GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cudowna korea :)

03.05.2003
11:32
smile
[1]

yutek [ Konsul ]

Cudowna korea :)

Wpadlem na taka notke i ... spadlem z krzeselka

:))

03.05.2003
11:35
smile
[2]

K@mil [ Wirnik ]

Niezłe :-D

03.05.2003
11:39
smile
[3]

donzoolo [ Senator ]

Zjawiska przyrody towarzyszące przywódcy Korei Północnej - chmury, tęcze, śpiewające ptaki- są typowymi elementami jego wizerunku, kształtowanego przez kult jednostki.


Buehehehehehehhehehhehehehehehehehehehe

L O L O L O L O L O L

ROTFL

03.05.2003
11:39
[4]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Ludzie w Korei Pn. maja juz papke zamiast mozgu. Nie dziwie sie, bo oni nie mysla tylko wykonuja polecenia. Pytanie, ktore nalezy postawic, to "Kiedy USA wysle tam lotniskowce?"...

03.05.2003
11:43
[5]

J0lo [ Legendarny Culé ]

pranie mozgu...

03.05.2003
11:46
smile
[6]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

toz to szaman nie polityk ;))))

heh swoja droga nalezy im wspolczuc ... naiwnosci i ciemnoty

03.05.2003
13:06
smile
[7]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

wcale nie jest śmiesznie. Dla Koreańczyków to jest jak najbardziej normalne, przejaw daleko posuniętego komunizmu, kultu jednoski Najcudowniejszego Wodza. Jest Kim Dzong, wcześniej był Kim Ir Sen - no i co z tego? Ci ludzie tak żyją, ogłupiani do granic możliwości przez system. Od dawna interesuję się tym tematem - i wierzcie mi, że Koreańczycy (z pólnocy) czczą każde miejsce, do którego przybył ich przywódca, robią wysokobudzetowe widowiska i święta na cześć przywódcy.
To jest raczej smutne, bo gdyby Ci ludzie dowiedzieliby się, jak jest na świecie, o liberaliźmie, wolności - doszło by do socjologiznej tragedii (żadnych lotniskowców nie potrzeba).

03.05.2003
13:09
[8]

Tomuslaw [ Konsul ]

normalne??

przecież tutaj występuje kult jednostki, propaganda i inne tego typu !!

03.05.2003
14:01
smile
[9]

Big Money [ Senator ]

Nic w tym dziwnego... kiedy ja sie gdzieś pojawiam też towarzyszą temu cuda natury... przestaje padać, wiewiórki mówią ludzkim głosem a koty i psy rzucaja mi kwiaty pod nogi... :-D LOL & ROTFL

03.05.2003
14:02
[10]

Łukasz [ NetSlave ]

zbawiciel!!!! :P hehe, jakie te koreańce są głupowate, to sie aż w głowie nie mieści. ja to bym szybko sprawdził czy on jest prawdziwy. NA STOS jak spłonie to znaczy że niemiał zadnych mocy i był oszystem, a jak ocaleje to znaczy że zawarł pakt z diabłem i tżeba go dobić ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.