GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki tytuł ????

03.05.2003
10:26
[1]

Pakuś [ Centurion ]

Jaki tytuł ????

Witam..... nie wim czy moze ktos pamieta ale kiedys na Carton Network yla taka bajka... o owocach nosila tytul nie wim czy dobrze napisalem ale chyba The Fruttis..... nie wiecie moze jaki tytul nosi piosenka.... z tej bajki......z gry dzienkuje za pomoc

03.05.2003
10:44
[2]

Raynor [ Big Man ]

to ty ostrej musyki słuchasz :))))))))

wpisz w kazie "the frutties" i powinno coś się wyszukać ;)

03.05.2003
10:44
[3]

Templar^ [ Konsul ]

Tytuł owszem się zgadza... no prawie, bo to było "The Frutties"... dawno dawno temu sam widziałem tą bajkę jeszcze na angielskim CN, ale piosenki za ... nic :) nie pamiętam.

03.05.2003
10:47
[4]

Pakuś [ Centurion ]

ja wlasnie ja widzialem na Ang. CN... a co do sluchania to nie raz czlowieka najdzie na takie cos.... hihihi
dzienki za pomoc

03.05.2003
11:36
[5]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Huehue ;) Nie pomoge, bo nie mam pojecia, co to za song, ale jedno wiem na pewno - nienawidzilem tej bajki ;P Cholernie mnie wkurzaly te wszystkie postacie... Fuuu... ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.