GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ustawić sobie samemu tunel przez serwer sieci?

03.05.2003
14:22
smile
[1]

TheMaster [ Konsul ]

Jak ustawić sobie samemu tunel przez serwer sieci?

Jak ustawic sobie samemu, bez wiedzy admina tunel przez serwer do naszego komputera albo jak sobie przydzielić port? Wiem że to hakerstwo, ale proszę pomóżcie nawet nie wiecie jakiego mam chamskiego admina. Z jakigo systemu można to zrobić [najlepiej windows xp], jesli nie to linux też może być, jakim programem, w jaki sposób?

03.05.2003
14:27
smile
[2]

TeadyBeeR [ Legend ]

:))))))))

03.05.2003
14:36
[3]

TheMaster [ Konsul ]

TeadyBeeR -> jak znasz odpowiedź to skontaktuj się ze mną na gg: 2166285

03.05.2003
14:41
smile
[4]

Mackay [ Red Devil ]

Bez wiedzy admina to sie nie uda :/

Ale mozesz zadzwonic do admina i podac sie za unijnego eksperta ds budowy mostow i tuneli - powinno pomoc :)

03.05.2003
14:42
[5]

TeadyBeeR [ Legend ]

TheMaster --> Niestety nie potrafie Ci pomoc , nie jestem Twoim adminem.

03.05.2003
14:44
[6]

TheMaster [ Konsul ]

Wiem ze się da tylko najpierw roota musze miec

03.05.2003
14:49
smile
[7]

Mackay [ Red Devil ]

Ustawic to moze ci sie i uda ale admin nie jest pewnie cieciuchem - po jakims czasie wykryje przekret i wtedy bedziesz mial...

P.S. To ja jestem Twoim adminem :)

03.05.2003
14:51
smile
[8]

Regis [ ]

"tylko najpierw musze root miec"

ROTFL :)))))))) TYLKO ? To jak to takie "tylko" to zadzwon do admina i popros o haslo - pewnie da bez gadania :) Sorry ze sie z Ciebie smieje, ale ty chyba nie wiesz co piszesz :)

03.05.2003
14:54
smile
[9]

wysiu [ ]

Regis --> No co Ty opowiadasz, przeciez admin ma nic nie wiedziec..:) Najlepiej niech kupi roota na bazarze..;)))))

03.05.2003
14:58
smile
[10]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

wysiu --> "...tylko wtedy nalezy sie liczyc z jego nieprawidlowym funkcjonowaniem"... czy jakos tak to bylo :]

03.05.2003
15:19
[11]

TheMaster [ Konsul ]

Ludzie ja sie was pytam jak zhackować serwer a wy se jaja robicie, musze go tak zhackowac żeby mieć rota.

03.05.2003
15:23
[12]

TeadyBeeR [ Legend ]

TheMaster (fajna xyvka ;)) --> Daruj sobie. Tylko wystawiasz sie na smiech. Bez interwencji administratora nie dasz rady i tyle.

03.05.2003
15:28
smile
[13]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Dobre, tylko root-a :)

03.05.2003
16:38
smile
[14]

TheMaster [ Konsul ]

Już mi wasza pomoc nie potrzebna juz wiem czym i ja. I takigo wał........ ehkm figę wam.

03.05.2003
16:47
[15]

peteras [ spamer ]

TheMaster mi możesz powiedzieć ja się z ciebie nie śmiałem :)

03.05.2003
16:54
[16]

Lookash [ Generaďż˝ ]

TheMaster - LOL! To ty sobie chyba jaja robisz. Ty hakierze zakichany. Zhakuj sobie WinAmpa lamerze...

03.05.2003
17:32
smile
[17]

sergi__ [ Underworld ]

:))))))

03.05.2003
17:39
smile
[18]

Regis [ ]

Juz nie potrzebujesz naszej pomocy ? Czyzbys sam "zchakierowal" serwer ? :))))) Aaaaaaa... Z takim to nie pogadasz - MASTAH HACKA z niego :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.