
mikmac [ Senator ]
Wolumen w Warszawie
Mam takie glupie pytanko.
Czy ktos z obecnych forumowiczow orientuje sie czy, i do ktorej jest dzis czynny Wolumen?
Bo musze koniecznie kupic antenke do komorki i nie wiem czy jest sens tam dzis jechac.
Z gory dzieki za odpowiedz
Rendar [ Senator ]
o tej godzinie to wątpię ;-))

zarowka [ ]
ja o 13:30 bywalem i bylo troche ludzi
kakoon [ Generaďż˝ ]
targ?
kakoon [ Generaďż˝ ]
ja bym probowal