technior [ Konsul ]
Jedi Knight 2--ponownie błagam o pomoc!!!!
Juz kilka razy forumowicze pomagali mi w tej grze i mam nadzieję że i teraz jakas dobra dusza zlituje się nademną.
---Razem z czarniawym gościem nijakim Lando mam odzyskac jego statek kosmiczny--on pozostał na mostku sterowniczym ,a ja zaczałem kluczyc po okolicy i nic-wtłukłem wszystkich,chodziłem po rurach nad chodnikami i nie mogę znalezć miejsca gdzie mogę ruszyć dalej.
POMOCYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aen [ MatiZ ]
Na zewnatrz hangaru musisz poszukac duzych guzikow umieszczonych na podwyzszeniu z tego co pamietam
eJay [ Gladiator ]
PO rozmowie z Lando, gdy okaze sie ze statek potrzebuje zasilania, wroc sie tam gdzie byla winda i takie male pomieszczenie z szybami. Mineles je wczesniej, byly tam jakies dwa stworki. Jedne z drzwi da sie otworzyc i idz normalnie dalej jak po sznurku...
technior [ Konsul ]
Dzieki dobrzy ludzie za rade-->zrobiłem tak jak kazaliscie-->przeszedłem przez ciemne pomieszcenie i załatwiłem wszystkich złych---> i co teraz?

Zodiac [ ex-gladiator ]
proponuję zajrzeć tutaj -->