GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka plyta pod Bartona ?

03.05.2003
11:21
smile
[1]

bone_man [ Powered by ATI ]

Jaka plyta pod Bartona ?

Witam. Mam pytanie do sprzętowców. Na jakich płytach głównych pracują procesory Athlon z jądrem Barton.
Obecnie posiadam A 1800 + XP i płyte Soltek Sl-75 DRV5, na VIA Kt333a. Obsługuje ona pamieci DDR 333 oraz, przynajmniej w teorii, FSb 333. Kwestia tylko, ze nie jest to nominalne taktowanie FSB. Czy po aktualizacji BIOSu istnieje szansa na poprawna wspolprace z Bartonem, czy czekalaby mnie rowniez wymiana plyty ? Dziekuje, za zamieszczone odpowiedzi.

03.05.2003
13:52
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

Prosze Was pomozcie mi !!!!

03.05.2003
16:16
[3]

snowman [ Konsul ]

Śmiało aktualizuj bios - to nie zaszkodzi a w 75% przypadków POMOŻE!

03.05.2003
18:20
[4]

tadekdul [ Konsul ]

skoro płyta obsługuje fsb 333 to powinno działać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.