
Fredmen [ Pretorianin ]
Tom Clancy
Jak w 1 misji gdzie jest fontanna na srodku placu znalesc wyjscie.Bede wdzieczny za udzielenie odpowiedzi.
Hellcat [ Legend ]
Gdybyś jeszcze podał tytuł gry...
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Już myślałem że ktoś podniósł poziom merytoryczny tego forum i założył temat o tym świetnym pisarzu, a tu klapa :)
A co do twego problemu to nie wiem, ale powinieneś podać dokłądny tytuł. Chodzi ci o Splinter Cella ?
bone_man [ Powered by ATI ]
Taa chodzi o Splinter Cell. Po prawej stronie w ciemnosciach bedzie maly szyb muszisz kucnac i wejsc do srodka na koncu bedzie komputer uzyj go, a dalej powinienes sobie poradzic...
Diplo [ Generaďż˝ ]
Paszczak ---> Dokladnie tak samo pomyslalem... juz bralem do lapy "Czerwony Sztorm" i "Polowanie na Czerwony Pazdziernik" zeby lepiej rozpoczac dyskusje a tu klapa :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Diplo----->Hellcat obiecał że jutro założy wątek o Clancym :) Trzymajmy go za słowo :)

Fredmen [ Pretorianin ]
dzieki juz sobie poradziłem

KinSlayer [ Demon Hunter T ]
Paszczak -> ja tez sie tak nacialem :D
Fredmen -> zwykle wszystko jest poukrywane w krzakach :)
Diplo [ Generaďż˝ ]
Paszczak ---> W sumie watek o Tomku juz jest :) Wystarczy dociagnac do 100, zmienic kategorie na ksiazki i po klopocie ;)

Hellcat [ Legend ]
Jak obiecałem tak zrobiłem...
Fredmen [ Pretorianin ]
A jak teraz jestem pzred szklanimi drzwiami co mam zrobic
Fredmen [ Pretorianin ]
Mam małe pytanie nie na temat gry jaka jest dokładna strona internetowa ?

Dziobal111 [ Centurion ]
Fredmen jak ty sobie nie dajesz rady w 1 misji to lepiej zagraj sobie w coś innego :)))
Fredmen [ Pretorianin ]
Ty dziobal111 lepiej nie podskakuj bo sam jestes w 1 misji i masz takie same problemy z przejsciem tej gry.