
TheMaster [ Konsul ]
Jak ustawić sobie samemu tunel przez serwer sieci?
Jak ustawic sobie samemu, bez wiedzy admina tunel przez serwer do naszego komputera albo jak sobie przydzielić port? Wiem że to hakerstwo, ale proszę pomóżcie nawet nie wiecie jakiego mam chamskiego admina. Z jakigo systemu można to zrobić [najlepiej windows xp], jesli nie to linux też może być, jakim programem, w jaki sposób?

TeadyBeeR [ Legend ]
:))))))))
TheMaster [ Konsul ]
TeadyBeeR -> jak znasz odpowiedź to skontaktuj się ze mną na gg: 2166285

Mackay [ Red Devil ]
Bez wiedzy admina to sie nie uda :/
Ale mozesz zadzwonic do admina i podac sie za unijnego eksperta ds budowy mostow i tuneli - powinno pomoc :)
TeadyBeeR [ Legend ]
TheMaster --> Niestety nie potrafie Ci pomoc , nie jestem Twoim adminem.
TheMaster [ Konsul ]
Wiem ze się da tylko najpierw roota musze miec

Mackay [ Red Devil ]
Ustawic to moze ci sie i uda ale admin nie jest pewnie cieciuchem - po jakims czasie wykryje przekret i wtedy bedziesz mial...
P.S. To ja jestem Twoim adminem :)

Regis [ ]
"tylko najpierw musze root miec"
ROTFL :)))))))) TYLKO ? To jak to takie "tylko" to zadzwon do admina i popros o haslo - pewnie da bez gadania :) Sorry ze sie z Ciebie smieje, ale ty chyba nie wiesz co piszesz :)

wysiu [ ]
Regis --> No co Ty opowiadasz, przeciez admin ma nic nie wiedziec..:) Najlepiej niech kupi roota na bazarze..;)))))

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
wysiu --> "...tylko wtedy nalezy sie liczyc z jego nieprawidlowym funkcjonowaniem"... czy jakos tak to bylo :]
TheMaster [ Konsul ]
Ludzie ja sie was pytam jak zhackować serwer a wy se jaja robicie, musze go tak zhackowac żeby mieć rota.
TeadyBeeR [ Legend ]
TheMaster (fajna xyvka ;)) --> Daruj sobie. Tylko wystawiasz sie na smiech. Bez interwencji administratora nie dasz rady i tyle.

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Dobre, tylko root-a :)

TheMaster [ Konsul ]
Już mi wasza pomoc nie potrzebna juz wiem czym i ja. I takigo wał........ ehkm figę wam.
peteras [ spamer ]
TheMaster mi możesz powiedzieć ja się z ciebie nie śmiałem :)
Lookash [ Generaďż˝ ]
TheMaster - LOL! To ty sobie chyba jaja robisz. Ty hakierze zakichany. Zhakuj sobie WinAmpa lamerze...

sergi__ [ Underworld ]
:))))))

Regis [ ]
Juz nie potrzebujesz naszej pomocy ? Czyzbys sam "zchakierowal" serwer ? :))))) Aaaaaaa... Z takim to nie pogadasz - MASTAH HACKA z niego :)