrrr;D
do pana hmm zgubiłem nicka ten który mi tak ładnie wypunktował wiec leziesz z nami na bronka
-----> Mr wiem wiem to takie niesprawiedliwe

04.05.2003
01:34
smile
[18]

BriskShoter [ Senator ]

Word -----> wypunktował? to pewnie o mnie biega ;D Hehe a i pamietaj ja jestem bardzo wredny (tak twierdzi GOLowska Płeć Piekna ;))

04.05.2003
01:36
[19]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> takie małe pytanie - gdzie to zgłosiłeś ?? aby skasowali ??

04.05.2003
01:36
[20]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

a golowska płec piekna.....mniam :D:D

04.05.2003
01:37
[21]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

sulik---->> no wątku napisałem i posłuchali

04.05.2003
01:37
[22]

BriskShoter [ Senator ]

SULIK & Word ---> też jestem ciekaw. bo nic nie pisało. może Word ma jakieś special kontakty ;)

04.05.2003
01:38
[23]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk --> to musiał być Druss

04.05.2003
01:39
[24]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ale prawda że mi sie nie wydaje ...nie ma go nie??

04.05.2003
01:40
[25]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> nie ma już wątku "Dobranoc"

04.05.2003
01:40
[26]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

go nie ma no :))))))

04.05.2003
01:41
smile
[27]

BriskShoter [ Senator ]

Hehehe ja czekam aż ten wątek też padnie bo mówta co chceta ale ten wątek jest o niczym ;D

04.05.2003
01:42
[28]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ej a tak wogóle byłem tam w tej waszej karczmie fajnie miło ciepło stól rozłożyłem ale wszyscy spią chyba już..a najgorsze że barman na nogach ledwo stoi już dziś nie poleje chyba:D ..... i chce zabrać ze sobą mr.bungla... to mój kompan tak mi sie wydaje

04.05.2003
01:43
[29]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk --> prawdopodobnie kategoria mu sie magicznie zmieni na Śmietnik :)

04.05.2003
01:44
[30]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Sulik nadal jesteś nie miły... wrrrrrrrr

04.05.2003
01:44
[31]

BriskShoter [ Senator ]

Word -----> bo tam ogólnie to samoobsługa płacic trza ale samoobsługa :D A lud nie spi tylko chłonie po dzisiejszym dniu tfu wczorajszym. hehe

04.05.2003
01:45
[32]

BriskShoter [ Senator ]

SULIK ----> pewnie tak ;) A wiesz że nigdy sie w tamte strony nie zapuszczałem :D hehe

04.05.2003
01:49
[33]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

jako że wwątek ma tytuł kilka spraw..
czy jak wykopie topór wojenny przeciwko Panu Sulikowi..oficjalnie oczywiście coś mi grozi??

04.05.2003
01:50
[34]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> a co mam obciekać cukrem i wszystkim lizać tyłki ??
NIE OD CZEGOŚ MAM KOŚĆ W NOSIE
i jestem Sulikiem a nie jakimś lolkiem z enklawy :P
Sledhammer ze mną i z duszą mego dziadka :P

04.05.2003
01:51
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> zawsze sie można przekonać

04.05.2003
01:51
[36]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Suliku jeszcze drogi a czy ja chce żebyś to robił raaczej nie
ale mógłbyś do nowego jakoś tak normalnie a nie napuszony

04.05.2003
01:54
[37]

SULIK [ olewam zasady ]

Jak wykopiesz topór przeciwko mnnie i mi ubliżysz to licz suie z tym, że Ci odpowiem tym samym (BEZ zgłaszania u modów)
A, że posypią sie bany to inna sprawa

04.05.2003
01:54
[38]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

o i mamy kategorie....: pogaduchy to chyba całkiem niezle i dziekuje moderatorowi za wyrozumiałość
widzisz nie jest zle a obstawiałeś Suliku smietnik
widać ronin tez oże sie mylić:D

04.05.2003
01:54
smile
[39]

BriskShoter [ Senator ]

Word ----------> Chodzi o to że nas tu jest baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo tak samo nowych jest jeszcze więcej i teraz dochodzi do sytuacji kiedy powstają beznadziejne wątki, głupie komentarze i wogóle tworzone głównie by Nowych bo nie czytają FAQ albo po prostu dla postów. I robi sie bałagan. A od porzadków są i Moderatorzy i forumowicze....

04.05.2003
01:55
[40]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Sulik ja Cie prosze
mam nadzieje że kulturalnymi ludzmi jesteśmy nie bedzie ubliżania
wykopać topór znaczy dla mnie omijać z daleka tego wymaga chyba kultura

04.05.2003
01:56
[41]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

brisk i ja rozumiem doskonale ale nie widzisz róznic w podejściu twoim i Pana S??

04.05.2003
01:57
[42]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk --> tylko ze forumowicze coś mają okrojoną władze (ale to dobrze)
btw. miałęś spać :P

Word --> wszystko sie moze zmienić
najwyraźniej Moderator stwierdził iż sa to pogaduchy to dał pogaduchy i tyle

04.05.2003
01:59
[43]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Sulik i zaczynasz mówić jak cżłowiek
obym nie musiał juz zmieniać zdania na Twój temat

04.05.2003
02:00
[44]

SULIK [ olewam zasady ]

Word --> bo ja po akcji ze Szwagrem zaufania do nowych nie mam, ale wszystko może sie z biegiem czasu zmienić
btw. nie lubie jak ktoś mnie stawia w świetle reflektórów i nagłaśnia moją obecność na forum (robiło już to wiele osób), a ja tego nie lubie
tym bardziej nieznosze specjalnie mi dedykowanych wątków - bo jak dla mnie jest to dziecinne

04.05.2003
02:00
smile
[45]

BriskShoter [ Senator ]

SULIK -----> no mialem ale widziałeś wypowiedż Mr.Bungle z Bezsenności.
BTW władzy na forum piekna rzecz ale dla wybranych hehe
BTW MOdków są bardzo łaskawi aż sie zaczynam bać;)

ps.PODRO ALL Moderatorzy :) (tylko nie po twarzy:)

04.05.2003
02:02
[46]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

wątek nie jest skierowany do Ciebie nie był był zaczałem i tak już zostało
co do dziecinności..
hmm
nie wiem może masz racje
ale to było zwykłe pytanie wszystko na ten temat

04.05.2003
02:34
[47]

massca [ ]



wyjazd na śmietnik !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.