GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Creating MP3- help

04.05.2003
00:45
[1]

Yanek [ Paprykarz ]

Creating MP3- help

czy jest mozliwosc przekwalifikowania muzyczki z main menu na plik mp3?(ofc ten plik ktory chce zamienic to .wav:PP) bo jak probowalem to zrobic w audigrabberze to cos mi wyswietlalo ze mam cos nie tak z plikiem, a dokladnie wygladalo to tak:
mainmaenu.wav is not a 16 bit, stereo, 44.1 KHz PCM wave file.
(inne pliki jakies zwykle .vaw'y nie z jakis tam gier, konwertowaly sie dobrze)

czy jest mozliwosc przerobienia takiego pliku na .vaw?

04.05.2003
00:46
smile
[2]

Yanek [ Paprykarz ]

czy jest mozliwosc przerobienia takiego pliku na .mp3? ofc:PPP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.