
bone_man [ Powered by ATI ]
Jaka plyta pod Bartona ?
Witam. Mam pytanie do sprzętowców. Na jakich płytach głównych pracują procesory Athlon z jądrem Barton.
Obecnie posiadam A 1800 + XP i płyte Soltek Sl-75 DRV5, na VIA Kt333a. Obsługuje ona pamieci DDR 333 oraz, przynajmniej w teorii, FSb 333. Kwestia tylko, ze nie jest to nominalne taktowanie FSB. Czy po aktualizacji BIOSu istnieje szansa na poprawna wspolprace z Bartonem, czy czekalaby mnie rowniez wymiana plyty ? Dziekuje, za zamieszczone odpowiedzi.
bone_man [ Powered by ATI ]
Prosze Was pomozcie mi !!!!
snowman [ Konsul ]
Śmiało aktualizuj bios - to nie zaszkodzi a w 75% przypadków POMOŻE!
tadekdul [ Konsul ]
skoro płyta obsługuje fsb 333 to powinno działać