Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 1065
Witamy w naszych skromnych progach :-)
Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła się kolaborować z liczem Szamanem i służyć mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porządku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała się faktem przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze. W takim miejscu jak to nikogo zdziwić nie może obecność anioła. Ten nasz Anioł z Naderwanym Skrzydłem, jest o tyle wyjątkowy, że wiemy wszyscy, iż nie doje, nie dopije a będzie się interesował. AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije adamusowego grzańca, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację i opowiada o EverQuest. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata i przygotowując doskonałego grzańca dla zziębniętych, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu na twarzy Tygrysek, co jakiś czas zerkając jednak nerwowo na mi5asera, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji w przerwach pomiędzy swoimi powieściami. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnością wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we Flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Nick Grzecha sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej i c(_) ;-) Odwiedza nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz doczekaliśmy się - powrócił do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu ponownie opuścił nas i udał się do Japonii, skąd, jak obiecują sobie wszyscy, przywiezie nam furę egzotycznych prezentów (nie tylko herbatę ;)!!! Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr.JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :-) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Wieczory i noce to też ulubione pory gnoma Desera, który wpada na piwo zawsze z nieodłącznym worem pełnym artefaktycznych artefaktów (ale nie posiada największego skarbu naszego barmana - samonapełniającego się kufelka +5 ;). Rankiem zjawia się krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i walkach stoczonych rzeczywiście lub jedynie zmyślonych. Nemeda gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi się od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;-) NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Ostatnio zaniedbał trochę warzenie piwa, poswiecając swoją uwage Duszkowi, którą za obopólną zgodą usidlił i zaprowadził przed ołtarz (gwoli ścisłości to nie jest pewne, kto kogo gdzie zapędził, ale tak to w opowieściach bywa, że cny rycerz damę serca swego przed ołtarz prowadzi, a nie odwrotnie... ;))). Yosiaczek wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania... [ściany, nie Yosiaczka] :-) Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;-) AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :-). Zdarzają się także historie jak z telenoweli, czego przykładem jest Pijus, który podejrzewa (z bliżej nie skonkretyzowanych powodów), że jest dawno zaginionym bratem Szamana (o czym ten oczywiście nic nie wie i wszystkiego się wypiera... ;)). Pojawił się także w naszej Karczmie silny desant z Wielkiego Miasta Portowego Północy, wśród którego wyróżnia sie Rogue, będąca, co wiedzą dobrze poinformowani, blisko związana z Gambitem... Obok wejścia stanął słynny sprzedawca kiełbasek w bułce Dibbler - zachwala swój towar Gardło Sobię Podrzynając ceną. Nikt jednak nie próbuje jego kiełbasek dwukrotnie - świadczy to o roztropności miejscowej klienteli. Z tamtych regionów przybywają czasem Pasterka i Kane: Dzicy Barbarzyńcy z Dalekiej Północy, siedzą i popijają grog zrobiony według przepisu Mamy Muminka, siejąc przy tym ogólny zamęt i spustoszenie w karczmiennych zapasach...
Z innego wielkiego miasta północy przybywa wielki spec od Half-life`a i Fallout`a imć Lechiander (zwieksza się w ten sposób znacząco nasz karczmiany potencjał wszechwiedzy... ;)
Jako że Karczma miejscem jest niezwykłym, niezwykłe są w niej także i najzwyklejsze zdawałoby się przedmioty. Ale w błędzie jest ten, kto tak będzie myslał - nawet nasze szafy maja swoje sekrety... Z takiej wlasnie szafy (należacej nota bene do Holgan) wynurza sie regularnie Puynny (z tego co udało się ustalić, jest to chyba skutek zabawy generatorem Generatorem CZasoprzestrzennym przez AQA... :)
Z żadnej szafy, ani innego wymiaru nie pochodzi Piotrasq, ale za to on sam przyprowadził do nas razu pewnego niezwykłego gościa: słonika koloru seledynowego, który od razu stał się nasza karczmianę tajemnicą...
Widziano tutaj nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza -jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie jesienno-zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-) Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze ogrzewane, a latem klimatyzowane) . "Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."
[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiających rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabość ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]
Poprzednia część:

Kanon [ Mag Dyżurny ]
dzesiąty ;o)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Tofu [ Zrzędołak ]
Ja też do nowej, ja też ;)

HAL9000 [ Konsul ]
Dzieńdoberek Wszystkim!
Ja też się wpiszę w nowej ;D

Rogue [ Mysterious Love ]
Bry dzien :)
Nie tomna ale witam i ide dalej :)))))))))))))))))))))))))))))

Deser [ neurodeser ]
dziewiąty :)
Dzień dobry :)
Au, moja głowa. Śniadanie, prysznic i może jakoś pociągnę kilka godzin :)

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Dzien dobry panstwu w ten przesliczny dzionek :)))
Tofu---> kope lat :) jak Ci sie wiedzie ? :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Deser -----> widze zwlokles sie z barlogu :o) jak minal Ci wczorajszy dzien ? na pierwszy rzut oka widze ze piwo Ci wyszlo ;o)))))))
Tofu [ Zrzędołak ]
Ecia - hej hej :) Doszły mnie słuchy, że masz od nowa stałe łącze? ;) Jeśli to prawda to odezwij się kiedyś na GG bo ostatnio miałem format c: i cała lista kontaktów poszła do lasu...
A jak mi się wiedzie? Jakoś leci - żyję z dnia na dzień, staram się znajdować sobie jakieś małe przyjemności w tym beznadziejnym miejscu i przewegetować jakoś do października...

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Tofu---> to zaraz sie odezwe :D

Deser [ neurodeser ]
Kanon - zwlokłem się :) chyba raczej sturlałem :))) Zastanawiam się tylko czy ten koleś w lustrze to ja :) Bylismy popołudniem na sympatycznej wycieczce rowerowej połączonej z zimnym piwkiem. Później przeniosło się to do domu :))) a skończyło gdzieś po drugiej ale końcówkę słabo pamiętam :) Dziś wybieramy się nieco dalej.... jeżeli jakoś sie ogarnę :)))

Łukasz [ NetSlave ]
witam wszystkich :)

Rogue [ Mysterious Love ]
Hej hej ja tylko na moment coby karczme podniesc :)

HAL9000 [ Konsul ]
Up....
(hehe... przypoomina Wam to czyjeś zachowanie? - też się tak pobawię) ;)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
praca czyni wolnym....

Rogue [ Mysterious Love ]
łał ale pustki :))))))))))))))))))))))))))))))
Moze kos by wpadł i tu ze mna posiedził bo mi nudno :(

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ja tu siedze caly czas .....

Pijus [ Legend ]
piwa
i to duzo
musze usmiuerzyc bol wybitego palca

Kanon [ Mag Dyżurny ]
prosze uprzejmie ---------->

Pijus [ Legend ]
Kanon - wiecej prosze, bo zaraz wykituje!!
moze byc i dozylnie...

Kanon [ Mag Dyżurny ]
no problemas ---------->

Kanon [ Mag Dyżurny ]
podeslalem Barmanke bo sam juz ide do domu....
Do jutra ! ;o)
[szast prast i poooooooooooszed...]

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- biedactwo co ci sie stało ?????
Moze podmucham i lodem obłoze zeby tak nie bolało:)))))))))))))))))))))))))))))

Pijus [ Legend ]
Rogue - wszystko przez to, ze nie gralem juz dawno w kosza....
a jak juz dzis wyszedlem to na 100%....
i masz babo placek
a najgorsze, ze jutro mam taka niby randeczke...
modle sie, zeby przeszlo:/

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- postaraj sie go delikatnie nastawic wiem ze to boli ale moze pomoze i moze go delikatnie usztywnij :)
Biedactwo wiem jak to boli i jeszcze ta radeczka :)Ale bedzie ok wierzmi :))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Ale pusto sie zrobiło :(
E gdzie sie choawcie co wyłazic bo jak sie zestresuje to bede rysc :)))))))))))))))))))))))))))))))

Pijus [ Legend ]
Rogue - narazie zalcatewolame i obwiazalem bandazem....moze pmoze.
Nigdy nie pozwalaj Gambitkowi grac w kosza!!!!:))

HAL9000 [ Konsul ]
[Z szafy wychodzi zakapturzona postać]
Dobra, dobra, wychodzę ;) Tylko nie gryź :)

Rogue [ Mysterious Love ]
HAL9000 -- ok nie ugryze ale podasz mi piwko ok :))))))))))))))))))))))
I co sam w tej szfie robiłes co to podejrzane :)))))))))))))))))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- on grajc w kosza złamł noge w kostce tydzien przed chrzcinami małej :) wiec juz to przerabiałm i znam ten ból :)

HAL9000 [ Konsul ]
Rgue --> Szafa od wieków była uznawana w Karczmie za wielce intymne miejsce ;) I od dawien dawna miejsce mojego przebywana podczas Karczmiennej gry w chowanego ;) - jesteś pierwsza, która mnie zauważyła.. :D Ale to było pod wpływem groźby więc się nei liczy ;)

Pijus [ Legend ]
Rogue - nie gadaj...noooo to dopiero pech:/

Rogue [ Mysterious Love ]
HAL9000--- no i oczywiscie siła X-mena nie zapominaj to mi pomogło :))))))))))))))))))))))
A jeszcze gdzie moje piwko ???:)
Pijus -- a ja dzisaj sam w domku bo załoga z Poznani z Holgi na czele graja u tiamatha i gambit prowadzi a ja nie miał z kim łoej zostawic i jutro na 6.00 do pracy i siedze sam .Ale kilmat jest odpowiedni swieczki kadzideło muzyczak i piwko no i oczywiscie karczma :)Ale własciwe to samej tak Smutno :(

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- zebys wiedział pech i to straszy a grajac w piłke halowa złamał dwa zebra :(A jeszcze jak kiedys w kregle grał ale był zdeko wciet to kciuka złamał i to w przeciagu dwuch lat tak miał :(

Pijus [ Legend ]
Rogue - no to dobrz, ze wzxial sie za tak niekontaktowe spedzanie czasu jak sesje:)))
ja tez siedze sam, tylko bez piwka - jeszcze mi smutniej://

Rogue [ Mysterious Love ]
Ok panowie ja mykam spac bo nie spalm od wczoraj o godziny 7,00 rano a jutro na rano do pracy woec czas na sen .
Sory za błedy ale juz literki mi sie zlewaja .
Wiec dobrej spokojnej nocy i kolorowych snów :))))))))))))))))))))))))
Pijus -- a tobie jutro powodzenia :)

Deser [ neurodeser ]
Dobry wieczór :)
Alez jestem.... jakiś taki :)))
Rogue - odsypiaj spokojnie.
Pijusq - powodzenia i bezboleśnie :)
HAL9000 - jestes jeszcze :) bo głupio tak samemu pić :)
Musze dotrwać do 0.40 bo dostalem tajemniczego smsa, ze mam coś na tv4 oglądać :) Za cholerę nie wiem od kogo i dlaczego :) Będą mnie w telewizji puszczać, czy co :) A ja taki zmaltretowany jestem.......

Deser [ neurodeser ]
:) Film "Wsciekłośći brud" o historii Sex Pistols :) Ładny film :))) I tak nie jestem w stanie więcej pisać :) Dobranoc.
ZeTkA [ ]
bry wieczor
my powolutku kladziemy sie spac iprzesylamy wam pozdrowionka
holgan wlasnie bije osla
mona umiera z e smiechu
aja konam z niewyspania ale bede twarda i nie pojdze spac ;PPPPPPPPP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Witam wszystkich!
Jak samopoczucie dzisiaj, bo u mnie po wczoraj to trochę kiepsko...

Pijus [ Legend ]
Shadow - takie sobie...
u mnie palec, a u Ciebie??
Etka [ Imprinterka Dusz ]
Pijusku---> moje najszczersze zyczenia powrotu do zdrowia z paluszkiem przyjmij :) bo wiem jak takie paskudztwo moze denewowac i bolec... ale mam jedno pocieszenie... do wesela sie zagoi ;))))
Zecia---> buziolki dla Was gorace- do nich oprocz naszej dwojki dolaczaja sie maja i Saurusik z ktorymi wczoraj mialam moznosc balowac :))) i spijcie troche wiecej bo inaczej zombi do Poznania wroca ;)))))

Pijus [ Legend ]
Ecia - do wesela?? A ja chcialbym do dzisiaj!!

Rogue [ Mysterious Love ]
Witam z rana :))))))))))))))))))
ja w przelocie tylko :)
Pijus -- co dalej boli ???Ale fotka super nie mart wie ładnie zawin i bedzie ok :)))))))))))))))))))))))))))))))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Pijusku--> dzis to tylko czary -mary uratowac Cie moga ;)))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Eciu -- a moze zaczarujemy troszke Pijusa to lepiej sie poczuje :))))))))))))))))))))))))))))

Pijus [ Legend ]
Rogue - raz boli, raz nie..ale puchnie...

Pijus [ Legend ]
tak tak!!
tylko ,zebyscie mnie w swinke nie zamienili!!

Pijus [ Legend ]
-ły..zamieniły

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijusku -- a moze on złamany ??????bo wiesz jak puchnie to nie dobrze :(
Jak swinka chcałby za dobrze bys miał :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pijus [ Legend ]
Roque - gremium rodzinnych lekary w skaldzie mama,tata,babcia
jednoglosnie stwierdzili, ze nie zlamany, gdyz moge ruszac
i ja chcialbym bardzo w to wierzyc:D

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Pijusku--> a moze byc maly rozowy warchlaczek? ;)))
Rogue---> no to ja znajde szkrzydlo nietoperza a Ty krew zmiji ;))))))

Pijus [ Legend ]
JA bym wolal raczej dorodnego knura:))

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- mał jak złama reke w łokciu to palcai tez ryszał i mówil ze nie łamae a były i okazało sie to dopiero po siedmiu tygodiach .Ruszał a bolało jak cholerka i tylko troszke spóchy co uzano za opuchlizne od złamnego łokcia .Lepiej sprawdz ja nie strasze ale róznie bywa:)

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Pijusku---> niech bedzie knur ;) a czy ma byc wagi ciezkiej? ;)))

Rogue [ Mysterious Love ]
Eciu -- juz mam wiec mozemy czarowac i jak juz tak bardzo chce to ewentualnie moze byc ten <Knurek dorodny >
nie chłopina lepiej sie poczuje :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- a z ogonkiem czy bez ???:))))))))))))))))))))))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Rogue---> ja tez juz znalazlam na strychu jakiegos zdechlego nietoperka ( zywemu w zyciu krzywdy bym nie zrobila ;) jeszcze tylko szcypta startej pokrzywy, ogon czarnego kota i strzez sie Pijusku !!!! ;))))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Rogue---> no oczywiscie ze z ogonkiem :) jak to knur bez ogonka ? ;))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Eciu -- no wiesz tak sobie coby sie troszku posmiac ;))))))))))))))))))))))))))))))
Ok wiec czarujemy .
Czary mary chokus pokus abra kadabra i juz :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pijus--> u mnie raczej glowa...

Pijus [ Legend ]
Moje drogie Panie:)
Musze juz leciec sie ogarnac:) Dziekuje bardzo za mile slowa i rytualy nade mna odprawio..chrum
chrum?
chrum chrum chrum
chrum!

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijusku -- baw sie dobrze i cieszymy sie ze pomogłysmy . Polecamy sie na przyszłosc :))))))))))))))))))))))))))))))))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Rogue---> udalo sie :) jestesmy wielkie czarownice :) strzezcie sie niegrzeczni ;)
Pijusku---> pomyslnosci Chrum Chrum ;)
Shadow--> poczarowac tez z twoja glowka? ;)))

Rogue [ Mysterious Love ]
Eciu -- inaczej byc nie mogło mamy to we krwi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kanon [ Mag Dyżurny ]
dziĘdobry :o)
Deser -----> ten tajemniczy sms to JA ;o)
a tak w ogole to...
"Bóg dał nam Paryż, Wenecję i zegary art.deco. Dał nam poziomki, zamglone świty za oknem kawiarni, dał nam Tomasza Manna oraz Prosta, a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki i tysiąc innych rzeczy takich jak wodospady, "Boska Komedia", fajki, wiersze Rilkego, ulice wysadzane plantami na południu, amerykańskie samochody z lat czterdziestych, pióra Mont Blanc, przewodnik po Grenadzie oraz cognac,gin i whisky, tequillę i Bordeaux...Dał nam spojrzenia przebudzonych dzieci, entuzjazm psich ogonów witających nas za każdym razem tak samo wiernie,pokazał nam Wielki Kanion i wschody słońca, nauczył wąchać kwiaty i kobiety... a to wszystko nie po to przecież, żebym siedział w pracy po 12 godzin jak jakiś za przeproszeniem .....j !!!!!! "

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Rogue---> a jakze :) bo my to my ;))
a teraz zmykam na sniadanko bo moj brzuszek chce dostac swoja dzienna dawke jadla i picia ;)))

Rogue [ Mysterious Love ]
Co wszyscy na sniadanku ?????????????????????????
No to moze ja cos zszamam :)

Etka [ Imprinterka Dusz ]
hehe Rogue ja juz po :)))
bylo dobre brzuszek z zadowolenia burczy ;)
tylko kawusi brak ale to zaraz sie naprawi :)))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Etka-->jak to sie mówi.. byłbym bardzo dźwięczny :)

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Shadow---> czyzby sie na imprezce przedobrzylo? ;))) och znam ten stan zbyt dobrze... wspanialy czas by posluchac...... tupotu bialych mew ;))))

Deser [ neurodeser ]
Dzień dobry :)
Chyba juz wstałem :) a najłatwiejsze to nie było.
Kanon - dzięki Ci za smsa :) Przynajmniej numer sobie zapamiętam :))) a film grzecznie obejrzałem :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Deser ----> i juz nie bedzie tajemniczych smsow ;o( , swoja droga to milo ze po kilku latach znajomosci postanowiles zapisac sobie moj numer hehehehehehehe :o)))))))))))))))))))))))))))))) jestem zaszczycony !
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Etka-->coś na kształt. Ale juz powoli jest lepiej...

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Shadow--> to sie ciesze :) szkoda by bylo przegapic takie fajne popoludnie :)

Deser [ neurodeser ]
Kanon - :)))))) Ja tam ciągle Twój pierwszy numer pamiętam :) Własny muszę mieć zapisany bo też go nie znam, nie wymagaj za wiele :D

Kanon [ Mag Dyżurny ]
^^^^^^^^UP^^^^^^^^^
jeszcze tylko 2 godziny.....

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Deser -----> nowy numer to ja mam od dwoch lat !!!! :o))))))) a ze wlasnego nie pamietasz to nic nowego ja tez swojego nie pamietam, moze jakbym czesciej do siebie dzwonil.....

Deser [ neurodeser ]
Przejadłem się :) ech te obiadki u rodziców.
We wrocku zimo i zaraz będzie padać. Z rowerka nici więc chyba zimne piwko z lodówki, jakąś miłą muzyczkę i do łóżka :)
Kanon - jeszcze trochę :) Z numerami to ja miałem zawsze trudności, taki urok :) Ludzie jacyś się kręcą czy salę podziwiasz ? Jak byliśmy wczoraj w nocy w Niebie to troszkę luda było, ale bez przesady.

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Deser ----> troche ludzi o dziwo sie pojawilo , odwiedzili mnie nawet znajomi z Osady i troche pogadalismy, poki co z niecierpliwoscia czekam na koniec szychty bo wymyslilem sobie na obiad jajeczko sadzone z ziemniaczkami i buraczkami .....obiad to wlasciwie czy kolacja ? ech niewazne :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
a Ty grasz sobie czy dopiero sie zastanawiasz co ze soba zrobic ?

Deser [ neurodeser ]
Kanon - to będzie wyżerka :D Zastanawiam się co ze sobą zrobić. Mam dwie wersje, iść spać albo zabrać się do muzy :) Jak na razie to popijam, popalam i siedzę tu czytając :)

Rogue [ Mysterious Love ]
No witam ponownie i jak wam mnina dzionek :)))))))))))))))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
EEEEeeeeeeeeeeee gdzie jestescie co znowu bawimy sie w chowanego ???????:))))))))))))))))))))))))))))

HAL9000 [ Konsul ]
Ehh... i znowu net padł.... ehh

Rogue [ Mysterious Love ]
HAL900-- a ty znowu w szafie siedzisz co ładnie to tak mi sie chowac :))))))))))))))))))))))))))))))))))0
Łukasz [ NetSlave ]
siemka wszystkim :)
Łukasz [ NetSlave ]
he, musze spadać winde przeżucić. jak wszystko sie uda to może dzisiaj wpadne do was :)
ZeTkA [ ]
bry wam dzien
wrocilismy wlasnei z gdanska cali i zdrowi
swietnie tez bawilismy sie na larpie wampirzym ;)) <kwiatki z niego beda pozniej ;P ;) >
a oto kwiatki z wczorajszej sesji D&D
"trzeba byc zywym zeby sie obudzic"
mg-- trzy owady trafily cie w oczy
g1-- ale ja mam juz oczy zamkniete
mg-- daczego nei powiedziales tego wczesniej gdy mowilem ze owady zakryly teren tylko wtedy gdy trafily cie w oczy
g1--bo sluchalem co mowisz...
g1--mam cos kolo oczu?jakies blizny zaczerwienia?
g2-- /porozumienie z mg/ masz dwra czerwone punkciki od czegos ... aaa i makijaz ci zszedl
/g1 stoi z boku z mieczem przy szyi towarzysza/'
mg--czy zamierzacie zareagowac?
g2--ja nie , to jej czlonek
"on byl chlopem a matka pewnie babą"
mg--wasz warta...
g1--/wtracenie/ ... zakonczyla sie smiercia...
g2--"i dziekuje wszystkim za uwage"
g1--sprawdzam puls.. /do mg /czy czuje ?
mg--... nieeeee...
g1--zawal?
g2--a moze sciagniesz jego zbroje
g1--to byl smok ?
g2--tak ale juz polecial fruuu fruuu w kierunkui w ktorym my idziemy
g3--ale nei martw sie juz nei zyje ale nie my go zabilismy
g1--... to wyglada jak lzy ?
mg-- nie , jak strozki krwi
g1--achaa... to dobrze
g1--jestem wariatem
g2-- a ja myslalem ze rycerzem
mg--"nie lubie zabijac na suche gardlo"
g1--czy jelita wykazuja symptomy zycia ?
g1--ja morduje tylko to , co jest martwe a ze to bylo zywe, wiec ....
mg--zdefiniuj "martwe"
g1--jelito !
g2--zabojca jelit
g1--widze mala dziweczynke
g2-- Quaryter stuff'em ja , Quaryter stuff'em ..
g1--czy sa tam moje rzeczy ? nienaruszone ?
mg-- nienaruszone
g1--wyciagam je ... mozecie mnie rozwiazac zebym mogl sie przebrac?
mg--achaaa.. wiec jescze nie wyciagasz ..
g1--odcinam palec martwemu garetowi a reszte dobic
g1-- strzelam z kuszy w podstawe czaszki../chwila ciszy/ o ile ma czaszke ;)
g1 do g2 --pani , wez go w dlon , jezeli nie zrobi ci krzywdy , to reszta pojdzie szybko /cisza / ja trzymam za pochwe
no to natyle widac ze bylo wesolo ;)))))))))))))))))))
pozdrwoionka od wszystkich graczy

Deser [ neurodeser ]
Dobry wieczór :)
Wybrałem jednak wyspanie się :) Teraz tylko się doprocentuję i do roboty :))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Zeciu -- pozdrów wszyskich :)))))))))))))))))
A jak Holgi sie czuje czy juz poszła spac bo jutro znowu w trase ....

Rogue [ Mysterious Love ]
Ok kochani ja mówie dobranoc i zycze miłej nocki :))))))))))))))))))0
Pa pa pa i kolorowych snów :)

Winetou [ Konsul ]
Dobry wieczor wszystkim :-)
Wlasnie trwa imprezka u holgan. Siedzimy sobie, popijamy piwko, wspominamy gambita morderce.... Ogolnie jest milo.... A zapomnialbym wspomniec - osiol wykancza wredna babe psychicznie, ale to nic nowego....
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dzieńdobry!
Wygląda na to, ze dzisiaj jestem w karczmie pierwszy...

Rogue [ Mysterious Love ]
Dzien dobry :))))))))))))))))))))))
łał no ładnie wszyscy tak przez długi wekend balowaloi ze dzisaj odsypiaja :)))))))))))))))))))))))))))))))
Wienetu -- i znowy osiołek meczy HOlgi jestem ciekawa w jakim stanie dzisaj wyjezdzał :))))))))))))))
AQA [ Pani Jeziora ]
Porządkowy "UP " :)
Monaliza [ Pretorianin ]
Witam :)
po dlugim weekendzie zostaly ju ztylko mile wspomnienia ;) ale byla zajebista zabawa... buu .. juz wszyscy porozjezdali sie do domciow... hehehe troche sie wyspie... bo wczoraj po powrocie bylam lekko przestawionai nie wiedzialam czy mam zjesc kolacje czy obiad czy sniadanianie... i co w ogole z soba zrobic... hehehe i dzis lekko zaspalam
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Dzień Dobry : ))
pierwszy dzień bez pracy : /
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Witam wszystkich!!
nie wyspany jestem ;-(((

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dobry.

tygrysek [ behemot ]
dzień dobry :)
wpadłem na małą czarną kawkę :)
czy można liczyć na obsługę ??

Kanon [ Mag Dyżurny ]
<...przelatujac wysoko nad Karczma...>
siemaaaaaaacie ja tylko przelotem !!!!! :o))))))))))))))))
ZeTkA [ ]
bry wam dzien ;))
psyslam tylko sie przywitac
zaraz mykam na exama a moja wiedza jest emm no no jak by to rzec hmmmm niekompletna ;))
i dodatkowo siem przeziebilam po taplaniu w morzu chlippp i znow jestem smarkata ;))
no nic pozdrawiam was bardzooo goraco
tygrysku---> nie mam kawy masz mocna herbate -------->

tygrysek [ behemot ]
dziękuję Zecia za herbatkę
powodzenia na egzaminie
ZeTkA [ ]
hehehe tygysiasty powodzonko sie przyda ;))
tygrysek [ behemot ]
powiedz tylko o której to potrzymam kciuki
ZeTkA [ ]
oo dobrze ze mi przypomniales musze zadzwonic do znajomej zeby se dowiedziec o ktorej ;))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
A tak w ogole, to dzieje sie tutaj cos? :-)
ZeTkA [ ]
no teraz juz znam dokladnie czas apokalipsy
bedzie to o 14:30 ;))
ZeTkA [ ]
oo witaj rothonie ;))
tu w zasadzie cisza i spokoj ;))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Czesc! Cisza i spokoj mowisz? Hmmm... a mnie dzis cos nosi :-)))
ZeTkA [ ]
hmm ty to masz dobrze od rana jestes noszony ;))))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Tak ZeTkA, tylko niewiele z tego wynika! :-)))
To z czego ten egzamin?
tygrysek [ behemot ]
witaj rothon'ie :)
zgłaszam do Ciebie zażalenie, bo nie widzę ostatnio wierszy ... :(

rothon [ Malleus Maleficarum ]
tygrysie-> Buuuu, fakt, troche mnie nie bylo. Caly dlugi łykend plus dzis rano. Od jutra wszystko wraca do normy. Wybiore cos specjalnego :-)
ZeTkA [ ]
rothon hehehe exam jest z angielskiego ;)) dzis gramatyka czyli czesc najgorsza ;))
AnankE [ PZ ]
Witam.
Heh... byl weekend i sie zmyl...
Fajnie jest na wyzjazdach tylko czemu PO zawsze czuje sie tak jakbym przez tydzien machala lopata w kopalni???
Zeciu---> jak wrocisz to pisz jak egzamin Ci poszedl.
Aha
Warszawscy wiedzie, ze wybieramy sie z Szamanem najechac Was jakos? ;-)))
nic ide uciac komara.... :-)
ZeTkA [ ]
ananke --> dzis juz nie napisze jak mi poszedl egzamin bo po egzamionie mam kolejne wyklady a wieczorem ide z mamuska do teatru i pozno wroce wiec jutro nastapi moja spowiedz ;))
tygrysek [ behemot ]
rothon --> czekam z niecierpliwością

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ananke ---> KONIECZNIE DAJ ZNAC, KIEDY TO NASTAPI !
Szaman [ Legend ]
Piotrasqu: Zapewniam Cie, ze wtedy cale miasto bedzie o tym wiedzialo... (nie da sie przegapic pospiesznej ewakuacji i ogolnej paniki... ;)))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
I oto Szaman PRZEMOWIL !
I juz sie nawet odzwyczail od poprawnego pisania mojej ksywki... :))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Szaman-->Jak zobacze lunę na horyzoncie to bede wiedział, ze przyjechaliscie ;-)))

Rogue [ Mysterious Love ]
Bry dzionek :))))))))))))))))))))))))))
Poprosze o mała czarna bo padam nie spałm jakie 34 godziny i mam dosci :)
A Gambit juz po zabiegu na zabki i dogorywa w łózeczku :)Pozdrawia wszystkich :)
Szamanku -- jak mozesz to podeslij adresiki te które mi obiecałas :)
AnAnkE - witaj słonko mam nadzieje ze juz doszłas do siebie to podrózy :)
Dzieki : Zeci Monie AnankE Szamankowi Osiołkowi Holgi I WIEnetu ze byliscie i ze z nami wytrzymaliscie :))))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
OOoooooooooooooooooooooo Przepraszam :)
Zapomniałm o najwazniejszym a mianowicie :Witaj nasz kochany Tygrysku fajnie ze wróciłes :)))))))))))))))))))))))
A teraz naprawde poprosze o mała czarna :)))))))))))))))))))))))
Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]
Dieńdobry
Przyłanczam sie do podzieńkowań Rogue.

Rogue [ Mysterious Love ]
Dibbler -- hej kwiatyszku co tam ciekawego u ciebie bo ze od soboty cie nie widzielismy :))))))))))))))))))))))))))

Rogue [ Mysterious Love ]
Wiecie co karczma na drugirj stronie :)
Kawe musiał sam sobie zrobic :(
A juz nic nie mówie tylko w konciu usiade i moze sie zdrzemne bo zmeczona :))))))))))))))))))))))))
Wrazie czegos prosze budzic ale nie kopniakiem tylko delikatnie :)DDDDDDDDDDDD
Szaman [ Legend ]
Piotrasqu: Ja tak zawsze ja pisalem... ;)
Shadow: Luna luna... ale te zapchane uciekinierami drogi na wschod, polnoc i poludnie beda juz dobitnym dowodem na to... :)
Rogue: Wstawie je tutaj -
1) https://www.aikiweb.com/
2) https://www.aikidofaq.com/
3) https://www.pg.gda.pl/aikido/
4) https://free.polbox.pl/a/aaaikido/
Kilka innych przestalo mi dzialac... :(
Ale zawsze jest niesmiertelny google.
Dibbler: Taaa... nie zapomne do konca zycia Twojego usmiechu MG w trakcie LARPa... :P
Przez niego nie wiedzialem kompletnie czy to, co kombinuje jest tak wredne i skubane, czy moze zalosne, czy moze az pcham sie w rece Archonta-Tiamatha (wyszlo, ze to trzecie ;P)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Szaman -----> no widzisz - na jedno wychodzi, tylko to ja się odzwyczaiłem :)))

Zofia [ Generaďż˝ ]
Witam Serdecznie Wszystkich
Jak się udał weekend?
ZeTkA [ ]
no juz jestem po examie
ananke -- oto relacja z niego especial for you "byl banalny " ;)) w poniedzialek cxzeka mnie ustny i bedzie po sprawei ;))
widze z etu wszyscy sla podziekowania no to ja tez ;))
tiamath ., holgan -- bardzo bardzo dziekuje za goscine i mozliwosc noclegu ;)) moze nastepnym razem bardzoej wykorzystam to bys ie wyspac ;))
tiamath -- pozdrow mamusie i siostre ;)) i odzewij sie czasem na gg bo nie ma twojego numeru a ze jestem leniwa to nei chce mis ie szukac ;PP ;))
gambit , rogue -- dzieki za larpa i wybaczcie mi uszkodzenie gambita ;)) mam nadziej rogue ze nei powyrywasz mi zabkow ;))
ananke szaman -- dziekuje za podroz ;)) i mozliwosc pozbywania sie nalogu ;)) trzeba to kiedys powtorzyc ;))
winetu mona dibler wojtek kapuh ---dzieki za dobra zabawe
zofia -- weekend ojj byl bardzo udany i jak zwykle po takim weekendzie mam braki w akumulatorkach snowych i trzeba bedzie je dzis podreperowac i isc wczesnie spac ;))

KaPuhY [ Bury Osioł ]
Witam wieczorowa pora :-)
Oderwalem sie od ksiazki, bo wlasnie ostatnia strona "Czasu Blizniakow" zeszla i mam chwilke luzu :-))) A i NWN wciaga
Odezwala sie Holgan ze Szklarskiej i prosila mnie o Pozdrowienie Karczmiarzy - wiec przekazuje :-))
A i jakos narzeka ze Ja tam mecza ... nie rozumiem :-P
ZeTkA [ ]
wow kapuh szybki jestes z tym czytaniem ksiazek ;))
pozdrow holgi ode mnie a jak mozesz to podeslij mi numer stacjonarny do niej bo ja w pospiechu zapomnialam wziasc ;)) bo ktos mnei z bata poganial <czytaj szaman > heeee zarcik ;))

Deser [ neurodeser ]
Dobry wieczór :)
Co by kulturalnie się odezwać :)

Pijus [ Legend ]
Witam!
AnankE - serce mi rosnie, gdy slysze takie rewelacje:))) Szczegoly prosze ustalic z Duszkami i odpowiednio wczesnie dac znac:)
Hihi - poznalem fajna dziewczynke...Moze cos z tego bedzie:)) Ciesze sie jak gowniarz:))

Winetou [ Konsul ]
Dobry wieczor :-)
Zetka ---> nie ma za co :P
Kapuh ---> Ja tez nie wiem o co jej chodzi - jak z nia rozmawialem to tylko cos poburkiwala, ze musi rano wstawac i biegac - phii ! :-)
Zofia ---> weekend byl swietny ;-)
rothon [ Malleus Maleficarum ]
we śnie jesteś moja i pierwsza
we śnie jestem pierwszy dla ciebie
rozmawiamy o kwiatach i wierszach
psach na ziemi
i ptakach na niebie
we śnie w lasach są jasne polany
spokój złoty i niesłychany
pocałunki zielone jak paproć
albo jesteś egipska królowa
jak miód słodka i mądra jak sowa
a ja jestem dla ciebie jak światło

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
Dzień Dobry!!!:)
chciałabym, żeby ktoś mnie budził takimi wierszami każdego ranka...muszę wreszcie zainstalowac internet w domku;)
zamiast zabrac się ostro do pracy ja się tu rozmarzyłam:))))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Internet w domu. Oto pomysl. Sama z niego pociecha (z internetu, nie z pomyslu *smiech*. Nooo, wylaczajac rachunki :-))
Cze Aniołu!

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
cześć rothonku, tak sobie myslę...jesli zejde trochę z komórki, z wydatkami oczywiście, to powinno być na rachunki za internet:)))
jak spędziłeś dłuuuugi weekend?:)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Aniele--> Oj, bez rewelacji. W trakcie łykendu byly jeszcze urodziny Agaty, przez co wypadl mi z kalendarza jeden dzien (the morning after :-))). Generalnie umeczylem sie i dlatego ciesze sie, ze juz jestem w pracy. Choc ten kabaret tutaj zaczyna mnie coraz bardziej irytowac *smieje sie*

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
rothon, czyli była imprezka:)) wszystkiego najlepszego dla Agaty! :) Myslałam, że może w górach siedzisz.
Ja też nie mogę sie tu odnaleźć, tym bardziej, że zapowiada się pracowity tydzień. A za oknem taka pikna pogoda...
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Dzień Dobry : )
a ja w dłuugi łykend byłem na działce u mojej Pauli i wstawiałem nowe okna z teściem : ) a po pracy z teściem mam zawsze takiego kaca że nie wiem gdzie mam przód ; ) a wczoraj oddałem pracę licencjacką i zarejestrowałem się z Paulą w USC :P

rothon [ Malleus Maleficarum ]
W gory w dlugi weekend? Nieeee, raz juz taki pomysl zrealizowalem. Tyle tego tałatajstwa sie zjezdza, ze nawet piwa spokojnie sie nie mozna napic. Motloch oblega wszystko, nawet szlaki. Nieeee, to nie dla mnie :-))))
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
uuuh juz nie pamiętam jak góry bez śniegu wyglądają ; /
Tofu [ Zrzędołak ]
Witam w ten upalny (przynajmniej u mnie ;) dzionek :)))
Szkoda, że niedługo zacznie padać i nie przestanie przez jakiś miesiąc... :(

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mi5aser--> Gratuluje odwagi! (o USC mowie).
A co do prac, to przypomina mi sie, jak moj brat z kolega malowali chatke na dzialce. Wzieli pedzle, farbe i zero siedem. Maluja i toast. Znow dwa mazy farba i toast. Nastepnego dnia przyjezdzamy, a chlopaki zyletkami szyby skrzybia hahahahahaha
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
cholera napisałem posta i mi wcięło ; / no nic lece na bazar po marchewkę ; p
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Witam wszystkich!!!
Mikser-->po marchewkę? Królika udajesz?
Szaman-->Mam nadzieje, ze mi tylko ogórdka nie stratują... Moze byćie od południa przyjechali co by nie uciekali w moją stronę? ;-))

Pijus [ Legend ]
Witajcie!
Maturka sie wlasnie zaczela. Pamietacie te emocje??
:)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pijus-->nie pamiętam... Chyba wtedy byłem zajęty czymś ważnym ;-))

Pijus [ Legend ]
Mikser - aaaaa nie doczytalem:) zapisaliscie sie do USC.
No to impreza
Ty przynies marchewke, ja skocze do leclerca po pietruszke i jedziemy z koksem:)))
Gratuluje:)
Shadow - widze, zes luzaczek ;)) To milo...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pijus-->wychodziłem z ząłozenia, ze nie będą chcieli mnie zatrzymac na jeszcze rok w szkole ;-))) A poza tym w zasadzie nie maiłem się czego bać, no może oprócz ustnego polskiego.

Pijus [ Legend ]
Akurat zadengo ustnego sie nie balem:))
Zawsze bylem grzeczny i podejrzewalem nawet, ze panie sie we mnie podkochuja:)))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pijus-->nie każdy jest tak charyzmatyczny jak ty... Ja ze swoja nikczemna posturą nie maiłem szans u bab po 50-tce ;-)))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
*smiech*

tygrysek [ behemot ]
witam serdecznie karczmiarzy
wczoraj jakoś tak dziwnie nikt kawki nie podał, nikt nie przywitał ... może rachunek mi zamknięto ??
więc otwieram nowy rachunek w barze i zaczynam od wpłacenia pierwszej należności
Charles Baudelaire
Śmierć kochanków
Zapachów lekkich pełne nasze loża,
Łoża jak grób głębokie - a w środku komnaty
Będą dla nas w wazonach kwitły dziwne kwiaty,
Rozkwitłe pod jaśniejszym błękitem przestworza.
Wśród mdlejących upałów ich woni ostatnich,
Dwa nasze serca będą jako dwie pochodnie,
Co odbiją swe blaski szeroko i zgodnie
duchach naszych złączonych, tych zwierciadłach bratnich.
W mistyczny zmierzch, przez róże i błękity senne,
Niby łkanie przeciągłe, żegnaniem brzemienne,
Zamienimy jedynej błyskawicy lśnienie...
A potem drzwi otworzy lekka dłoń anioła,
o radosny i wierny do życia powoła
Zamącone zwierciadła i martwe płomienie.
rothon --> świetny wybór :)
jak się podoba mój dzisiejszy wybór ??
a teraz jeżeli łaska, to poproszę małą czarną kawkę

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Hmmmm, tygrysie, no co ja moge powiedziec... generalnie nie lubie Baudelaire'a. Jest dla mnie zbyt nadety i jakby nieprawdziwe te jego wiersze. Takie jakies malo przekonywujace, opisujace jakas dziwna, idealna, nierealna rzeczywistosc. No i te rymy, nie lubie takich konstrukcji. Ale wybor dobry ;-)

tygrysek [ behemot ]
mi bardzo spodobał się tamten wiersz, ale dorzucę coś jeszcze amatorskiego
autora nie znam
"Ogród..."
Widziałam ogród
najpiękniejszy na świecie
-był pełen kwiatów
jakich nikt nigdy nie nazwie
widziałam zieleń drzew,
bawiących się własnym cieniem.
W ogrodzie tym,
ptasi radosny śpiew
piękny bukiet tańczących
kolorowych motyli.
Złote słońce blaskiem je otacza
niebo czoła chyli
warto go zobaczyć
chocby dla tej chwili
wszystko było piękne
żywe i radosne
Tak jakby Bóg stworzył
tylko wiosne...
i wszedł człowiek do ogrodu
Zerwał piękny kwiat ,
zabrał ze sobą
odchodząc w świat.
Ogród choć o ten piękny kwiat
uboższy, uroku nie stracił.
I tylko Niebo gorzko zapłakało
jak ludzkie serce
nature zna mało...

tygrysek [ behemot ]
rothonie, a lubisz Adasia Asnyka ??

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dobry.
Niech mnie ktos oswieci: po co sie rejestruje w USC ?
rothon [ Malleus Maleficarum ]
tygrysie--> Wybiorczo, jak wiekszosc zreszta. Generalnie jest tak, ze raczej podobaja mi sie poszczegolne utwory, nie autorzy. Inna rzecz, ze Herbert, Szymborska, cytowany Baudelaire pisza(ali) w przewadze kawalki nie pasujace mi, a Baczynski, Bogdanski, Poswiatowska, ze pozostane przy Polakach - takie, ktore mi wybitnie odpowiadaja. W kazdym razie, nie ma reguly zelaznej. Ooo, np. ten fenomenalny wiersz Szymborskiej:
Umrzeć - tego nie robi się kotu.
Bo co ma począć kot
w pustym mieszkaniu.
Wdrapywać się na ściany.
Ocierać między meblami.
Nic niby tu nie zmienione,
a jednak pozamieniane.
Niby nie przesunięte,
a jednak porozsuwane.
I wieczorami lampa już nie świeci.
Słychać kroki na schodach,
ale to nie te.
Ręka, co kładzie rybę na talerzyk,
także nie ta, co kładła.
Coś się tu nie zaczyna
w swojej zwykłej porze.
Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.
Do wszystkich szaf się zajrzało.
Przez półki przebiegło.
Wcisnęło się pod dywan i sprawdziło.
Nawet złamało zakaz
i rozrzuciło papiery.
Co więcej jest do zrobienia.
Spać i czekać.
Niech no on tylko wróci,
niech no się pokaże.
Już on się dowie,
że tak z kotem nie można.
Będzie się szło w jego stronę
jakby się wcale nie chciało,
pomalutku,
na bardzo obrażonych łapach.
I żadnych skoków pisków na początek.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Piotrasq--> Powaznie pytasz? (coby sie w kolejce do zaslubin ustawic :-))
Szaman [ Legend ]
Zeciu: Nie ma za co dziekowac! :)
W koncu widok Ciebie spiacej na tylnym siedzeniu (z legendarnym juz gestem "kciukowym") byl tego wart... ;PPPP
I jak poszedl egzamin?
Pijusku: Dziewczynke musisz przedlozyc do akceptacji starszemu bratu najpierw... :)
Rothonie: Czyli Agata tez byk?! Swietnie! Pozdrow ja od innego byka! ;)
Aniolku: Wiesz, ja nie wiedzialem, ze mozna nie miec netu w domu... jakos sie odzwyczailem od takich ludzi... ;)
Mikser: USC? Fiuuu... to wiesz, jak sie zacznie cos szykowac, to chyba dasz znac, co? ;)
Shadow: Planowany jest manewr taktyczny zwany okrazeniem - a zachodu i poludnia... :)
Ale nic jeszcze nie wiadomo.
Tygrysie: Twoj rachunek jest otwarty i bez limitu... :)
Ale wiesz, ze czasem samoobsluga jest (komu ja to mowie? Takiej Legendzie jak Ty? :P)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Szamanie--> Byk, byk. Zgodnie z rozkazem pozdrowie od Szamana Byka :-)))
tygrysek [ behemot ]
rothonie, jaki tytuł ma ten wiersz ??
jest świetny !!
chyba muszę sobie panią Szymborską odświeżyć
Szamanq --> muszę zebrać towar do obsługi barmańskiej i chyba sam stanę za szynkwasem :)

tygrysek [ behemot ]
PS: mogę zakładać następną Karczmę ??

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
rothon ---> w moich kregach, to sie nie nazywa rejestracja. Ta nazwa mnie zmylila.

Kane [ Beautiful St-Ranger ]
witam wszystkich!!:)))
po dłuższej przerwie wracam na łono karczmy:))))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
tygrysie--> "Kot w pustym mieszkaniu"
Piotrasq--> No, w kazdym razie wiemy o co mi5aserowi chodzilo :-)

tygrysek [ behemot ]
rothonie --> świetny wiersz i bardzo dziwne, że wcześniej nie miałem okazji go widzieć. To może ja zaproponuję taki wiersz pani Szymborskiej:
Nic dwa razy
Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.
Choćbyśmy uczniami byli
najlepszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.
Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
Wczoraj, kiedy twoje imię
ktoś wymówił przy mnie głośno,
tak mi było, jakby róża
przez otwarte wpadła okno.
Dziś, kiedy jesteśmy razem,
odwróciłam twarz ku ścianie.
Róża? Jak wygląda róża?
Czy to kwiat? A może kamień?
Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś -- a więc musisz minąć.
Miniesz -- a więc to jest piękne.
Uśmiechnięci, wpółobjęci
spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody.

tygrysek [ behemot ]
witaj Kane :)

Pijus [ Legend ]
Shadow - w koncu cel uswieca srodki, prawda??
Szamanq - oczywiscie, ze przedstawie w stosownym czasie:) Tylko najpierw musi przejsc szybki kurs AD&D oraz historii cRPG, zeby dostala jak najlepsza note:))) Poza tym to wszystko jest narazie w fazie platonicznej (nie myslic z platynowa:)
Tygrysku - Witaj! Ciesze sie, ze wrociles:)
Piotrasq -Widzialem Twoj watek.... i jak poszedl egzamin??:))))))))

Pijus [ Legend ]
Tygrysku - tez kiedys czytywalem Szymborska. Ale rothon napisalam, ze jest be, wiec zaprzestalem
:)))))
PS.Swietny tomik "Chwila"
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Pijus ---> przez chwile mnie wystraszyles :))))
Szaman [ Legend ]
Rothonie: Eh, szkoda, ze po czasie skladam zyczenia Agacie... malo oj malo jest nas bykow... ;)
Ale to sama smietanka! :)
Tygrysie: Jako klient z takim stazem mozesz smialo stawac za barkiem - ja nie mam nic naprzeciw! :)
Kane: Eee... to Ciebie nie bylo? ;PPP
Pijusqu: No no... to sie nazywa "niedozwolony doping"! :P
Zadnych kursow przygotowawczych! Zadnych podpowiedzi! ;)

Kane [ Beautiful St-Ranger ]
tygrys --> widze zes prawie plec zmienil ze sie do babskiego wątku dopisujesz i niezdziw sie jak poleca na ciebie bluzgi za ' nie jest to czesto spotykane u kobiet' (czy jakoś tak) bo kobiety mają dużo zinteresowań tylko dużo zupełnie niezrozumiałych dla facetów:)))))
Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
Jak tu pięknie, nastrojowo!:)))
A ja nawet nie mam czasu Was czytać. No to znikam...na jakis czas

Pijus [ Legend ]
szamanq - oj to obawiam sie, ze nie zaliczy egzaminu:))) Ale za to studiuje pedagogike, to moze za to bedzie miala dodatkowe punkty u AnankE??:))

tygrysek [ behemot ]
Pijusq --> witaj serdecznie :)
a rothona nie słuchaj, bo to stary paplacz, który nigdy nie może się z nikim spotkać bo jest LENIEM
Szamanq --> teraz przez Twój głos przemawia lenistwo :) hehehe
zbieram potrawy zaraz i wskakuję za bar :)
Kane [ Beautiful St-Ranger ]
Szaman --> zrozumiałem, nikt mnie już tu nie lubi i nie kocha <chlip, chlip> ide już sobie.....
Pijus, piotrasqu --> widze ze wy tez dołączyliście do babskiego grona :PPP

Pijus [ Legend ]
tygrysku - hehe:)) Jak ladnie to ujales:)))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pijus-->pewnie, ze tak. Tylko niektórzy mają fory w korzystaniu z nadarzajacych sie okazji ;-PP
Szaman-->to powiedzcie kiedy będziecie, co bym wiedział kiedy mam rodzine w piwnicy schować ;-))
Na mnie już czas, wpadnę później.

tygrysek [ behemot ]
Kane --> pewno kobiety będą nadinterpretować moją wypowiedź, za co mi się dostanie po uszach ... ale trudno :)
Witaj Aniołku :)
troszkę uszlachetniamy nasze dusze przez wierszowanie :)
znajdź troszkę czasu i poczytaj, bo rothona wklejanka o kocie jest śliczna
Pijusq --> też się cieszę, ze wróciłem, bo za wami strasznie tęskniłem ... a tak strasznie bolało omijanie Karczmy

Pijus [ Legend ]
Kane - trzeba z babami trzymac, bo tak naprwde to One sprawuja wladze:)))

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
dobra, mała przerwa:)))
Szamanq, widzisz z jakim dziwolagiem się zadajesz:)))) mam w domu modem, ale boję się go podłączyc, bo będe siedziała w internecie non stop:)
witaj Tygrysie, dawno Cie nie widziałam:)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
tygrysie--> Nie nigdy! Nie nigdy! :-)

Pijus [ Legend ]
tygrysku - no widze, ze juz wszystko wrocilo do normy:) Jeszcze tylko siakis zlocik i bedzie gicik:)))
co nie??

Kane [ Beautiful St-Ranger ]
tygrys --> jak widze jeszcze zes nie oberwał :)))) może ci się uda...:))
pijus --> czyżbyś był pantoflarzem??? ;PPP :-O pozatym i tak podejrzewam ze bez facetów ten watek pwenie by nie zrobił kariery (a szkoda)
tygrysek [ behemot ]
Aniołku --> dogorywałem w swoich własnych zakręconych myślach ... próbowałem płakać, ale na dworze zawsze słońce i nie było wiosennych łez na szybie, więc postanowiłem sie uśmiechnąć i posiedzieć z wami :)
rothonie --> nie wymiguj się :), bo nie odpuszczę Tobie :)
Pijusq --> w czerwcu wszystko odrobię :)
wpadnę do kilku miast zobaczyć ludzi, których tak bardzo lubię a mogę w najbliższym czasie nie mieć okazji widzieć
Kane --> może to kochane kobietki :)

Pijus [ Legend ]
ja pantoflarzem??
co to to nie:)
poprostu znam swiat i wiem kto nim naprawde rzadzi:)

Pijus [ Legend ]
tygrysku - bede czekal z niecierpliwoscia;) Juz chlodze redsiki :))))

Rogue [ Mysterious Love ]
:(Dzien dobry :))))))))))))))))))))))))))
Witam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadziej ze macie lebszy nastrój niz ja :)
Szaman-- dzieki :))))))))))))))))))))
Zeciu -- ok nie wyrwe zabków bo nic sie nie stało a mały siniaczek wiesz nic wielkiego :))))))))))))))))))))))
KaPuhY -- moze mi tak cos podeslesz :))))))))))))))mam nadzieje ze wiesz o czy mówie :)
Tygrysku [/B---czytaj dokładnie karczme bo jednak ktos cie przywitał :(

Kane [ Beautiful St-Ranger ]
pijus --> redsiki ??? ja tez chce!! :))

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
oj tygrysie, tygrysie, następnym razem jak Cię najda jakieś doły, to zadzwoń do mnie, natychmiast wybije Ci je z glowy!:)
dobra, czas na wiersze, ten o kocie (Szymborskiej) chyba był już kiedys w karczmie bo go znam:)
Pijus, światem rządza kobiety, wiadomo!:))))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Pijus, a znasz ten kawal, jak faceci stali w kolejce do swietego Piotra? Do nieba?
No wiec stoja faceci w kolejce do nieba przed dwiema bramami. Do prawej bramy - pantoflarze, Do lewej - faceci niezalezni. Przy prawej bramie kolejkaaaaa, ze konca nie widac, a do lewej stoi tylko jeden gosc. Swiety Piotr zdziwiony podchodzi do tego faceta i pyta:
- A ty, czemu tu stoisz?
A facet odpowiada:
- Ja? Ja nie wiem, mnie tu zona kazala!
:-))
tygrysek [ behemot ]
Pijusq --> chłodź, tylko nie za bardzo :)
i przygotuj jakieś "szybsze" gatki :)
Rogue --> witaj :)
osobiście chciałem podziękować za przywitanie :)
zakładam nową
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Bleeeee....

Rogue [ Mysterious Love ]
Pijus -- jak paluszek i twoja wypraw na randke jak sie udało :))))))))))))))))))))))))))))))

tygrysek [ behemot ]
Aniołku --> zapamiętam :)
jak już będzie źle to zadzwonię :)
a ten wiersz o kociaku jest poprostu świetny :)

tygrysek [ behemot ]
UWAGA !! NOWA !! ZAKŁADAM WŁAŚNIE !!

tygrysek [ behemot ]
nowa czysta i pachnąca Karczma

Pijus [ Legend ]
haha rothon:)) swietne:) Mialem tez taki w tym temacie opowiedziec, ale zapomnialem:///
tygrysku - szybsze gatki?? Juz sie boje:)
Rogue - wszystko poszlo swietnie:) Palec po paru glebszych przestal bolec:)))