GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z płytą gł.

02.05.2003
23:54
smile
[1]

mruwek [ da ANT ]

problem z płytą gł.

ludzie powiedzcie czemu co jakiś czas resetują mi sie ustawienia na płycie głównej??

02.05.2003
23:57
[2]

minius [ Generaďż˝ ]

Są dwie możliwości:
optymistyczna - masz rozładowaną baterię podtrzymującą BIOS
pesymistyczna - masz spieprzoną płytę główną lub wirusa, który Ci namieszał w BIOS - skłaniam się jednak do feleru płyty.

03.05.2003
00:13
smile
[3]

mruwek [ da ANT ]

bateria jest ok, pewnie spiepszona płyta, tylko co??

03.05.2003
00:17
[4]

minius [ Generaďż˝ ]

Co by to nie było, to nie masz szansy tego naprawić. Są tam luty powierzchniowe i wielopoziomowe. Bez mikroszkopu, szalonego farta i rysunku ideowego, to możesz sobie obrazek na ścianę z niej zrobić. No chyba, że jest na gwarancji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.