Pakuś [ Centurion ]
Jaki tytuł ????
Witam..... nie wim czy moze ktos pamieta ale kiedys na Carton Network yla taka bajka... o owocach nosila tytul nie wim czy dobrze napisalem ale chyba The Fruttis..... nie wiecie moze jaki tytul nosi piosenka.... z tej bajki......z gry dzienkuje za pomoc
Raynor [ Big Man ]
to ty ostrej musyki słuchasz :))))))))
wpisz w kazie "the frutties" i powinno coś się wyszukać ;)
Templar^ [ Konsul ]
Tytuł owszem się zgadza... no prawie, bo to było "The Frutties"... dawno dawno temu sam widziałem tą bajkę jeszcze na angielskim CN, ale piosenki za ... nic :) nie pamiętam.
Pakuś [ Centurion ]
ja wlasnie ja widzialem na Ang. CN... a co do sluchania to nie raz czlowieka najdzie na takie cos.... hihihi
dzienki za pomoc
Lookash [ Generaďż˝ ]
Huehue ;) Nie pomoge, bo nie mam pojecia, co to za song, ale jedno wiem na pewno - nienawidzilem tej bajki ;P Cholernie mnie wkurzaly te wszystkie postacie... Fuuu... ;P