GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność - czyli kto jeszcze nie śpi cz.62

02.05.2003
23:36
smile
[1]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Bezsenność - czyli kto jeszcze nie śpi cz.62

...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? - arthemide

Otwarte od 23 do 7 rano.

Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło
SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,
Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego że ma dziewczynę w każdym porcie, ale dlatego, że tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on też się zastanawia czym zasłużył sobie na takiego aniołka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niż Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepszą partią, ale tylko dla kochającego inaczej. Pod warunkiem że będzie to partia szachów :)
maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobno wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi. Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)
BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach.
emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi
pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje.
arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Uwaga czasem kryje się pod innym nickiem (ciekawe jakim :P)
The LasT Child --> wpada tu zawsze aby zostawić ślad swojej bezsenności
Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Bezustannie stara się tak dmuchąć barana aż mu rogi wyprostuje...Pojawia się coraz rzadziej...
Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu
Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę... :) Niebiezbiecznie dużo mówi o dzieciach w piaskownicy, podejrzewa się jakieś niebiezpieczne zboczenie na tym punkcie...
SamHaukneS --> Prezes, Dawca Śmocy :)
NecroCannibal --> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem
Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... mści sie za Paszczaka na rowerach
Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadwzwyczaj elastyczna :)
K@mil --> Chciał opis to go ma...:) Chciał banię - dostał, 4 dni leczył kaca... niecierpliwy,podniecaja go modemy i lacza stale:) ostatnio ma kiepską minke
katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce.
Torn --> kozak z niego jakich mało, dla przyjaciól kalosz, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:)
juuusta --> Opis usunięty do odwołania...:)

Poprzednia część:

02.05.2003
23:36
smile
[2]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

1 ?

02.05.2003
23:36
[3]

juuusta [ malinka ]

jestem

02.05.2003
23:37
smile
[4]

Banita_bb [ bo był za miły ]

1 paszzcak oszukujesz

02.05.2003
23:37
smile
[5]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

o kurka
bold się schrzanił

02.05.2003
23:37
smile
[6]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>oszukujesz! :P

02.05.2003
23:37
smile
[7]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

3 bobry :D

02.05.2003
23:38
[8]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

qrde zagapilem sie znowu :/

02.05.2003
23:38
smile
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

300-ny post w nowym wątku...
:D
No to spadam obejrzeć film.

02.05.2003
23:40
smile
[10]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa----->Jak się opis podoba ?

BTW. Chciałaś być nad Banitą ? :)))

02.05.2003
23:42
smile
[11]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>dzięki, widze że czytasz ze zrozumieniem :P

02.05.2003
23:44
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

byłem tam, jestem i tu
i robie wam striptiz :D

02.05.2003
23:45
smile
[13]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa------>Jak zwykle do usług :) Jak przyślesz mi sesję to pomyślimy nad zmianą opisu i podniesieniem go do góry :)

BTW. Nie ma to jak mała perswazja :P :)

02.05.2003
23:46
smile
[14]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> za to ze Justa jest podemna masz flaszke jak zawsze ------>

02.05.2003
23:48
[15]

BriskShoter [ Senator ]

SULIK ----> Te Baiła Dama :) Ty uważaj bo ja tu też moge zacząć łazić w ręczniku hehe ;D

02.05.2003
23:49
[16]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jeste, ale nie potrwa to długo

02.05.2003
23:49
smile
[17]

juuusta [ malinka ]

Paszczaku mój drogi, zapominasz kto tu rządzi:) ja też będe zakładać kiedyś nowy wątek i zobaczymy wtedy :P

Banita==>za to że jestem pod tobą, masz przechlapane, ale skoro Paszczak jest taki cudowny i tak dobrze się dogadujecie napewno będzie potrafił mnie zastąpić :)))

02.05.2003
23:51
smile
[18]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Justa------> nie wiem kto na tym wiecej straci bo jak wynika z mojego opisu :Jest najlepszą partią, ale tylko dla kochającego inaczej
takze ja sobie poradze ale co Ty slonko biedna bezemnie zrobisz :PP

02.05.2003
23:52
smile
[19]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa--->Aż TAKI geniany nie jestem żeby cię zastąpić :)))

02.05.2003
23:56
smile
[20]

juuusta [ malinka ]

Banita==>dobrze ci radze, zastanów sie jeszcze raz

Paszczak==>wiem :)

02.05.2003
23:59
[21]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Za chwile polnoc :D

02.05.2003
23:59
[22]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

i znowu dobrze trafilem... widac dobrze zegarek zsynchronizowalem :D

03.05.2003
00:02
smile
[23]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszcak-----> na privie Ci powiem ze masz u Justy przechlapane....
Justa-------> ok ok przegialem-wybacz mi - wiem ze sobie nie zasluzylem na takiego aniolka jak Ty....


........za 4,22 zl / min :PPP

03.05.2003
00:04
smile
[24]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa----->Nie jesteś na mnie zła ? :)

Banita------->Zakładając wątek liczyłem się z konsekwencjami :)

03.05.2003
00:06
smile
[25]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>zła?ja? taka grzeczna,niewinna, dobrze ulozona młoda dama jak ja?to nie leży w mojej naturze :)))ROTFL

Banita==>naprawde nie musisz mi reklamy na forum robić :P

03.05.2003
00:11
smile
[26]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa---->Dobry żart, ale ostatnio boje się z tobą rozmawiać bo jak mi przyjdzie rachunek za internet kilkanaście tysięcy zamiast 55 złotych przez te rozmowy z tobą za 4,22 za minute to się nie wypłace :)

03.05.2003
00:11
[27]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

no i nagle sie zrobilo grubo po polnocy :D

03.05.2003
00:13
[28]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszcak-------> i dlatego ja musialem zalozyc sobie lacze stale :>

03.05.2003
00:15
smile
[29]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Ja też mam stałe łącze, ale z tymi audio-tele bywa bardzo różnie...:)

03.05.2003
00:17
smile
[30]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-----> wiem o czym mowisz mi Justa w mailu podeslala potajemnie dialera o 0 700 :>

03.05.2003
00:18
smile
[31]

juuusta [ malinka ]

Paszczak==>dla znajomych zniżka, a jak bedziesz nie wypłacalny skończymy rozmawiać :P

Banita==>i dobrze na tym wyszedłeś :)

03.05.2003
00:22
smile
[32]

juuusta [ malinka ]

ok, ja narazie spadam moze tu jeszcze zajrze dzisiaj, jak nie to dobranoc wszystkim

03.05.2003
00:26
smile
[33]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Hmm no ja tez spadam- wczoraj siedzielismy do ponad 3 i pomimo tego ze spalem do 12 juz padam ze zmeczenia.
Paszczak----->Zebys sie nie zanudzil ---->

03.05.2003
00:27
[34]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

a ja nadal czuwam :D

03.05.2003
00:28
smile
[35]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita---->Ja też chcialem uciekać, ale skoro proponujesz...:)


Dobranoc

03.05.2003
00:30
smile
[36]

Banita_bb [ bo był za miły ]

To juz drugi raz sie dzisiaj zgadzamy... jesli chodzi o picie to zawsze mozesz na mnie liczyc :P

03.05.2003
00:32
[37]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

hmm... z 0:30 sie juz nie wyrobie wiec 0:31 ;D

03.05.2003
00:32
[38]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ajjj... ale niefat :/ ani jedno ani drugie :P

03.05.2003
00:42
smile
[39]

BriskShoter [ Senator ]

Dobra ja już Państwu podziekuje :) Trza sie dziś wyspać przed dzisiejszym i jutrzejszym dniem pełnym leniuchowania :D

Dlatego też pisze Państwu: DobraNoc....

03.05.2003
00:45
smile
[40]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Jeszcze Czuwam

03.05.2003
00:54
smile
[41]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

tez czuwam :D

03.05.2003
01:01
[42]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

no i jest po 1...

03.05.2003
01:04
[43]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

widze ze nic sie juz nie dzieje wiec ide obejrzec jakies filmidlo... wroce pozniej :D

03.05.2003
01:07
smile
[44]

pawel020 [ Carnivale ]

pale kiepy ,kuzyn zapomnial wziasc :O

03.05.2003
01:18
[45]

Torn [ Merces Letifer ]

still awake...

03.05.2003
01:19
[46]

Adamss [ -betting addiction- ]

Pod latarnią najciemniej! :P
Przyłączam się do czuwania :D.

03.05.2003
01:29
[47]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

czuwam dalej...

03.05.2003
01:29
smile
[48]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Let the tournament begin

03.05.2003
01:47
[49]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

koniec mojegp czuwania (na razie)... bo juz naprawde nic sie nie dzieje wiec ide wreszczie jakies filmidlo zapuscic :D

03.05.2003
01:54
smile
[50]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Dzień dobry wieczór :)))) Wy Czuwaki :))))

03.05.2003
01:56
[51]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Hmm no nie spie nie spie pomimo tego ze padam na twarz....

03.05.2003
02:00
smile
[52]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Banita_bb -->Nie padaj.....noc taka piękna :))

03.05.2003
02:17
[53]

uksiu [ OBDŻEKTOR* ]

Póki nie skończę mojej roboty, czuwam z Wami...

Ale nie dłużej niż godzinę :)

03.05.2003
02:22
smile
[54]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

a co to za robota ? :)))

03.05.2003
02:27
smile
[55]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

A ja nie mogłem usnąć... więc siadłem do kompa i czuwam z wami... :)
T.i. T.M.i.

03.05.2003
02:28
[56]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Ko|ystajc z okazji nabije se posta.

03.05.2003
02:31
smile
[57]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

NecroCannibal hahaha :››››



Ty wiesz co... ja tez ;››

03.05.2003
02:32
smile
[58]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Piotrek -->I tak trzymać :)))

03.05.2003
02:39
smile
[59]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Popieram- posty to PODSTAWA :PPP

+ 1 post

03.05.2003
03:00
smile
[60]

Banita_bb [ bo był za miły ]

uff ja wymiekam po raz drugi i ostatni- ide spac.

03.05.2003
03:13
smile
[61]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Co to za bezsenność do trzeciej :))))))

03.05.2003
03:44
[62]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Wszyscy śpią? (To kto czuwa?)

03.05.2003
03:45
[63]

uksiu [ OBDŻEKTOR* ]

Skończyłem pisanie na dziś.
Idę spać.

Czuj czuj czuwaj!

03.05.2003
04:02
[64]

ZeTkA [ ]

my jeszcze nie spimy ;PPP

03.05.2003
04:06
smile
[65]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

ZeTkA ,bo pewnie balujecie :))))))

03.05.2003
04:35
smile
[66]

fel3q [ Chor��y ]

Czyzby jakaś stagnacja na tym wątku ??

03.05.2003
04:40
[67]

ZeTkA [ ]

co racja to racja
balujemy do kuńca ;))))))))))))

03.05.2003
08:11
smile
[68]

Szaluś [ Konsul ]

jest juz taki watek lamo...!!!

03.05.2003
08:12
smile
[69]

Szaluś [ Konsul ]

tylko ze to jest cz. 61 a ty robisz 62

03.05.2003
08:24
[70]

juuusta [ malinka ]

Szaluś==>a to jest nowa część hmm...lamo

03.05.2003
23:00
[71]

Banita_bb [ bo był za miły ]

witam

03.05.2003
23:00
[72]

Torn [ Merces Letifer ]

1

03.05.2003
23:00
smile
[73]

K@mil [ Wirnik ]

Pierwszy ?? :-)

03.05.2003
23:01
smile
[74]

K@mil [ Wirnik ]

Trzeci :)

03.05.2003
23:01
smile
[75]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Witam :)

03.05.2003
23:01
smile
[76]

Banita_bb [ bo był za miły ]

hie hie cienkie bolki.......

03.05.2003
23:02
[77]

Torn [ Merces Letifer ]

blisko byłem...
no to teraz spokojnie mogę iść obejrzeć jakiś film... co tu dziś wybrać...

03.05.2003
23:06
smile
[78]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam :D

03.05.2003
23:06
smile
[79]

Banita_bb [ bo był za miły ]

to standartowa lista obec... sorki trzezwosci :
Trzeźwi

1. K@mil
2. Banita
3. Maniek

Nietrzeźwi:

1. Paszczak


------------
Justa-----narabana jak torpeda :>

03.05.2003
23:08
smile
[80]

maniek_ [ O_o ]

Witam witam!! Dobra, odpadam, morfeusz czeka :) Za dwa dni matura :) Dobranoc!

03.05.2003
23:10
smile
[81]

K@mil [ Wirnik ]

Czemu Paszczak jest od razu nietrzeżwy ?? :)

03.05.2003
23:12
smile
[82]

Torn [ Merces Letifer ]

Ahhh, matura... to były czasy... a teraz jakieś posrane kolokwia i egzaminy...
Wy to macie dobrze maturzyści ;-)))
Powodzenia maniek ! Nie bój nic, to jest prościzna.Tylko się nie denerwuj !! Be cool 8-)

03.05.2003
23:13
smile
[83]

Banita_bb [ bo był za miły ]

K@mil---> to jest pytanie typu : czemu slonce swieci? bo swieci proste.......
Prawda Paszczak? :P

03.05.2003
23:13
smile
[84]

K@mil [ Wirnik ]

Już za 2 dni matura...

03.05.2003
23:14
smile
[85]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->O ile dobrze mi wiadomo właśnie teraz Justa może tracić swe dziewictwo z Paudynem...A ty tak spokojnie sobie siedzisz ? :))))

03.05.2003
23:15
smile
[86]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Czy już ranek?

03.05.2003
23:16
smile
[87]

K@mil [ Wirnik ]

Banita ====> Czyli Paszczak wymaga co najmniej 5 promili do funkcjonowania ??

03.05.2003
23:17
smile
[88]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

I jeszcze pytanie : Wie ktoś gdzie znajdę jakiś poradnik do Medivala : total war ? Bo zacząłem pierwszy raz grać i się połapać nie mogę :)

K@mil---->Nie interesuj się :P :)))

03.05.2003
23:20
smile
[89]

K@mil [ Wirnik ]

Paszczak ====> W twych żyłach pływie wódka ?? :)

03.05.2003
23:20
smile
[90]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------>napisalbym cos ale .......nie napisze .... w koncu pantoflarz jestem...
a siedze sobie spokojniutko bo Justa wie ile ma do stracenia .

Hmm no dodalbym cos wiecej ale jednak nie moge....

03.05.2003
23:20
smile
[91]

Torn [ Merces Letifer ]

Paszczak ===> może tu coś znajdziesz https://www.totalwar.of.pl/
btw, zajebista gra!!

03.05.2003
23:22
smile
[92]

Banita_bb [ bo był za miły ]

K@mil-----> wodka to u Paszczaka plynela jak sie urodzil- teraz to chyba paliwo lotnicze :>

03.05.2003
23:23
[93]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Cześć banda.......:)))))))))))

03.05.2003
23:24
smile
[94]

K@mil [ Wirnik ]

Banita ===> A skad wiesz ?? :)

03.05.2003
23:24
smile
[95]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Kolejka DLA WSZYSTKICH..........

03.05.2003
23:24
smile
[96]

BriskShoter [ Senator ]

Zwyczajem: Witam Banda hehe :)

03.05.2003
23:28
smile
[97]

Hellcat [ Legend ]

Witam and życzę przyjemnej nocy :-)

03.05.2003
23:29
[98]

Banita_bb [ bo był za miły ]

okej to jako ze manka juz nie ma , Justa szuka drogi do domu to chyba czekamy az Justa wroci- pewnie ciekawie bedzie....

03.05.2003
23:29
smile
[99]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat =====> Dobranoc :)

03.05.2003
23:32
[100]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

za nie cale pol godziny polnoc :D

03.05.2003
23:33
smile
[101]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Z tego co wiem to mają być zdjęcia z tego zjazdu :) Popatrzymy sobie co nieco...:)

Hellcat------>Dobranoc i nie zabijaj :) (zainteresowany wie o co chodzi ): )

03.05.2003
23:35
[102]

Hellcat [ Legend ]

Ehm...a czy ja powiedziałem że idę spać??

Paszczak===> Jak dorwę to i tak zabiję...:-)
K@mil===> Batony cicho!!

03.05.2003
23:37
smile
[103]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Cicho kotku, bo Cię za wąsy powiesze :-)

03.05.2003
23:40
smile
[104]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paszczak jakiego zjazdu?

03.05.2003
23:41
smile
[105]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> Albo złapie za ogon i poćwicze rzut młotem... to jest kotme :-)

03.05.2003
23:42
smile
[106]

K@mil [ Wirnik ]

Kotme === Kotem


Piekielne literki :(

03.05.2003
23:43
smile
[107]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Bungle----->Zjazdu Warszawiaków...Zresztą zajrzyj do ich karczmy :)

03.05.2003
23:45
[108]

SULIK [ olewam zasady ]

jestem :D

03.05.2003
23:45
[109]

Regis [ ]

Witam poraz kolejny :) Ech... jak to milo miec stalke :))))

03.05.2003
23:46
[110]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

qrde stalke? wypas masz :DDD

03.05.2003
23:47
smile
[111]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

na marginesie powiem ze do polnocy zostalo niecale 15 minut :D

03.05.2003
23:47
[112]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Peace broth...wypalimy fajkę pokoju, tudzież flaszkę pokoju, i będzie spox :-)

03.05.2003
23:49
smile
[113]

K@mil [ Wirnik ]

Hellcat ====> ALe ty stawiasz :)

03.05.2003
23:50
[114]

Regis [ ]

Danley --> Po ponad 6 latach na modemie nalezy mi sie :))

03.05.2003
23:50
smile
[115]

BriskShoter [ Senator ]

Regis --> Hehe ja od poniedziałku rozpoczynam krucjate o Neo w siedzibie Tepsy. Już sie zbroje ;) A wtedy jak mi tą stałke założą hehe bójcie sie ludzie hehe bo Was bede przesladował nonstop ;D

03.05.2003
23:50
[116]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Ofkoz, podaj date i miejsce, i idziemy się npic :-)

03.05.2003
23:51
smile
[117]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paszczak,kolego a ty to się znasz na kompiutrach no nie?Bo mam jedno nurtujące pytanie a nie chcę zakładać następnego wątku.No chyba że too much alcohol tonight :) to zapytam póżniej:))))))

03.05.2003
23:51
smile
[118]

Hellcat [ Legend ]

Już mam fazę...npic=napić

03.05.2003
23:52
[119]

Regis [ ]

BriskShoter --> To ty musisz przy kasie byc jak cie na Neo stac :) prawie 200 zyla miesiecznie... W zyciu bym nie kupil tego :) Na szczescie mam radiowke, za 30 zl./ mies. Predkosc minimalna to 152 kbps, ale czasami dochodzi do 350 kbps, bo nie ma ograniczen predkosci - wszystko zalezy od ilosci loodu w necie :)

03.05.2003
23:52
smile
[120]

BriskShoter [ Senator ]

Danley --------> Hehe robisz za forumową zegarynke ? ;)

03.05.2003
23:53
smile
[121]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Bungle----->Czy się znam na komputerach ? Windowsa umiem zainstalować :))
A o co chciałeś zapytać ?

Banita---->Późno już...Na twoim miejscu zacząłbym się już niepokoić o Juste :)

03.05.2003
23:54
[122]

Regis [ ]

A tak BTW to zebys ty, BriskShoter, wiedzial jakie JA boje toczylem w tepsie o anulowanie rachunku, jak mi kiedys policzyli internet tak jakbym nie mial abonamentu na 30 godzin (a mialem)... 500 zyla mi anulowali :) Ale co ja sie nachodzilem... Gdybym za kazda minute wzial 1 grosz, ktora u nic hspedzilem, to by mi starczylo na kilkuletni abonament Neo chyba :)

03.05.2003
23:55
smile
[123]

K@mil [ Wirnik ]

Paszczak ===> Sugerujesz coś ?? :)

Hellcat ====> To ja się namyśle :)

03.05.2003
23:55
[124]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

23:55 :D

03.05.2003
23:56
smile
[125]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

yea... znowu zgadlem :DDD

Regis ---> proboje trafic na jakas godzine poprostu :D np. patrz na moj post wyzej :D

03.05.2003
23:57
[126]

Regis [ ]

sprawdze jak moj zegarek ma sie do forumowego:

23.57 ?

03.05.2003
23:57
smile
[127]

Regis [ ]

Ha! Za opierwszym razem i od razu w 10 :) 3 minuty w plecy jest forum do mojego Windowsa :)

03.05.2003
23:58
smile
[128]

K@mil [ Wirnik ]

Statsiarze :)

23.57

03.05.2003
23:58
[129]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

qr... ale gownianego ortografa zawalilem :PPP "proboje" = "probuje"... uje sie nie kreskuje :D

03.05.2003
23:58
smile
[130]

Regis [ ]

Danley --> To chyba do BriskShotera bylo, bo on pytal czy jestes zegarynka, nie ja :)

03.05.2003
23:58
smile
[131]

Regis [ ]

K@mil --> Pudlo ;P

03.05.2003
23:59
[132]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ja tam sobie zsynchronizowalem (mniej wiecej) windowsowy zegarek z forumowym :D

PS. zaraz bedzie 0:00 :D

03.05.2003
23:59
smile
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ufff dotarłem ze spotkania do domu, jeszcze jestem w stanie trafić w klawiszze :))

03.05.2003
23:59
[134]

sergi__ [ Underworld ]

fajny film leci na Polsacie :P nie dla dzieci :)

04.05.2003
00:00
[135]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

0:00??

04.05.2003
00:00
smile
[136]

K@mil [ Wirnik ]

Zaczyna mnie to denerwować. Albo mi się zegar w windzie rozwala, albo coś innego. Skąd wy bierzecie tak dokładne czasy ?? :-/

04.05.2003
00:01
smile
[137]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

yea znowu zgadlem :DDD

04.05.2003
00:01
smile
[138]

sergi__ [ Underworld ]

Paudyn---> ale chyba dlugo nie wytrzymasz ?:)

04.05.2003
00:01
smile
[139]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paszczaku taka pijana noc :) a ja o duperelach :) A pytanko to:Muszę (chciałbym )zabezpieczyć płytę CD hasłem.Najlepiej by robił to jakiś freewerowy program i korzystał tylko z systemu.Mam parę programów tworzących menu startowe płyty,ale nie mają one opcj hasła.Pakowanie np.Winzipem czy innymi odpada.W skrócie chodzi o to aby po włożeniu płytki do czytnika wstukać hasło i już.(dobrze aby to nie było banalne do obejścia)

04.05.2003
00:01
smile
[140]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

K@mil -> co chwile odswiezac forum i ustawic mniej wiecej tak na oko wedlug ostatniego posta...

04.05.2003
00:02
[141]

Regis [ ]

ja mam 3 minuty wstecz

00.02

04.05.2003
00:02
[142]

1michał [ Generaďż˝ ]

oooooo ale fajny wątek:>>>>>

wrr i przynajmniej tu Brisk nie łazi w samym ręczniku:))))))))

witam was okrzykiem

CZZUJ CZUJ CZUWAJ:>

04.05.2003
00:02
[143]

Regis [ ]

Znow trafilem :) BTW: chyba poczulem potegee POWERPOSTINGU !!!!!!! *











* Czytaj- statsiarstwa :)

04.05.2003
00:03
smile
[144]

K@mil [ Wirnik ]

Danley ===> Tak robie ale.... Jak rano jest wszystko ok, to wieczorem rozminięcie o 2 minuty :-/

04.05.2003
00:03
[145]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

zobacze co w tv leci bo jakos dzisiaj zapomnialem...

04.05.2003
00:04
[146]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hm, dziś także jestem z wami dziwni ludzie :P. Bezsenność moją domeną! :D

04.05.2003
00:05
[147]

Regis [ ]

Kurka... a ja jestem nieco przeziebiony i chyba zaraz pojde w kime...

04.05.2003
00:05
smile
[148]

Regis [ ]

Ale najpierw dobije do 4000 postow:

8 to go! :)

04.05.2003
00:05
[149]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

e nic ciekawego nie ma ;P

04.05.2003
00:06
smile
[150]

K@mil [ Wirnik ]

Idę spać. Dobranoc.

04.05.2003
00:06
smile
[151]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

nom Regis dobijaj dobijaj :)

04.05.2003
00:07
smile
[152]

Hellcat [ Legend ]

K@mil===> Dobranoc, i pamiętaj o flaszce :-)

04.05.2003
00:07
smile
[153]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paszczak ,napij się :))) nie myśl :)))))

04.05.2003
00:08
smile
[154]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak------> wcale nie musze sie niepokoic bo jak Justa jest nawalona to woli na dworcu spac niz do domu wrocic poki nie wytrzezwieje :P

04.05.2003
00:09
smile
[155]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi:::>Wytrzymam, zamierzam jeszcze film na DIVIXIE obejrzeć :PP

04.05.2003
00:11
smile
[156]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]


Paudyn jesteśmy z tobą :)))))

04.05.2003
00:11
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Banita::::>Justa nie jest nawalona tak jak Ci się wydaje, ale z dotarciem do domu może mieć problem, bo dziś wcześniej zawieszają kursowanie autobusów :)))

04.05.2003
00:12
smile
[158]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mr.Bungle:::>Dzięi. każdy rodzaj wsparcia jest mi teraz potrzebny :))))

04.05.2003
00:14
smile
[159]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Bungle---->Przykro mi, ale chyba jednak musisz założyć o tym wątek :)

Banita----->A co? Jak wraca pijana to ją w domu żelazkiem przypalają za karę ? :)))

04.05.2003
00:15
[160]

sergi__ [ Underworld ]

hehe Paudyn obstawiam 25:1 :)

04.05.2003
00:15
smile
[161]

Regis [ ]

Szanowne dammen und szanowni Herren!

Pragne z nieskrywanym wzruszeniem zakomunikowac, ze bez nadmiernego statsowania, w mojej niespelna 2 letniej przygodzie z GOL-em, napisalem 3999 postow.

TEN JEST 4000 ! :)

niech strzelaja korki od szampana! Ja ide pod prysznic i w , kime - gratulacje odbiorte jutro ;P

04.05.2003
00:15
[162]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Regis -> jeszcze jeden :D

04.05.2003
00:15
smile
[163]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Paudyn------>A zdjęcia będą ?

04.05.2003
00:16
smile
[164]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

gratuluje... szybki jestes :)

04.05.2003
00:17
[165]

Regis [ ]

Co jeszcze jeden ? Jak jeszcze jeden ? Gdzie jeszcze jeden ? O so chozi ?:)

04.05.2003
00:18
[166]

Regis [ ]

Dnaley --> Pisales swojego posta chyba rozno z moim :)

04.05.2003
00:18
[167]

sergi__ [ Underworld ]

Kurde moze swojego rekorda do 6 dzisaj pobije :P

04.05.2003
00:18
smile
[168]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi::::>Ale co obstawiasz, że nie wytrzymam ?? :)))

Paszczak::::>Z przyczyn techniczno - estetycznych, NIE !!!! :)))

04.05.2003
00:19
[169]

Regis [ ]

Danley --> Sorx za przekrecenie ksywki :) Spiacy jestem wiece ide w kime. Nara!

NIECH MOC BEDZIE Z WAMI :)

04.05.2003
00:20
[170]

sergi__ [ Underworld ]

ze wytrzymasz:P

04.05.2003
00:20
smile
[171]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>jestem, nie czekałam na autobus :)

Banita==>widze że się martwiłeś o mnie :)

Paszczak==>ty też :)

04.05.2003
00:21
smile
[172]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Witamy Justynę :)))))))))))0

04.05.2003
00:22
smile
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi:::>No ba, bo tfardym trzeba być nie miętkim :))))

justa::::>Cieszę się, mogłabyś gdzieś wpaść we dziurę pod wiaduktem i dopiero by było :PP :))

04.05.2003
00:22
smile
[174]

Hellcat [ Legend ]

Mr.Bungle===> To Ona się nazywa Justyna?? ;-)

04.05.2003
00:23
smile
[175]

sergi__ [ Underworld ]

Paudyn--> wiesz co własnie skonczył sie fajny film :) ze mozna było sie pozygac ;)

04.05.2003
00:24
[176]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Justa----->Martwiłem się nie tyle o ciebie, a o gapiów ktorzy widzieli Pijaną, nagą kobietę tańczącą makarenę na stole w knajpie :) To musiałbyć szok...:) Wyjaśnia to też brak zdjęć :)

04.05.2003
00:24
[177]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

0:24... :D

04.05.2003
00:25
[178]

sergi__ [ Underworld ]

kurde łamie mnie na spanie

04.05.2003
00:25
smile
[179]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Juuusta ja Cię nie znam osobiście ale trzymałem kciuki byś wróciła cała i zdrowa :)))))))))0

04.05.2003
00:26
[180]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Regis ---> tak pisalem swojego posta rowno z twoim chyba... no to narka

04.05.2003
00:27
[181]

donzoolo [ Senator ]

00:28, hahaha, gram w counter-strike!

04.05.2003
00:27
[182]

BriskShoter [ Senator ]

DANLEY ---> hehe patrz na moją zegarynke Łindołsowską :D 00:27

04.05.2003
00:27
[183]

sergi__ [ Underworld ]

00:28 :)

04.05.2003
00:28
smile
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi::::>O jakim filmie mówisz :))))

04.05.2003
00:28
smile
[185]

BriskShoter [ Senator ]

O choroba działa tak jak GOLowska zegarynka!!!Zdziwienie pełną gebą :DDDDDDD

04.05.2003
00:28
smile
[186]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak-------> jestem po rozmowie z Justa na gg i padam ze smiechu- tylko tyle MOGE napisac .....

04.05.2003
00:28
smile
[187]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

hehe widze ze tez sobie tak ustawiles (rowno z forum)

PS. 0:28 :D

04.05.2003
00:29
smile
[188]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Brisk -> jedziemy zaraz z 0:30 ok? :)

04.05.2003
00:29
smile
[189]

juuusta [ malinka ]

jeszcze raz witam wszysktkich

Paudyn==>zadzwoniłam i mnie podwieźli:)

04.05.2003
00:30
[190]

sergi__ [ Underworld ]

o 1 min za wczesnie

04.05.2003
00:30
smile
[191]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

0:30... :)

04.05.2003
00:31
smile
[192]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita----->Czasem nie wszystko jest takie jakie myślymy że jest :) Trochę zamieszałem, ale powinieneś zrozumieć :)

04.05.2003
00:32
smile
[193]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

justa::::>A jednak wykorzystałaś zmotoryzowanych, a jiedy to Ciebie będzie można wykorzystać :))) Może tata się jednak ugnie i coś sprezentuje z okazji prawka :PP :)))

04.05.2003
00:33
smile
[194]

sergi__ [ Underworld ]

Paudyn---> zobacz sobie w gazetce :)

04.05.2003
00:33
[195]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ale szybko watek sie podbija... niedlugo nowy :D

04.05.2003
00:34
smile
[196]

juuusta [ malinka ]

Paudyn==>mnie wykorzystać można by następne trzy piwa później :)a z tatą nie gadam teraz bo śpi już:)

04.05.2003
00:36
smile
[197]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

justa real? :)))))))

04.05.2003
00:37
[198]

BriskShoter [ Senator ]

Danley ---> hehe sorry ale przegapiłem 0.30 :D

Kontrola: 00.37

04.05.2003
00:37
[199]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

heh coraz pozniej sie robi i coraz ciemniej :D

04.05.2003
00:38
[200]

sergi__ [ Underworld ]

Paudyn--->

postów: 3381
średnio postów dziennie: 29,92
pierwszy post: 12 stycznia 2003
ostatni post: 4 maja 2003

za niedługo moze pobijesz tygyryska ?:P

04.05.2003
00:39
smile
[201]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi::::>Nie chce mi się :PP

justa:::::>Dobrze wiedzieć :PP Będę pamiętał :)))

A teraz żegnam się, DOBRANOC, idę na filmik :)

04.05.2003
00:39
smile
[202]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Brisk ---> spoko jest... poza tym i tak to w ostatniej chwili poscilem wiec mozna bylo nie zdazyc... jeszcze pozniej cos takiego zrobimy, moze o 1? :)

PS. 0:39

04.05.2003
00:39
[203]

donzoolo [ Senator ]

ciemno juz, zgasly wszystkie swiatla, noc nadchodzi dlugaaaaa
u mnie na czasomierzu wybilo 00:41

04.05.2003
00:40
smile
[204]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

sergi----->Wreszcie ktoś podkreślił jaki z Paudyna STATSIARZ

04.05.2003
00:40
smile
[205]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sergi::::>Jak dla mnie mogliby i tak zlikwidować te statystyki :)

04.05.2003
00:40
smile
[206]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ok ludzie - ja zakladam nowy watek ale dajcie mi na to jakies pol godz bo musze w miedzyczasie nie peknac ze smiechu ee tzn musze z Justa rozmawiac tez ....

04.05.2003
00:41
[207]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

nom zakladaj, zakladaj... dobrze go sie podbije :D

04.05.2003
00:42
smile
[208]

juuusta [ malinka ]

Mr.Bungle==>może:)

Paudyn==>pamiętaj pamiętaj :)

paszczak&Banita==>śpicie już czy co?:)

04.05.2003
00:43
[209]

donzoolo [ Senator ]

Bedzie dobre, dawaj....................

04.05.2003
00:52
[210]

sergi__ [ Underworld ]

hehe Paudyn ty statsiarzu :P

04.05.2003
01:03
smile
[211]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

heh nie mial sie kiedy komp zawiesic... przegapilem 1:00 przez to :P

PS. 1:03

04.05.2003
01:08
[212]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

Podobnie jak wczoraj nie moge usnąć i czuwam z wami :) A przy okazji trochę się uczę... (matura za kilka dni... :/)
T.i. T.M.i.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.