GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyciągnąć muzykę z gry Vietcong?

02.05.2003
16:17
smile
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jak wyciągnąć muzykę z gry Vietcong?

Czy ktoś z forumowiczów wie jak to zrobić?

02.05.2003
16:31
[2]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Naprawdę nikt tego nie wie?

02.05.2003
16:32
[3]

Czacha [ inquisitor incognito ]

obawiam sie, ze sie nie da

probowalem swego czasu potraktowac ta gre multiripperem, ale na nic sie to zdalo...

02.05.2003
16:35
[4]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Musi się jakoś dać, przecież to jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych w grach.

02.05.2003
16:54
[5]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

najlepiej sciagnac oryginalne kawalki z netu.....po co sie meczyc?

02.05.2003
17:07
[6]

^Bizarre^ [ Pretorianin ]

musisz poszukać na zagranicznych stronach (bo na polskich pewnie nie znajdziesz) conventera do muzyki. Może bedzie na oficjanlnej stronie Producenta gry.

03.05.2003
00:56
[7]

kapral [ Konsul ]

to są przeboje lat 60.
"hey Joe", "Ballad of The Hreen Berets", "Hit the Road, Jack" i inne.
można je znalejźc na necie bardzo łatwo:))

03.05.2003
09:00
[8]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

kapral ------> a mógłbyś podać jeszcze jakieś tytuły? o ile się nie mylę na początku gry leci jeszcze "satisfaction"

03.05.2003
12:04
[9]

kapral [ Konsul ]

hooah

Wolfen, nie grałem w to zbyt dużo, bo miałem jakąś lewą betke.
jak włanczasz ger, to nie wiem co leci, ale jest zajefane.
natomiast jak lecisz Hue'yem do tej bazy leci "Hey Joe" Jimmiego Hendrixa.
Poem zauwazyłem "Letter from Viet Nam" i "Ballad of the Green Berets" Ssgt. Barrego Sdalera, "Hello" The Doors" no i "Hit The Road Jack" kurna nie pamiętam kogo:P ale jakeigoś czarnucha:P:P

03.05.2003
16:06
smile
[10]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

kapral ------> dzięki za tytuły

03.05.2003
17:00
[11]

TzymischePL [ Senator ]

O ile sie nie myle to "Hit The Road Jack" jest Raya Charlsa. PRzynajmniej ja mam w tej wersji :)
Ale zdaje sie ze jest tez w wersji Bustera Poindexa czy Pointdextera i nie wiem czyja bardziej oryginalna. Ale chyba Raya Charlsa...

03.05.2003
17:15
[12]

TzymischePL [ Senator ]

Aaaaa wiem :) Louis Armstrong :D

04.05.2003
00:06
[13]

kapral [ Konsul ]

O własnie RAY CHARLES!
to był on:)))
ehhh, do dzisiaj mi sie ta piosenka podoba:)

04.05.2003
00:11
smile
[14]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

yeah widze ze są tu tacy co znają sie na muzyce:D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.