trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Manchester United już prawie ma tytuł Mistrza Anglii
No to mam nadzieję, że teraz Beckham tam zostanie. A vanNisterloy pewnie niestety zabierze złotąpiłkę Raulowi, który na nią bardziej zasłużył...

eJay [ Gladiator ]
MAn Utd ma juz tytul w kieszeni. A co do RUUUDDAAAA to mam watpliwosci, bo rownie dobrze Zlota Pilke moze dostanie kazdy z Realu:)
Skibi [ Konsul ]
Beckham zostaje to juz pewne (Real to potwierdził)

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Skibi--> Trust no one

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Co wy możecie wiedzieć o Manchesterze United...:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam nadzieję, że jutro Leeds coś urwą Kanonierom i będziemy świętować mistrza :))
True:::::>Czym Raul niby się bardziej zasłużył ??
Skibi [ Konsul ]
A ja mam nadzieje że Liverpool wejdzie do ligi mistrzów

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Paszczak---> Poprowadził Real do tytułu mistrza hiszpanii i tytułu Ligi Mistrzów. A reprezentację Hiszpanii do pierwszego miejsca w grupie. Nie wiedziałeś? :) Ma asysty i bramki, nie jak vanNisterloy... Poza tym powinien otrzymać ZłotąPiłkę już w zeszłym roku.

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Paudyn--->Dobrze że wyslałeś post po mnie bo moje poprzednie zdanie traciłoby sens...
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Sorry to do Paudyna było...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
True:::::>Zaden z sezonów się nie skończył :)) Ruud ma na koncie 21 bramek w lidze, 14 w LM, 5 w krajowych pucharach i sporo asyst, nie sądzę, aby Raul się mógł z nim teraz równać, sorry Life i s brutal. A co półfinału to poprowadził Real Ronaldo.
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Paudyn--> No nie, zauważyłeś :). Ja uważam, że raul zasłużył sobie jak najbardziej na Złotą Piłkę, Ruud może dostać Zlotego Buta... On nie ma asyst.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
true:::::>Wybacz, ale nie zgadzam się, bo Ruud IMO jest obecnie po prostu lepszy :)) A napastnika rozlicza się przede wszystkim z bramek, a nie z asyst :))
A jak nie Leeds, to Soton w środę zapewni nam tytuł :)))
sergi__ [ Underworld ]
Raula lubie ale on nie zasłuzył na Złotą Piłke tym bardziej świstak

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Wolabym zeby byl to Liverpool
J0lo [ Legendarny Culé ]
obojetnym mi jest kto tam zdobedzie mistrzostwo. mam jedynie nadzieje ze Leeds sie utrzyma...
sergi__ [ Underworld ]
Mnie rozgrywki Ligi Angielskiej nieinteresuja wiec mi to jest obojetne :)
Regis [ ]
sergi__ --> No co ty ! :) Dla mnie La wymiata zaraz po Hiszpanskiej - jest nawet przed Serie A !
A co do MU - cieniasy maja farta ;)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Van Nisterloy rzeczywiscie jest chyba obecnie najlepszym napastnikiem świata - a w dodatku chyba kompletnym, bo praktycznie wszystko potrafi. Wolnych pewnie nie strzela tylko dlatego, ze jest z Beckamem w drużynie.
GdybyMU prezetowało formę taka jak dzisiaj przez cały sezon, to tego mistrza mieliby dawno zapewnionego, a tak muszą mieć nadzieję, ze im sie w ostatni meczy noga nie podwinie. Ja żałuję tylko, że Tottenham po raz kolejny nie załapał sie do pucharów...
J0lo [ Legendarny Culé ]
Regis ---> zgodze sie ze LA jest efektowniejsza od wloskiej ale.... wloska jest efektywniejsza od LA... ale i tak La Liga rzadzi!!!

Eomer [ Konsul ]
... za to Juve juz ma prawie (prawie na pewno ;)) 27. Scudetto, a "Zlota Pilka" to dla Pavela :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ruud jest obecnie drugim napastnikiem na świecie, bo tym pierwszysm jest Henry. Holender lepiej gra głową, Francuz strzela z dystansu i bije rzuty wolne :) Moim cichym marzeniem jest ujrzenie d napadzie MU duetu Henry - van Nistelrooy :)) Choć jestem również zwolennikiem Djibrilla Cisse oraz Eidura Gudjohnsena :)
sergi__ [ Underworld ]
ee Eomer taa ja bym Nedveda dał do SKładu B juventusu :P
J0lo [ Legendarny Culé ]
tu sie z toba sergi__ nie zgodze... Nedved pokazal klase w dwumeczu z Barca. kryl go Motta a ten strzelil jedna bramke ( a Motta tak pokryl Zidane'a w meczu z realem ze ten podawal celnie tylko do tylu )... Nedved jest na pewno graczem klasy swiatowej i pretendentem do Złotej Piłki... na pewno wiekszym niz ronaldo...
kiowas [ Legend ]
Paudyn ---> jak twierdza zgodnie wszyscy fachowcy "Henry jest wysmienity jak jego druzyna gra dobrze; gdy zaczyna sie sypac Francuz znika w tlumie". Ogladajaxc niejedn mecz Arsenalu, jaki i francuskiej reprezentacji moge sie tylko calkowicie zgodzic z taka opinia.
truezoltan ---> skoro twierdzisz, ze Ruud nie ma zadnych asyst to oznacza, ze nie widziales na oczy zadnego meczu ManU w Premiership.
MateyToB [ Aleksander Newski ]
Szkoda, bo nie cierpię MU. A zwłaszcza tego pajaca Nistelrooya. Na sępa dostawiać nogę każdy umie, chociaż kilka strzałów w dwumeczu z Realem: respect ! Mam nadzieję, że Leeds United nie spadnie i w przyszłym sezonie powalczy o puchary !
Kruk [ In Flames ]
Śledzę na bieżąco rozgrywki najsilniejszych lig w Europie (w tym Polskiej :)) i Premiership jest jedną z lepszych.
Pogratuluje Manchesterowi United jak zdobędzie tytuł. Kibicowałem im gdy grał tam Eric Cantona.
Z Anglii moje ulubione kluby to: Portsmouth, Newcastle i Leeds.
btw: dziwą mnie jakiekolwiek wpisy ludzi, którzy nie mają nic sensownego do napisania
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Jeśli za asystę uważacie strzał po którego dobitce pada bramka, to tak Ruud ma asysty.
Napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek. Już mówiłem otrzyma Złotego Buta, ale nie powinien dostać Złotej Piłki. raul gra za napastnikiem, razem z Zidane'm i Figo. On ma asysty i bramki. Gdyby liczyć według klasyfikacji hokejowej (bramki + asysty) Raul wygrywa z Ruudem. Możecie się nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie i tyle.
kiowas [ Legend ]
truezoltan ---> a wiec masz bledne zdanie bo fakty sa inne - Ruud strzela i asystuje i to jest fakt niezaprzeczalny (wystarczy spojrzec w statystyki).
A po definicje asysty odsylam do jakichs pilkarskich podrecznikow.
mikhell [ Master of Puppets ]
Paudyn - to co Cisse pokazywał w ostatnim meczu Francja - Egipt coraz bardziej mnie do niego przekonuje...
Naprawdę przydałby się ktoś taki na Old Trafford...
Jeśli MU zdobędzie mistrzostwo ( w co nie wątpię) to Beckham powinien zostać, bo nie raz podnosiły się głosy, że w raqzie gdyby MU nie zdobyło znowu jakiegoś trofea, to wtedy któryś z podstawowych zawodników musiałby odejść.
Czy ktoś ma jakieś info ile RUUD ma już asyst w tym sezonie???
Kruk [ In Flames ]
mikhell
zapomnij o Cisse :)
blisko podpisana kontraktu z nim jest Olimpique Marsylia, ha ! :)

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Nie chwalcie tak Nedveda, bo jeszcze Valdeano usłyszy i go kupi... :)
pawkaz [ Konsul ]
Tak trzymać!!!
United's flag is deepest red
It shrouded all our Munich dead
Before their limbs grew stiff and cold
Their heart's blood dyed it's ev'ry fold
Then raise United's banner high
Beneath it's shade we'll live and die
So keep the faith and never fear
We'll keep the Red Flag flying here
We'll never die, we'll never die
We'll never die, we'll never die
We'll keep the Red flag flying high
'Cos Man United will never die
kobe [ Pretorianin ]
MANCHESTER UTD -----------> THE BEST CLUB IN THE WORLD!!!!!!!!!!!! WE'RE THE CHAMPIONS!!!!!YEAH!!!!!!!

Atreus [ Senator ]
Buehehehe. Real Madryt przegrał 1:5 z Mallorcą i to u siebie. Buehehehe
W końcu "królewscy" pokazali, na co ich stać. Są do pokonania. Wystarczy się ich nie bać i nie mieć za swoich idolów super-hiper-duper gwiazdy Realu.

rtur [ Konsul ]
A w przyszłym sezonie tytuł zdobędzie Chelsea!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kiowas::::>Nie do końca się zgodzę, Henry wiele razy ratował Arsenal, czy wygrywał im mecze, czy to w lidze, czy też w LM. Trudno wybić się jednem,u zawodnikowi, gdy cała reszta zawodzi, Henry jednak potrafi to zrobić.
mikhell::::>Mam taką cichą nadzieję, że powitamy go na Old Trafford :)))
Kruk:::::>Plotki :PP :))))