GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights i okolice - część 113

02.05.2003
00:30
[1]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Neverwinter Nights i okolice - część 113

Neverwinter - uratowane!
Po wielu zaciekłych i krwawych bitwach, niecny plan Moragi i jej sojuszników - Pradawnych, legł w gruzach.
Nieliczne watahy goblinów, orków i innych typów spod ciemnej gwiazdy, co prawda, plądrują okoliczne wioski,
ale z nimi radzą sobie doskonale nowo przybyli najemnicy. W razie kłopotów wszyscy mogą liczyć na radę
i pomocne ostrze ze strony bardziej doswiadczonych najemników.
W dowód wdzięczności za nasze starania, Lord Nasher Alagondar podarował nam opuszczony zamek, który
wspólnymi siłami został odrestaurowany i zamieniony na Twierdzę Najemników Faerunu.
Twierdza położona jest na bezludziu, jednak od czasu zajęcia jej przez Najemników znów zaczęła tętnić zyciem, zarówno w Twierdzy, jak i wokół. Zapewnia ona bezpieczeństwo na terenach ją otaczjących, co przyczyniło się do ożywienia handlu oraz osiedlaniu się ludzi z innych części Faerunu.
Zło prubujące zniewolić ludność północy zostało pokonane, jednak to nie jest jeszcze koniec wojny. Nasi bohaterowie wygrali dopiero jedna z wielu bitew, jakie przyjdzie im stoczyć. Po upadku Moragi w Twierdzy pojawił sie Elminster, który odbył długą rozmowe z najemnikami. To wlasnie za jego namową postanowiono rozszerzyć zakres działań poza planetę Toril na inne planety Świata Zapomnianych Krain, a także na inne swiaty, takie jak: Świat Smoczej Lancy, Greyhawk, Świat Szkarlatnego Słońca czy nawet Planescape.
Dzięki pomocy Elminstera i magów Neverwinter została utworzona sieć portali prowadzących do najodleglejszych krain Faerunu. Stworzono także portale miedzysferowe do takich miejsc, jak Sigil, Miasta Złodziei (Greyhawk) czy też do Twierdzy Rycerzy Solamnijskich. Wszędzie tam toczy się walka ze złem i wszędzie są potrzebni dzielni wojownicy, którzy staną po stronie sił dobra, aby wspomoc je w walce z chordami mroku a także chaosu.

Elitarny oddział Najemników Faerunu to:

Artuus - Krasnolud, wojownik, odznaczający się wielką rozwagą, cierpliwością i intuicją, nie znoszący chamstwa. Jak większość Krasnoludów lubi piwo i dobrą zabawę. Zakochany jest w katanach, ale i inne miecze nie są mu obce;
Arttrue - dawno temu wyruszył na wyprawę do Sfery Multi, ale duchem jest wciąż z nami. Chyba tęsknota go zżera, bo coraz częściej wpada opowiadać wrażenia i łyknąć krzepkiego krasnoludzkiego trunku;
Bajt - Człowiek, tajemniczy czarodziej w czarnej szacie z wielkim kapturem, spod którego czasami świecą dziwnym czerwonym światłem - oczy. On sam twierdzi, że to nic takiego, ale inni mówią, że to wpływ Czarnej Magii;
Gilmar - Pół- Elf - obieżyświat, plotka głosi, że niedawno wrócił z Sigil jakiś odmieniony i bardziej niż zwykle melancholijny, ale nadal poleruje swój miecz, jakby chciał zetrzeć z niego niewidoczne ślady po Krwawej Wojnie. Nikt nie wie po czyjej stronie walczył - Baatezu, czy Tanar'ri... i lepiej go o to nie pytać;
Shakka - Krasnolud, wojownik, przybywający z Candlekeep, porzucił księgi i papirusy a chwycił dwa dlugie miecze. Twierdzi ,że jest zły, ale walczy po stronie dobra. Taki z niego krasnoludzki błedny wojownik. Jego motto, to"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach"; Podobno widziano nawet, jak zajmował się czarną i białą magią, ale na razie to tylko pogłoski;
VisusAugustus - Elf - bard na każdym biwaku nuci pieśni i ballady, zwłaszcza sprośne, ale ostatnio wstąpił do klasztoru, żeby podszkolić się w sztukach walki. Pokazał rowniez, że ma talent malarski i architektoniczny, co zostalo wykorzystane przy renowacji naszej twierdzy. Zachwyca się wszelkimi odmianami piersi niewieścich i je klasyfikuje;
Bogas - Drow - zaklinacz - wojownik w służbie Lolth przybył z Wrót Baldura i tu, w Neverwinter, zrobił oszałamiającą, typowo faeruńską karierę: od sprzątacza, poprzez ilustratora wątku, aż do eksperta w D&D i Forgotten Realms. Coś ostatnio wyraźnie nie lubi ko - boldów;
Attyla - Człowiek, wojownik i sławny wódz, ostatnio specjalizujący się w rozbrajaniu. Rrozbroił nawet miecz z miecza. Jeżeli ktoś myśli, że zmienił swą dziką naturę, to się myli - najpierw rozbraja, a później - Kęsim!. Zdeklarowany wróg magii, patrzy spode łba nawet na magów ze swojej wlasnej drużyny;
Drackula - Pół - Elf, łowca, cicho sza - podobno Harfiarz; złośliwcy twierdzą, że przyjęty został z powodu jakiegoś bliżej nie określonego powinowactwa z Gilmarem, ale to pomówienia... Jest tu dzięki swojemu poczuciu humoru. Założył w twierdzy zamtuz i dba o rozrywki dla wszystkich;
War - Elf - łowca, tajemniczy osobnik, przeprowadził się z lochów Shakki, do pobliskiego lasu, skończył z egzorcyzmami. Teraz nieustannie ćwiczy walke mieczem świetlnym i strzelanie ze swojego długiego łuku;
Wuluk - Mroczny Elf - kapłan/mag, przybył z wyspy Vvardenfell i woli by go nazywać Dunmerem niż Drowem. Plotka głosi, że to kolejny uciekinier z Podmroku, ciekawe co tam przeskrobał... pewnie znudził mu się matriarchat;

Podczas jednej z wypraw nasz podjazd stracił kilku najemnikow. W czasie walki z potężnym Baalorem i jego sługusami zostali oni strąceni w Otchłan. Pozostałym członkom drużyny udało się szczęśliwie powrócić do Twierdzy, jednak na pewien czas strasznie podupadli na zdrowiu. Wszyscy wierzą jeszcze w to, że uda się w jakiś sposób wyratować towarzyszy i przywrócić ich do swiata śmiertelników. Po tych znamienitych najemnikach pozostał tylko topór, na którym wyryto "Najszybszy topór Faerunu", który wisi teraz na ścianie Twierdzy, czekając na powrót swojego wlaściciela.

Zaginieni w akcji:

Mysia, Speed_, Cacuch.

Nabór najemników wszelkich ras i klas trwa!!!

Przybywajcie po przygody, dreszczyk emocji, sławę i skarby.
Zapomniane Krainy stoją przed Wami otworem za sprawą gier cRPG.
W oczekiwaniu na nowe wspaniałe gry cRPG dyskutujemy o Neverwinter Nights i innych cRPG- ach, ktore zapadly nam w serca i pamięć.

demo gry oraz aktualne patche -------------------> www.cdprojekt.info

strony związane z tematem: (oficjalna) www.neverwinternights.com/
www.planetneverwinter.com/

po polsku:

https://nwn.cdprojekt.com/
https://www.neverwinter.4me.pl/
https://nwn.gry-online.pl

inne linki:
bg2.cdprojekt.com
icewind.cdprojekt.com
torment.cdprojekt.com
arcanum.sierra.com

link do poprzedniej części ------------------>

02.05.2003
00:32
[2]

Gilmar [ Easy Rider ]

Pierwszy???

02.05.2003
00:32
smile
[3]

War [ dance of death ]

pierwszy ?

02.05.2003
00:34
smile
[4]

Gilmar [ Easy Rider ]

War --------> ja byłem pierwszy, a na dowod zobacz - mam wiecej znaków?

02.05.2003
00:34
smile
[5]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> takimi tekstami sypie członek drużyny jak wybierzesz mu odpowiedni głos podczas tworzenia postaci w IWD2 możliwe że nie śłyszałeś bo wybrałeś inny ale te jego teksty mnie powalają :)


buahahahaha aleście sie rozpędzili :)

02.05.2003
00:34
smile
[6]

War [ dance of death ]

grrrrrrr ;)

02.05.2003
00:35
smile
[7]

War [ dance of death ]

Hmm widzieliście ten wątek o module do NWN ? Może ktoś z Was go ściągnie i przetestuje ?

02.05.2003
00:36
[8]

Gilmar [ Easy Rider ]

War --------> teoretycznie w instrukcji jest coś o 30 poziomach ale to duzo na wyrost ja skończyłem na 16 - 17 poziomie grając na normalu, być może na najwyższym poziomie trudności można wdrapać sie wyżej.

02.05.2003
00:36
smile
[9]

War [ dance of death ]

Gilmar --> ale ja mam m00rdke uśmiechniętą w tamtym poście ;)

02.05.2003
00:36
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War >>>> hehehe na mnie teraz nie liczcie z NWN bo mam inne zajęcia no chyba że wyjdzie oficjalny dodatek :)

02.05.2003
00:37
[11]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> ten 30 poziom to pewnie można osiągnąć w Sercu Furii

02.05.2003
00:38
smile
[12]

War [ dance of death ]

faaajnie się gada, jak za starych doobrych czasów ;) ale ja musze lecieć :/

no to GoOd NiGhT i do ToDaY :DDD

02.05.2003
00:39
[13]

War [ dance of death ]

Shakka --> to do IWD2 jest juz dodatek ?

02.05.2003
00:41
smile
[14]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War >>>> nie ja mówie o takim poziomie trudności :D (i znowu ktoś mnie kopiuje chyba musze sobie zastrzec prawa autorskie grrr :) )

02.05.2003
00:43
smile
[15]

War [ dance of death ]

Shakka m00rdo moja nie denerwuj się ;) hjehjehjehjehje :P

To już serio ostatni :)

02.05.2003
00:44
smile
[16]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War >>>> hmmm czyzbym został m00deratorem nie sądze hjehjehje :) Dobra tym razem masz szczęście :)

02.05.2003
00:46
smile
[17]

Gilmar [ Easy Rider ]

War -------> DOBRANOC! Do dziś....
Shakka --------> ten 30 poziom to chyba fikcja, bo za slabszych przeciwnikow nie dostajesz wcale pkt doświadczenia w późniejszym etapie gry, ale 20 czy troszke ponad to jest realne, bo ja nie zrobiłem na pewno wszystkich questow i zadań z uwagi na niedostateczny rozwój niektórych zaniedbanych umiejetności postaci, jak alchemia itp.
Ten watek o modzie do NWN widziałem ale nie chciało mi się ściągać bo to tylko demo....
Acha... Shakka ----> nie moge ubić tego drugiego wcielenia potwora w Vampire, moze coś doradzisz bo już mnie zirytowalo....

02.05.2003
00:54
smile
[18]

Bogas [ Senator ]

Witam
Shakka- mój brat wybrał ten głoś.
A ten modół już się na tym wątku pojawił i wy w niego graliscie :)

02.05.2003
00:56
[19]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hmmm co do Vampire to tak, najlepiej jakbyś cały czas był w ruchu , wal w niego z najmocniejszych broni jakie masz, po plecach go po plecach :)(serio mówie z tymi plecami) no i wogóle starać nie być przez niego trafionym bo jeest naprawde denerwującym przeciwnikiem, jak masz tylko okazje i musisz to lecz sie. To takie ogólne rady bo szczerze to nie wiem czy jest na niego inny sposób. Aha i jak sie uda a brakuje krwi to używaj zaklęcia kradzieży vitae(czy krwi jak to tam sie zwie) :)

02.05.2003
00:58
smile
[20]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas >>>> Witaj !!! Hmmm ja raczej w tego moduła nie grałem, ostatni w jaki grałem to Diabeł w Kamieniu a tak to w inny nie. Czyżby to ten co podawałeś do niego linka (hmmm a może to ktoś inny podawał) ???

02.05.2003
00:59
smile
[21]

Bogas [ Senator ]

Jego autor podawał tutaj linka ale to było dawno. Ktoś mówił (chyba War) ze na początku go zabił dzik :)

02.05.2003
01:01
smile
[22]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aha to wiem ktory to ,ale ja tam w niego nie grał jakoś nie miałem ochoty :)

02.05.2003
01:06
smile
[23]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas --------> Cześć! Cos sobie przypominam ale w to nie grałem....
Shakka ---------> ten skrzydlaty potwór jest silniejszy od tego pierwszego? Bo z tym rogatym to się napociłem nie malo.
Nie pamiętałem, tego, że wspominałes o dwukrotnej walce w finale i sie troche wypsztykalem z krwi i nie zbierałem gratów w ostatniej fazie więc i z forsą marnie a tu widze bez nowych zapasów ani rusz.

02.05.2003
01:10
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hjehjehje mnie też to zaskoczyło :) ta druga walka, hmmm może nie tyle silniejszy co wg.mnie zadaje wieksze obrazenia, ale podczas walki z pierwszym jak zamieniłem sie w wilka to troszku sie chłopak gubił i nie mógł mnie trafić to jakoś przeszłem bez wiekszych obrażen, no ale na tej drugiej walce to nie znalazłem sposobu i musiałem sie nieźle napocić aby go załatwić ale wierz mi że sie da :)

02.05.2003
01:15
smile
[25]

Bogas [ Senator ]

Co do paladyna to polecam jego złą strone czyli blackguard ( w dodatku do NWN będzie klasą prestizową). Co sądzice o portretach na oficjalnej stronie dodatku do NWN? Przydały by się w shodows of undretride przypominają te z BG2 i są dużo lepsze od tych z NWN. Ciekawe czy je dodadzą?

02.05.2003
01:15
[26]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------- > te kłopoty to są zapewne związane ze złym rozwojem postaci, co już wspominałem, zamiast rozwijać "czary wampiryczne" to pakowalem w statystyki siły , zreczności itp - po co.....

02.05.2003
01:18
[27]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas --------> A czy sa juz jakies zapowiedzi, że będzie to po polsku......

02.05.2003
01:19
smile
[28]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> no właśnie ten rozwój postaci jest troche a nawet ośmiele sie powiedziećże wiecej niż troche skopany, ale co tam :)

No nic coś mnie zmorzyło dzisiaj prędzej ,a zatem ja już sie na dzisiaj pożegnam GoodNight i do Today :))

02.05.2003
01:20
smile
[29]

Bogas [ Senator ]

Co shodow? Jak na razie nie ale cdproject napewno go wyda.

02.05.2003
01:21
smile
[30]

Bogas [ Senator ]

Dlaczego skopany? Mi się podoba ja rozwijałem umiejętności.

02.05.2003
01:23
smile
[31]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka --------> DOBRANOC! Dziś będe w robocie od 14.oo, jak będę miał net to nie omieszkam zaglądac na watek.

02.05.2003
01:26
smile
[32]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas --------> Shakka powiedzial skopany, ale to my go skopalismy bo nie potrzebnie stracilismy wiele punktow na rozwijanie cech ponad miarę, tak to jest jak czlowiek nie czyta instrukcji, bo mu się nie chce, albo postępuje stereotypowo tak jak w innych grach....

02.05.2003
01:28
smile
[33]

Bogas [ Senator ]

Podobno w shodows ma być więćej zadań i lepsza fabuła :D

02.05.2003
01:31
smile
[34]

Bogas [ Senator ]

Dobra ja też spadam.
Dobranoc.

02.05.2003
01:32
smile
[35]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ---------> powinno być, bo jednak było sporo głosow krytycznych na temat fabuły NWN, jej liniowości itp,. Takie glosy odbiorcow zapewne sa brane chociaz troche pod uwage przez tworców gier, a jak chce sie sprzedawać i miec zyski to trzeba sie liczyc z opinia graczy...no nie.....???

02.05.2003
01:33
smile
[36]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas -------> DOBRANOC! DO uslyszenia.....

02.05.2003
02:03
[37]

Drackula [ Bloody Rider ]

War------> pytales sie czy nudzi? Nie wiem chyba tak, bo nie ma dodatkow wiec w porownaniu z BG2 ktore przeszedlem >10 razy i ID1 jakies 5 to 2 razy to jest malo. Choc pewnie niektorzy by powiedzieli ze az 2 razy.

02.05.2003
10:25
smile
[38]

Bogas [ Senator ]

Ponieważ nikt nie zrobił no to:
^up^

02.05.2003
11:02
[39]

Cacuch [ Pretorianin ]

Ja żyje.
Lecz jestem trzecioklasistą gimnazjum i mam test. Musicie jeszcze wytrzymać moją nieobecność przez tydzień.
P.S. Gram teraz czarownikiem

02.05.2003
11:19
[40]

War [ dance of death ]

Witam !

Hehe tak to ja mówiłem o tym dziku :P Ale wydaje mi się że moduł tamten jakoś inaczej się nazywał :/

Hmm ja IWD 1 doszedłem może do połowy, BG2 może do 1/5...No ja już tak mam że jak gra zrobi się dla mnie zbyt monotonna to robie sobie chwilową przerwe na odpoczynek...a potem juz mi się nie chce do niej wracać (ostatnio miałem tak z np. Morrowindem, MoH:AA, Max Payne...).

02.05.2003
11:31
smile
[41]

Bogas [ Senator ]

To jaką ty grę wogóle przesłeś?
Ja mam to samo :)

02.05.2003
12:39
smile
[42]

War [ dance of death ]

Hehe znajdą się jakieś - ostatnio Tormenta (kiedyś mi się nie chciało - dopiero niedawno ukończyłęm), GTA3...hmm nie moge sobie przypomniec wiecej chwilowo ;)

02.05.2003
16:02
[43]

Drackula [ Bloody Rider ]

war mlody jestes i to dlatego ;) Jak podrosniesz to bedziesz konczyl gry ;)

02.05.2003
19:09
smile
[44]

Bogas [ Senator ]

Spoko jeszce niedawno były 2 wątki na dzien teraz 1 na kilka dni :(
Aż 6 postów dzisaj napisaliśmy:D
Te nocne licze jako wczorajsze.

02.05.2003
19:49
smile
[45]

War [ dance of death ]

<- Drac

02.05.2003
19:49
smile
[46]

War [ dance of death ]

<-- Bogas już 8

02.05.2003
20:07
[47]

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz [ Centurion ]

mam pytanie
dopiero co zaczelem grac(1rozdzial) w neverwintera i nie wiem czy mam cos zryte czy tez tak powinno byc ale za kazdym razem(z wyjatkiem aribeth) gdy rozmawiam z napotkanymi postaciami to ich glos slysze tylko w pierwszej kwesti.nastepne wypowiedzi sa juz bez glosu.
nie wiem czy tak ma byc czy nie.prosze o pomoc
kobinowalem juz z dzwiekiem na rozne sposoby i nie da rady nic zrobic
z gory thx

02.05.2003
20:44
smile
[48]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Witam !!!

War >>>> przejdzie jak byłem w twoim wieku to też żadnej gry nie mogłem skończyć a teraz to sama przyjemność :D

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz >>>> tak jest w grze ,tylko ważne postacie mają podłożony głos do końca rozmowy miedzy innymi właśnie Aribeth natomiast pobocznych tylko słyszysz za pierwszym razem a potem musisz już czytać sam (a tak swoją drogą to fajny nick :D)

02.05.2003
21:01
smile
[49]

War [ dance of death ]

abecadło --> tak ma być :)

Shakka --> hmm no jakbym chciał to bym ukończył...ale mi się poprostu nie chce :) Dobrze przynajmniej że już jakiś czas temu oduczyłem się używać kodów hehehehe ;)

02.05.2003
21:02
smile
[50]

War [ dance of death ]

Aaa i gdzie moja kulturka ;)
Witaj Shakka :D

Już 12 Bogas ;)

02.05.2003
21:10
smile
[51]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War >>>> no właśnie ,poprostu sie nie chce ,tak samo myślałem :)

02.05.2003
22:06
smile
[52]

Bogas [ Senator ]

FAQ Shodow zostało przetłumaczone na polski.
--- >

02.05.2003
22:15
smile
[53]

War [ dance of death ]

<- Shakka

02.05.2003
22:16
[54]

Bogas [ Senator ]

War- pisz normalnie co to za wątek na ktrym są tylko :D jeszce nas za coś takiego zbanują.

02.05.2003
22:21
smile
[55]

War [ dance of death ]

Bogas --> fajnie, dzięki za link

02.05.2003
22:23
smile
[56]

War [ dance of death ]

Hehe mam fajny atut z dodatku (opisany w tym faq) pasujący do Shakki -- Nieczysta Walka :D

02.05.2003
22:23
smile
[57]

War [ dance of death ]

Bogas ---> dobra, spróbuje się opanować :D

02.05.2003
22:26
smile
[58]

Bogas [ Senator ]

A jednak ktos wchodzi na linki przezemnie podane. Miło z waszej strony :D
Mi też sie ten atut spodfobał bardzo dobry dla zabujcy :)
Morro to nie cRPG pomyliło im sie chyba coś bo ta nazwa do tej gry nie pasuje.

02.05.2003
22:29
smile
[59]

War [ dance of death ]

Bogas ---> hehe, wiesz zupełnie nie mam co robić :P Nie no, żartuje :D Fajne te Twoje linki, a ten był także bardzo ciekawy ;D

02.05.2003
22:31
smile
[60]

War [ dance of death ]

Bogas ---> yyyyy czemu Morrowind to według Ciebie nie cRPG ?

02.05.2003
22:39
smile
[61]

Drackula [ Bloody Rider ]

Bogas dlaczego tak uwazasz?

Na pocieszenie masz obrazek mojej postaci po 2 dniach grania. Fajnie wyglada i fajne ma statsy nie? Wlasnie jestem w trakcie wykonywania misji majacej na celu otrzymanie Katany Goldbrand.

02.05.2003
22:39
smile
[62]

Bogas [ Senator ]

Morro to WRZwŚF czyli wirtualna rzeczywistość w śiecie fantasty :D Czegoś takiego to nigdy nie widzałem ta gra jest zajebista!!!

02.05.2003
22:41
smile
[63]

War [ dance of death ]

Drackula --> co ta Twoja postać jakoś tak inaczej wygląda ? Jakieś nowe modele/skiny ?

02.05.2003
22:41
[64]

Bogas [ Senator ]

Drackula nawet mi nie mów ze jak skoncze tą grę to następny raz będzie tak wyglądał czyli dwa dni a postać mocno przypakowana :(

02.05.2003
22:42
smile
[65]

War [ dance of death ]

Bogas ---> buhahahaha to tu mnie rozwaliłeś :D Niezły text

02.05.2003
22:52
smile
[66]

Drackula [ Bloody Rider ]

War nic nowego z tych rzeczy nie dodawalem, oprocz nowych tekstor so twarzy. To co ma na sobie to jest podstawowy zestaw Morro.
Bogas potem to juz wiadomo ktore misjie warto wykonywac na niskich poziomach aby sie ladnie uzbroic (i ktore sa mozliwe do wykonania), wiec sie nie lam. Polecam ci wykonac misje ile tylko bedzie mozlliwe dla Legionu wtedy po wykonaniu ostatniego zadania dla fortu w Balmorze dostaniesz juz ten fajny chelmik, ktory dodaje na stale 15 do personality. A bedac na 5 poziomie zdobylem ta zbroje, ktora jes tw Mudan Groto, tylko musisz uwazac na to ze musisz pokonac parowego centuriona krasnoludzkiego, ktory nie jest latwym przeciwnikiem dla pieciopoziomowej postaci. Dodam ze ta zbroja ma najwzszy wspolczynnik dodatku do ogolnej klasy pancerza w grze. (chyba tylko deadric ma wyzsza) i dodaje 100% odpornosci na ogien.

02.05.2003
22:57
[67]

Bogas [ Senator ]

Drackula- przujesz mi zabawę :) Szkoda ze póżniej postać to będzie przypak a tak fajnie sie zapowiadało :(

02.05.2003
22:59
[68]

Drackula [ Bloody Rider ]

Bogas ---? to ty chciales przejsc gre nieprzypakowana postacia? Fantasta, potem sa tacy wrogowie ze bez przypakowania to nie ugryziesz. JAk zamieszcisz screena ze swoimi statsami to ci powiem ile poziomow mozesz swoja postacia osiagnac maksymalnie ;)

02.05.2003
23:02
smile
[69]

Bogas [ Senator ]

Drackula- obrazek pózniej ale się nie smiejcie dopiero zaczynam. Rozumiem przypaka ale nie w 2 dni coś takiego. A wogóle to nie wiem.

02.05.2003
23:10
smile
[70]

Drackula [ Bloody Rider ]

Bogas spoko, juz niedlugo ide po najlepsza tarcze w grze. a drodze do jej zdobycia stoja tylko 2 dremory i zlota swieta ale powinienem dac rade. Nie wierzysz ze w dwa dni mozna zrobic taka postac jak moja? szkoda, ale przekonasz sie o tym jak bedziesz gral po raz drugi ;)

02.05.2003
23:17
smile
[71]

War [ dance of death ]

Hmm ale moim zdaniem w Gothicu 2 jest jeszcze lepiej. Macie chyba ten CDA gdzie byl Vampire, była tam także recka g2...jak napisał recenzent - tamten świat żyje. Kilka przykładów :
- idę po mieście, nagle słysze jakieś wołanie...widze tłum ludzi. Jakiś kapłan mówi o swoim bogu...A własciwie krzyczy...Za każdym razem jak tam przechodze, słysze inne rzeczy o tym bogu
- Idąc po mieście słychać rozmowy ludzi
- w nocy miasto pustoszeje, wszyscy ida spać, właściwie nie ma co wtedy robić, wypada tylko isc spać ;)
- gdy wejdziesz do domu jakiegoś, odrazu zbiegają sie właściciele i strażnik jakiś co jest w pobliżu i Cię wyganiają z domku

To tylko kilka przykladów ;D Hehe ciekawe jakbyś Bogas nazwał G2 ;) Oczywiście nie twierdze ze G2 jest lepsze od MW, bo za mało grałem ;)

02.05.2003
23:23
smile
[72]

War [ dance of death ]

Drackula a skąd brałeś modele twarzy ? Bo fajnie ten wygląda ;D

02.05.2003
23:24
smile
[73]

War [ dance of death ]

Kurde ale mam cos kłopoty z odświeżaniem stronki :/

02.05.2003
23:28
[74]

Drackula [ Bloody Rider ]

War ----------> ty @#!%! elfie mowilem juz ze to nie twarz tylko helm tak wyglada (maska jakas tam) A modele twarzy z jakiejs stronki jednak nie pamietam nazwy bo to bylo bardzo dawnooooooooooo. Sa to nowe modele ktore dodaja kilka nowych wzorow, bardziej wygladzonych dla imperium i bretonom(obojga plci) oraz poprawiaja wyglad twarzy wampirow.

02.05.2003
23:30
smile
[75]

War [ dance of death ]

Ehhh Drac gdzie mówiłeś że to hełm ?!!!
A modele to chyba kojarze...sam miałem kiedyś model twarzy Bretona z linku wątku o Morro..

03.05.2003
00:38
smile
[76]

War [ dance of death ]

Nie wiem czy ktoś jeszcze został, czy nie...ale ja już lece
więc GooD...eee Dobranoc i do dziś :DD

03.05.2003
00:40
smile
[77]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

"Gothma nieżyje bohaterowie powrócili !!! " hjehjehje :D

Witam ponownie :)

03.05.2003
10:47
smile
[78]

War [ dance of death ]

Witam ! Pobudka wątku :)

03.05.2003
10:49
smile
[79]

War [ dance of death ]

Shakka -> "Gothma nieżyje bohaterowie powrócili !!! " <- przeszedłeś IWD2 ?!? :P

03.05.2003
11:59
smile
[80]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witajcie Najemnicy!
War ---------> Gothma to jeden z pośledniejszych przywódców rebelii, Shakka jest w jakiejś 1/3 gry.

03.05.2003
12:38
smile
[81]

War [ dance of death ]

Witaj Gilmar !
No bo wiecie, że Shakka jest nieobliczalny i może przejsc taką gre w 2-3 dni :D

03.05.2003
12:42
smile
[82]

Drackula [ Bloody Rider ]

Czesc wam

War ----> czy nieobliczlny to nie wiem ale jestem pewny ze nie bylby w stanie dokonac tego w 3 dni ;)

03.05.2003
12:47
smile
[83]

War [ dance of death ]

Witaj Drackula !
No dobra, pewnie uda mu się w 4-5 ;D

03.05.2003
12:52
smile
[84]

Drackula [ Bloody Rider ]

tez mu sie nie uda bo tyle to on juz gra ;)

03.05.2003
12:56
smile
[85]

Gilmar [ Easy Rider ]

Chłopaki, przecież gry cRPG to nie wyścigi......, czasami konieczny jest odpowiedni nastrój, nic na siłę, wszystko młotkiem, nie mylić z hammerem.

03.05.2003
13:01
smile
[86]

War [ dance of death ]

< - Gilmar

03.05.2003
13:08
smile
[87]

Gilmar [ Easy Rider ]

War ------------> cieszę się, że się Ty cieszysz, a tak nawiasem mówiąc to ja w ID2 grałem ciężko pracując o ile się nie mylę ponad 2 tygodnie. Oczywiście Shakka może być stachanowcem...... ale to zupełnie inna para kaloszy....

03.05.2003
13:10
smile
[88]

War [ dance of death ]

Gilmar --> "Oczywiście Shakka może być stachanowcem" <- yyy kim ? :P
Ale 2 tygodnie i to pracując to też ładny "wynik" :D

03.05.2003
13:20
smile
[89]

Gilmar [ Easy Rider ]

War --------> tak dla wyjaśnienia, bo możesz nie wiedzieć.... Stachanowcy od Aleksieja G. Stachanowa - górnik w ZSSR ustanowił rekord wydobycia węgla, w 1935r, czym zapoczątkowal masowy ruch współzawodnictwa tzw, ruch stachanowski.....hehehehe.

03.05.2003
14:05
smile
[90]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Witam !!!

Buahahahahaha co sie uśmiałem czytając posty hjehjehjehj dzieki panowie za polepszenie i tak dobrego humoru :D
Hmmm co do IWD2 to dopiero jestem na drugim rozdziale, właśnie naprawiłem statek Oswalda skopałem tyłki tym druido-łowcom co myśleli że są nie do pokonania :D no i tak zmierzam powoli do końca.
War >>>> hmmm no wiesz 3-4 dni to raczej niemożliwe no chyba że grać 24 na dobe to wtedy ale.. :)) Dopiero gram 3 dni także jeszcze myśle że z tydzień grania bez pośpiechu :D (choć wszystko sie może zdarzyć)

03.05.2003
14:21
smile
[91]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka --------> dorzuć jeszcze kilka dni....., sporo jeszcze przed Tobą a i zacięcie może Ci się zdarzyć....

03.05.2003
14:30
smile
[92]

Drackula [ Bloody Rider ]

Gilmar--------> dobrze powiedziane z tymi zacieciami;) Moja kobieta to chciala mnie z domu wyrzucic za granie w ID2 bo byl to okres kiedy nie starczylo mi juz sily dla niej ;)

03.05.2003
14:35
smile
[93]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm jak to dobrze ze nie mam żony ;) A moja druga połówka nie mieszka blisko :D (choć z jednej strony załuje).

Dobra to ja mam takie pytanie kiedy bede miał okazje zmierzyć sie z Sherincal czy jakoś tak tą pół-smoczycą chyba :) ??

03.05.2003
14:38
smile
[94]

Gilmar [ Easy Rider ]

Drackula ---------> czym gry różnią się od kobiet? Jedne i drugie sa zaborcze, ale grę można wyłączyć......

03.05.2003
14:38
smile
[95]

Drackula [ Bloody Rider ]

Ona to jest cienka(tylko sluga glownych wrogow) i pokonasz(???) ja zapewne w lodowej twierdzy ;)

03.05.2003
14:43
smile
[96]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Drackula >>>> co do tego że sługa to wiem :) A czy głowni bossowie to ci którzy są narysowani na tym logu IWD2 tam miedzy tą dwójką rzymską ?? kiedy ich pierwszy raz spotkam przez przypadek (taaa przypadek) czy dopiero na końcu ??

03.05.2003
14:47
smile
[97]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka --------> z tym przemiłym rodzeństwem spotkasz się jeszcze, ale do konfrontacji dojdzie dopiero na końcu...
Niech bogowie maja Cie wtedy w swojej opiece....

03.05.2003
14:51
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> ale kiedy sie z nimi spotkam w którym rozdziale (nie mówie tu o ostatniej walce) gdzie jak kiedy ??? (hehe zadaje tyle pytan dzisiaj co War :D ) A co do ostatniej walki to nawet nie zdążą sie ruszyć hjehjehje żartuje :)

03.05.2003
15:01
smile
[99]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka --------> nie pamiętam, chyba w Easthaven będą mieli do Ciebie przemowę, po czym zostawią Cie na pastwe losu i swoich pomniejszych wasali......
A końcówka to tak jak w Vampire - dwie rundy.... nie ma lekko.... przed finałem bedziesz mial też niezły trening, kilka pół-smokow i cała horda ciekawych indywidum....

03.05.2003
15:03
smile
[100]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hmmm no to zapowiada sie ciekawie, musze przyspieszyc tempo ,aby sie sam przekonać jak bedzie :)

03.05.2003
15:15
smile
[101]

War [ dance of death ]

Shakka ---> a co - przeszkadza Ci że się pytam ?! Dooobra zooobaczymy :/

03.05.2003
15:26
smile
[102]

War [ dance of death ]

E tam żartowałem :D Poprostu lubie duuużo pytać i przynajmniaj potem wiem :D Już taki jestem :P

03.05.2003
15:37
[103]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War >>>> no nie tego sie nie spodziewałem, takiej reakcji, przecież tamto to był żart z tym że pytam tak jak War heh. Mimo że napisałeś że żartujesz ehhhh no nic od teraz sie poprawie :)

03.05.2003
15:39
smile
[104]

Gilmar [ Easy Rider ]

To może ja założę nową część abyście mieli gdzie wyjaśniać sobie, różne wątpliwości natury ogólnej.....

03.05.2003
15:54
smile
[105]

Gilmar [ Easy Rider ]

Zapraszam do nowej części --------->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.