GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktos ma solucje do Return to the Castle of Wolfenstein?

03.05.2003
22:52
smile
[1]

goriusz [ Pretorianin ]

Czy ktos ma solucje do Return to the Castle of Wolfenstein?

Jak w tytule wątku - jeżeli ktoś ma - to chętnie bym dostał na adres: [email protected]; bo w tutejszym archiwum to "cholery można dostać.. a nie pobrać...!!!", jak mówi mój syn.. ;-)

03.05.2003
23:58
smile
[2]

goriusz [ Pretorianin ]

Wiedziałem, że nikt mnie nie lubi (oprócz mojego fotela i kubeczka..)

04.05.2003
00:02
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

Rozumiem że jak mam, to ci przesłać??

04.05.2003
00:08
smile
[4]

Hellcat [ Legend ]

Jakby nie było, posłane :-)

04.05.2003
00:14
smile
[5]

goriusz [ Pretorianin ]

DIABLKOCIO CI dziekuję... Pozdrawiam

04.05.2003
00:14
[6]

Dalamar [ Konsul ]

Hmm prawde mowiac nie wyobrazam sobie solucji do tak prostej gry. Jest tam tylko jeden problem ktory moze wystapic ale nie musi (blad w grze w planszy, ktora konczy sie (powinna) po wejsciu na tyl ciezarowki). Przelecialem przez ta gra jak huragan i chyba 3 secretow nie mialem tylko :)

04.05.2003
00:15
smile
[7]

Hellcat [ Legend ]

Potrzebujesz jeszcze do czegoś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.