GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o ocenę mojej strony :)

03.05.2003
12:27
smile
[1]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Proszę o ocenę mojej strony :)

Chciałęm prosić o ocenę mojej pierwszej strony :) robiłem ja w EdHTML i troche w FronPagu XP :) oraz szate graficzna w PhotoShopie 7.0 :) zniosę każda krytykę, PRZYPOMINAM TO MOJA PIERWSZA STRONA !! :)

https://strony.wp.pl/wp/projektdiablo

03.05.2003
12:36
smile
[2]

War [ dance of death ]

Nieźle jak na początek ! :D

03.05.2003
12:38
smile
[3]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Spoko, jak na pierwszą stronę

03.05.2003
12:43
[4]

Fuzzy [ Pretorianin ]

calkiem fajna, beda z ciebie ludzie

03.05.2003
12:47
[5]

Lander1 [ Konsul ]

brak licznika- daje on b. duża satysfakcję :-)
ja bym uważał z podawanie danych osobowych

03.05.2003
12:50
smile
[6]

Paul12 [ Buja ]

Wow :D Jak na początek, to bardzo dobrze! Usuń tylko te animowane gify obok napisu Diablo II, bo to takimi gotowcami zalatuje :/

03.05.2003
12:52
[7]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

"Przekroczony limit transferu dla tej strony" :D
moze pozniej obejrze...

03.05.2003
12:53
smile
[8]

fifalk [ fifalkowiec ]

hmm... zawsze mowilem, ze wp sux o 12.54 juz takie cos ---->

03.05.2003
12:53
smile
[9]

bartek [ ]

Albo przesadziles z grafika, ale ludzie pchaja sie drzwiami i oknami :]

03.05.2003
13:05
[10]

Regis [ ]

"Przekroczony limit transferu dla tej strony."

Widze ze albo masz niewiarygodnie duzo odwiedzin, albo troche za duzo grafy upchanales :)


03.05.2003
13:07
smile
[11]

bartek [ ]

Regis co Ty nie powiesz... ;)))

03.05.2003
13:18
[12]

Bremen [ The Dude ]

chyba bede sie powtarzal :P

"Przekroczony limit transferu dla tej strony."

zrob cos z tym :D

03.05.2003
13:34
smile
[13]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Kurde mi działa :D

03.05.2003
13:50
[14]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

spooooooooooko stronka dodam do ulubionych :)

03.05.2003
13:53
smile
[15]

K@mil [ Wirnik ]

Całkiem, całkiem :)

03.05.2003
14:16
smile
[16]

Edyl [ Centurion ]

stronka fajna i o super grze-dobrze ze jeszcze sa tworzone nowe strony o niej!!! POLECAM CLOSED EUROPE!!!

03.05.2003
14:20
smile
[17]

bartek [ ]

Strona niczego sobie :)

Polecam CSS.
Tekst jakos smiesznie wycentrowany, daj go do lewej i walnij jakis wiekszy margines.

Ogolnie jest super.

03.05.2003
14:23
[18]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

jak nie moglem wejsc tak nadal nie moge... fajny masz serwer :D

03.05.2003
14:26
smile
[19]

beeria [ Konsul ]

stronka calkiem spoko (merytorycznie) - nie jestem co prawda zbyt wymagajacy jesli chodzi o grafike strony;-)
przerzuc to na inny serwer - udalo mi sie tylko przeczytac opisy niektorych unikalnych przedmiotow i czesc strategii bowazonki - po chwili pojawil sie "przekroczony limit..." Jak wrzucisz stronke gdzie indziej to daj znac

03.05.2003
14:43
smile
[20]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Nio, ciekawa jak na pierwszy raz. Az mi sie grac zachciało.

03.05.2003
14:48
[21]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

jest ok

03.05.2003
14:56
smile
[22]

Kicab [ ]

Fajna stronka. Zrób jeszcze dzial z potworami.

03.05.2003
15:22
[23]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

grafika nie zła, naprawde spoko, ale do tego wszystkiego nie pasuje nie bieski kolor np. linków

03.05.2003
15:53
smile
[24]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

kurde co jest ze sei nie chce whrywać wam mi wchodzi :/
ehhh mam jeszcze mozliwosc walniecia na serwer szkolny :)

03.05.2003
15:55
smile
[25]

BukE [ Majster ]

..jest ok, ale nic wiecej niz ok.. ;-)

03.05.2003
15:56
smile
[26]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

<======= :D

03.05.2003
16:03
smile
[27]

sergi__ [ Underworld ]

Edwin-----> brawo dobra stronka :)

03.05.2003
16:25
smile
[28]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Super, tylko szkoda, że u mnie się nie odpala.

03.05.2003
16:35
[29]

Darek21 [ gupek ]

całkiem dobra stronka :D
tylko dane osobowe bym usunoł...

03.05.2003
17:28
smile
[30]

Ponczek [ Generaďż˝ ]

Robi bardzo pozytywne wrażenie. Fajny pomysł na menu... ocena 5 :D

03.05.2003
17:29
[31]

tadekdul [ Konsul ]

jak na pierwszą stronę to jest conajmniej bardzo dobra tylko porównaj ją z moją pierwszą stroną

03.05.2003
17:36
[32]

Regis [ ]

Dlaczego newsy sa wklejane jako grafika ?

03.05.2003
17:37
smile
[33]

Regis [ ]

I jeszcze cos:

"Pentium 233 mHz lub jego ekwiwalent"

Nieco dziwne slownictwo :)




03.05.2003
17:38
[34]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

tez kiedys zalorzylem 1 strone... i mnie zjechali (glownie ci oto panowie z GOLa) no wiec ja zjade cie tak jak oni mnie:

1. malo na niej jest
2. brzydka szata graf.
3. dlaczego nie we flashu?

to tyle :|

ogolnie: 4+/10 (choc i tak chyba podwyzylem)

03.05.2003
17:59
smile
[35]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Hakerss --------> <lol> nie moge z takich typów jak ty :D czy zeby strona była dobra musi być we flashu :D?? jak malo na niej jest :D?? <lol> off

03.05.2003
18:01
smile
[36]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Hakerss---------> to że ktoś Cie kiedys zjechał to nie znaczy ze ty masz jechać kazdego za to :D i widziełem to twoja 1 strone :) ze tak powiem było za co jechac :)

03.05.2003
18:22
smile
[37]

BukE [ Majster ]

Hakerss --> łyszałem własnie w radiu "idz na ryby do pobliskiego stawu" ;-)))

03.05.2003
18:57
smile
[38]

michciu4 [ Legionista ]


Jak na pierwszą strone to jest bardzo dobra. Mam pare zastrzeżeń ale nie są one poważne:

1. Nie są potrzebne są te gify koło loga ponieważ większość ludzi tego nie lubi jak im coś się ciągle rusza się przez oczami.

2. Pewnie wiesz ,że ta strona nie jest najlepszą na świecie więc jak myślisz - czy ludzie będą chodzić po twojej stronie, która nie jest jeszcze nawet rozbudowana jak sam to potwierdziłeś, czy wejdą na inna stronę poprzez buttoma na prawej kolumnie. Lepiej posadz je na dole poziomo albo przenieś do linków bo natomiast ich jest ubogo. Tam ludzie jak im się znudzi to i tak wejdą

3. Wstaw licznik i przenieś na inny serwer - www.darmo.prv.pl tam znajdziesz dużo możliwości. są tam i liczniki i linki do stron gdzie możesz wstawić swoją strone

napisz do mnie jeśli chcesz jakiś rad - [email protected]

03.05.2003
19:03
smile
[39]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hm, bardzo ładna strona jak na pierwszy raz! Mam nadzieję, że z czasme zawartość strony będzie sie powiększać :).

Hakerss --> Lol, weź przynajmniej podaj jakiś prawdziwy argument, który by mowił o wadach tej strony. Bo to co podałeś to są "argumenty do dupy". Ty chyba nie możesz wytrzymać, że zjechali twoją stronę i teraz się musisz wyżyć na kimś innym - przykro mi kolego, to nie ten wątek.

03.05.2003
19:08
smile
[40]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

diablo II mnie nie interesuje (nawet nie gralem :) ) ale stronka nawet, nawet....tak trzymac.....:)

04.05.2003
07:02
[41]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

EDWIN, ADAMSS - no to z letka mowiac powiedzcie co tu jest fajnego...

Logo - mozna znalezc na stronie głównej
Przyciski (download itp.) - widziałem na wielu stronach
Pliki - też mam ;)

Niewiem moze wam sie podoa (czemu sie dziwie) ale co kto lubi, nie?
aha - o tym we flashu to nie chodzilo mi zeby cale bylo we flashu... nie musi byc... tylko zeby na tej stronie cos sie dzialo (np ruszal przycisk jak sie najedzie) a tu nic

co do mojej strony robilem ja z powodu nudow i nic sie do niej nie przykladalem... a pozatym robilem ja w Microsoft Word ;)

04.05.2003
07:06
smile
[42]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

O, wreszcie zadzialala... jesli chodzi o wyglad to bardzo ladna, no a w zawartosci jest wszystko co powinno byc

Czyli ogolem - > spoko jest

04.05.2003
07:34
[43]

TzymischePL [ Senator ]

Gra o ktorej napisano tysiace slow - a ty masz minimalna zawartosc..... ble
Grafika taka sobie - typowo diablowa - moglbys sie wysislic na troche oryginalnosci.
Strona nie jest calkiem do dupy (mozna by powiedziec ze masz jakistam potencjal) ale popracuj jeszcze.
narazie w skali 1-10 masz 4+ z czego 1,5 pkt na zachete. Wymysl cos bardziej oryginalnego - i nie musi byc koniecznie
we flashu - w zwyklym html+php+js mozna tez robic cudenka....

04.05.2003
08:53
smile
[44]

xKx [ CLINIC ]

Jak na pierwszą strone...dla mnie bomba.Czekam na twoje nastepne dzieło :)

04.05.2003
09:10
[45]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

hm... niezła... 4/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.