GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z odświeżaniem w win xp, Pomocy!!!1

02.05.2003
20:57
[1]

guzol [ LEXUS ]

Problem z odświeżaniem w win xp, Pomocy!!!1

mam xp pro i byłem zamontować sobie ram , noi dobra mam teraz 512 DDR, przychodze do domu, włączam kompa, i są problemy z kartką graficzną, mało kolorów wyświetlkała i pozmieniałem i jest ok , ale jak obojetnie co naciskam to co tak co chwile ekran sie robi czarny i powraca, tak samo jak przy zmianie rozdzielczosci, to jest wkurzające mam najnowsze detonatory, ustawione mam na 1152*754 na 85 Hz, mam Philipsa 107B30, czego to wina pomocy!!!!!!!!!

02.05.2003
21:12
[2]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

dla mnie XP to badziewie i tyle... nie wiem jak Ci pomoc nie znam się dobrze na XP ... kup sobie najnowszy PC WORLD KOMPUTER tam jest pare ciekawych info o XP i jakies programy do optymalizacji XP

02.05.2003
21:53
[3]

minius [ Generaďż˝ ]

Dla mnie Rolls Royce to też badziewie. Co to za samochód, który się nie chce psuć i do tego nawet mnie na niego nie stać ;o)

Ale tak poważnie, to jesli używasz karty graficznej z chipsetem NVidia, to Nvidia wydała program, który nazywa się Nvidia refresh tool lub NVidia Refresh Rate Fix, dzięki niemu będziesz mógł przyporządkować każdej rozdzielczości stałe, wybrane przez siebie parametry odświerzania.

Bardzo przydatna nakładka.

02.05.2003
21:56
smile
[4]

Szaluś [ Konsul ]

win XP to najgorszy system operacyjny!!! lepszy jest DOS hehe

02.05.2003
21:56
[5]

minius [ Generaďż˝ ]

__FurY_of_WinD_ ---> Nie uważasz, że pisząc "nie znam się dobrze na XP ", a wcześniej "dla mnie XP to badziewie" wystawiasz jedynie złe świadectwo o sobie. Ja nie piszę, że np. F16 to badziewie bo się na nim nie znam.

02.05.2003
21:57
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Szaluś ---> Po co się wpisałeś tu ?? Nie o tym mowa.

02.05.2003
22:00
smile
[7]

mruwek [ da ANT ]

------> szaluś jeszcze lepszy jest wyłączony komp you dumn ass

02.05.2003
22:44
[8]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

szalus ---> Bardzo mozliwe ze dostane bana ale coz musze to powiedziec jak slysze takie texty... JESTES IDIOTA!.

02.05.2003
22:48
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szaluś::::>Termometr pod pachę, 3 aspiryny, parę ruthinoscorbinów, witamina C, herbatka z miodem i jutro powinno już być dobrze :o)))))

02.05.2003
23:01
[10]

minius [ Generaďż˝ ]

Ludziska, po co się kłucicie. Szaluś napisał swojego posta o WIN XP i DOS z ironią, a Wy kopie kruszycie?!

02.05.2003
23:23
[11]

guzol [ LEXUS ]

Pomocy, ten program nic nie dał, c zy ten błą może zależeć od ramu?

02.05.2003
23:27
[12]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

AGP Aperture Size w BIOSie masz ustawione na jaka wartosc?

03.05.2003
08:27
[13]

guzol [ LEXUS ]

wcześniej nie działo się tak

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.