
Bednarz [ Junior ]
Czemu mi nie działa moh spearhead?
Mam najnowszą łatkę do mohas. Gdy wybieram serwer widnieje napis connecting, jednak po chwili wyskakuje ,,connecting time out''. Najciekawsze jest to ,że ze dwa razy udało mi się uruchomić serwer. O co tu chodzi?
P.S mam isdn 128k/s jeśli to coś pomoże...