GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę Ocencie moją stronę !!!

01.05.2003
20:29
[1]

tadekdul [ Konsul ]

Proszę Ocencie moją stronę !!!

Ocenicie moja stronę. Aha nie bądzćie zbyt surowi bo to moja pierwsza strona. Treści to tam za dużo nie ma więc mżecie ocenić tylko szatę graficzną.

01.05.2003
20:31
[2]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Nie jestem surowy, ale szaty graficznej brak.

01.05.2003
20:33
[3]

grzybek17 [ Legionista ]

do dupy z tym badziewiem

01.05.2003
20:34
smile
[4]

1michał [ Generaďż˝ ]

1) Jak można ocenić coś czego nie ma? (chodzi o grafikę)
2) Dawno nie aktualizowana.
3) Popieram grzybka

01.05.2003
20:35
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

grzybek17 --> Strona jest słaba, ale to nie znaczy, że możesz ją określać a taki sposób...

01.05.2003
20:36
smile
[6]

1michał [ Generaďż˝ ]

znaczy popieram nie w znaczeniu że do dupy, tylko że z deka badziewna. Ale spoko. Poprawisz grafę, dorobisz dziłów, porobisz informację i może być fajna strona:)

01.05.2003
20:41
[7]

tadekdul [ Konsul ]

już parę osób mówiło mi że nie jest najlepsza ale i tak dzięki za opinie

01.05.2003
20:42
smile
[8]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

Stary nie mowie ze zle bo pierwszy raz jest najtrudnijszy no lae szate graficzna(ktorej narazie niestety brak) musisz poprawic!!! ;)
ale nie przejmuj sie jak na pierwszy raz to niezle :)

01.05.2003
20:47
[9]

grzybek17 [ Legionista ]

żal wam się zrobiło tego kolesia? Przecież widać że to totalny syf

01.05.2003
20:48
[10]

tadekdul [ Konsul ]

Oszki --> dzięki za słowa otuchy

01.05.2003
20:49
smile
[11]

tadekdul [ Konsul ]

cieszę się że utwierdzacie mnie w przekonaniu że strona jest do dupy ;))))))))))))))))))))

01.05.2003
20:52
[12]

grzybek17 [ Legionista ]

tadekdul---> prosze bardzo :) Szczerość jest zawsze najlepszym rozwiązaniem

01.05.2003
20:52
smile
[13]

Łukasz [ NetSlave ]

tak serio... beznadzieja

01.05.2003
20:53
[14]

Adamss [ -betting addiction- ]

Prawda jest taka, że tam nic nie ma....Najbardziej kole w oczy ta szata graficzna, której...NIE MA!!

01.05.2003
20:54
smile
[15]

Kruk [ In Flames ]

zajebista

01.05.2003
20:54
smile
[16]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

tadekdul ===> :))

01.05.2003
20:55
smile
[17]

Golas3000 [ Pretorianin ]

Tak szczerze to sam bym takiej nie zrobił. Nie umiem a uczyć mi sie nie chce. Czyli strona jest świetna!!! :)))

01.05.2003
20:58
[18]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Łagodnie mówiąc taka sobie, na dodatek bez żadnych (ciekawych) działów, ale nie załamuj się i próbuj dalej to na pewno się uda.

01.05.2003
21:09
smile
[19]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

takedul ---> masz racje, jest do dupy.

01.05.2003
21:16
smile
[20]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

grzybek17 - zachowuj sie jak przystało, mi tez sie woooogole nie podoba ale nie pisze ze jest syfem czy badziewiem

01.05.2003
21:33
[21]

donzoolo [ Senator ]

cienka, zero niczego!

01.05.2003
21:35
smile
[22]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

cienka jak sik pajęczy :P

01.05.2003
21:40
smile
[23]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

LOL Klinijcie w jakiś link w linki ;DDD

01.05.2003
21:41
[24]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Tylko w dziale gry komputerowe :D

01.05.2003
21:42
smile
[25]

K@mil [ Wirnik ]

Kiepska, ale licze że się poprawisz :-D

01.05.2003
21:44
[26]

Regis [ ]

Jesli to Twoja pierwsza strona i ogolnie jestes nowicjuszem, to powiem tyle: nie jest jakas super - nie najgorzej, ale popracuj nad nia. Koniecznie wzbgac o jakas grafe

Jesli natomiast jest to wynik Twojej wielodniowej pracy, a HTML znasz od dawna, to nie moge powiedziec nic innego jak: Beznadziejna! Fatalna! 1/10!

01.05.2003
21:44
[27]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

No, specjalnie to sie nie postarales :/ Masz baaardzo duzo pracy przed soba jesli pragniesz aby ta strona cos znaczyla :))

01.05.2003
21:45
[28]

Regis [ ]

Sorx - nie zauwazylem ze napisales w pierwszym poscie, ze to Twoja pierwsza strona :)

01.05.2003
22:16
[29]

mikhell [ Master of Puppets ]

Tadekdul - jak widzisz, żeby nie zostać totalnie zjechanym, trzeba trochę nad stroną popracować...
Po prostu twoja strona wygląda tak, jakbyś pracował nad nią 15 minut.
Oczywiście mam nadzieję, że taka ocena zmobilizuje cię do dalszej pracy :)

01.05.2003
22:19
smile
[30]

Regis [ ]

mikhell --> 15 minut ?! chyba musial by monitor stac do gory nogami, zeby to AZ tyle zajelo :)

01.05.2003
22:27
smile
[31]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

jak na pierwsza strone to fajna :D

03.05.2003
11:47
smile
[32]

katrin20 [ Kati ]

Jak na pierwszą stronę to jest znośna :-))) ale popracuj nad nią ogólnie jest kiepska

03.05.2003
12:01
smile
[33]

Reborn [ Konsul ]

Jak na 1 raz Super :)

03.05.2003
12:13
smile
[34]

sergi__ [ Underworld ]

eee surowy: to gówno nie strona
łagodny: popracuj jeszcze troche nada ta stronka

03.05.2003
12:29
[35]

Lander1 [ Konsul ]

no dobra czas na jakieś konstruktywne uwagi.
1) Ta strona jest o niczym, nie chodzi o to, że jaet mało treśći, tylko o to, że nie ma tematu, bramki sms i wyszukiwarki są na każdym profesjonalnym sewise
2)aktualizuj
3) Na tło wrzuć jakąś "tapetę"
4)więcej treści
5)zlikwiduj ten pasek między ramkami

03.05.2003
12:34
[36]

bartek [ ]

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyslenia bylo, aby trzynastolatek zrobil swoja strone WWW.

Teraz, gdy mozliwosci sa duzo wieksze mlodziez chce sie rozwijac - i bardzo dobrze. Wazne jest moim zdaniem nie tyle wykonanie co idea - a wszyscy, ktorzy nie potrafia sie kulturalnie wypowiedziec powinni wrocic na wies, z ktorej przybyli.

Do dupy z takimi badziewiakami.

EOT.

Tadekdul sam podobnie zaczynalem, strona nadzwyczaj skormna, polecam lekture ponizszego kursu HTML, osobiscie wiele z niego wynioslem:

03.05.2003
12:53
[37]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

nie jest zla :D

03.05.2003
12:56
[38]

Fuzzy [ Pretorianin ]

oj bartusiu ale sie rozpisales, a co do strony do musisz jeszcze pocwiczyc, skorzystaj z linka

03.05.2003
13:11
[39]

Bremen [ The Dude ]

Co do strony to sie nie wypomiem bo mam podobne zdanie jak reszta. NAtomiast chce (mam nadzieje) dac ci kilka rad odnosnie projektowani stron WWW.

1) Pamietaj o czym takim jak kontrast kolorow. Nie dawaj za odnosniki kolorow zlewajacych sie z kolorem tla.
To ma byc kontrast zeby ktos widzial dokladnie odnisnik a nie ze mu sie zlewa :)

2) Kolejna rzecza jest rozplanowanie strony :
u ciebie to jest tak ze masz prawie na polowe strony menu a reszta to strona wlasciwa :)...a to BLAD! menu to tylko odnosniki i nie powinny zajmowac takiej ilosci strony. Co do strony wlasciwej to naglowki najlepiej jakbys zrobicl w widocznym miejscu czyli na srodku do tego zapropozuje wyszczegulnienie ow naglowka zeby odwiedzajacy widzial w jakim dziale aktualnie sie znajduje.

3) Kompozycja :
To ma wygladac ladnie czli jak juz zrobiles wyszukiwarke to ja ladnie wkomponuj w tlo...zrobi jakas ramke zeby wyszczegulnic itp. wysrodkuj to
Podobnie z bramka (ogolnie ze wszystkim) to zauwazylem ze wszstko jest po lewej..pytanie czemu ?? Nie mogles tego wysrodkowac ?

Mam nadzieje ze to moje pitolenie wiecej przyniosa dobrego niz zlego ale ktoz wie :P

03.05.2003
14:15
[40]

Kicab [ ]

Troche słaba grafa popracuj troche a bedzie dobrze.

03.05.2003
17:37
[41]

tadekdul [ Konsul ]

Bremen --> postaram się popracować nad stroną według twoich rad dzięki


Do wszystkich --> Czy moglibyści polecić mi jakąś literaturę pomocną w robieniu stron najlepiej jakieś podstawy bo po waszych odpowiedziach sądze że ja nie wiem praktycznie nic o robieniu stron !!!

03.05.2003
17:46
smile
[42]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

!

03.05.2003
17:48
smile
[43]

BukE [ Majster ]

tadekdul --> oj.........

03.05.2003
17:56
smile
[44]

bartek [ ]

Polecilem nieco wyzej - moim zdaniem najlepszy polski kurs HTML.

03.05.2003
17:58
[45]

tadekdul [ Konsul ]

bartek --> thanks spróbuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.