Yanek [ Paprykarz ]
Creating MP3- help
czy jest mozliwosc przekwalifikowania muzyczki z main menu na plik mp3?(ofc ten plik ktory chce zamienic to .wav:PP) bo jak probowalem to zrobic w audigrabberze to cos mi wyswietlalo ze mam cos nie tak z plikiem, a dokladnie wygladalo to tak:
mainmaenu.wav is not a 16 bit, stereo, 44.1 KHz PCM wave file.
(inne pliki jakies zwykle .vaw'y nie z jakis tam gier, konwertowaly sie dobrze)
czy jest mozliwosc przerobienia takiego pliku na .vaw?

Yanek [ Paprykarz ]
czy jest mozliwosc przerobienia takiego pliku na .mp3? ofc:PPP