GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje stronki z Testerem do sprawdzania przepustowości łącza !!!!!!!!!!!!

02.05.2003
19:03
[1]

winner [ Generaďż˝ ]

Poszukuje stronki z Testerem do sprawdzania przepustowości łącza !!!!!!!!!!!!

jak w temacie chodzi mi o stronke na której mogłbym sobie przetestować swije łącze internetowe ?

02.05.2003
19:10
[2]

DUBROLES [ Animator ]

pod linkiem

02.05.2003
19:11
smile
[3]

K@mil [ Wirnik ]

https://www.numion.com/YourSpeed/. Dajesz region, 30 sekund, 41 ramek, Start i czekasz...

02.05.2003
19:13
[4]

Regis [ ]

Ladnie, ladnie - moje lacze, ktore oficjalnie ma 152 kbps wyciaga 234 kbps :)

02.05.2003
19:15
[5]

Regis [ ]

Sorry za spam, ale musze sie pochwalic - zle przeczytalem wynik: 334 kbps :)

02.05.2003
19:18
smile
[6]

mruwek [ da ANT ]

wypasiona strona! ja mam podobno łącze 128 kb a wyszło mi 312. yo!

02.05.2003
20:16
smile
[7]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

460 :o)

02.05.2003
20:29
smile
[8]

weds [ Ocean Soul ]

a ja mam niby 128 a wynik jest 65 :(

02.05.2003
20:34
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

A ta strona :D

kiedyś o 4 nadranem udało mi się uzyskać na niej przeszło 900 kbps :)
mam gdzieś screena - jak znajde to zamieszcze :)

02.05.2003
20:48
smile
[10]

K@mil [ Wirnik ]

476

Aster City Rulez :-D

03.05.2003
00:25
[11]

Dagger [ Legend ]

03.05.2003
00:30
[12]

Quicky [ Senator ]

Ja mam 538 :>

03.05.2003
02:24
[13]

uksiu [ OBDŻEKTOR* ]

Oj, a ja mam Aster City, ale taki średni rulez, bo o 2 w nocy mam tylko 210 kbps... :(

03.05.2003
02:58
[14]

xywex [ mlask mlask! ]

Aster City:
Poland 473 kbps
Świat 185 kbps

ACN rulez! :)

03.05.2003
07:59
smile
[15]

sergi__ [ Underworld ]

84 kbps
a jak bedzie pozniej to jeszcze gorzej :(

03.05.2003
08:00
[16]

sergi__ [ Underworld ]

Świat: 66 kbps :(

03.05.2003
08:34
[17]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Poland: 195kbps
World: 126kbps
Taiwan: 68kbps :)

03.05.2003
09:52
smile
[18]

DUBROLES [ Animator ]

K@mil - - > Czy Ty czasem nie grywasz w mohaa? :)

A tak swoją drogą to kiedys założyłem wątek do wpisywania się z swoimi prędkościami :) U mnie 703 kbps.

03.05.2003
09:54
smile
[19]

K@mil [ Wirnik ]

DUBROLES =====> Nie, nie grywam :-)

03.05.2003
10:00
smile
[20]

Buczo_cm [ Mikado ]

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jak daje region Poland to chyba powinno chodzisz szybko, a takie USA wolniej. A jak dałem za region USA to mam 90 kbps a w Polsce mam 65 kbps.

03.05.2003
10:02
smile
[21]

K@mil [ Wirnik ]

Buczo_cm ====> internet to jedna wielka niewiadoma :-) Poza tym ta strona nie jest idealna.

03.05.2003
10:09
[22]

Rintintin [ Konsul ]

241 kbps-The world

396 kbps-Poland

Chello heh

Polecam test na

03.05.2003
10:24
smile
[23]

p_rwix [ Pretorianin ]

a czym sie rozni Throughput i Throughput(2) ?

03.05.2003
10:33
smile
[24]

fifalk [ fifalkowiec ]

hmm... fajnie mi wyszlo :-) w faq jest napisane: ISDN 64k slow: <5600 Bps normal: ~6,400 Bps maximum:7,111 Bps

ja mam takie lacze (isdn, jeden kanal) i mi wyszlo: 7658 :-) nie ma to jak polskie lacza - ponad 100% normy :-D

03.05.2003
11:43
[25]

Buczo_cm [ Mikado ]

No to fajnie. Na tym 2wire wyszło 219 kbps :) Czyli mniej więcej 150 kbps różnicy między oboma testami. I komu tu wierzyć ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.