
goriusz [ Pretorianin ]
Czy ktos ma solucje do Return to the Castle of Wolfenstein?
Jak w tytule wątku - jeżeli ktoś ma - to chętnie bym dostał na adres: [email protected]; bo w tutejszym archiwum to "cholery można dostać.. a nie pobrać...!!!", jak mówi mój syn.. ;-)

goriusz [ Pretorianin ]
Wiedziałem, że nikt mnie nie lubi (oprócz mojego fotela i kubeczka..)

Hellcat [ Legend ]
Rozumiem że jak mam, to ci przesłać??

Hellcat [ Legend ]
Jakby nie było, posłane :-)

goriusz [ Pretorianin ]
DIABLKOCIO CI dziekuję... Pozdrawiam
Dalamar [ Konsul ]
Hmm prawde mowiac nie wyobrazam sobie solucji do tak prostej gry. Jest tam tylko jeden problem ktory moze wystapic ale nie musi (blad w grze w planszy, ktora konczy sie (powinna) po wejsciu na tyl ciezarowki). Przelecialem przez ta gra jak huragan i chyba 3 secretow nie mialem tylko :)

Hellcat [ Legend ]
Potrzebujesz jeszcze do czegoś?