winner [ Generaďż˝ ]
Poszukuje stronki z Testerem do sprawdzania przepustowości łącza !!!!!!!!!!!!
jak w temacie chodzi mi o stronke na której mogłbym sobie przetestować swije łącze internetowe ?
DUBROLES [ Animator ]
pod linkiem

K@mil [ Wirnik ]
https://www.numion.com/YourSpeed/. Dajesz region, 30 sekund, 41 ramek, Start i czekasz...
Regis [ ]
Ladnie, ladnie - moje lacze, ktore oficjalnie ma 152 kbps wyciaga 234 kbps :)
Regis [ ]
Sorry za spam, ale musze sie pochwalic - zle przeczytalem wynik: 334 kbps :)

mruwek [ da ANT ]
wypasiona strona! ja mam podobno łącze 128 kb a wyszło mi 312. yo!

Kanon [ Mag Dyżurny ]
460 :o)

weds [ Ocean Soul ]
a ja mam niby 128 a wynik jest 65 :(
SULIK [ olewam zasady ]
A ta strona :D
kiedyś o 4 nadranem udało mi się uzyskać na niej przeszło 900 kbps :)
mam gdzieś screena - jak znajde to zamieszcze :)

K@mil [ Wirnik ]
476
Aster City Rulez :-D
Dagger [ Legend ]
Quicky [ Senator ]
Ja mam 538 :>
uksiu [ OBDŻEKTOR* ]
Oj, a ja mam Aster City, ale taki średni rulez, bo o 2 w nocy mam tylko 210 kbps... :(
xywex [ mlask mlask! ]
Aster City:
Poland 473 kbps
Świat 185 kbps
ACN rulez! :)

sergi__ [ Underworld ]
84 kbps
a jak bedzie pozniej to jeszcze gorzej :(
sergi__ [ Underworld ]
Świat: 66 kbps :(
yuppie [ Generaďż˝ ]
Poland: 195kbps
World: 126kbps
Taiwan: 68kbps :)

DUBROLES [ Animator ]
K@mil - - > Czy Ty czasem nie grywasz w mohaa? :)
A tak swoją drogą to kiedys założyłem wątek do wpisywania się z swoimi prędkościami :) U mnie 703 kbps.

K@mil [ Wirnik ]
DUBROLES =====> Nie, nie grywam :-)

Buczo_cm [ Mikado ]
Ja tu czegoś nie rozumiem. Jak daje region Poland to chyba powinno chodzisz szybko, a takie USA wolniej. A jak dałem za region USA to mam 90 kbps a w Polsce mam 65 kbps.

K@mil [ Wirnik ]
Buczo_cm ====> internet to jedna wielka niewiadoma :-) Poza tym ta strona nie jest idealna.
Rintintin [ Konsul ]
241 kbps-The world
396 kbps-Poland
Chello heh
Polecam test na

p_rwix [ Pretorianin ]
a czym sie rozni Throughput i Throughput(2) ?

fifalk [ fifalkowiec ]
hmm... fajnie mi wyszlo :-) w faq jest napisane: ISDN 64k slow: <5600 Bps normal: ~6,400 Bps maximum:7,111 Bps
ja mam takie lacze (isdn, jeden kanal) i mi wyszlo: 7658 :-) nie ma to jak polskie lacza - ponad 100% normy :-D
Buczo_cm [ Mikado ]
No to fajnie. Na tym 2wire wyszło 219 kbps :) Czyli mniej więcej 150 kbps różnicy między oboma testami. I komu tu wierzyć ??