GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolumen w Warszawie

03.05.2003
12:10
smile
[1]

mikmac [ Senator ]

Wolumen w Warszawie

Mam takie glupie pytanko.
Czy ktos z obecnych forumowiczow orientuje sie czy, i do ktorej jest dzis czynny Wolumen?
Bo musze koniecznie kupic antenke do komorki i nie wiem czy jest sens tam dzis jechac.
Z gory dzieki za odpowiedz

03.05.2003
12:30
[2]

Rendar [ Senator ]

o tej godzinie to wątpię ;-))

03.05.2003
12:49
smile
[3]

zarowka [ ]

ja o 13:30 bywalem i bylo troche ludzi

03.05.2003
12:59
[4]

kakoon [ Generaďż˝ ]

targ?

03.05.2003
13:02
[5]

kakoon [ Generaďż˝ ]

ja bym probowal

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.