GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam jakies ksiazki

02.05.2003
21:59
smile
[1]

Szaluś [ Konsul ]

szukam jakies ksiazki

szukam jakies ksiazki. nie mam co czytac i nie wiem co kupic doradzcie mi cos

02.05.2003
22:02
[2]

Annihilator [ ]

Jerzy Pilch "Pod mocnym aniołem"

02.05.2003
22:03
smile
[3]

Quicky [ Senator ]

Zajrzyj do ksiegarni, moze cos znajdziesz.

02.05.2003
22:05
smile
[4]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Albo poprostu tutaj:

02.05.2003
22:12
[5]

goriusz [ Pretorianin ]

Szaluś ------> podaj więcej szczegółów, tj. co cię interesuje albo tytuły ksiązek ktore ci sie podobały itp., a chętnie coś wrzucę

02.05.2003
22:13
smile
[6]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Tom Clancy "Czerwony Królik"

Właśnie zamierzam przeczytać...

Choć gdybyś podał jakie książki lubisz najbardziej wybrałoby się coś najodpowiedniejszego :)

02.05.2003
22:15
smile
[7]

Szaluś [ Konsul ]

cos o hackerach, o elektronice, o broniach, o atakach terrorystycznych i anty terrorystycznych, o tajnych agentach, moze byc jeszcze fantasy, ale najlepiej kryminaly i powiescie detektywistyczne

02.05.2003
22:15
smile
[8]

Satoru [ Child of the Damned ]

"Zabić ból" Sprulla

02.05.2003
22:16
smile
[9]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

A to przepraszam,złą linke ci dałem.

02.05.2003
22:17
smile
[10]

Bogas [ Senator ]

R. Ludlum. Tozamność Bourne lub krucjata Bourne :)

02.05.2003
22:19
smile
[11]

Szaluś [ Konsul ]

bogas-------->czytam tozsamosc czytalem tez klatwe promytusza tez ludluma niezly autor

02.05.2003
22:20
smile
[12]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Widziałem w TV reklamę jakichś książeczek o terrorystach za 9,90 sprzedawanych w kioskach...

W sam raz dla ciebie :)

02.05.2003
22:28
[13]

goriusz [ Pretorianin ]

Boris Akununin "Azazel" lub "turecki Gambit"
Thomas Harris "Czerwony Smok", "Milczenie Owiec"
Philip K. Dock "Ubik", "Czlowiek z Wysokiego Zamku"
Terry Pratchet "Świat Dysku" i nastepne z tej serii
Orson Scott Card "gra Endera" i następne z tej serii
Eoin Cofler "Artemis Fowl", "Artemis Fowl - arktyczna przygoda"
i qrczaki setki innych.......... jak za malo to pisz o jeszcze....

02.05.2003
23:14
[14]

Drackula [ Bloody Rider ]

Caloksztalt tworczosci Ludlum'a powinien ci starczyc na dlugo. oraz seria ksiazek z taka czarna okladka na ktorej jest amerykanskie godlo lub rosyjskie (niestety nie pamietam azwy serii ale ksiazki sa charakterystyczne i latwe do rozpoznania)

02.05.2003
23:21
smile
[15]

Regis [ ]

Wszystko:
- Pratchetta
- Lovecrafta
- Verne-a
- Zelaznego
- Martina
- Zajdla
- F. Herberta

02.05.2003
23:22
[16]

Regis [ ]

Zapomniale mjeszcze o Orwellu i Salvatore

02.05.2003
23:47
[17]

kami [ malutkie maleństwo ]

Z fantasy: Salvatore - Piecioksiag Cadderly'ego

03.05.2003
08:08
smile
[18]

Szaluś [ Konsul ]

fajnie dzieki moze jeszcze cos macie??

03.05.2003
08:12
[19]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Książki Toma Clancy'ego trafiłyby Ci w gust

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.