
Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Proszę o ocenę mojej strony :)
Chciałęm prosić o ocenę mojej pierwszej strony :) robiłem ja w EdHTML i troche w FronPagu XP :) oraz szate graficzna w PhotoShopie 7.0 :) zniosę każda krytykę, PRZYPOMINAM TO MOJA PIERWSZA STRONA !! :)
https://strony.wp.pl/wp/projektdiablo

War [ dance of death ]
Nieźle jak na początek ! :D

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Spoko, jak na pierwszą stronę
Fuzzy [ Pretorianin ]
calkiem fajna, beda z ciebie ludzie
Lander1 [ Konsul ]
brak licznika- daje on b. duża satysfakcję :-)
ja bym uważał z podawanie danych osobowych

Paul12 [ Buja ]
Wow :D Jak na początek, to bardzo dobrze! Usuń tylko te animowane gify obok napisu Diablo II, bo to takimi gotowcami zalatuje :/
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
"Przekroczony limit transferu dla tej strony" :D
moze pozniej obejrze...

fifalk [ fifalkowiec ]
hmm... zawsze mowilem, ze wp sux o 12.54 juz takie cos ---->

bartek [ ]
Albo przesadziles z grafika, ale ludzie pchaja sie drzwiami i oknami :]
Regis [ ]
"Przekroczony limit transferu dla tej strony."
Widze ze albo masz niewiarygodnie duzo odwiedzin, albo troche za duzo grafy upchanales :)

bartek [ ]
Regis co Ty nie powiesz... ;)))
Bremen [ The Dude ]
chyba bede sie powtarzal :P
"Przekroczony limit transferu dla tej strony."
zrob cos z tym :D

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Kurde mi działa :D
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
spooooooooooko stronka dodam do ulubionych :)

K@mil [ Wirnik ]
Całkiem, całkiem :)

Edyl [ Centurion ]
stronka fajna i o super grze-dobrze ze jeszcze sa tworzone nowe strony o niej!!! POLECAM CLOSED EUROPE!!!

bartek [ ]
Strona niczego sobie :)
Polecam CSS.
Tekst jakos smiesznie wycentrowany, daj go do lewej i walnij jakis wiekszy margines.
Ogolnie jest super.
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
jak nie moglem wejsc tak nadal nie moge... fajny masz serwer :D

beeria [ Konsul ]
stronka calkiem spoko (merytorycznie) - nie jestem co prawda zbyt wymagajacy jesli chodzi o grafike strony;-)
przerzuc to na inny serwer - udalo mi sie tylko przeczytac opisy niektorych unikalnych przedmiotow i czesc strategii bowazonki - po chwili pojawil sie "przekroczony limit..." Jak wrzucisz stronke gdzie indziej to daj znac

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Nio, ciekawa jak na pierwszy raz. Az mi sie grac zachciało.
Tyrone [ Generaďż˝ ]
jest ok

Kicab [ ]
Fajna stronka. Zrób jeszcze dzial z potworami.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
grafika nie zła, naprawde spoko, ale do tego wszystkiego nie pasuje nie bieski kolor np. linków

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
kurde co jest ze sei nie chce whrywać wam mi wchodzi :/
ehhh mam jeszcze mozliwosc walniecia na serwer szkolny :)

BukE [ Majster ]
..jest ok, ale nic wiecej niz ok.. ;-)

hopkins [ Wieczny Optymista ]
<======= :D

sergi__ [ Underworld ]
Edwin-----> brawo dobra stronka :)

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Super, tylko szkoda, że u mnie się nie odpala.
Darek21 [ gupek ]
całkiem dobra stronka :D
tylko dane osobowe bym usunoł...

Ponczek [ Generaďż˝ ]
Robi bardzo pozytywne wrażenie. Fajny pomysł na menu... ocena 5 :D
tadekdul [ Konsul ]
jak na pierwszą stronę to jest conajmniej bardzo dobra tylko porównaj ją z moją pierwszą stroną
Regis [ ]
Dlaczego newsy sa wklejane jako grafika ?

Regis [ ]
I jeszcze cos:
"Pentium 233 mHz lub jego ekwiwalent"
Nieco dziwne slownictwo :)
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
tez kiedys zalorzylem 1 strone... i mnie zjechali (glownie ci oto panowie z GOLa) no wiec ja zjade cie tak jak oni mnie:
1. malo na niej jest
2. brzydka szata graf.
3. dlaczego nie we flashu?
to tyle :|
ogolnie: 4+/10 (choc i tak chyba podwyzylem)

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Hakerss --------> <lol> nie moge z takich typów jak ty :D czy zeby strona była dobra musi być we flashu :D?? jak malo na niej jest :D?? <lol> off

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Hakerss---------> to że ktoś Cie kiedys zjechał to nie znaczy ze ty masz jechać kazdego za to :D i widziełem to twoja 1 strone :) ze tak powiem było za co jechac :)

BukE [ Majster ]
Hakerss --> łyszałem własnie w radiu "idz na ryby do pobliskiego stawu" ;-)))

michciu4 [ Legionista ]
Jak na pierwszą strone to jest bardzo dobra. Mam pare zastrzeżeń ale nie są one poważne:
1. Nie są potrzebne są te gify koło loga ponieważ większość ludzi tego nie lubi jak im coś się ciągle rusza się przez oczami.
2. Pewnie wiesz ,że ta strona nie jest najlepszą na świecie więc jak myślisz - czy ludzie będą chodzić po twojej stronie, która nie jest jeszcze nawet rozbudowana jak sam to potwierdziłeś, czy wejdą na inna stronę poprzez buttoma na prawej kolumnie. Lepiej posadz je na dole poziomo albo przenieś do linków bo natomiast ich jest ubogo. Tam ludzie jak im się znudzi to i tak wejdą
3. Wstaw licznik i przenieś na inny serwer - www.darmo.prv.pl tam znajdziesz dużo możliwości. są tam i liczniki i linki do stron gdzie możesz wstawić swoją strone
napisz do mnie jeśli chcesz jakiś rad - [email protected]

Adamss [ -betting addiction- ]
Hm, bardzo ładna strona jak na pierwszy raz! Mam nadzieję, że z czasme zawartość strony będzie sie powiększać :).
Hakerss --> Lol, weź przynajmniej podaj jakiś prawdziwy argument, który by mowił o wadach tej strony. Bo to co podałeś to są "argumenty do dupy". Ty chyba nie możesz wytrzymać, że zjechali twoją stronę i teraz się musisz wyżyć na kimś innym - przykro mi kolego, to nie ten wątek.

CrazyMan [ Ur-Shak ]
diablo II mnie nie interesuje (nawet nie gralem :) ) ale stronka nawet, nawet....tak trzymac.....:)
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
EDWIN, ADAMSS - no to z letka mowiac powiedzcie co tu jest fajnego...
Logo - mozna znalezc na stronie głównej
Przyciski (download itp.) - widziałem na wielu stronach
Pliki - też mam ;)
Niewiem moze wam sie podoa (czemu sie dziwie) ale co kto lubi, nie?
aha - o tym we flashu to nie chodzilo mi zeby cale bylo we flashu... nie musi byc... tylko zeby na tej stronie cos sie dzialo (np ruszal przycisk jak sie najedzie) a tu nic
co do mojej strony robilem ja z powodu nudow i nic sie do niej nie przykladalem... a pozatym robilem ja w Microsoft Word ;)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
O, wreszcie zadzialala... jesli chodzi o wyglad to bardzo ladna, no a w zawartosci jest wszystko co powinno byc
Czyli ogolem - > spoko jest
TzymischePL [ Senator ]
Gra o ktorej napisano tysiace slow - a ty masz minimalna zawartosc..... ble
Grafika taka sobie - typowo diablowa - moglbys sie wysislic na troche oryginalnosci.
Strona nie jest calkiem do dupy (mozna by powiedziec ze masz jakistam potencjal) ale popracuj jeszcze.
narazie w skali 1-10 masz 4+ z czego 1,5 pkt na zachete. Wymysl cos bardziej oryginalnego - i nie musi byc koniecznie
we flashu - w zwyklym html+php+js mozna tez robic cudenka....

xKx [ CLINIC ]
Jak na pierwszą strone...dla mnie bomba.Czekam na twoje nastepne dzieło :)
ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]
hm... niezła... 4/10