GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tom Clancy

03.05.2003
19:51
smile
[1]

Fredmen [ Pretorianin ]

Tom Clancy

Jak w 1 misji gdzie jest fontanna na srodku placu znalesc wyjscie.Bede wdzieczny za udzielenie odpowiedzi.

03.05.2003
19:52
[2]

Hellcat [ Legend ]

Gdybyś jeszcze podał tytuł gry...

03.05.2003
19:53
[3]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Już myślałem że ktoś podniósł poziom merytoryczny tego forum i założył temat o tym świetnym pisarzu, a tu klapa :)

A co do twego problemu to nie wiem, ale powinieneś podać dokłądny tytuł. Chodzi ci o Splinter Cella ?

03.05.2003
20:01
[4]

bone_man [ Powered by ATI ]

Taa chodzi o Splinter Cell. Po prawej stronie w ciemnosciach bedzie maly szyb muszisz kucnac i wejsc do srodka na koncu bedzie komputer uzyj go, a dalej powinienes sobie poradzic...

03.05.2003
20:03
[5]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Paszczak ---> Dokladnie tak samo pomyslalem... juz bralem do lapy "Czerwony Sztorm" i "Polowanie na Czerwony Pazdziernik" zeby lepiej rozpoczac dyskusje a tu klapa :)

03.05.2003
20:08
smile
[6]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Diplo----->Hellcat obiecał że jutro założy wątek o Clancym :) Trzymajmy go za słowo :)

03.05.2003
20:12
smile
[7]

Fredmen [ Pretorianin ]

dzieki juz sobie poradziłem

03.05.2003
20:12
smile
[8]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Paszczak -> ja tez sie tak nacialem :D

Fredmen -> zwykle wszystko jest poukrywane w krzakach :)

03.05.2003
20:22
[9]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Paszczak ---> W sumie watek o Tomku juz jest :) Wystarczy dociagnac do 100, zmienic kategorie na ksiazki i po klopocie ;)

03.05.2003
20:27
smile
[10]

Hellcat [ Legend ]

Jak obiecałem tak zrobiłem...

03.05.2003
20:39
[11]

Fredmen [ Pretorianin ]

A jak teraz jestem pzred szklanimi drzwiami co mam zrobic

03.05.2003
20:45
[12]

Fredmen [ Pretorianin ]

Mam małe pytanie nie na temat gry jaka jest dokładna strona internetowa ?

04.05.2003
10:53
smile
[13]

Dziobal111 [ Centurion ]

Fredmen jak ty sobie nie dajesz rady w 1 misji to lepiej zagraj sobie w coś innego :)))

04.05.2003
10:58
[14]

Fredmen [ Pretorianin ]

Ty dziobal111 lepiej nie podskakuj bo sam jestes w 1 misji i masz takie same problemy z przejsciem tej gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.