GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Indystry Giants 2 - problem

03.05.2003
14:37
smile
[1]

NightBlade [ Pretorianin ]

Indystry Giants 2 - problem

Mam oryginalną grę Industry Giants PL. Mam z nią pewien problem - podczas grania w sieci lokalnej gra często wychodzi, czasami ostrzegając o braku synchronizacji (w domu mam 2 komputery - jeden Athlon 1700 256DDR i GF Titanium 4200 64MB, drugi Duron 1200 512 SDR i GF 440SE). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Instalowałem już różniste patche. Czasami wyświetlany jest błąd DDHELP (domyślam się że to coś z Direct-X)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.