trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Czym kierujecie się przy zakupie gry?
Kiedyś patrzyłem co pisali o danym produkcie w "Resecie", a teraz to najczęściej recenzjami z internetu, ceną i wielkością kampanii reklamowej.

d333d333 [ Silber Kreuz ]
wlasnymi doswiadczeniami opartymi na sprawdzeniu pelnych wersji demonstracyjnych z netu :)

Big Money [ Senator ]
W tym momencie kieruje sie tylko tym czy dana gra mi pójdzie na moim kompie, no i czy podoba mi sie pierwsze wrazene (skriny, filmiki itd). cena nie gra roli - za wszystko płace tyle samo ;)

eJay [ Gladiator ]
Zawsze gram w demo danej gry...

K@mil [ Wirnik ]
Czy pójdzie mi na kompie, demkami, oceną innych.
Regis [ ]
1. WYMAGANIA SPRZETOWE - co z tego, ze sie napalalem na Morrowinda, jakby mi lediw chodzil... :
2. Oceny prasy/kumpli itp.
3. Cena
3. Demo / Full wersja u kumpla

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Ale żeby móc kierować się demami to trzeba mieć stałe łącze lub Gamestara, bo tam jest sporo demek, a inaczej to pare dobrych gierek można ominąć...
Kiedyś to było dobrze. Miałem P 75 i tak jak BigMoney musiałem patrzeć na wymagania gierki, a w roku taak z 5 wychodziło, które poszły by u mnie :). Wtedy nie musiałem długo się zastanawiać... Ale za jakieś 2 lata pewnie P 2.0 będzie przestarzałym modelem.
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Demo, kilka recenzji, a cena raczej nie gra roli bo i tak zwykle jest taka sama :)
Michmax [ ------ ]
Zanim zdecyduję się na grę to sprawdzam ile mam miejsca na dysku i jeżeli jest wystarczająco to ją ściągam.
pawel020 [ Carnivale ]
a wiec zacznijmy od poczatku
- zapowiedz
- recenzja
- demo
- pirat ( najlepszy sposob zeby przekonac sie czy gra jest dobra)
- cena jesli nie przekracza 130zl
pozniej dopiero kupuje oryginal

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
demo/opinia/rozdzaj gry, za czasow topsecret/ss to jeszcze recenzja
Adamss [ -betting addiction- ]
Hm, najpierw czytam recenzje, lookam co ludzie sądzą o tej grze na różnych forach, później qpuje demo, a gdy gra mi się spodoba to qpuje. Cena nieważna chociaż bez przesady :).
MOD [ Generaďż˝ ]
Recenzjami z wielu zrodel ,opinia graczy i cena.
trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Pawel020--> Kupujesz pirata i oryginał?
pawel020 [ Carnivale ]
truezoltan <<<<---- tak kupuje pirata i oryginal tej samej gry :O po to zeby przed wydaniem duzej kasy sprawdzic gre , pozniej pirata wymieniam za 10 zl a wiec duzo nie trace
TeadyBeeR [ Legend ]
trueZoLtaN --> A gdzie ty znajdziesz pirata sprzedajacego za 130 zeta? Po za tym nie rozumiem dlaczego jeszcze istnieje taka instytucja. Gry sa coraz tansze , a ludzie maja coraz lepsze lacza.

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
pawel020---> A to sprytne bestie ci piraci :P
pawel020 [ Carnivale ]
ja zawsze u jednego goscia kupuje czasami mam znizki :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
nie kupuje gier, wiec nie musze sie niczym kierowac :)
Tyrone [ Generaďż˝ ]
wymagania,cena,gatunek,reklama,recenzja z netu i z pism
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Podobnie jak Danley nie kupuje gier ;-)
sergi__ [ Underworld ]
eeeeeee mi teraz na 60 GB i przy sprzecie dobrym pódzie spokojnie :P

Mat3mAn [ Pretorianin ]
Instynktem nietoperza
Lookash [ Generaďż˝ ]
Ja przede wszystkim sprawdzam, czy do gry dodaja jakies gratisowe lub promocyjne gadzety. Na ten przyklad 2 pary skarpet, sos grecki lub 20% pudelka wiecej.
Jesli chcecie kupic jakas gre, to poczekajcie kilka miesiecy, bo moze sie okazac, ze beda dodawac jakis bon na dzial miesny albo cus - naprawde warto byc cierpliwym, bo nie codzien taka korzysc sie odnosci.
;P

Andrei [ killah beez ]
Ja sie kieruje pudełkiem, jak jest ładne to kupuje :-D
JeYoFix [ Chor��y ]
Kiedy ja zamierzam kupić gre to najczęściej szukam screenów i recenzji jeśli jeszcze na dodatek gra mi się podoba to dopiero wtedy kupuje

n2n [ Pielgrzym ]
PC :
- demo oficjalne badz nieoficjalne :-)
- ogolny wizerunek gry
- filmiki, screeny, zapowiedzi
- opinie osob na wszelkich forach, grupach oraz opinie znajomych
Konsole :
- ogolny wizerunek gry
- filmiki, screeny, zapowiedzi
- opinie osob na wszelkich forach, grupach oraz opinie znajoych
- recenzje na IGN, oraz na niektorych innych zgranicznych serwisach plus receznje z polskich gazet traktujacych o grach konsolowych (Neo+)
- okladka na pudelku ;-)
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
ja kieruję się sercem :)
vien [ łowca pip ]
ja sie zastanawiam czy gra przyciągnie mnie do kompa żeby ją przejść od A do Z

Szaluś [ Konsul ]
kupuje gre i sie okazuje czy warto hehe :-)))))))
Quicky [ Senator ]
1. Ostatnio niestety wymagania sprzetowe sa najwazniejszym kryterium. ;(
2. Jezeli jest dostepne - demo (najlepsza forma sprawdzenia gry)
3. Recenzje w prasie i w serwisach internetowych (czesto GOL)
4. Cena (nigdy nie dam 200zl za gre ;)
5. Pudelko - musi ladnie wygladac na polce. :)
Misato [ tajemnicza gejsza ]
Cena
Grafika
Opis w gazecie/dostępne recenzje
Opinia przyjaciół