
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Znalezione w sieci: wkurzacz
Nie wiem czy było. Jeśli tak to można sobie ulżyć i mnie opieprzyć za nabijanie postów a potem wątek usunąć.

weds [ Ocean Soul ]
BYŁO i to dużo razy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]
mało śmieszne, mało denerwujące... ogólnie to do niczego...

Novus [ Generaďż˝ ]
d'oh ale glupie!

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
świetne nie znałem, ale wkurzyłem sie :P

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
"mało śmieszne, mało denerwujące... ogólnie to do niczego..." popieram, ale i tak jestem zadziwiony ze jakiś wątek założyłeś po doś długiej przerwie :D
+1
donzoolo [ Senator ]
+1
Daark [ Konsul ]
Takie sobie

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
A tam kupa usuńcie ten wątek i odejmijcie mi tego posta jak się da :U.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 00:15:18]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Spko

K@mil [ Wirnik ]
Denerwujące mocno :-)
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Rzeczywiście tak trudno jest przy3mać enter 5 sekund ...

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
słabe
Regis [ ]
srednie...
Kuzi2 [ akaDoktor ]
kicha

Satoru [ Child of the Damned ]
ze dwa lata wstecz, jak to widziałam to nawet mnie to śmieszyło:)
...a nazwa wątku kojarzy mi się z pewną "miłą starszą panią" prowadzającą jamniczka po okolicy. Smycz chyba wypuszczona na całą długosc, jamniczek potrafi z chodnika, przez ulice, na drugi chodnik na tej smyczy zaiwaniac do wilczura kolezanki (mowie o malo ruchliwej uliczce, np przy gimnazjum im Staffa w Wawie), a jak sie zmycze poplączą to cholery mozna dostac, a babcia sie idiotycznie smieje... stąd jej xywa:)---> wkur......cz:) Takie hasło rzucamy jak widzimy babcie:)

mikhell [ Master of Puppets ]
Nawet mogłoby być wkurzające, gdybym nie wcisnął Enera na jakieś 5 sekund :)
mikhell [ Master of Puppets ]
lol - entera*
Chupacabra [ Senator ]
etam, enter przycisnelem i w 2 sekundy strone obejrzale, ze sie komus chcialo robic
Hellcat [ Legend ]
Satoru===> Nie mów że mieszkasz gdzieś w pobliżu Staffcia??
Satoru [ Child of the Damned ]
Hell - blisko. pare krokow.

Paul12 [ Buja ]
Wystarczy ENTER przytrzymać...
Hellcat [ Legend ]
Satoru===> To teraz już wiem skąd znam twoją twarz...
loch [ Pretorianin ]
eeeeeee badziewie juz bylo cos takiego
katrin20 [ Kati ]
Nic nadzwyczajnego

eJay [ Gladiator ]
Beznadzieja i bylo juz setki razy:(((((

Reborn [ Konsul ]
Nudne :(
Fuzzy [ Pretorianin ]
takie sobie, ale watek mozna zostawic
tadekdul [ Konsul ]
słabe
+1
CrazyMan [ Ur-Shak ]
nuda nuda nuda....

Adamss [ -betting addiction- ]
Było i to jest do zadkkkkaaaaaaaaaaa :/.

Łukasz [ NetSlave ]
niewidziałem i spoko :)

NastyGirl [ Pretorianin ]
Nie widzialam ale tez sie nie wkurzylam :) Ale fajne :)

xKx [ CLINIC ]
<spoko>