GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci: wkurzacz

01.05.2003
21:12
smile
[1]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Znalezione w sieci: wkurzacz

Nie wiem czy było. Jeśli tak to można sobie ulżyć i mnie opieprzyć za nabijanie postów a potem wątek usunąć.

01.05.2003
21:14
smile
[2]

weds [ Ocean Soul ]

BYŁO i to dużo razy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.05.2003
21:19
smile
[3]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

mało śmieszne, mało denerwujące... ogólnie to do niczego...

01.05.2003
21:21
smile
[4]

Novus [ Generaďż˝ ]

d'oh ale glupie!

01.05.2003
21:22
smile
[5]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

świetne nie znałem, ale wkurzyłem sie :P

01.05.2003
21:23
smile
[6]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

"mało śmieszne, mało denerwujące... ogólnie to do niczego..." popieram, ale i tak jestem zadziwiony ze jakiś wątek założyłeś po doś długiej przerwie :D

+1

01.05.2003
21:27
[7]

donzoolo [ Senator ]

+1

01.05.2003
21:28
[8]

Daark [ Konsul ]

Takie sobie

01.05.2003
21:28
smile
[9]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

A tam kupa usuńcie ten wątek i odejmijcie mi tego posta jak się da :U.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 00:15:18]

01.05.2003
21:35
smile
[10]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Spko

01.05.2003
21:38
smile
[11]

K@mil [ Wirnik ]

Denerwujące mocno :-)

01.05.2003
21:44
[12]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Rzeczywiście tak trudno jest przy3mać enter 5 sekund ...

01.05.2003
21:47
smile
[13]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

słabe

01.05.2003
22:11
[14]

Regis [ ]

srednie...

01.05.2003
22:15
[15]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

kicha

01.05.2003
22:15
smile
[16]

Satoru [ Child of the Damned ]

ze dwa lata wstecz, jak to widziałam to nawet mnie to śmieszyło:)

...a nazwa wątku kojarzy mi się z pewną "miłą starszą panią" prowadzającą jamniczka po okolicy. Smycz chyba wypuszczona na całą długosc, jamniczek potrafi z chodnika, przez ulice, na drugi chodnik na tej smyczy zaiwaniac do wilczura kolezanki (mowie o malo ruchliwej uliczce, np przy gimnazjum im Staffa w Wawie), a jak sie zmycze poplączą to cholery mozna dostac, a babcia sie idiotycznie smieje... stąd jej xywa:)---> wkur......cz:) Takie hasło rzucamy jak widzimy babcie:)

01.05.2003
22:22
smile
[17]

mikhell [ Master of Puppets ]

Nawet mogłoby być wkurzające, gdybym nie wcisnął Enera na jakieś 5 sekund :)

01.05.2003
22:22
[18]

mikhell [ Master of Puppets ]

lol - entera*

01.05.2003
22:23
[19]

Chupacabra [ Senator ]

etam, enter przycisnelem i w 2 sekundy strone obejrzale, ze sie komus chcialo robic

01.05.2003
22:24
[20]

Hellcat [ Legend ]

Satoru===> Nie mów że mieszkasz gdzieś w pobliżu Staffcia??

01.05.2003
22:25
[21]

Satoru [ Child of the Damned ]

Hell - blisko. pare krokow.

01.05.2003
22:25
smile
[22]

Paul12 [ Buja ]

Wystarczy ENTER przytrzymać...

01.05.2003
22:25
[23]

Hellcat [ Legend ]

Satoru===> To teraz już wiem skąd znam twoją twarz...

01.05.2003
22:47
[24]

loch [ Pretorianin ]

eeeeeee badziewie juz bylo cos takiego

03.05.2003
11:50
[25]

katrin20 [ Kati ]

Nic nadzwyczajnego

03.05.2003
11:57
smile
[26]

eJay [ Gladiator ]

Beznadzieja i bylo juz setki razy:(((((

03.05.2003
12:24
smile
[27]

Reborn [ Konsul ]

Nudne :(

03.05.2003
13:02
[28]

Fuzzy [ Pretorianin ]

takie sobie, ale watek mozna zostawic

03.05.2003
18:42
[29]

tadekdul [ Konsul ]

słabe

+1

03.05.2003
19:16
[30]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

nuda nuda nuda....

03.05.2003
19:21
smile
[31]

Adamss [ -betting addiction- ]

Było i to jest do zadkkkkaaaaaaaaaaa :/.

03.05.2003
19:39
smile
[32]

Łukasz [ NetSlave ]

niewidziałem i spoko :)

03.05.2003
21:47
smile
[33]

NastyGirl [ Pretorianin ]

Nie widzialam ale tez sie nie wkurzylam :) Ale fajne :)

04.05.2003
09:01
smile
[34]

xKx [ CLINIC ]

<spoko>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.