Lookash [ Generaďż˝ ]
A wiecie, ze pewne pieluszki...
...wchlaniaja teraz wiecej rzadkiej kupki?...
Nie jest to zadna prowokacja albo glupi zart. Po prostu od niedawna mozna obejrzec pewna reklame, ktora, powiem szczerze, mnie porzadnie zniesmaczyla. Pani cieplutkim glosem oswiadcza, ze do kawalka materialu wchodzi wiecej stolca... I to rzadkiego... Zeby to byla reklama nowego programu Wojewodzkiego, to bym sie nie zdziwil. Ale taka powazna i dostojna firma? Przeciez niektorzy ogladaja telewizje przy obiedzie na ten przyklad!...
Co o tym wszystkim myslicie?
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
A co w tym dziwnego? Dobra pieluszka to i kupke wchłonie :) Nie pokazali tam jak ktoś stawiał stolca na kiblu tylko malutkie dziecko

Novus [ Generaďż˝ ]
przyznam ze ta reklama mnie tez obrzydzila. okropne po co takie cos puszczaja w telewizji:/

Rendar [ Senator ]
Ja myśle, że prze te wspaniałe poieluszki to niedługo dzieciaki będą walić w pieluchy do 10 roku zycia...

Kanon [ Mag Dyżurny ]
wszystko to gowno prawda
Fuzzy [ Pretorianin ]
to tylko mala kupka, a nie STOLEC, taka mala, niewinna
1michał [ Generaďż˝ ]
Kanon------>
A skąd wiesz? Próbowałeś???:))))) <spox it's joke>
Lookash, Novus, Rendar------->
Popieram. Tak poważna firma, powinna mieć poważne reklamy, a nie
"nasze pieluszki wchłaniają wiecej kupki dzięki czemu tyłek dziecka nie przybiera koloru brązowego. Poza tym nasze pieluszki są z twardegomateriału dzięki czemu brązowy kolor nei pojawi się na tylnej części pieluszki."
KLAAAAPA!

m6a6t6i [ hate me! ]
ciekawe kiedys wymysla pieluszke, ktora wchlonie kupke w stalej konsystencji. w zadkiej to nie problem.

BiZkiT77 [ Konsul ]
fajny watek ale moze on sie powinien nazywac "pogadajmy o kupce" :D

pasterka [ Paranoid Android ]
LOL, a czego Wy oczekujeci?? przeciez to jest reklama pieluszek:)) zeby pokazali malego jak do niego laski lgną, kiedy ma nowa pieluche:))
pomyślcie, ze Wy kiedys tez robiliście takie rzadkie kupki i w przyszlości będziecie bardziej w temacie jak o wlasne dzieci będziecie dbac:))

Regis [ ]
Uwielbiam ta reklame... jest tak glupia i bezsensowna...
Requiem [ has aides ]
Ale zeby w TV to pokazywac?
Wyobrazcie sobie: rodzinny obiad, jakies swieta... wszyscy jedza i ogladaja TV - i nagle reklama pieluszek co wchlaiaja kupki : A na talerzach leza akurat kotlety mielone :
bartek [ ]
Pasterka dokladnie! Chcialbym widziec dzieciaka z czapka z daszkiem do tylu, trzymajacego pod pacha mala deskorolke i mase lasek, ktore leca na jego nowa pieluche, do tego jakis swietny podklad muzyczny. Dzieciak powinien byc rozpromieniony, najlepiej gdyby dobrze tanczyl.
Dobra reklama powinna rozsmieszac, bo smiech to zdrowie. Z internetu mozna sciagnac mase zabawnych reklam, szkoda ze w Polsce jestesmy z tym do tylu...
Wiem, wiem - reklamy pieluszek, pudrow do pupek, szamponow dla dzieci itp. powinny byc delikatne, rodzinne, cieple itd. ale mysle, ze taki eksperyment wyszedlby koncernom i nam na zdrowie.
Szczerze mowiac wyznaje zasade 'oryginalnosc ponad wszystko', co miesiac reklamuje sie nowe pieluszki, ktore albo nie podrazniaja pupki, albo wciagaja wiecej moczu, albo zasysaja rzadka kupke, ale wszystkie sa takie same - nudza.

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Tą reklame widziałem tylko raz, naszczęście...
Lookash [ Generaďż˝ ]
Do tych, ktorzy nie widza w tym nic dziwnego...
Sa jeszcze reklamy podpasek i tamponow, wiece? ;]
Idac za przykladem "kupkowej" firmy, te od "okresow" zaczna mowic o "krwistym wycieczku w majteczki". I tez nie bedziecie miec nic przeciwko?
Jak dla mnie oba te tematy sa dosc... hmm... nieciekawe i nie nalezy chyba siegac az do takich srodkow wyrazu... A moze po prostu nasze spoleczenstwo juz zupelnie sie zdegenerowalo i taka reklama tylko dopasowuje sie do wymogow rynku? ;P
uksiu [ OBDŻEKTOR* ]
Reklama funkcjonuje wykorzystując bodźce z dziedziny dwóch wczesnych faz rozwoku człowieka określonych przez Freuda: oralnej i analnej.
- pokazuje się fajne papu (faza oralna)
- pokazuje się dużo biustów (najlepszy magnes sprzedaży - faza oralna)
- reklamy środków na zaparcia, leków na hemoroidy (faza genitalna)
Teraz mamy dodatkowo rzadkie kupki.
Potem przyjdą gęste...

Rendar [ Senator ]
Pasterka---> Ja własnie myśle o dbaniu o własne dzieci. Syn znajomego to przez te pieluchy robił w gacie do 4 roku życia. Jak się od maleńkiego dzieciak przyzwyczai, że walnie kloca albo napompuje siku w pieluche i mu to nie wadzi to ma potem problemy z kontrolą.
Lookash [ Generaďż˝ ]
bartek - Wlasnie, wlasnie! Ja najbardziej lubie reklamy po prostu smieszne, zabawne, cieple i te pe.
Najwidoczniej panowie wybadali rynek i sie okazalo, ze nikt nie chce kupowac tych superowych pieluch, bo nie wchlaniaja niemowlecej kupki...
A co do smiesznych reklam - co sadzicie o nowej reklamie pewnego polskiego napoju?
No to hop? ;] Chodzi mi o wersje z mafia (jesli sa inne, a chyba sa) ;]
pasterka [ Paranoid Android ]
bartek --> ja tez lubie smieszne reklamy (7 godzin spedzamych na "Nocy Reklamozercow" :)) , ale prawda jest okrutna: takie proste reklamy podobno są najskuteczniejsze:(( nie mowie o reklamach typowo mlodziezowych gadzetow, ale proszkow, itp.

n2n [ Pielgrzym ]
"nic co ludzkie nie jest mi obce"

Rendar [ Senator ]
T z popieprzonymi kurczakami była fajna.
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
bez komentarza... też tą reklamę zaauwarzylem...

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Cieszcie sie że tego gówna nie pokazują. Bo niedługo to do komentarza pani, jeszcze będzie krótki filmik obrazujący działanie pampersa.

Adamss [ -betting addiction- ]
Niektórzy ludzie zamiast iść do przodu to się poprostu cofają :/.

Novus [ Generaďż˝ ]
hehe wlasnie:) jak pokazywali rusynkowo wchlanianie moczu, to teraz pokaza wchlanianie rzadkiej kupki, ale ta reklama taka ciepllutka i milutka jest, ta pani tak slodko mowi i rzadkiej kupce

K@mil [ Wirnik ]
A fe, pierwszy raz widziałem to przy obiedzie :-/

Edyl [ Centurion ]
a pamietacie reklame jak dziecko bawilo sie w kiblu bo niby byl on taki czysty a za nim stala usmiechnieta i dumna z dziecka mama!!!-PARANOJA!!!
bartek [ ]
Lookash reklama Hoopa naprawde mocna (no to hop! ;)), swietna takze Aligdy, wlasnie ze wzgledu na Safari Duo w tle - mysle, iz dobre polaczenie dwoch czynnikow jakim jest potezna dawka humoru i dobry podklad moze zdzialac cuda.
Pasterka nie mam pojecia jakie sa najskuteczniejsze ale 'Geeerappa!' pamietam do tej pory, zas reklamy proszku oparte na schemacie 'Tadeusz kupil proszek za 8 zl, Krzysiek za 6 zl, roznicy nie widac, wiec po co przeplacac?' wysmiewam. Nawet nie pamietam nazw proszkow. Mysle, iz reklama popadajaca w pamiec tworzy u odbiorcy pozytywny (lub wrecz przeciwnie) wizerunek marki, a dobry wizerunek jest moim zdaniem najwazniejszy...
QQuel [ Master of Puppets ]
Edyl----> W stu procentach się z tobą zgadzam!! Dziecko siedzi sobie przy kiblu, dotyka go i oblizuje paluszki a mamusia sie z tego cieszy:(
Co do tej reklamy ze pieluszka wchlania wiecej zadkiej kupki jest po prosty idiotyczna, czy nie mozna pieluszki przedstawic w jakis inny sposob niz: idzie dziecko, robi stola i jest podniecone:O!?

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ja to oglądałem jedząc hamburgera.... dobra niech sobie puszczają reklamy pieluszek itd. ale ja za przeproszeniem k***a nie chce wysłuchiwać dumnej mamy mówiącej, że pielucha jej dziecka wchłonie rzadką kupke <zygi> nie długo to te pieluchy będą odkurzały i latały
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
co do reklam [fajnych] to zgadzam się z popieprzonymi kurczakami, oraz "..czy masz ochote soczyste piersi.. itd niewiem jak to szło ale było fajne :D

Satoru [ Child of the Damned ]
Nie wierzyłam, ze ta reklama istnieje, dopoki jej nie zobaczylam:) Koledzy, których hmmm temat rzadkich kupek fascynuje mają radoche:)))