Bednarz [ Junior ]
Mam łatkę ale się nie łączy...
Mam najnowszą łatkę do mohas ale mimo to gra nie chce się łączyć z serwerami. Po uruchomieniu jednego z nich pisze ,,connecting'' a po chwili ,,connecting time out''. O co chodzi? Mam isdn 128k/s