
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Bezsenność - czyli kto jeszcze nie śpi cz.62
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? - arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło
SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,
Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego że ma dziewczynę w każdym porcie, ale dlatego, że tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on też się zastanawia czym zasłużył sobie na takiego aniołka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niż Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepszą partią, ale tylko dla kochającego inaczej. Pod warunkiem że będzie to partia szachów :)
maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobno wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi. Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)
BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach.
emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi
pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje.
arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Uwaga czasem kryje się pod innym nickiem (ciekawe jakim :P)
The LasT Child --> wpada tu zawsze aby zostawić ślad swojej bezsenności
Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Bezustannie stara się tak dmuchąć barana aż mu rogi wyprostuje...Pojawia się coraz rzadziej...
Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu
Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę... :) Niebiezbiecznie dużo mówi o dzieciach w piaskownicy, podejrzewa się jakieś niebiezpieczne zboczenie na tym punkcie...
SamHaukneS --> Prezes, Dawca Śmocy :)
NecroCannibal --> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem
Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... mści sie za Paszczaka na rowerach
Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadwzwyczaj elastyczna :)
K@mil --> Chciał opis to go ma...:) Chciał banię - dostał, 4 dni leczył kaca... niecierpliwy,podniecaja go modemy i lacza stale:) ostatnio ma kiepską minke
katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce.
Torn --> kozak z niego jakich mało, dla przyjaciól kalosz, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:)
juuusta --> Opis usunięty do odwołania...:)
Poprzednia część:

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
1 ?
juuusta [ malinka ]
jestem

Banita_bb [ bo był za miły ]
1 paszzcak oszukujesz

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
o kurka
bold się schrzanił

juuusta [ malinka ]
Paszczak==>oszukujesz! :P

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
3 bobry :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
qrde zagapilem sie znowu :/

Torn [ Merces Letifer ]
300-ny post w nowym wątku...
:D
No to spadam obejrzeć film.

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa----->Jak się opis podoba ?
BTW. Chciałaś być nad Banitą ? :)))

juuusta [ malinka ]
Paszczak==>dzięki, widze że czytasz ze zrozumieniem :P
SULIK [ olewam zasady ]
byłem tam, jestem i tu
i robie wam striptiz :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa------>Jak zwykle do usług :) Jak przyślesz mi sesję to pomyślimy nad zmianą opisu i podniesieniem go do góry :)
BTW. Nie ma to jak mała perswazja :P :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> za to ze Justa jest podemna masz flaszke jak zawsze ------>
BriskShoter [ Senator ]
SULIK ----> Te Baiła Dama :) Ty uważaj bo ja tu też moge zacząć łazić w ręczniku hehe ;D
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Jeste, ale nie potrwa to długo

juuusta [ malinka ]
Paszczaku mój drogi, zapominasz kto tu rządzi:) ja też będe zakładać kiedyś nowy wątek i zobaczymy wtedy :P
Banita==>za to że jestem pod tobą, masz przechlapane, ale skoro Paszczak jest taki cudowny i tak dobrze się dogadujecie napewno będzie potrafił mnie zastąpić :)))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa------> nie wiem kto na tym wiecej straci bo jak wynika z mojego opisu :Jest najlepszą partią, ale tylko dla kochającego inaczej
takze ja sobie poradze ale co Ty slonko biedna bezemnie zrobisz :PP

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa--->Aż TAKI geniany nie jestem żeby cię zastąpić :)))

juuusta [ malinka ]
Banita==>dobrze ci radze, zastanów sie jeszcze raz
Paszczak==>wiem :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Za chwile polnoc :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
i znowu dobrze trafilem... widac dobrze zegarek zsynchronizowalem :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszcak-----> na privie Ci powiem ze masz u Justy przechlapane....
Justa-------> ok ok przegialem-wybacz mi - wiem ze sobie nie zasluzylem na takiego aniolka jak Ty....
........za 4,22 zl / min :PPP

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa----->Nie jesteś na mnie zła ? :)
Banita------->Zakładając wątek liczyłem się z konsekwencjami :)

juuusta [ malinka ]
Paszczak==>zła?ja? taka grzeczna,niewinna, dobrze ulozona młoda dama jak ja?to nie leży w mojej naturze :)))ROTFL
Banita==>naprawde nie musisz mi reklamy na forum robić :P

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa---->Dobry żart, ale ostatnio boje się z tobą rozmawiać bo jak mi przyjdzie rachunek za internet kilkanaście tysięcy zamiast 55 złotych przez te rozmowy z tobą za 4,22 za minute to się nie wypłace :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
no i nagle sie zrobilo grubo po polnocy :D
Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszcak-------> i dlatego ja musialem zalozyc sobie lacze stale :>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Ja też mam stałe łącze, ale z tymi audio-tele bywa bardzo różnie...:)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-----> wiem o czym mowisz mi Justa w mailu podeslala potajemnie dialera o 0 700 :>

juuusta [ malinka ]
Paszczak==>dla znajomych zniżka, a jak bedziesz nie wypłacalny skończymy rozmawiać :P
Banita==>i dobrze na tym wyszedłeś :)

juuusta [ malinka ]
ok, ja narazie spadam moze tu jeszcze zajrze dzisiaj, jak nie to dobranoc wszystkim

Banita_bb [ bo był za miły ]
Hmm no ja tez spadam- wczoraj siedzielismy do ponad 3 i pomimo tego ze spalem do 12 juz padam ze zmeczenia.
Paszczak----->Zebys sie nie zanudzil ---->
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
a ja nadal czuwam :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Ja też chcialem uciekać, ale skoro proponujesz...:)
Dobranoc

Banita_bb [ bo był za miły ]
To juz drugi raz sie dzisiaj zgadzamy... jesli chodzi o picie to zawsze mozesz na mnie liczyc :P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
hmm... z 0:30 sie juz nie wyrobie wiec 0:31 ;D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ajjj... ale niefat :/ ani jedno ani drugie :P

BriskShoter [ Senator ]
Dobra ja już Państwu podziekuje :) Trza sie dziś wyspać przed dzisiejszym i jutrzejszym dniem pełnym leniuchowania :D
Dlatego też pisze Państwu: DobraNoc....

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Jeszcze Czuwam

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
tez czuwam :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
no i jest po 1...
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
widze ze nic sie juz nie dzieje wiec ide obejrzec jakies filmidlo... wroce pozniej :D

pawel020 [ Carnivale ]
pale kiepy ,kuzyn zapomnial wziasc :O
Torn [ Merces Letifer ]
still awake...
Adamss [ -betting addiction- ]
Pod latarnią najciemniej! :P
Przyłączam się do czuwania :D.
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
czuwam dalej...

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Let the tournament begin
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
koniec mojegp czuwania (na razie)... bo juz naprawde nic sie nie dzieje wiec ide wreszczie jakies filmidlo zapuscic :D

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry wieczór :)))) Wy Czuwaki :))))
Banita_bb [ bo był za miły ]
Hmm no nie spie nie spie pomimo tego ze padam na twarz....

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Banita_bb -->Nie padaj.....noc taka piękna :))
uksiu [ OBDŻEKTOR* ]
Póki nie skończę mojej roboty, czuwam z Wami...
Ale nie dłużej niż godzinę :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
a co to za robota ? :)))

Piotrek [ Generaďż˝ ]
A ja nie mogłem usnąć... więc siadłem do kompa i czuwam z wami... :)
T.i. T.M.i.
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Ko|ystajc z okazji nabije se posta.

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
NecroCannibal hahaha :
Ty wiesz co... ja tez ;

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Piotrek -->I tak trzymać :)))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Popieram- posty to PODSTAWA :PPP
+ 1 post

Banita_bb [ bo był za miły ]
uff ja wymiekam po raz drugi i ostatni- ide spac.

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Co to za bezsenność do trzeciej :))))))
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Wszyscy śpią? (To kto czuwa?)
uksiu [ OBDŻEKTOR* ]
Skończyłem pisanie na dziś.
Idę spać.
Czuj czuj czuwaj!
ZeTkA [ ]
my jeszcze nie spimy ;PPP

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
ZeTkA ,bo pewnie balujecie :))))))

fel3q [ Chor��y ]
Czyzby jakaś stagnacja na tym wątku ??
ZeTkA [ ]
co racja to racja
balujemy do kuńca ;))))))))))))

Szaluś [ Konsul ]
jest juz taki watek lamo...!!!

Szaluś [ Konsul ]
tylko ze to jest cz. 61 a ty robisz 62
juuusta [ malinka ]
Szaluś==>a to jest nowa część hmm...lamo
Banita_bb [ bo był za miły ]
witam
Torn [ Merces Letifer ]
1

K@mil [ Wirnik ]
Pierwszy ?? :-)

K@mil [ Wirnik ]
Trzeci :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Witam :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
hie hie cienkie bolki.......
Torn [ Merces Letifer ]
blisko byłem...
no to teraz spokojnie mogę iść obejrzeć jakiś film... co tu dziś wybrać...

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
to standartowa lista obec... sorki trzezwosci :
Trzeźwi
1. K@mil
2. Banita
3. Maniek
Nietrzeźwi:
1. Paszczak
------------
Justa-----narabana jak torpeda :>

maniek_ [ O_o ]
Witam witam!! Dobra, odpadam, morfeusz czeka :) Za dwa dni matura :) Dobranoc!

K@mil [ Wirnik ]
Czemu Paszczak jest od razu nietrzeżwy ?? :)

Torn [ Merces Letifer ]
Ahhh, matura... to były czasy... a teraz jakieś posrane kolokwia i egzaminy...
Wy to macie dobrze maturzyści ;-)))
Powodzenia maniek ! Nie bój nic, to jest prościzna.Tylko się nie denerwuj !! Be cool 8-)

Banita_bb [ bo był za miły ]
K@mil---> to jest pytanie typu : czemu slonce swieci? bo swieci proste.......
Prawda Paszczak? :P

K@mil [ Wirnik ]
Już za 2 dni matura...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita----->O ile dobrze mi wiadomo właśnie teraz Justa może tracić swe dziewictwo z Paudynem...A ty tak spokojnie sobie siedzisz ? :))))

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Czy już ranek?

K@mil [ Wirnik ]
Banita ====> Czyli Paszczak wymaga co najmniej 5 promili do funkcjonowania ??

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
I jeszcze pytanie : Wie ktoś gdzie znajdę jakiś poradnik do Medivala : total war ? Bo zacząłem pierwszy raz grać i się połapać nie mogę :)
K@mil---->Nie interesuj się :P :)))

K@mil [ Wirnik ]
Paszczak ====> W twych żyłach pływie wódka ?? :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------>napisalbym cos ale .......nie napisze .... w koncu pantoflarz jestem...
a siedze sobie spokojniutko bo Justa wie ile ma do stracenia .
Hmm no dodalbym cos wiecej ale jednak nie moge....

Torn [ Merces Letifer ]
Paszczak ===> może tu coś znajdziesz https://www.totalwar.of.pl/
btw, zajebista gra!!

Banita_bb [ bo był za miły ]
K@mil-----> wodka to u Paszczaka plynela jak sie urodzil- teraz to chyba paliwo lotnicze :>
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Cześć banda.......:)))))))))))

K@mil [ Wirnik ]
Banita ===> A skad wiesz ?? :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Kolejka DLA WSZYSTKICH..........

BriskShoter [ Senator ]
Zwyczajem: Witam Banda hehe :)

Hellcat [ Legend ]
Witam and życzę przyjemnej nocy :-)
Banita_bb [ bo był za miły ]
okej to jako ze manka juz nie ma , Justa szuka drogi do domu to chyba czekamy az Justa wroci- pewnie ciekawie bedzie....

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat =====> Dobranoc :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
za nie cale pol godziny polnoc :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita----->Z tego co wiem to mają być zdjęcia z tego zjazdu :) Popatrzymy sobie co nieco...:)
Hellcat------>Dobranoc i nie zabijaj :) (zainteresowany wie o co chodzi ): )
Hellcat [ Legend ]
Ehm...a czy ja powiedziałem że idę spać??
Paszczak===> Jak dorwę to i tak zabiję...:-)
K@mil===> Batony cicho!!

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Cicho kotku, bo Cię za wąsy powiesze :-)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Paszczak jakiego zjazdu?

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> Albo złapie za ogon i poćwicze rzut młotem... to jest kotme :-)

K@mil [ Wirnik ]
Kotme === Kotem
Piekielne literki :(

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Bungle----->Zjazdu Warszawiaków...Zresztą zajrzyj do ich karczmy :)
SULIK [ olewam zasady ]
jestem :D
Regis [ ]
Witam poraz kolejny :) Ech... jak to milo miec stalke :))))
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
qrde stalke? wypas masz :DDD

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
na marginesie powiem ze do polnocy zostalo niecale 15 minut :D
Hellcat [ Legend ]
K@mil===> Peace broth...wypalimy fajkę pokoju, tudzież flaszkę pokoju, i będzie spox :-)

K@mil [ Wirnik ]
Hellcat ====> ALe ty stawiasz :)
Regis [ ]
Danley --> Po ponad 6 latach na modemie nalezy mi sie :))

BriskShoter [ Senator ]
Regis --> Hehe ja od poniedziałku rozpoczynam krucjate o Neo w siedzibie Tepsy. Już sie zbroje ;) A wtedy jak mi tą stałke założą hehe bójcie sie ludzie hehe bo Was bede przesladował nonstop ;D
Hellcat [ Legend ]
K@mil===> Ofkoz, podaj date i miejsce, i idziemy się npic :-)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Paszczak,kolego a ty to się znasz na kompiutrach no nie?Bo mam jedno nurtujące pytanie a nie chcę zakładać następnego wątku.No chyba że too much alcohol tonight :) to zapytam póżniej:))))))

Hellcat [ Legend ]
Już mam fazę...npic=napić
Regis [ ]
BriskShoter --> To ty musisz przy kasie byc jak cie na Neo stac :) prawie 200 zyla miesiecznie... W zyciu bym nie kupil tego :) Na szczescie mam radiowke, za 30 zl./ mies. Predkosc minimalna to 152 kbps, ale czasami dochodzi do 350 kbps, bo nie ma ograniczen predkosci - wszystko zalezy od ilosci loodu w necie :)

BriskShoter [ Senator ]
Danley --------> Hehe robisz za forumową zegarynke ? ;)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Bungle----->Czy się znam na komputerach ? Windowsa umiem zainstalować :))
A o co chciałeś zapytać ?
Banita---->Późno już...Na twoim miejscu zacząłbym się już niepokoić o Juste :)
Regis [ ]
A tak BTW to zebys ty, BriskShoter, wiedzial jakie JA boje toczylem w tepsie o anulowanie rachunku, jak mi kiedys policzyli internet tak jakbym nie mial abonamentu na 30 godzin (a mialem)... 500 zyla mi anulowali :) Ale co ja sie nachodzilem... Gdybym za kazda minute wzial 1 grosz, ktora u nic hspedzilem, to by mi starczylo na kilkuletni abonament Neo chyba :)

K@mil [ Wirnik ]
Paszczak ===> Sugerujesz coś ?? :)
Hellcat ====> To ja się namyśle :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
23:55 :D

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
yea... znowu zgadlem :DDD
Regis ---> proboje trafic na jakas godzine poprostu :D np. patrz na moj post wyzej :D
Regis [ ]
sprawdze jak moj zegarek ma sie do forumowego:
23.57 ?

Regis [ ]
Ha! Za opierwszym razem i od razu w 10 :) 3 minuty w plecy jest forum do mojego Windowsa :)

K@mil [ Wirnik ]
Statsiarze :)
23.57
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
qr... ale gownianego ortografa zawalilem :PPP "proboje" = "probuje"... uje sie nie kreskuje :D

Regis [ ]
Danley --> To chyba do BriskShotera bylo, bo on pytal czy jestes zegarynka, nie ja :)

Regis [ ]
K@mil --> Pudlo ;P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ja tam sobie zsynchronizowalem (mniej wiecej) windowsowy zegarek z forumowym :D
PS. zaraz bedzie 0:00 :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ufff dotarłem ze spotkania do domu, jeszcze jestem w stanie trafić w klawiszze :))
sergi__ [ Underworld ]
fajny film leci na Polsacie :P nie dla dzieci :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
0:00??

K@mil [ Wirnik ]
Zaczyna mnie to denerwować. Albo mi się zegar w windzie rozwala, albo coś innego. Skąd wy bierzecie tak dokładne czasy ?? :-/

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
yea znowu zgadlem :DDD

sergi__ [ Underworld ]
Paudyn---> ale chyba dlugo nie wytrzymasz ?:)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Paszczaku taka pijana noc :) a ja o duperelach :) A pytanko to:Muszę (chciałbym )zabezpieczyć płytę CD hasłem.Najlepiej by robił to jakiś freewerowy program i korzystał tylko z systemu.Mam parę programów tworzących menu startowe płyty,ale nie mają one opcj hasła.Pakowanie np.Winzipem czy innymi odpada.W skrócie chodzi o to aby po włożeniu płytki do czytnika wstukać hasło i już.(dobrze aby to nie było banalne do obejścia)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
K@mil -> co chwile odswiezac forum i ustawic mniej wiecej tak na oko wedlug ostatniego posta...
Regis [ ]
ja mam 3 minuty wstecz
00.02
1michał [ Generaďż˝ ]
oooooo ale fajny wątek:>>>>>
wrr i przynajmniej tu Brisk nie łazi w samym ręczniku:))))))))
witam was okrzykiem
CZZUJ CZUJ CZUWAJ:>
Regis [ ]
Znow trafilem :) BTW: chyba poczulem potegee POWERPOSTINGU !!!!!!! *
* Czytaj- statsiarstwa :)

K@mil [ Wirnik ]
Danley ===> Tak robie ale.... Jak rano jest wszystko ok, to wieczorem rozminięcie o 2 minuty :-/
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
zobacze co w tv leci bo jakos dzisiaj zapomnialem...
Adamss [ -betting addiction- ]
Hm, dziś także jestem z wami dziwni ludzie :P. Bezsenność moją domeną! :D
Regis [ ]
Kurka... a ja jestem nieco przeziebiony i chyba zaraz pojde w kime...

Regis [ ]
Ale najpierw dobije do 4000 postow:
8 to go! :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
e nic ciekawego nie ma ;P

K@mil [ Wirnik ]
Idę spać. Dobranoc.

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
nom Regis dobijaj dobijaj :)

Hellcat [ Legend ]
K@mil===> Dobranoc, i pamiętaj o flaszce :-)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Paszczak ,napij się :))) nie myśl :)))))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> wcale nie musze sie niepokoic bo jak Justa jest nawalona to woli na dworcu spac niz do domu wrocic poki nie wytrzezwieje :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi:::>Wytrzymam, zamierzam jeszcze film na DIVIXIE obejrzeć :PP

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Paudyn jesteśmy z tobą :)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Banita::::>Justa nie jest nawalona tak jak Ci się wydaje, ale z dotarciem do domu może mieć problem, bo dziś wcześniej zawieszają kursowanie autobusów :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mr.Bungle:::>Dzięi. każdy rodzaj wsparcia jest mi teraz potrzebny :))))

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Bungle---->Przykro mi, ale chyba jednak musisz założyć o tym wątek :)
Banita----->A co? Jak wraca pijana to ją w domu żelazkiem przypalają za karę ? :)))
sergi__ [ Underworld ]
hehe Paudyn obstawiam 25:1 :)

Regis [ ]
Szanowne dammen und szanowni Herren!
Pragne z nieskrywanym wzruszeniem zakomunikowac, ze bez nadmiernego statsowania, w mojej niespelna 2 letniej przygodzie z GOL-em, napisalem 3999 postow.
TEN JEST 4000 ! :)
niech strzelaja korki od szampana! Ja ide pod prysznic i w , kime - gratulacje odbiorte jutro ;P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Regis -> jeszcze jeden :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Paudyn------>A zdjęcia będą ?

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
gratuluje... szybki jestes :)
Regis [ ]
Co jeszcze jeden ? Jak jeszcze jeden ? Gdzie jeszcze jeden ? O so chozi ?:)
Regis [ ]
Dnaley --> Pisales swojego posta chyba rozno z moim :)
sergi__ [ Underworld ]
Kurde moze swojego rekorda do 6 dzisaj pobije :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi::::>Ale co obstawiasz, że nie wytrzymam ?? :)))
Paszczak::::>Z przyczyn techniczno - estetycznych, NIE !!!! :)))
Regis [ ]
Danley --> Sorx za przekrecenie ksywki :) Spiacy jestem wiece ide w kime. Nara!
NIECH MOC BEDZIE Z WAMI :)
sergi__ [ Underworld ]
ze wytrzymasz:P

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>jestem, nie czekałam na autobus :)
Banita==>widze że się martwiłeś o mnie :)
Paszczak==>ty też :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Witamy Justynę :)))))))))))0

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi:::>No ba, bo tfardym trzeba być nie miętkim :))))
justa::::>Cieszę się, mogłabyś gdzieś wpaść we dziurę pod wiaduktem i dopiero by było :PP :))

Hellcat [ Legend ]
Mr.Bungle===> To Ona się nazywa Justyna?? ;-)

sergi__ [ Underworld ]
Paudyn--> wiesz co własnie skonczył sie fajny film :) ze mozna było sie pozygac ;)
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Justa----->Martwiłem się nie tyle o ciebie, a o gapiów ktorzy widzieli Pijaną, nagą kobietę tańczącą makarenę na stole w knajpie :) To musiałbyć szok...:) Wyjaśnia to też brak zdjęć :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
0:24... :D
sergi__ [ Underworld ]
kurde łamie mnie na spanie

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Juuusta ja Cię nie znam osobiście ale trzymałem kciuki byś wróciła cała i zdrowa :)))))))))0
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Regis ---> tak pisalem swojego posta rowno z twoim chyba... no to narka
donzoolo [ Senator ]
00:28, hahaha, gram w counter-strike!
BriskShoter [ Senator ]
DANLEY ---> hehe patrz na moją zegarynke Łindołsowską :D 00:27
sergi__ [ Underworld ]
00:28 :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi::::>O jakim filmie mówisz :))))

BriskShoter [ Senator ]
O choroba działa tak jak GOLowska zegarynka!!!Zdziwienie pełną gebą :DDDDDDD

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------> jestem po rozmowie z Justa na gg i padam ze smiechu- tylko tyle MOGE napisac .....

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
hehe widze ze tez sobie tak ustawiles (rowno z forum)
PS. 0:28 :D

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Brisk -> jedziemy zaraz z 0:30 ok? :)

juuusta [ malinka ]
jeszcze raz witam wszysktkich
Paudyn==>zadzwoniłam i mnie podwieźli:)
sergi__ [ Underworld ]
o 1 min za wczesnie

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
0:30... :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita----->Czasem nie wszystko jest takie jakie myślymy że jest :) Trochę zamieszałem, ale powinieneś zrozumieć :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
justa::::>A jednak wykorzystałaś zmotoryzowanych, a jiedy to Ciebie będzie można wykorzystać :))) Może tata się jednak ugnie i coś sprezentuje z okazji prawka :PP :)))

sergi__ [ Underworld ]
Paudyn---> zobacz sobie w gazetce :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ale szybko watek sie podbija... niedlugo nowy :D

juuusta [ malinka ]
Paudyn==>mnie wykorzystać można by następne trzy piwa później :)a z tatą nie gadam teraz bo śpi już:)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
justa real? :)))))))
BriskShoter [ Senator ]
Danley ---> hehe sorry ale przegapiłem 0.30 :D
Kontrola: 00.37
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
heh coraz pozniej sie robi i coraz ciemniej :D
sergi__ [ Underworld ]
Paudyn--->
postów: 3381
średnio postów dziennie: 29,92
pierwszy post: 12 stycznia 2003
ostatni post: 4 maja 2003
za niedługo moze pobijesz tygyryska ?:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi::::>Nie chce mi się :PP
justa:::::>Dobrze wiedzieć :PP Będę pamiętał :)))
A teraz żegnam się, DOBRANOC, idę na filmik :)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Brisk ---> spoko jest... poza tym i tak to w ostatniej chwili poscilem wiec mozna bylo nie zdazyc... jeszcze pozniej cos takiego zrobimy, moze o 1? :)
PS. 0:39
donzoolo [ Senator ]
ciemno juz, zgasly wszystkie swiatla, noc nadchodzi dlugaaaaa
u mnie na czasomierzu wybilo 00:41

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
sergi----->Wreszcie ktoś podkreślił jaki z Paudyna STATSIARZ

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
sergi::::>Jak dla mnie mogliby i tak zlikwidować te statystyki :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
ok ludzie - ja zakladam nowy watek ale dajcie mi na to jakies pol godz bo musze w miedzyczasie nie peknac ze smiechu ee tzn musze z Justa rozmawiac tez ....
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
nom zakladaj, zakladaj... dobrze go sie podbije :D

juuusta [ malinka ]
Mr.Bungle==>może:)
Paudyn==>pamiętaj pamiętaj :)
paszczak&Banita==>śpicie już czy co?:)
donzoolo [ Senator ]
Bedzie dobre, dawaj....................
sergi__ [ Underworld ]
hehe Paudyn ty statsiarzu :P

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
heh nie mial sie kiedy komp zawiesic... przegapilem 1:00 przez to :P
PS. 1:03
Piotrek [ Generaďż˝ ]
Podobnie jak wczoraj nie moge usnąć i czuwam z wami :) A przy okazji trochę się uczę... (matura za kilka dni... :/)
T.i. T.M.i.