GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Rarity?

03.05.2003
19:57
[1]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

Forum CM: Rarity?

Gracie rarity czy bez? IMO włączone rarity bardzo ograniczo wybór sprzetu ale dzieki temu gra zyskuje na realizmie.

03.05.2003
20:04
[2]

Kłosiu [ Senator ]

Ja gram tylko z rarity standard. Raz zagralem bez rarity i nie musialem nic robic, bo kupilem Henshela z dzialem 75mm, ktory zniszczyl wszystkie czolgi wroga (poza tym, ktore zniszczyly na wstepie JP i Ostwind ;)) Gra bez rarity prowadzi raczej do kupna najciezszych czolgow, a ja wole grac za pomoca taktyki, a nie sprzetu :)

03.05.2003
20:04
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

BO- nie wlaczam
BB- variable

03.05.2003
20:40
[4]

Cichutki [ Centurion ]

zawsze rarity standart

03.05.2003
20:53
[5]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

jeszcze nie gralem inaczej niz standard

03.05.2003
20:55
smile
[6]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

cichy dawaj plika

03.05.2003
21:05
smile
[7]

Filu444 [ Junior ]

Yoyo. Ja chcialbym zapytac o fog of war. Gracie na "full" czy moze ktos uzywa "extreme" ?

03.05.2003
21:18
[8]

Cichutki [ Centurion ]

faloxx---> ciulu baniasty, wysłałęm ci w zamieszchłych czasach, to nie wiesz że ostatnio szastam na prawo i lewo żółwikami?!?!?! :P
zaraz się jeszcze upewnię czy nie ma plika u mnie, jeśli jest jak myslę, to masz przechlapane, sturmtiger już dostał rozkaz wyjścia zrównać Twoje miasteczko z ziemią

03.05.2003
21:18
smile
[9]

Buczo_cm [ Mikado ]

Ja lubie grać bez rarity ale prawie nikt nie chce tak grać, dlatego gram tak z kompem i wtedy naprawde bywa śmiesznie :))

03.05.2003
21:19
[10]

Kłosiu [ Senator ]

Extreme.

03.05.2003
21:21
[11]

ZaharCM [ Centurion ]

ja zawsz gram na extreme(w grze dotyczy to szczegulnie piechoty i dzial- podnosi poprzeczke, a tcp/ip urozmaica)

03.05.2003
22:13
[12]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

W CMBO jest rarity?

03.05.2003
22:25
smile
[13]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

cichy ---> nienerwujsa, złość urodzie szkodzi ;)

wlasnie sprawdzilem i przepraszam za pomyłkę :)
zeczywiscie pliczek jest u mnie, jak znajde chwilke czasu to odesle oczywiscie ( najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu )

i powstrzymaj prosze swoje zapedy żułwikowe jeszcze przynajmniej przez ten tydzień, bo jak nie ............

03.05.2003
22:26
smile
[14]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

to na gorze to oczywiscie żart :)
plik wysle z rana :)

03.05.2003
22:38
[15]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Ja gram rarity standart i extreme fog of war.

04.05.2003
00:44
[16]

oskarm [ Future Combat System ]

swietlo ---> nie ma

04.05.2003
07:39
smile
[17]

babayaga [ Centurion ]

czym sie roznie extrame od full fog of war??

04.05.2003
07:54
[18]

Kłosiu [ Senator ]

Odpal to zobaczysz :P
Full to takie jak najwieksze FOW w BO. Przy extreme naprawde niewiele widac i trzeba wielu rzeczy sie domyslac :) Piechoty, dopoki nie strzela nie widac z 30m niekiedy :)

04.05.2003
08:46
[19]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Rarityzawsze standart a FOW- extreme

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.