GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ja usunąć podpis na dole z nuke php?

03.05.2003
13:25
smile
[1]

TheMaster [ Konsul ]

Ja usunąć podpis na dole z nuke php?

Jak usunąć to: Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license, z dołu stron tworzonych na nuku? W którym pliku jest ten popis?

03.05.2003
13:29
smile
[2]

m6a6t6i [ hate me! ]

napisz sobie swojego php-nuke'a, najlatwiej w ten sposob usuniesz ten napis.

ps. a najlepiej usun sobie mozg...

03.05.2003
13:41
smile
[3]

Quicky [ Senator ]

Zrob strone sam a nie bedziesz mial problemu.

03.05.2003
13:46
[4]

Bremen [ The Dude ]

The Master --> tego nie mozesz usunac...to jest zabronione inaczej lamiesz prawo. Poczytaj sobie troche na phpnuke.org i dowiesz sie czego autro programu wymaga i co sobie zastrzega itp.

03.05.2003
13:47
smile
[5]

fifalk [ fifalkowiec ]

typowa mentalnosc i pmyslowosc.... zrobic strone w nuke albo jeszcze lepiej - skopiowac ja z jakiegos zrodla, usunac/zmienic podpis, wstawic wlasny i wszystko bedzie ok.........

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.