GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam łatkę ale się nie łączy...

03.05.2003
18:38
[1]

Bednarz [ Junior ]

Mam łatkę ale się nie łączy...

Mam najnowszą łatkę do mohas ale mimo to gra nie chce się łączyć z serwerami. Po uruchomieniu jednego z nich pisze ,,connecting'' a po chwili ,,connecting time out''. O co chodzi? Mam isdn 128k/s

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.