
yutek [ Konsul ]
Cudowna korea :)
Wpadlem na taka notke i ... spadlem z krzeselka
:))

K@mil [ Wirnik ]
Niezłe :-D

donzoolo [ Senator ]
Zjawiska przyrody towarzyszące przywódcy Korei Północnej - chmury, tęcze, śpiewające ptaki- są typowymi elementami jego wizerunku, kształtowanego przez kult jednostki.
Buehehehehehehhehehhehehehehehehehehehe
L O L O L O L O L O L
ROTFL
Lookash [ Generaďż˝ ]
Ludzie w Korei Pn. maja juz papke zamiast mozgu. Nie dziwie sie, bo oni nie mysla tylko wykonuja polecenia. Pytanie, ktore nalezy postawic, to "Kiedy USA wysle tam lotniskowce?"...
J0lo [ Legendarny Culé ]
pranie mozgu...

Etka [ Imprinterka Dusz ]
toz to szaman nie polityk ;))))
heh swoja droga nalezy im wspolczuc ... naiwnosci i ciemnoty

Misato [ tajemnicza gejsza ]
wcale nie jest śmiesznie. Dla Koreańczyków to jest jak najbardziej normalne, przejaw daleko posuniętego komunizmu, kultu jednoski Najcudowniejszego Wodza. Jest Kim Dzong, wcześniej był Kim Ir Sen - no i co z tego? Ci ludzie tak żyją, ogłupiani do granic możliwości przez system. Od dawna interesuję się tym tematem - i wierzcie mi, że Koreańczycy (z pólnocy) czczą każde miejsce, do którego przybył ich przywódca, robią wysokobudzetowe widowiska i święta na cześć przywódcy.
To jest raczej smutne, bo gdyby Ci ludzie dowiedzieliby się, jak jest na świecie, o liberaliźmie, wolności - doszło by do socjologiznej tragedii (żadnych lotniskowców nie potrzeba).
Tomuslaw [ Konsul ]
normalne??
przecież tutaj występuje kult jednostki, propaganda i inne tego typu !!

Big Money [ Senator ]
Nic w tym dziwnego... kiedy ja sie gdzieś pojawiam też towarzyszą temu cuda natury... przestaje padać, wiewiórki mówią ludzkim głosem a koty i psy rzucaja mi kwiaty pod nogi... :-D LOL & ROTFL
Łukasz [ NetSlave ]
zbawiciel!!!! :P hehe, jakie te koreańce są głupowate, to sie aż w głowie nie mieści. ja to bym szybko sprawdził czy on jest prawdziwy. NA STOS jak spłonie to znaczy że niemiał zadnych mocy i był oszystem, a jak ocaleje to znaczy że zawarł pakt z diabłem i tżeba go dobić ;)