
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Jak wyciągnąć muzykę z gry Vietcong?
Czy ktoś z forumowiczów wie jak to zrobić?
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Naprawdę nikt tego nie wie?
Czacha [ inquisitor incognito ]
obawiam sie, ze sie nie da
probowalem swego czasu potraktowac ta gre multiripperem, ale na nic sie to zdalo...
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Musi się jakoś dać, przecież to jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych w grach.
d333d333 [ Silber Kreuz ]
najlepiej sciagnac oryginalne kawalki z netu.....po co sie meczyc?
^Bizarre^ [ Pretorianin ]
musisz poszukać na zagranicznych stronach (bo na polskich pewnie nie znajdziesz) conventera do muzyki. Może bedzie na oficjanlnej stronie Producenta gry.
kapral [ Konsul ]
to są przeboje lat 60.
"hey Joe", "Ballad of The Hreen Berets", "Hit the Road, Jack" i inne.
można je znalejźc na necie bardzo łatwo:))
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
kapral ------> a mógłbyś podać jeszcze jakieś tytuły? o ile się nie mylę na początku gry leci jeszcze "satisfaction"
kapral [ Konsul ]
hooah
Wolfen, nie grałem w to zbyt dużo, bo miałem jakąś lewą betke.
jak włanczasz ger, to nie wiem co leci, ale jest zajefane.
natomiast jak lecisz Hue'yem do tej bazy leci "Hey Joe" Jimmiego Hendrixa.
Poem zauwazyłem "Letter from Viet Nam" i "Ballad of the Green Berets" Ssgt. Barrego Sdalera, "Hello" The Doors" no i "Hit The Road Jack" kurna nie pamiętam kogo:P ale jakeigoś czarnucha:P:P

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
kapral ------> dzięki za tytuły
TzymischePL [ Senator ]
O ile sie nie myle to "Hit The Road Jack" jest Raya Charlsa. PRzynajmniej ja mam w tej wersji :)
Ale zdaje sie ze jest tez w wersji Bustera Poindexa czy Pointdextera i nie wiem czyja bardziej oryginalna. Ale chyba Raya Charlsa...
TzymischePL [ Senator ]
Aaaaa wiem :) Louis Armstrong :D
kapral [ Konsul ]
O własnie RAY CHARLES!
to był on:)))
ehhh, do dzisiaj mi sie ta piosenka podoba:)

Word [ Heavens Got A Hitman ]
yeah widze ze są tu tacy co znają sie na muzyce:D:D