GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym kierujecie się przy zakupie gry?

02.05.2003
15:28
[1]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Czym kierujecie się przy zakupie gry?

Kiedyś patrzyłem co pisali o danym produkcie w "Resecie", a teraz to najczęściej recenzjami z internetu, ceną i wielkością kampanii reklamowej.

02.05.2003
15:30
smile
[2]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

wlasnymi doswiadczeniami opartymi na sprawdzeniu pelnych wersji demonstracyjnych z netu :)

02.05.2003
15:31
smile
[3]

Big Money [ Senator ]

W tym momencie kieruje sie tylko tym czy dana gra mi pójdzie na moim kompie, no i czy podoba mi sie pierwsze wrazene (skriny, filmiki itd). cena nie gra roli - za wszystko płace tyle samo ;)

02.05.2003
15:34
smile
[4]

eJay [ Gladiator ]

Zawsze gram w demo danej gry...

02.05.2003
15:35
smile
[5]

K@mil [ Wirnik ]

Czy pójdzie mi na kompie, demkami, oceną innych.

02.05.2003
15:35
[6]

Regis [ ]

1. WYMAGANIA SPRZETOWE - co z tego, ze sie napalalem na Morrowinda, jakby mi lediw chodzil... :
2. Oceny prasy/kumpli itp.
3. Cena
3. Demo / Full wersja u kumpla

02.05.2003
15:38
smile
[7]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Ale żeby móc kierować się demami to trzeba mieć stałe łącze lub Gamestara, bo tam jest sporo demek, a inaczej to pare dobrych gierek można ominąć...

Kiedyś to było dobrze. Miałem P 75 i tak jak BigMoney musiałem patrzeć na wymagania gierki, a w roku taak z 5 wychodziło, które poszły by u mnie :). Wtedy nie musiałem długo się zastanawiać... Ale za jakieś 2 lata pewnie P 2.0 będzie przestarzałym modelem.

02.05.2003
16:26
[8]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Demo, kilka recenzji, a cena raczej nie gra roli bo i tak zwykle jest taka sama :)

02.05.2003
16:28
[9]

Michmax [ ------ ]

Zanim zdecyduję się na grę to sprawdzam ile mam miejsca na dysku i jeżeli jest wystarczająco to ją ściągam.

02.05.2003
16:32
[10]

pawel020 [ Carnivale ]

a wiec zacznijmy od poczatku

- zapowiedz
- recenzja
- demo
- pirat ( najlepszy sposob zeby przekonac sie czy gra jest dobra)
- cena jesli nie przekracza 130zl

pozniej dopiero kupuje oryginal

02.05.2003
16:36
smile
[11]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

demo/opinia/rozdzaj gry, za czasow topsecret/ss to jeszcze recenzja

02.05.2003
16:38
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hm, najpierw czytam recenzje, lookam co ludzie sądzą o tej grze na różnych forach, później qpuje demo, a gdy gra mi się spodoba to qpuje. Cena nieważna chociaż bez przesady :).

02.05.2003
16:41
[13]

MOD [ Generaďż˝ ]

Recenzjami z wielu zrodel ,opinia graczy i cena.

02.05.2003
16:41
[14]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Pawel020--> Kupujesz pirata i oryginał?

02.05.2003
16:43
[15]

pawel020 [ Carnivale ]

truezoltan <<<<---- tak kupuje pirata i oryginal tej samej gry :O po to zeby przed wydaniem duzej kasy sprawdzic gre , pozniej pirata wymieniam za 10 zl a wiec duzo nie trace

02.05.2003
16:43
[16]

TeadyBeeR [ Legend ]

trueZoLtaN --> A gdzie ty znajdziesz pirata sprzedajacego za 130 zeta? Po za tym nie rozumiem dlaczego jeszcze istnieje taka instytucja. Gry sa coraz tansze , a ludzie maja coraz lepsze lacza.

02.05.2003
16:46
smile
[17]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

pawel020---> A to sprytne bestie ci piraci :P

02.05.2003
16:49
[18]

pawel020 [ Carnivale ]

ja zawsze u jednego goscia kupuje czasami mam znizki :)

02.05.2003
16:54
[19]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

nie kupuje gier, wiec nie musze sie niczym kierowac :)

02.05.2003
17:27
[20]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

wymagania,cena,gatunek,reklama,recenzja z netu i z pism

02.05.2003
17:37
[21]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Podobnie jak Danley nie kupuje gier ;-)

02.05.2003
17:56
[22]

sergi__ [ Underworld ]

eeeeeee mi teraz na 60 GB i przy sprzecie dobrym pódzie spokojnie :P

02.05.2003
19:27
smile
[23]

Mat3mAn [ Pretorianin ]

Instynktem nietoperza

02.05.2003
20:25
[24]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Ja przede wszystkim sprawdzam, czy do gry dodaja jakies gratisowe lub promocyjne gadzety. Na ten przyklad 2 pary skarpet, sos grecki lub 20% pudelka wiecej.

Jesli chcecie kupic jakas gre, to poczekajcie kilka miesiecy, bo moze sie okazac, ze beda dodawac jakis bon na dzial miesny albo cus - naprawde warto byc cierpliwym, bo nie codzien taka korzysc sie odnosci.

;P

02.05.2003
20:27
smile
[25]

Andrei [ killah beez ]

Ja sie kieruje pudełkiem, jak jest ładne to kupuje :-D

02.05.2003
20:31
[26]

JeYoFix [ Chor��y ]

Kiedy ja zamierzam kupić gre to najczęściej szukam screenów i recenzji jeśli jeszcze na dodatek gra mi się podoba to dopiero wtedy kupuje

02.05.2003
20:51
smile
[27]

n2n [ Pielgrzym ]

PC :
- demo oficjalne badz nieoficjalne :-)
- ogolny wizerunek gry
- filmiki, screeny, zapowiedzi
- opinie osob na wszelkich forach, grupach oraz opinie znajomych

Konsole :
- ogolny wizerunek gry
- filmiki, screeny, zapowiedzi
- opinie osob na wszelkich forach, grupach oraz opinie znajoych
- recenzje na IGN, oraz na niektorych innych zgranicznych serwisach plus receznje z polskich gazet traktujacych o grach konsolowych (Neo+)
- okladka na pudelku ;-)

02.05.2003
21:10
[28]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

ja kieruję się sercem :)

02.05.2003
21:24
[29]

vien [ łowca pip ]

ja sie zastanawiam czy gra przyciągnie mnie do kompa żeby ją przejść od A do Z

02.05.2003
21:35
smile
[30]

Szaluś [ Konsul ]

kupuje gre i sie okazuje czy warto hehe :-)))))))

02.05.2003
21:42
[31]

Quicky [ Senator ]

1. Ostatnio niestety wymagania sprzetowe sa najwazniejszym kryterium. ;(
2. Jezeli jest dostepne - demo (najlepsza forma sprawdzenia gry)
3. Recenzje w prasie i w serwisach internetowych (czesto GOL)
4. Cena (nigdy nie dam 200zl za gre ;)
5. Pudelko - musi ladnie wygladac na polce. :)

03.05.2003
00:11
[32]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

Cena
Grafika
Opis w gazecie/dostępne recenzje
Opinia przyjaciół

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.