GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jedi Knight 2--ponownie błagam o pomoc!!!!

02.05.2003
19:51
[1]

technior [ Konsul ]

Jedi Knight 2--ponownie błagam o pomoc!!!!

Juz kilka razy forumowicze pomagali mi w tej grze i mam nadzieję że i teraz jakas dobra dusza zlituje się nademną.
---Razem z czarniawym gościem nijakim Lando mam odzyskac jego statek kosmiczny--on pozostał na mostku sterowniczym ,a ja zaczałem kluczyc po okolicy i nic-wtłukłem wszystkich,chodziłem po rurach nad chodnikami i nie mogę znalezć miejsca gdzie mogę ruszyć dalej.

POMOCYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.05.2003
19:55
[2]

Aen [ MatiZ ]

Na zewnatrz hangaru musisz poszukac duzych guzikow umieszczonych na podwyzszeniu z tego co pamietam

02.05.2003
19:57
[3]

eJay [ Gladiator ]

PO rozmowie z Lando, gdy okaze sie ze statek potrzebuje zasilania, wroc sie tam gdzie byla winda i takie male pomieszczenie z szybami. Mineles je wczesniej, byly tam jakies dwa stworki. Jedne z drzwi da sie otworzyc i idz normalnie dalej jak po sznurku...

02.05.2003
21:42
[4]

technior [ Konsul ]

Dzieki dobrzy ludzie za rade-->zrobiłem tak jak kazaliscie-->przeszedłem przez ciemne pomieszcenie i załatwiłem wszystkich złych---> i co teraz?

03.05.2003
00:14
smile
[5]

Zodiac [ ex-gladiator ]

proponuję zajrzeć tutaj -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.