GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Klęski żywiołwe" - referat z geografii. PILNE!!!

03.05.2003
22:52
smile
[1]

kobe [ Pretorianin ]

"Klęski żywiołwe" - referat z geografii. PILNE!!!

JEŚLI MACIE MOŻLIWOŚĆ ZAŁATWIENIA REFERATU NA TEMAT "KLĘSKI ŻYWIOŁOWE NA ŚWIECIE" TO JEŚLI MOGLIBYŚCIE MI GO PODESŁAĆ BYŁBYM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNY. Z GÓRY THX I POZDRO!!!

03.05.2003
22:58
[2]

matys [ Konsul ]

ja nic nie powiem ale znajac sie na zyciu to pewnie zaraz cie objada.i maja racje.jakby ci to powiedziec...hmm
jak ci sie nawet myslec nie chce to moze pochodz po jakis stronkach i wytnij/wklej, wytnij/wklej, wytnij/wklej albo szybciej Ctrl+v:)
jak mozesz zajrzec tez na sciage.tam moze cos bys
a nastepnym razem:RUSZ LBEM

03.05.2003
23:00
[3]

Regis [ ]

kobe --> Z racji nicka to ty przynajmniej o trzesieniach ziemi powinienes wiedziec duzo :)

Co do Twojej prosby... Niestety - nie posiadam takowego, za to mysle ze znalazloby sie cos o konfliktach na swiecia, tak swoja droga :)

03.05.2003
23:09
smile
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ja mogę ci conajwyżej podrzucić referat o El Nińo, ale to chyba nie na temat :D

03.05.2003
23:11
[5]

Kamil_Wrona [ Konsul ]

zajrzyj tez na www.wiem.onet.pl/wiem chyba tak! fajna encyklopedja www

03.05.2003
23:13
[6]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

hehe, mialem z tego wyklady przez pol tego semestru :))

03.05.2003
23:17
[7]

kobe [ Pretorianin ]

Nie mam ochoty siedzieć na jakimś głupim referatem pare godzin jak jest możliwość znalezienia go gdzies w sieci. Szukałem już na stronkach typu sciaga.pl ale tam niewiele o tym zaraz zobacze jesszcze w tej encyklopedii. Oto co znalazlem na sciaga.pl:

03.05.2003
23:36
[8]

kobe [ Pretorianin ]

no co jest z wami nic wam do głowy nie przychodzi skąd można wytrzasnąć takie cos?

04.05.2003
00:07
[9]

Regis [ ]

jak nie www.sciaga.pl, to raczej niewiele zostaje :\

04.05.2003
00:41
[10]

donzoolo [ Senator ]

w
w
w
.
g
o =- Od czego to jest?
o =-
g
l
e
.
p
l

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.